1. Voorheen kreeg ik elke maand een acceptgiro, wat ik dus (zie mijn post) 3x heb voldaan. De rest lukte me niet meerquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:12 schreef Twisted_TpaU het volgende:
1: dit is niet je eerste brief.
2: heb je al op ze gereageerd? Blijkbaar niet.
3: waar komt het vandaan? wat moet je blijkbaar betalen en wie is de eiser?
Dan is het niet gelijk een malafide onderneming maar een bedrijf wat in zijn recht staat (deze keer).quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:15 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
[..]
1. Voorheen kreeg ik elke maand een acceptgiro, wat ik dus (zie mijn post) 3x heb voldaan. De rest lukte me niet meer
2. Ik heb telefonisch contact met hun gehad om het bedrag lager te zetten van eur250 naar 150 p.m maar hier gingen Intrum niet mee accoord.
3. Het is van mijn oude opleidingsinstelling.
Lijkt me toch logisch.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:15 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
[..]
1. Voorheen kreeg ik elke maand een acceptgiro, wat ik dus (zie mijn post) 3x heb voldaan. De rest lukte me niet meer
2. Ik heb telefonisch contact met hun gehad om het bedrag lager te zetten van eur250 naar 150 p.m maar hier gingen Intrum niet mee accoord.
3. Het is van mijn oude opleidingsinstelling.
wat nou laster? Degene die lastig gevallen wordt dan zijn de mensen die moeten betalen!quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:18 schreef indahnesia.com het volgende:
malafide? Pas maar op dat je niet een rechtzaak wegens laster aan je broek krijgt.
Jij moet de bovenstaande posts lezen!!quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:26 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
[..]
wat nou laster? Degene die lastig gevallen wordt dan zijn de mensen die moeten betalen!
Ik vind de brief zeer dreigend en wil weten of dit wel rechtsgeldig is. Zij sturen een brief zonder handtekening én niet aangetekend.
Ik dacht dat alleen deurwaarders het recht hadden om zo'n brief te sturen, maar meestal gaat dat vergezelgd met een gerechtelijk stuk!
Dit is typisch een geautomatiseerde brief, puur om je te dwingen te betalen. (wat ik tot op heden zeker heb gedaan, maar nu willen ze weer het hele bedrag!)
Tuurlijk ben ik bereid mijn schuld te betalen, maar ze vragen een bedrag wat ik (gezien mijn inkomen) niet MEER kan opbrengen. In het begin heb ik netjes betaald elke maand, toen moest ik elke maand elk dubbeltje omdraaien. Nu heb ik twee maanden verzuimd het bedrag per acceptgiro te voldoen.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:25 schreef punksquad het volgende:
Je hebt een betalingsregeling gehad, zei hebben geprobeert te bemiddelen dus, aangezien je je er niet aan houd hebben zei het recht het hele bedrag te eisen. Ze kunnen juridish gaan en dan krijg je nog extra kosten erbij ook bij een vonnis omdat zei nog hebben bemiddeld ook maar jij je er niet aan gehouden hebt. Intrum is gewoon een organisatie die volgens de regels werkt. je moet met hun nu verder wat proberen te regelen. anders kan je gewoon nog meer kosten krijgen dus
Had je niet moeten doen je had wel IETS moeten betalen.....quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:30 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
[..]
. Nu heb ik twee maanden verzuimd het bedrag per acceptgiro te voldoen.
en door deze mensen met deze instelling krijgen alle mensen zulke brieven aangezien er zo op wordt gereageerdquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:31 schreef DaMayan het volgende:
Zulke brieven zijn vaak alleen maar dreigbrieven. Ik geloof echt niet dat ze binnenkort met een dagvaardiging gaan komen.
Zulke brieven heb ik zelf ook gehad maar er is daarna niks gebeurd hoor.
Gewoon in delen blijven betalen dan komt het wel goed. Of gewoon niks van je laten horen en kijken of je ooit nog een aangetekende brief of telefoon krijgt, want deze heb je natuurlijk nooooit gezien.
Ja en door instanties als UPC zijn er duizenden mensen onterecht met een schuld opgescheept bij Intrum.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:32 schreef Twisted_TpaU het volgende:
en door deze mensen met deze instelling krijgen alle mensen zulke brieven aangezien er zo op wordt gereageerd
In dit geval is er dus geen discussie over de hoofdsom, die klopt. Dit gaat over latere betalingen in een afspraak tot betaling.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:34 schreef DaMayan het volgende:
[..]
Ja en door instanties als UPC zijn er duizenden mensen onterecht met een schuld opgescheept bij Intrum.
luister gast. Als ik geld van je krijg, zou ik uiteindelijk ook zo'n brief sturen om je bang te maken. Luister je niet, dan volgen er wel gerechtelijke stappen, maar de kosten liggen dan bij jou natuurlijk. Wees blij zat ze je NOG een kans geven.. knuppel.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:26 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
[..]
wat nou laster? Degene die lastig gevallen wordt dan zijn de mensen die moeten betalen!
Ik vind de brief zeer dreigend en wil weten of dit wel rechtsgeldig is. Zij sturen een brief zonder handtekening én niet aangetekend.
Ik dacht dat alleen deurwaarders het recht hadden om zo'n brief te sturen, maar meestal gaat dat vergezelgd met een gerechtelijk stuk!
Dit is typisch een geautomatiseerde brief, puur om je te dwingen te betalen. (wat ik tot op heden zeker heb gedaan, maar nu willen ze weer het hele bedrag!)
tja ik ben dislectish maar wel programmeur van juridishe incasso softwarequote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:38 schreef nweenink het volgende:
[..]
Blij dat ik jou niet als advocaat heb... Je redenering is goed maar je spelling klopt van geen kanten.
Ik heb er een gewoon topic van gemaakt; [centraal]-topics hebben een heel ander doel en het openen ervan is alleen de bedoeling na overleg met de mods.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:10 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
Ik ben nu zo kwaad over deze malafide onderneming dat ik nu maar een centrale topic hierover open.
Ja, het beste advies krijg je inderdaad van mensen die hun nota's niet betalen. Niets te danken.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:39 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
Ik heb liever dat mensen met ervaring (zoals DaMayan) met Intrum Justitia reageren dan mensen die hier doen alsof ze alles beter weten (en waarschijnlijk zoiets NOOIT hebben meegemaakt).
Nogmaals: Uiteraard ben ik bereid mijn schuld wat ik heb te voldoen (duh!). Maar ik kon het de afgelopen twee maanden gewoon niet meer opbrengen (eur250,- = wel ruim fl. 500,- !!!)
Ik heb daarnaast ook nog mijn vaste lasten en heb ook geld nodig om boodschappen te doen enz.
precies, een zeiktopic openen en vervolgens zelf de uitkomst toch al weten. TS gaat maar lekker een rechtzaak beginnen om een niet-gerechtelijke brief, kijken of hij dat kan betalen.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:45 schreef detulp050 het volgende:
[..]
Ja, het beste advies krijg je inderdaad van mensen die hun nota's niet betalen. Niets te danken.
Als je dan toch interessant over wilt komen, schrijf dan voortaan rechtszaak ipv rechtzaakquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:18 schreef indahnesia.com het volgende:
malafide? Pas maar op dat je niet een rechtzaak wegens laster aan je broek krijgt.
Je hebt gelijk...Ik maak even het hele schuldbedrag over omdat ik toch genoeg geld heb.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 13:43 schreef Notoire_Gek het volgende:
Vrijdag de 13de he, dan zijn ze op hun best bij Instrum Justitia.
Ik zou zeggen.......bel als de sodemieter die klojo's op en zeg dat je het restant bedrag per direkt telefonisch overmaakt. Dan ben je overal vanaf, ......... van je schuld, van het gezeik en van je geld
DAn moet je eens goed die posts doorlezen die hierboven staan want er zijn al een paar mensen waaronder ik geweest die je tips hebben gegeven ivm jou zaak.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 14:03 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
[..]
Je hebt gelijk...Ik maak even het hele schuldbedrag over omdat ik toch genoeg geld heb.
Dat is twee maand huur waar we over praten!
Als ik dat geld in een keer kon ophoesten, dan had ik nooit deze topic geopend.
Ik ben gewoon zwaar de lul en moet hoe dan ook betalen. Maar mijn vraag is juist gericht aan mensen met ervaring: Kan er nog onderhandeld worden nadat je reeds een betalingsregeling hebt getroffen maar achteraf niet voldeed? Kan je nog een tweede betalingsregeling treffen? Bijv. in twee termijnen?
Luister eens, allereerst zit ik niet op jullie te zeiken maar jullie op mij (uitzonderingen daar gelaten).quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 14:12 schreef Twisted_TpaU het volgende:
[..]
DAn moet je eens goed die posts doorlezen die hierboven staan want er zijn al een paar mensen waaronder ik geweest die je tips hebben gegeven ivm jou zaak.
Tot nu toe loop je alleen maar te 'schelden' op alle mensen en loop je te roepen ik wil wel maar kan niet. Ik weet niet of je denkt dat we nu even die 1000 euro gaan voorschieten en je zielig gaan vinden maar je hebt tips gehad van ons, ook van mensen die er ervaring mee hebben of het nou prive of zakelijk is. ALs ik jou was zou ik NU per direct een brief naar ze schrijven ipv zeiken op mede fokkers, die per direct FAXEN naar ze en een kopie maken van de brief en het orgineel PER direct op de bus doen...
Allereerst wil ik even zeggen dat je onnodig fel reageert op sommige users hier.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 14:20 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
[..]
Luister eens, allereerst zit ik niet op jullie te zeiken maar jullie op mij (uitzonderingen daar gelaten).
Ik heb al gezegd dat ik bereid was om mijn schuld zsm af te lossen. Maar het probleem is dat ik het bedrag niet in een keer kan ophoesten (degene die dat wel kan, applausje voor jezelf!).
En tuurlijk, als ik het in een keer kan betalen dan had ik het heus wel gedaan om de onnodige hoge kosten te voorkomen.
De vraag waar ik antwoord op hoopte te krijgen was simpel, maar werd niet concreet beantwoord:
- Kan ik (nadat ik een eerdere betalingsregeling verzuimd heb) nog bellen om een nieuwe regeling te treffen? Of is het nu een verloren zaak? Wie heeft hier ervaring in?
Zeg knaapje, er hoort wel degelijk een s tussen ................ misschien een idee om samen met die Indonesia-knakker een curus Nederlands bij de LOI te volgen. Zorg dan wel dat je netjes je curusgeld betaalt, anders komt I.J ook bij jou langsquote:Op zaterdag 14 augustus 2004 14:31 schreef Guidoweb5 het volgende:
een rechtzaak (geen S ertussen!) is niemand bij gebaat
???quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 15:08 schreef Conflict het volgende:
[TK] Canon Digital Ixus
Zoiets vind ik bedenkelijk.
quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 15:08 schreef Conflict het volgende:
[TK] Canon Digital Ixus
Zoiets vind ik bedenkelijk.
Je zegt dat je geen geld hebt om de lening af te betalen, maar je biedt wel op een camera...quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 15:17 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
[..]
???
wat conflict bedoeld is dat je hier loopt te schelden op intrum mensen je tips geven en je het niet wilt lezen maar ondertussen wel in een ander topic op een camera biedt.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 15:17 schreef Eerlijke_Klootzak het volgende:
[..]
???
Geen ervaring in, en ik hoop dat ze je keihard laten vallen bij I.J., misschien dat je je eens wat beschaafder gaat gedragen. Sukkel.quote:De vraag waar ik antwoord op hoopte te krijgen was simpel, maar werd niet concreet beantwoord:
- Kan ik (nadat ik een eerdere betalingsregeling verzuimd heb) nog bellen om een nieuwe regeling te treffen? Of is het nu een verloren zaak? Wie heeft hier ervaring in?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |