Dat dacht ik ook.quote:Op donderdag 12 augustus 2004 17:00 schreef Monidique het volgende:
Potverdikkie, nu ik dit zo lees, denk ik er toch over na om ook maar een vriendin aan te schaffen.
doet jou schaamhaar slet het dan niet>quote:Op donderdag 12 augustus 2004 16:59 schreef JohnDDD het volgende:
whattup dre
ik zie het vaak in pr0n
www.swaffelen.tk voor meer informatiequote:Op donderdag 12 augustus 2004 17:02 schreef MissyMirjaM het volgende:
dat heet swaffelen
D'r hele kop, of alleen haar wangen?quote:Op donderdag 12 augustus 2004 17:16 schreef Fixxxer het volgende:
Weet je, eigenlijk dient ervoor om in haar vagina te stoppen jongeman.
Ik weet het niet of het mij kickt om met me lul op de wangen van je vriendin te slaan, maar ja als het haar opwind wil ik het wel eens proberenquote:Op donderdag 12 augustus 2004 16:57 schreef Dr.Dre het volgende:
Ik vind het kicken om met mijn harde lul op de wangen van mijn vriendin te slaan, terwijl ze op haar knieën voor me zit. Hebben meer mannen die kick? En vrouwen: is dit voor jullie ook opwindend? Mijn vriendin vindt dat zeker, ze houdt erg van licht onderdanige handelingen!
quote:Op donderdag 12 augustus 2004 16:59 schreef JohnDDD het volgende:
whattup dre
ik zie het vaak in pr0n
Dat krijg je met die 2 Kg piercings van jou...quote:Op donderdag 12 augustus 2004 17:17 schreef Disorder het volgende:
Mijn ex-vriendin ligt nog steeds in coma.
quote:Op donderdag 12 augustus 2004 17:19 schreef longinus het volgende:
[..]
Ik weet het niet of het mij kickt om met me lul op de wangen van je vriendin te slaan, maar ja als het haar opwind wil ik het wel eens proberen
Beetje lullig dat je het uitmaakt terwijl ze in coma ligt.quote:Op donderdag 12 augustus 2004 17:17 schreef Disorder het volgende:
Mijn ex-vriendin ligt nog steeds in coma.
Mee eens..quote:Op donderdag 12 augustus 2004 19:10 schreef Letterman het volgende:
Nou dan zou ik maar eens verder uitzoeken hoe dat zit met haat onderdaninge gevoelens en jouw Dominante rol daarin....Overigens met mijn paal tegen de wangen klappen vin ik nie echt geil....Wel met den slurf op de billen te slaan terwijl ze voorover gebukt staat![]()
quote:How to swaffel?
Het swaffelen staat of valt met een belangrijke factor. De swaffelaar moet in het bezit zijn van een zogenaamde topzware penis. Dit wil zeggen dat de penis niet geheel stijf moet zijn, maar echter ook niet slap. Topzwaar is een toestand waarbij de penis ongeveer horizontaal hangt, en het mogelijk is om met de penis te zwaaien. Neem dan het te beswaffelen object (bij voorkeur vrouwenbil/been/borst) en sla daar licht kletsend tegenaan. Sla niet te hard met het oog op blauwe plekken/ gebroken benen.
Was je cockring afgezakt?quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 00:02 schreef andromeda1968 het volgende:
Ik heb een keer geslagen met mijn keiharde lul en ja hoor bewusteloos.![]()
quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 04:07 schreef Bananenlul het volgende:
Jep ik ken het verhaal, ik klets mijn lange bananenlul waarvan de banenschil voor de top besneden iszo tegen m'n vriendins wangen aan. Ik heb het is een keer zo hard gedaan tot dat de wangen van m'n vriendin helemaal rood waren
en dat vind geil, zij doet dan hetzelfde met haar tieten, die klets ze tegen me kop aan of ik mag me kop tussen die tietsen houwen en snel wat melk uit de tepeltjes zuigen, wat geil word je daar toch van
![]()
Gebroken benen ?!... heftig voorspel zeg.quote:How to swaffel?
Het swaffelen staat of valt met een belangrijke factor. De swaffelaar moet in het bezit zijn van een zogenaamde topzware penis. Dit wil zeggen dat de penis niet geheel stijf moet zijn, maar echter ook niet slap. Topzwaar is een toestand waarbij de penis ongeveer horizontaal hangt, en het mogelijk is om met de penis te zwaaien. Neem dan het te beswaffelen object (bij voorkeur vrouwenbil/been/borst) en sla daar licht kletsend tegenaan. Sla niet te hard met het oog op blauwe plekken/ gebroken benen.
Heb je dat gevoel ook wanneer je het weer eens bent met zo'n onzin bericht op de FP?quote:Op donderdag 12 augustus 2004 18:08 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
geeft een behoorlijke kick ja, het gevoel dat je alles kan doen. wat je krijgt als je aan het zogenaamde "swaffelen" deelneemt:P
Voor de liefhebbers hier nog even een couplet:quote:Op donderdag 12 augustus 2004 17:04 schreef F1908 het volgende:
met je lange piemel slingeren
uit pijpen, beffen, wippen, lekker naaien - dikke lul band.mp3
En ik maar denken dat je er alleen maar mee kunt plassenquote:Op donderdag 12 augustus 2004 17:16 schreef Fixxxer het volgende:
Weet je, eigenlijk dient ie ervoor om in haar vagina te stoppen jongeman.
inderdaad, aanradertjequote:Op vrijdag 20 augustus 2004 09:46 schreef wiseguy79 het volgende:
[..]
Echt hele droge muziek voor een gezellig avondje doorzakken met je maten op de camping.![]()
Jou vriendin moet een enorme neus hebben of jij hebt een spagetti sliertje?quote:Op zondag 22 augustus 2004 18:38 schreef GnAgn het volgende:
Wat ook lachen is : in je vriendin dr neus spuiten, waarna zij het tegen iemand anders uitsnuit
quote:Op zondag 22 augustus 2004 18:42 schreef andromeda1968 het volgende:
[..]
Jou vriendin moet een enorme neus hebben of jij hebt een spagetti sliertje?![]()
Ik zie het ook al voor me ja, zoeits bedenk je nog nietquote:Op zondag 22 augustus 2004 00:27 schreef ijsmeis het volgende:
Ik zou in de lach schieten![]()
Neusgaten neuken.quote:Op zondag 22 augustus 2004 18:57 schreef GnAgn het volgende:
[..]
wat voor iets vies denk jij nou weer aan
Wel hoor! Beetje klapjes geven, over haar wangen of lippen wrijven, likje laten geven... Hmmmm!quote:Op zondag 22 augustus 2004 20:31 schreef D-Devil het volgende:
Ik zie het ook al voor me ja, zoeits bedenk je nog niet.
.
Nee ik bedoel niet vernederend als iemand die echt vernederd worden.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 11:14 schreef erodome het volgende:
Nope niet vernederend, ik denk niet in termen als vernedering e.d bij sex, ik denk in termen van genot en ervaren, er is geen vernedering als beide partijen het ermee eens zijn en er openheid is zodat beide kunnen en durven aan te geven wat ze willen en niet willen, er is dan alleen een samenspel vol van genot.
Machtsspelletjes horen absoluut bij seks, dat begint al bij de vraag wie er boven ligt en wie onder. Maar anaal, facials en dergelijke hebben (voor mij althans) veel minder met macht te maken dan met intimiteit. Als ik met mijn lul over het gezicht van mijn vriendin wrijf of er klapjes op geef, is dat vooral heel intiem. Net als wanneer mijn vriendin op mijn gezicht komt zitten, bijvoorbeeld. Met zomaar een one night stand doe je dat soort dingen niet. Tenminste, ik niet.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 11:24 schreef TeazNutz het volgende:
Net zoals anale sex, volgens mij heeft het voor een groot deel met macht te maken. Ik zeg dus niet dat het niet lekker etc is voor een vrouw enz enz. Maar volgens mij doet een man het meer voor de kick dan voor het gevoel en de gedacht...
Same herequote:Op donderdag 12 augustus 2004 16:57 schreef Dr.Dre het volgende:
Ik vind het kicken om met mijn harde lul op de wangen van mijn vriendin te slaan, terwijl ze op haar knieën voor me zit. Hebben meer mannen die kick? En vrouwen: is dit voor jullie ook opwindend? Mijn vriendin vindt dat zeker, ze houdt erg van licht onderdanige handelingen!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |