Nou, hij vertelde dat hij zelf slechts een paar honder meter van het rampgebied woont... En hij dacht serieus dat ook de mensen in Enschede er op zich wel de humor van inzagenquote:Op maandag 13 september 2004 09:36 schreef PyTh het volgende:
[..]
Dan spreekt ie waarschijnlijk voor zichzelf.
Zoals al eerder aangehaald in dit topic heeft hij waarschijnlijk geen directe familie of bekenden die bij de ramp betrokken waren.
Ik weet zeker dat die vuurwerkgeluiden echte enschedeers raakt.
Hugo Borst ruled inderdaad !!!quote:Op maandag 13 september 2004 10:11 schreef Martineke het volgende:
Die 020 voorzitter die zielig opbelt en dan hugo borst heee jakk, hoe zit het met de stadionveboden betreffende jong neus - jong feyenoord
Geweldig![]()
als 020 eens niet wint staan ajax, de knvb en de nos op hun achteste poten
Ik heb het gezien en ik vond het een waardeloze opmerking van Youri.quote:Op maandag 13 september 2004 11:49 schreef vanBoeschoten het volgende:
[..]
Nou, hij vertelde dat hij zelf slechts een paar honder meter van het rampgebied woont... En hij dacht serieus dat ook de mensen in Enschede er op zich wel de humor van inzagen![]()
Ik kon het me ook niet voorstellen moet ik zeggen.. maja
Ach. Wat er bij Feyenoord gebeurde vond ik persoonlijk meer een geval van voetbalhumor.quote:Op maandag 13 september 2004 11:52 schreef Moody het volgende:
[..]
Ik heb het gezien en ik vond het een waardeloze opmerking van Youri.
Hij, als Enschedeër, zou juist 100% achter zijn stadsgenoten moeten staan in dit soort programma's waar een pro-top-3 en pro-Randstad mentaliteit heerst.
Als zijn eigen huis zou zijn verwoest had hij deze uitspraak nooit gedaan. Ik denk ook wel dat hij op zijn donder heeft gekregen van zijn buurtgenoten.
Inderdaad, dat vond jij persoonlijk...quote:Op maandag 13 september 2004 16:10 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ach. Wat er bij Feyenoord gebeurde vond ik persoonlijk meer een geval van voetbalhumor.
Elke 22 doden zijn er 22 teveel. Dat het niet dicht bij jouw woonplaats is gebeurd, maakt het niet minder erg voor de mensen die er mee te maken hebben gekregen hoorquote:Kut voor die mensen dat het gebeurd is, maar het zei zo.
goeie post !!quote:Op maandag 13 september 2004 16:59 schreef rubbereend het volgende:
kijk nu verzanden we dus weer in discussies wat erger is, dat gaat nergens meer over. DIt is erger dan dat, nee dit is weer erger. Kun je nagaan als wij t hier t al niet eens zijn wie moet dan bepalen of een wedstrijd stilgelegd moet worden?
potver JustMe, nu klikte ik omdat ik toch dacht dat je inhoudelijk ging postenquote:Op maandag 13 september 2004 17:08 schreef just me het volgende:
[..]
goeie post !!
Euh, daar ging de hele discussie bij Studio Voetbal over hoorquote:Op maandag 13 september 2004 16:59 schreef rubbereend het volgende:
kijk nu verzanden we dus weer in discussies wat erger is, dat gaat nergens meer over. DIt is erger dan dat, nee dit is weer erger. Kun je nagaan als wij t hier t al niet eens zijn wie moet dan bepalen of een wedstrijd stilgelegd moet worden?
Kanker-Wesley vind ik dus veel erger dan die vuurwerkramp in Enschede.quote:Op maandag 13 september 2004 16:35 schreef Moody het volgende:
[..]
Inderdaad, dat vond jij persoonlijk...
Ik vind het persoonlijk minder erg voor die Meis, ze geilt toch op publiciteit.
[..]
Elke 22 doden zijn er 22 teveel. Dat het niet dicht bij jouw woonplaats is gebeurd, maakt het niet minder erg voor de mensen die er mee te maken hebben gekregen hoor
Mitt ik had een giga inhoudelijke post in gedachten maar die rubbereend was me voor!quote:Op maandag 13 september 2004 17:15 schreef mitt het volgende:
[..]
potver JustMe, nu klikte ik omdat ik toch dacht dat je inhoudelijk ging posten
nou daar ging de discussie nou ook weer niet de hele tijd over, zelfs maar voor een klein beetje, maar k wil ook een beetje de nutteloosheid van de discussie aanhalen. we herhalen hier nu alle pagina's lang wat iedereen wel en niet erg vind. Tis gewoon of alles aanpakken of volkomen willekeur.quote:Op maandag 13 september 2004 17:15 schreef Moody het volgende:
[..]
Euh, daar ging de hele discussie bij Studio Voetbal over hoor![]()
Dus helaas niet zo'n goede post...
Er wordt gediscussiëerd over de inhoud van het programma dus die post van eend was gewoon flut hoorquote:Op maandag 13 september 2004 17:29 schreef just me het volgende:
[..]
Mitt ik had een giga inhoudelijke post in gedachten maar die rubbereend was me voor!
quote:Op maandag 13 september 2004 17:29 schreef just me het volgende:
[..]
Mitt ik had een giga inhoudelijke post in gedachten maar die rubbereend was me voor!
quote:Op maandag 13 september 2004 17:27 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Kanker-Wesley vind ik dus veel erger dan die vuurwerkramp in Enschede.
Ook iets meer mensen overleden aan kanker dan dat vuurwerk
quote:Op maandag 13 september 2004 17:31 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Er wordt gediscussiëerd over de inhoud van het programma dus die post van eend was gewoon flut hoor
Dat is jouw mening en die respecteer ikquote:Op maandag 13 september 2004 17:31 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Er wordt gediscussiëerd over de inhoud van het programma dus die post van eend was gewoon flut hoor
Wat is er mis met de bovenste?quote:Op maandag 13 september 2004 17:33 schreef rubbereend het volgende:
[..]
[..]
"kanker" is een schutting woord en geen directe belediging zoals vuurwerkgeluid.quote:Op maandag 13 september 2004 17:27 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Kanker-Wesley vind ik dus veel erger dan die vuurwerkramp in Enschede.
Ook iets meer mensen overleden aan kanker dan dat vuurwerk
als we dan gaan mieren; over wesley ging t niet. maargoed misschien is t makkelijker om dit alles in een apart topic te bespreken. Nu wordt hier een beetje herhaling van zetten en een spelletje wat is ergerquote:Op maandag 13 september 2004 17:34 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Wat is er mis met de bovenste?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |