ja je hebt gelijk ze bestaan al heeel lang, maar heb je joue ook al opgevoerd danquote:Op dinsdag 16 mei 2006 21:27 schreef SpeedyGJ het volgende:ik heb dat ding hier ook liggen
al ruim 2 jaar
gwoon dit doorknippen: http://vlieg.meanframe.com/quote:Op woensdag 17 mei 2006 13:38 schreef SpeedyGJ het volgende:
Neeik vind dat ook helemaal niet nodig, zou niet eens weten hoe dat moet
Ha, ik heb 'm net gekocht bij de Action in Zwolle voor maar ¤ 1,29quote:Op maandag 15 mei 2006 11:30 schreef M42 het volgende:
Ik heb er 1 gekocht bij de Action voor maar 1.69 :p
Zal nog wel foto's ervan maken. Hij bestaat in ieder geval uit 3 lagen, de buitenste 2 lagen zijn de - en op het middelste metalen rooster staat de werkelijke potentiaal verschil (geloof ik)
Ja ik heb het weerstandje doorgeknipt... die onder de LED zitquote:
Dat andere weerstandje zou je kunnen vervangen door een draadbrug, denk ik. Die over de condensator zit zorgt ervoor dat de condensator snel ontladen wordt en dus geen 30seconden spanning op het ding blijft staan, die andere zorgt waarschijnlijk voor een verlaging van de spanning naar de condensator toe, en zal, als je m vervangt voor een draadbrug, dus zorgen voor een hogere spanning op de condensator, of natuurlijk een kapotte condensator, als die het niet trekt.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 22:12 schreef M42 het volgende:
[..]
Ja ik heb het weerstandje doorgeknipt... die onder de LED zit![]()
Werkt goed... nu nog een sterkere condensator erop...
Wat kost zoiets?quote:Op woensdag 24 mei 2006 20:26 schreef Oosthoek het volgende:
Heb gister eenFoetsie
gekocht bij de blokker. Heerlijk om al die kleine TYFUSVLIEGJES ARGH!
te toasten. Weg frustratie
Drie euro in de koopjesbak. Liep er meteen tegenaan. Was blij dat ik zsm weg kon daarquote:
Welke weerstand moet er nog weg en verbonden worden door een draadbrug?quote:Op maandag 15 mei 2006 21:34 schreef veldmuis het volgende:
Ik gok dat je die twee weerstandjes bij de LED weg moet halen of doorverbinden oid. Die gelijk ligt met de condensator zal waarschijnlijk zorgen voor de ontlading. Of zitten er op dea chterkant ook nog weerstandjes?
Edit: Oh, zeker weet ik het niet dus hoor, dus als je iets sloopt, sja.
Ja hé. Koop er eens één zelf. Loopt niet altijd met die van mij te kloten als je hier bentquote:Op donderdag 25 mei 2006 14:51 schreef AffenStrudel het volgende:
Electrische vliegenmeppers zijn vet.
Zeker omdat ze geen stroom gebruiken wanneer je ze aanzet en de kring intact laat.
Die zou dus de spanning moeten verhogen als je 'm doorknipt of er een draadbrug overheen kwakt.quote:Op zondag 21 mei 2006 14:47 schreef M42 het volgende:
hehe, tja risico van het vak maar die dingen kosten geen krent.
Maar over welke weerstanden hebben we het nou? die onder de led op de foto zit loopt naar de condensator en ook naar het raster.
Dan werkt die iig goed:+.quote:Nadat deze doorgeknipt was blijft er wat spanning op het raster staan... als ik bv na 1 minuut nog een mug neermaai dan vonkt die nog steeds(maar zodra ontladen dan blijft die ontladen)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |