in veronica magazine week 35quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 15:55 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Ik heb het dubbelinterview Inge/Eric ook gelezen, maar waar stond dat dan?
dat is ook snel lijkt net of het een maand geleden is gestoptquote:Op dinsdag 24 augustus 2004 16:00 schreef DarcMarc het volgende:
30 augustus
Gekozen afscheid is 1 van de saaiste filmpjes denk ik. ik ben geen Hennielover en dan bewaar ik liever een leukere tot een later moment. Vandaar dat ik daar op gestemd heb.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 11:51 schreef Frey het volgende:
Er wordt veel op gekozen afscheid gestemd. Komt dat misschien een beetje door de aflevering van gisteren, met Harmsen![]()
In tegendeel, het is een van de mooiste verhaallijnen.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 14:26 schreef Riann het volgende:
[..]
Gekozen afscheid is 1 van de saaiste filmpjes denk ik. ik ben geen Hennielover en dan bewaar ik liever een leukere tot een later moment. Vandaar dat ik daar op gestemd heb.![]()
meningen verschillenquote:Op donderdag 26 augustus 2004 15:01 schreef Frey het volgende:
[..]
In tegendeel, het is een van de mooiste verhaallijnen.
ey Noa die Mous en Rdsgirl zijn echt vervelendquote:Op donderdag 26 augustus 2004 21:18 schreef Noa-lynn het volgende:
Ik vond de verhaallijn om Hennie ook niet zo leuk.Vaderliefde en Verbittering juist wel.Het was goed gespeeld en gewoon een fantastische verhaallijn.
eeuh ja doe datquote:Op vrijdag 27 augustus 2004 11:02 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik ga Odulla en Kasper even zoeken..
Ik vind harmsen ook een zeur. Maar aan hennie irriteerde ik mij ook vreselijk, bij harmsen heb ik dat niet zo. Vreemd eigenlijk.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 17:03 schreef BVO het volgende:
Ik vond Hennie maar een zeur.
Laat die maar zitten hoor. Heb echt geen zin in zijn waanbeelden over bebaarde daantje.quote:Op vrijdag 27 augustus 2004 11:02 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik ga Odulla en Kasper even zoeken..
of is er maandag geen herhaling?quote:Op vrijdag 27 augustus 2004 21:35 schreef Bupatih het volgende:
SCHEISSE
Weer de zomercliffhanger gemist
maandag dan maar proberen
Dat is van voor jouw tijd.quote:Op vrijdag 27 augustus 2004 11:12 schreef _bigmac_ het volgende:
eeuh ja doe dat![]()
Ehm:quote:Op zaterdag 28 augustus 2004 13:33 schreef Noa-lynn het volgende:
Tournament: De beste Nederlandstalige soap of serie
Stem mee in de finale!
Verder heb ik niks tegen je hoor.quote:Op donderdag 19 augustus 2004 om 23:15 schreef Noa-lynn het volgende:
Ja,BVO.
Het is allemaal heel leuk zo'n tournament,maar wat al gezegd is daar is een apart topic voor!
Ik vind het ook irritant.Verder heb ik niks tegen je hoor.
quote:Het nieuwe tournament is trouwens even uitgesteld. .
Ik verwijt anderen ook niks.quote:Op zaterdag 28 augustus 2004 14:09 schreef Noa-lynn het volgende:
Ik bedoelde toen dat je niet van die enorme lijsten hier moet zetten.Dat kan je beter in een ander topic doen,maar één mededeling dat je weer kan stemmen mag van mij gerust.En wat zei jij net dan:
[..]
En Bupatih ookquote:Op zaterdag 28 augustus 2004 14:18 schreef BVO het volgende:
_bigmac_! Kom 'ns naar ShowChat..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |