Afgezien van het feit dat je aanbod nogal obscuur klinkt zo zonder contactinformatie...quote:Op maandag 14 november 2005 03:12 schreef Blackheart het volgende:
MissyMyrjam, mij vriendin en ik zijn freelancers als het op kledij en speeltjes aankomt. Ik ga niet zeggen dat we veel ervaring hebben.Maar we zijn wel entousiast en maken spul op wens.
Oh, dit geld voor alle anderen ook.
Ik kende die site nog niet, maar heb 'm gister even uitgeplozen, staat veel op zeg! Alleen een beetje jammer van de namen van sommige speeltjes, zoals de 'liefdes-grot' en de 'Blimpy' (voorbinddildo). Zeg schat zal ik Blimpy er eens bijpakken?quote:Op maandag 14 november 2005 11:54 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Als ik iets wil hebben, check ik gewoon een stuk of tig sites en kijk ik welke site het betreffende product het goedkoopst heeft. Ik vind Mince trouwens een fantastische site.
Dat is/was toch ook een adverteerder op Fok?quote:Op maandag 14 november 2005 13:06 schreef jorjor het volgende:
Ik bestel meestal bij www.x-toys.nl.
deze online erotiekshop verkoopt veel erotische producten die je bij andere shop niet kan vinden, en de service is er ook prima!
Echt een aanrader!![]()
http://www.eroticglass.nl/mediacenter/ ziet er ook wel leuk uit, maar ze hebben natuurlijk wel maar 1soort productquote:Op dinsdag 15 november 2005 16:01 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Mail and Female vind ik inderdaad ook een tof bedrijf. Die recensies zijn handig.
ik vind latex/rubber/lak kleding altijd vreeeeselijk leuk, maar ook vreselijk duurquote:Op maandag 14 november 2005 03:12 schreef Blackheart het volgende:
MissyMyrjam, mij vriendin en ik zijn freelancers als het op kledij en speeltjes aankomt. Ik ga niet zeggen dat we veel ervaring hebben.Maar we zijn wel entousiast en maken spul op wens.
Oh, dit geld voor alle anderen ook.
Huh? Misschien moet je eens naar een goeie winkel.quote:Op dinsdag 15 november 2005 21:43 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik vind latex/rubber/lak kleding altijd vreeeeselijk leuk, maar ook vreselijk duur
en het is vaak toch wel alleen verkrijgbaar in hele kleine maatjes
]leuke sitequote:Op zondag 20 november 2005 19:27 schreef SuperJERK het volgende:
Jullie vergeten de beste winkel met prijsgarantie!
http://www.eroware.nl
Levert super snel!
quote:Op woensdag 18 januari 2006 01:32 schreef Muertez het volgende:
Sorry dat ik even een beetje offtopic ga maarre is in Nederland eigenlijk viagra te krijgen zonder recept of mag/kan dat helemaal niet?
We willen eigenlijk wel een keertje voor de lol met vagra proberen, maar ik krijg natuurlijk nooit een recept van mijn arts aangezien zonder ook alles goed functioneerd
Bij de bovengenoemde winkels zie ik het niet staan, maar ik wil ze bij wijze van spreke ook niet op straat kopen omdat je nogal eens hoort dat er troep in zit.
Weet iemand hier meer van?
Ach worden mijn goede bedoelingen al gelijk weer in twijfel getrokken, maar ik weet niet wanneer zij geboren is. Maar als ik op het plaatje kijk bij ze zal ze nog geen 33 zijn LOL.quote:Op woensdag 5 juli 2006 11:37 schreef detulp050 het volgende:
Goh, wat leuk Belinda1973, is de vrouw van het leuke jonge stel misschien geboren in 1973?
Leuke lijn aan dildo's bij de Sexy Toys spullen. Alleen zou er wel eens wat meer informatie bij mogen staan qua afmetingen bij sommige. Zeker bij de grotere kan dat wel eens van belang zijn.quote:Op woensdag 5 juli 2006 21:04 schreef Tha_Flash het volgende:
zie hieronder...........
spam!quote:Op woensdag 23 augustus 2006 07:55 schreef jwiegant het volgende:
www.veiligglijden.nl voor alle condooms, glijmiddel en meer...
Mysin in de pannekoekstraat, Rotterdam.quote:Op woensdag 20 december 2006 07:06 schreef Hilzillah het volgende:
Iemand een tipje waar je sexy (tegen kinky aan) lingerie kan kopen wat ook nog prettig draagbaar is?
Die troep van pabo hoef ik niet meerMag zowel online als 'echte' winkels zijn... Omgeving R'dam indien mogelijk
![]()
Ik heb een tijdje geleden wel een tijdje op mijn pakketje moeten wachten..quote:Op donderdag 15 februari 2007 18:47 schreef hannowannabe het volgende:
hoelang duurt het ongeveer voordat je je bestelling van pabo thuis krijgt?
ja ik wacht maar geduldig af, maar ja, nu al 2,5 week!quote:Op donderdag 15 februari 2007 19:06 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik heb een tijdje geleden wel een tijdje op mijn pakketje moeten wachten..
Dacht eerst nog dat de bestelling niet doorgekomen was..
Maar kreeg na 2 weken eindelijk mijn pakketje.. Misschien was het niet op voorraad oid..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |