Het leukste stelletje van de Koninklijke familie samen met Max en Lex.quote:Op vrijdag 26 november 2004 18:30 schreef Troel het volgende:
Marilene weer zwanger!!!
DEN HAAG Prinses Marilène is weer
zwanger.Zij en haar man prins Maurits
verwachten hun derde kind in juni.Ze
hebben al een dochter en een zoon: Anna
van drie en Lucas van twee jaar.
Teletekst
Jepsquote:Op zaterdag 27 november 2004 00:19 schreef static het volgende:
[..]
Het leukste stelletje van de Koninklijke familie samen met Max en Lex.
quote:Dochter voor John Ewbank en zijn Vivian!
Fantastisch! John en Vivian hebben op 27 november een dochter gekregen! Haar naam is Day en zowel Vivian als Day maken het uitstekend.
Day is geboren om 21:15 en weegt 3035 gram.
Het zijn allebei oude-kerelnamenquote:Op maandag 29 november 2004 09:58 schreef Copycat het volgende:
Phinnaeus... Mag hopen dat z'n tweede naam Walter z'n roepnaam wordt.
Alleen nog maar roddels in de bladen. Dit stond er in Achterklap van www.nu.nl deze week:quote:Op vrijdag 26 november 2004 18:45 schreef haagse_elfje het volgende:
is er al iets over maximaatje over dat zij (?) zwanger wel of niet is....
quote:Op vrijdag 3 december 2004 23:46 schreef Reese het volgende:
Anouk is zwanger!
Zojuist bevestigd bij Barend & van Dorp
quote:Op zaterdag 4 december 2004 08:56 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Alweer? Dat is de 3e dan toch??
Leuk voor dr
quote:
quote:De oudste, Benjahmin Kingsley, is 2 en de jongste, Elijah Jeramiah, viert zondag zijn eerste verjaardag.
quote:Op vrijdag 3 december 2004 23:46 schreef Reese het volgende:
Anouk is zwanger!
Zojuist bevestigd bij Barend & van Dorp
quote:Dochter voor Laura Dern en Ben Harper.
De Amerikaanse actrice Laura Dern (37) en haar man, de 35-jarige muzikant Ben Harper, hebben een dochter gekregen. Het meisje is geboren in Los Angeles. Het Amerikaanse tijdschrift People heeft dat vrijdag gemeld, op gezag van een woordvoerster van Dern.
Hoe het meisje heet is nog niet bekend. Het stel heeft al een zoon, Ellery Walker. Het gaat prima met het hele gezin, aldus de woordvoerster.
Laura Dern is de dochter van het acteursechtpaar Diane Ladd en Bruce Dern. Ze werd in de jaren '90 vooral bekend door de films Wild at Heart, Blue Velvet en Perfect World. Ook speelde ze in Jurassic Park.
Leuke naam!quote:Staatssecretaris Melanie Schultz van Haegen van Verkeer en Waterstaat is vanochtend om 10.30 uur bevallen van een gezonde dochter. Het meisje woog bij haar geboorte acht pond. Ze heet Philippa Zara (roepnaam Philippa). Moeder en dochter maken het goed.
Erg leuk ja... Beide series ook trouwens!quote:Op zondag 5 december 2004 10:08 schreef Spindizzy het volgende:
Former ROSEANNE star SARA GILBERT(Darlene) and her lesbian lover ALLISON ADLER are now the proud parents of a baby boy.
Leuk
Wat leuk!quote:Op zondag 5 december 2004 10:08 schreef Spindizzy het volgende:
[i]Former ROSEANNE star SARA GILBERT(Darlene) and her lesbian lover ALLISON ADLER are now the proud parents of a baby boy.
Idd, Grace Adler, gespeeld door Debra Messingquote:Op zondag 5 december 2004 21:27 schreef Catootje het volgende:
owwww, goed...haar naam kwam me zo bekend voor maar dat is van van van......adler....is dat niet grace adler?? Van will en grace, hmmmm ....
Hoe zit dat eigenlijk met de vader???quote:Op vrijdag 3 december 2004 23:46 schreef Reese het volgende:
Anouk is zwanger!
Zojuist bevestigd bij Barend & van Dorp
Is ze niet gewoon keurig getrouwd met Remon Stotijn, de vader van haar twee andere kindjes?quote:Op maandag 6 december 2004 08:31 schreef Koningin het volgende:
[..]
Hoe zit dat eigenlijk met de vader???
Daar zeiden ze niets over.
Inderdaad, The Anonymous Mis van Postmenquote:Op maandag 6 december 2004 12:49 schreef Plunderbunny het volgende:
Is ze niet gewoon keurig getrouwd met Remon Stotijn, de vader van haar twee andere kindjes?
OK, want daar zeiden ze bij Barend en van Dorp niets over.quote:Op maandag 6 december 2004 12:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
Inderdaad, The Anonymous Mis van Postmen![]()
Yeah sure, iedereen met meer dan één kind heeft een bevallingsfetishquote:Op dinsdag 7 december 2004 05:25 schreef Ole het volgende:
derde kindje al voor Anouk... Kennelijk vindt ze zo'n bevalling wel leuk ...![]()
Yep.quote:Op dinsdag 7 december 2004 23:12 schreef Copycat het volgende:
Dat is toch een flinke rel, met die dochter? En een vechtende Milika..?
Ik weet niet precies hoe of wat, maar ik geloof dat de Milika's dochter en de vader van haar kind gebrouilleerd zijn. En dat vervolgens beide moeders (oma's to be) zich als viswijven met de ruzie gingen bemoeien.quote:Op dinsdag 7 december 2004 23:25 schreef Duiveltja het volgende:
Vertel eens Cc?
quote:Jennifer zwanger van Ben Affleck?
Jennifer Garner (Daredevil, 13 Going on 30) en Ben Affleck hebben pas sinds de zomer wat met elkaar, maar nu wordt er al heftig op los gespeculeerd over een zwangerschap. De geruchtenstroom kwam los, nadat verschillende fotografen de Alias-actrice spotten, met een duidelijk dikker wordend buikje.
De tweede keer dat fotografen probeerden haar op de foto te zetten, bedekte zij snel haar buik en weer een dag later droeg zij een lange sjaal, die alles uit het zicht nam. Het kan natuurlijk dat de normaal strak afgetrainde actrice de laatste tijd wat losser met haar lijn omgaat, maar het ziet er ook uit alsof zij een aantal maanden zwanger is. Wij hebben nog een andere mogelijkheid: wie weet is het wel gewoon voor een filmrol en lachen Ben en zij zich dood om alle geruchten!
quote:Op woensdag 15 december 2004 10:58 schreef Spindizzy het volgende:
Met angst en beven wachten we de naam af
zo leeft hij toch voort....quote:Op zondag 19 december 2004 12:00 schreef Drimzef het volgende:
Die Bernhard toch.
ach gat haar paard bevallen...oké flauw....quote:Op zondag 19 december 2004 13:06 schreef Catootje het volgende:
en die Britney..was ze nu zwnager of niet? en hoe is het met Anky van Grunsven, die moest naar het ziekenhuis?
Die is 23 November bevallen van een zoontje van 830 gram.quote:Op zondag 19 december 2004 13:06 schreef Catootje het volgende:
en hoe is het met Anky van Grunsven, die moest naar het ziekenhuis?
Maar het gaat nu goed met zowel moeder als zoon. Het jongetje heet Yannick Jansen trouwensquote:Op maandag 20 december 2004 00:42 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Die is 23 November bevallen van een zoontje van 830 gram.
Zwangerschapsvergiftiging
leuke naam!quote:Op maandag 20 december 2004 10:10 schreef Juweel het volgende:
[..]
Maar het gaat nu goed met zowel moeder als zoon. Het jongetje heet Yannick Jansen trouwens
Paltrow acteert niet meer dus die heeft zeeen van tijd om eraan te werken met manliefquote:
Paltrow and Martin Plan Baby Number Two?
Gwyneth Paltrow and Chris Martin are reportedly eager to expand the size of their family, and are already trying for another baby. The celebrity couple welcomed daughter Apple into the world in May, but are desperate to give her a younger sibling, reports Pagesix.Com. According to the New York website, Paltrow was recently overheard telling friends, "We're working on it." A close pal adds, "It wouldn't surprise me if she had another baby by next Christmas."
Ik vond het al zo typisch dat ze beide mannetjes met JAH hadden genoemd, maar wist verder niet de betekenis erachter. Best wel een mooie betekenis eigenlijk, maakt de gedachten achter de namen een stuk beter...quote:Op vrijdag 24 december 2004 16:55 schreef Cici het volgende:
Wel grappig trouwens dat Anouk en Remon hun zoontjes BenJAHmin en EliJAH hebben genoemd.
Zien jullie de overeenkomsten?
Jah? Oftewel woord voor God voor de Jamaicanen.
Postmen die reggae maakt.
Of denk ik nu te ver
quote:Soapster Winston Post wordt vader.
Voormalig soapster en 'Hebbedingen'-presentator Winston Post wordt in juli vader. Zijn vrouw, de voormalige zangeres van de Vengaboys, Denise van Rijswijk is 3,5 maand zwanger. Dat bevestigt een woordvoerder van het management van Post, Silvascreen. Winston vertelde woensdag aan radiozender Noordzee FM dat Denise en hij nog niet weten of het jongen of een meisje zal gaan worden. Ook hebben ze nog geen naam gekozen voor de baby.
Post, die tot voor kort als Benjamin te zien was in de televisieserie 'Goede tijden, slechte tijden', heeft naast zijn presentatiewerkzaamheden recent een cd-single opgenomen met collega-soapie Bas Muijs. De single 'Jij' wordt vrijdag uitgebracht. De opbrengst komt ten goede aan de Stichting KiKa, die fondsen werft voor de zeven kinderkankercentra in Nederland. Muijs werd in december uitgeroepen tot 'beste soapacteur van 2004' voor zijn rol als Stefano Sanders in de soapserie.
Van Rijswijk reisde vier jaar de wereld rond met de Vengaboys en scoorde nationaal en internationaal met hits als 'We're going to Ibiza' en 'Boom boom boom'. Naast haar zangcarrière werkt ze als freelance-styliste en presentatrice. Onlangs werd Denise door de zangformatie 'Diva's of dance' met Anita Doth, Des'ray en Linda Estelle, gevraagd het drietal te komen versterken.
quote:Ex-2 Unlimited-zangeres Anita Doth zwanger.
De voormalige zangeres van danceformatie 2 Unlimited Anita Doth is zwanger. Dat heeft haar manager Conrad Stockmann woensdag bevestigd. Doth, die wereldwijd twintig miljoen albums en singles verkocht, zal half april bevallen van haar eerste kindje. Het nieuws over haar zwangerschap is bewust stil gehouden, vertelt Stockmann. Doth verzorgde dinsdag met de 'Diva's of dance' in Enschede tijdens de benefietavond 'Hoge Golven' voorlopig haar laatste optreden.
Doth, die met rapper Ray Slijngaard wereldhits scoorden met liedjes als 'Twilight zone' en 'No limit', wil de naam van de vader niet bekendmaken. "Anita is erg gesteld op haar privacy en kiest er bewust voor om de vader van haar kindje uit de publiciteit te houden", zegt Stockmann.
Tweede keer...quote:Op zaterdag 19 februari 2005 12:23 schreef mouschy het volgende:
Leuk voor de man! voor de eerste x paps worden
quote:LONDEN - Victoria en David Beckham hebben een derde zoon. De baby, Cruz, kwam zaterdag in een ziekenhuis in Madrid via een keizersnee ter wereld.
Ook Brooklyn (5) en Romeo (2), de twee andere zonen van Victoria, de vroegere Posh Spice, en David, de sterspeler van Real Madrid, zijn door middel van een keizersnee ter wereld gekomen. Het huwelijk van de twee kwam vorig jaar onder druk te staan na berichten dat Beckham een relatie zou hebben gehad met zijn Nederlandse persoonlijk assistente Rebecca Loos. Beckham heeft de verhalen altijd ontkend.
quote:Op zondag 20 februari 2005 22:13 schreef melonovy het volgende:
Waarom wilde/ kreeg ze een keizersnede?
quote:De stervoetballer zei verder dat Victoria en de baby het goed maken. Op advies van een arts ging het paar een week eerder naar het ziekenhuis dan gepland.
"Het is een week vroeger, maar alles gaat goed en het is een prachtig jongetje. Hij heeft Victoria's lippen en neus. Hij is gezond en met zijn moeder is alles goed. Dus we zijn een blije familie."
dat is ws de reden dusquote:Vanity, for one thing, apparently knows no bounds in Hollywood. The authors examine a recent trend of pregnant celebrities, including Liz Hurley, Victoria ‘Posh Spice' Beckham and Catherine Zeta-Jones, arranging Cesarean deliveries as much as two weeks prior to their due date, allegedly “to avoid stretch marks and other post-natal aesthetic inconveniences.”
quote:Echtpaar Stiller verwacht tweede kind.
Acteur Ben Stiller (Meet the Parents) en zijn vrouw Christine Taylor verwachten deze zomer hun tweede kind, zo heeft hun publiciteitsagent Kelly Bush donderdag bekendgemaakt.
quote:Ronan Keating voor derde keer vader.
Ronan Keating wordt opnieuw vader! Yvonne, de vrouw van de zanger, is in verwachting van hun derde kindje. Het stel heeft al een zoon Jack (6) en een dochter Marie (4).
In september is Yvonne uitgerekend en vooral Jack en Marie kunnen niet wachten om hun broertje of zusje te verwelkomen.
Tja, een voordeel, het kind zal geen zwembandjes nodig hebbenquote:Op zaterdag 26 februari 2005 11:50 schreef Spindizzy het volgende:
Jordan and Peter Andre are expecting a baby in the Summer.
The celeb couple say they wanted to wait for an all clear from a scan before announcing their news because Jordan (aka Katie Price) had health complications when she had her first son Harvey.
They found out today that the baby is healthy and well.![]()
![]()
Arme arme baby
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 26 februari 2005 11:50 schreef Spindizzy het volgende:
Jordan and Peter Andre are expecting a baby in the Summer.
The celeb couple say they wanted to wait for an all clear from a scan before announcing their news because Jordan (aka Katie Price) had health complications when she had her first son Harvey.
They found out today that the baby is healthy and well.![]()
![]()
Arme arme baby
![]()
![]()
Frans Bauer opnieuw vaderquote:Op vrijdag 4 maart 2005 18:37 schreef Orginial het volgende:
Is Mariska Bauer al bevallen van een kleine spruit?![]()
quote:Actrice Elle van Rijn zwanger.
Actrice Elle van Rijn en regisseur Kaja Wolffers verwachten hun eerste kind. Van Rijn vertelde dinsdag dat ze half september is uitgerekend. De Goede Tijden Slechte Tijden-actrice heeft twee kinderen uit een vorige relatie.
Van Rijn (37) en Wolffers (32), de zoon van schrijfster Marion Bloem en arts/schrijver Ivan Wolffers, ontmoetten elkaar op de set van de soapserie. De actrice speelt de rol van Valerie en Wolffers deed er tot driekwart jaar geleden de regie. Op 19 november vorig jaar traden de twee in het huwelijk. Wolffers was eerder getrouwd met zangeres Birgit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |