We zullen er op letten vanavondquote:Op vrijdag 20 augustus 2004 17:12 schreef Chepke het volgende:
Ik wil ook weten hoe dat nummer heet, waar ze de dag mee afsluiten bij studio sportzomer
Dat nummer heet Good Enough van Dodgy, zoals ik in het vorige topic al zei.quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 17:12 schreef Chepke het volgende:
Ik wil ook weten hoe dat nummer heet, waar ze de dag mee afsluiten bij studio sportzomer
Ah bedanktquote:Op vrijdag 20 augustus 2004 18:21 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Dat nummer heet Good Enough van Dodgy, zoals ik in het vorige topic al zei.
Ik raad je aan je wat meer te verdiepen in de familie Van der Geest.quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 23:10 schreef Tony_Montana67 het volgende:
idd mooie beelden, maar het blijven weinig sympathieke mensen.
het moest even gezegd wordenquote:Op vrijdag 20 augustus 2004 23:42 schreef tong80 het volgende:
Dit zie je niet bij de moffen.
Idd die Van Der Geest is ook okquote:Op vrijdag 20 augustus 2004 23:43 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Ik stel mijn mening bij over Van Der Geest
Pieter is briljant, dit is TV Historie
Nee daar wil je geen ruzie mee krijgen, zelfs niet als ie een paar biertjes teveel op heeftquote:Op vrijdag 20 augustus 2004 23:47 schreef golfer het volgende:
Erg leuk om die twee samen een beetje aangeschoten de meest onzinnige vragen van Smeets compleet de boot in te laten gaan.
Die gaan samen nog wel even door ergens een biertje halen in Athene en je kunt prima stappen met Dennis als maat bij je, want dan hoef je je geen zorgen te maken over lastige types die opdringerig zijn, met die enorme man bij je.
Pieter is anders een dwerg.quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 23:47 schreef golfer het volgende:
Erg leuk om die twee samen een beetje aangeschoten de meest onzinnige vragen van Smeets compleet de boot in te laten gaan.
Die gaan samen nog wel even door ergens een biertje halen in Athene en je kunt prima stappen met Dennis als maat bij je, want dan hoef je je geen zorgen te maken over lastige types die opdringerig zijn, met die enorme man bij je.
Hij heeft vanmiddag nog een opdringerige Italiaan aangepakt. Dat heeft hem uitgewoondquote:Op vrijdag 20 augustus 2004 23:47 schreef golfer het volgende:
met Dennis als maat bij je, want dan hoef je je geen zorgen te maken over lastige types die opdringerig zijn, met die enorme man bij je.
quote:Op vrijdag 20 augustus 2004 23:50 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Volgens mij krijgt Nostradamus nog gelijk ook, dagje te laat, da's alles
'Mogelijk ramp in Athene op 19 augustus'
Toen ik judo'de leerde ik ook dat het echt een verdedigingssport is...quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 00:05 schreef At_Fundum het volgende:
Ik dacht trouwens dat judo zo'n vriendelijke verdedigingssport was, de woorden van Dennis waren toch wel gevaarlijk. Ja Smeets, ik kan makkelijk je kop er af draaien. Vermoedelijk zou hij vlak voor het laatste knakje nog even kijken hoe mooi het pruttelt
Forget it.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 10:08 schreef Remzz het volgende:
Bij de Tour kon je het terugzien op de site van de NOS. Nu zie ik dat niet meer staan. Misschein kun je eens op uitzendinggemist.nl kijken.
Nou feestuh...quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 20:58 schreef Ambrosius het volgende:
Weer zijn de gasten veranderd, geen Inge vanavond, maar wel: Erica Terpstra, Bert Goedkoop en Margriet Matthijsse.
Goh, gezelligquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 20:58 schreef Ambrosius het volgende:
Weer zijn de gasten veranderd, geen Inge vanavond, maar wel: Erica Terpstra, Bert Goedkoop en Margriet Matthijsse.
Die is geschrokken van het anti-pietertopic.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 21:00 schreef Remzz het volgende:
Raar dat Inge niet komt
Nou als ze er net zo als Pieter gisteren zou gaan zitten hoeft zij zich geen zorgen te maken dat ik een anti-inge topic voor haar ga makenquote:Op zaterdag 21 augustus 2004 21:03 schreef Bayer het volgende:
[..]
Die is geschrokken van het anti-pietertopic.
Arrogantie Pieter van den Hoogenband
Schande!quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 21:06 schreef Remzz het volgende:
ik een anti-inge topic voor haar ga maken
Die gaat momenteel op de schouders in het Holland Heineken Huis.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 21:08 schreef komrad het volgende:
Ik vind het jammer dat Ingie (ja bewust) er niet is, wat maakt het uit dat ze er een paar ( of veel) gedronken heeft. Lachuh toch
Volgens mij placebo met "special needs".quote:Op zondag 22 augustus 2004 00:15 schreef OurLadyPeace het volgende:
Is er hier mss iemand die weer welk liedje er bij dat stukje over Inge zat. Dat wat in het begin van het programma was...Ze lieten haar race zien en ook de andere en die van de OS in Sydney, en daar zat zo'n liedje bij, er werd best vaak remember me *blabla* gezongen...weet iemand toevallig welk nummer dit was?
Eerst dacht ik doe eens wat vrolijker. Maar op het eind had ik echt met haar te doen. Genaaid door de scheidsrechters en een droom in diggelen.quote:Op zondag 22 augustus 2004 00:38 schreef Juan Zueco het volgende:
Die Margriet is een moordwijf.
en ik meen het.
J.
dat was um iddquote:Op zondag 22 augustus 2004 00:31 schreef Op-zicH het volgende:
[..]
Volgens mij placebo met "special needs".
Stond er 4 jaar geleden versteld van hoe teleurgesteld en kwaad je kon zijn op een zilveren medaille. Wat was zij pissig. En niet zo van Inge de Bruijn of PvdH teleurgesteld maar echt haast kwaad. En toen was het ook al bijna tijd voor een Psycoloog.quote:Op zondag 22 augustus 2004 10:51 schreef komrad het volgende:
Het was echt helemaal niets gisteravond. MM was echt depri -> tijd voor een psycholoog
Ik krijg er ook niet echt een harde plasser van.quote:Op zondag 22 augustus 2004 23:07 schreef tong80 het volgende:
Eng volk die roeiers. En die wijven zijn me een partij lelijk zeg.
Het jasje van Mart Smeets.quote:Op zondag 22 augustus 2004 23:19 schreef detulp050 het volgende:
Wat een mooi overhemd, Mart !
Nee hoor, dit zijn GEEN uitgerangeerde b artiesten.quote:Op zondag 22 augustus 2004 23:30 schreef Bayer het volgende:
Villa BvD alert.
Prachtig lied voor Leontien. In onverstaanbaar Limburgs, met gejodel. Typisch Leontien hequote:Op zondag 22 augustus 2004 23:29 schreef tong80 het volgende:
Rowen Heze.
Ik heb niks tegen Rowen Heze. Ik vind zo'n item niet in dit programma passen.quote:Op zondag 22 augustus 2004 23:30 schreef 456 het volgende:
Nee hoor, dit zijn GEEN uitgerangeerde b artiesten.
Das waar, die slag is jouw!quote:Op zondag 22 augustus 2004 23:33 schreef Bayer het volgende:
[..]
Ik heb niks tegen Rowen Heze. Ik vind zo'n item niet in dit programma passen.
Bovendien verstond Leontien er geen reet van.![]()
Nog éénquote:Op zondag 22 augustus 2004 23:50 schreef Ambrosius het volgende:
Leuke aflevering...Leontien verdient natuurlijk nog een eigen documentaire over haar fantastische wielerleven..
Náást dit 'afscheid' in Sportzomerquote:Op zondag 22 augustus 2004 23:57 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nog één
Dat was meer over het overwinnen van haar anorexia..niet echt over haar carrière..quote:Op maandag 23 augustus 2004 00:00 schreef popolon het volgende:
Die docu is pas op tv geweest
Oh, tja oh.quote:Op maandag 23 augustus 2004 00:01 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat was meer over het overwinnen van haar anorexia..niet echt over haar carrière..
Vond ik ook leukste onderdeel van de uitzending, dat filmpje over die gewichtsheffer.quote:Op zondag 22 augustus 2004 23:36 schreef detulp050 het volgende:
Geweldig die documentaire over dat plaatsje
Een asbak linksonder waar groot opstaat: "Assos"
heb je smiley´s gegeten, tong ???quote:Op maandag 23 augustus 2004 23:16 schreef tong80 het volgende:
De Organisatie had de camera's niety op de 200 meter staan daarom deden we het zelf.![]()
![]()
![]()
Is Leni Riefehnstahl ingehuurd ofzo. Wat een volksverlakkerij.![]()
![]()
Inderdaad. We stellen internationaal niets voor. Ondanks onze 15e plek in de medaillespiegel.quote:Op maandag 23 augustus 2004 23:14 schreef Scrutinizer het volgende:
Tja, de cameraplaats van de NOS weerspiegelt imo de prioriteit die ze aan de athletiek gegeven hebben
ben van plan dat eens te gaan berekenen...quote:Op maandag 23 augustus 2004 23:22 schreef golfer het volgende:
Inderdaad. We stellen internationaal niets voor. Ondanks onze 15e plek in de medaillespiegel.
Er was al iemand die dat bedacht had:quote:Op maandag 23 augustus 2004 23:25 schreef Bjoro het volgende:
ben van plan dat eens te gaan berekenen...
aantal medailles en dan kijken naar aantal inwoners van dat land...kijken hoe NL er dan voor staat.
Moet alleen nog een juiste formule/coefficient verzinnen !!
Ja die laat haar sponsoroptredens schieten om bij Mart te kunnen zitten.quote:Op maandag 23 augustus 2004 23:50 schreef golfer het volgende:
Bewaren ze Inge nou echt voor de afsluitende afzending?
quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 10:28 schreef Remzz het volgende:
Vanavond Inge en de Bruijn en...... Karin Ruckstuhl!!!![]()
Mijn dag kan al niet meer kapot!
Inmiddels staat er Inge de Bruijn, Simon Vroemen en Jeroen Straathof. Maar ja, dat zegt niks geloof ikquote:Op dinsdag 24 augustus 2004 15:21 schreef Remzz het volgende:
[..]
![]()
Hebben ze Karin Ruckstuhl weggehaalt bij gasten tenminste dat staat op tt![]()
Die is nog niet te gast geweest op het terras hoor.quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 20:10 schreef Erwtensoep het volgende:
Juppie weer Inge !
ik sla een keertje over![]()
Jawel toch? Ze is nog niet weer geweest na haar gouden medalje. Maar ze was er al een keer toen 6-pack in de uitzending inbrak.quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 21:19 schreef golfer het volgende:
[..]
Die is nog niet te gast geweest op het terras hoor.
Ja perfect. Straathof en Vroemen, echt van die sporters die ik leuk vind.quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 22:56 schreef mitt het volgende:
Leuk voor IR
Jeroen Straathof
Ze is een wereldster en mag dat dus hebben.quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 23:31 schreef 456 het volgende:
Als ze maar geen sterallures krijgt!
Moet je omdat je een gouden medaille wint (begrijp me niet verkeerd: PRACHTIG! Echt waar, grote klasse) ineens in een dure auto rond rijden, champagne gaan drinken, zeggen dat je geweldig bent, in spannende kleding lopen (moet ze zelf weten, das waar).quote:Op woensdag 25 augustus 2004 00:05 schreef golfer het volgende:
[..]
Ze is een wereldster en mag dat dus hebben.
Typische Nederlandse mentaliteit weer: als je met je hoofd boven het maaiveld uitsteekt....
In andere landen zou zo iemand helemaal niet zonder bodyguards over straat kunnen, maar nee, in het Calvinistische Nederland moet je vooral zo gewoon blijven.
We hebben een Nederlandse superster, face it.
Denk ik ook.quote:Op woensdag 25 augustus 2004 00:14 schreef 456 het volgende:
Maar goed, ik denk dat we in deze principieel van mening verschillen.
Och, ik hoorde vandaag dat er een paard-over-een-hekje-spring-ruiter al in 1976 op de spelen van Montreal erbij was.quote:Op woensdag 25 augustus 2004 00:31 schreef golfer het volgende:
[..]
...
Tegen de tijd dat ik dat ooit ook bereik, ga ik mijzelf misschien ook wel anders gedragen.
Dat zag er dus echt helemaal niet uit, zeker wat die Nederlanders deden een soort van "vechtscene" en dan het water in.quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 23:30 schreef golfer het volgende:
Synchroonzwemmen op de kant, nieuwe Olympische discipline?
Salinero, Ankie wat is het verschil?quote:Op woensdag 25 augustus 2004 22:42 schreef golfer het volgende:
Zou Salinero zo meteen bij Smeets aan tafel zitten?
jammer van die onderste foto....andere 2 wel oke !!quote:Op donderdag 26 augustus 2004 12:26 schreef zjroentje het volgende:
Karin was idd erg lief.
Mart had een kilo wortelen voor Salinero meegenomen maar die blijkt tegenwoordig liever bananen te eten. En aan het eind ging hij weer flink slijmenquote:Op donderdag 26 augustus 2004 15:21 schreef mitt het volgende:
zat Anky aan tafel?
hoe was de wisselwerking met Mart
Ze nemen wel vaker iets van ons over, is mij opgevallen.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:40 schreef Scrutinizer het volgende:
Die kut-NOS zit volgens mij op Fok! mee te lezen
AJAX-fan hè, dan heb je dat.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 23:13 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Sympathieke jongen die Sedoc
Niemand is zonder fouten natuurlijkquote:Op donderdag 26 augustus 2004 23:15 schreef Juan Zueco het volgende:
AJAX-fan hè, dan heb je dat.
J.
denk om je hart tong !!quote:Op vrijdag 27 augustus 2004 23:14 schreef tong80 het volgende:
Ah daar heb je dat kut wijf. Die beknibbeld op weduwen pensioentjes, Lichaamsgymnsatiek bejaardenzorg, sportbudget en invalidenzorg.
Maar het kutje zit op onze kosten wel de grote mevrouw te spelen in Athene.
Wat haat ik dit soort mensen toch. Rot op uit m'n beeld kutsnol.
Inderdaad. In Mei was de eerste zei dione net.quote:Op zondag 29 augustus 2004 22:33 schreef mitt het volgende:
Laatste Olympische SportZomer vandaag
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |