Salades neem ik bijna nooit, geef mij maar lekker een x aantal stukken vleesquote:Op zondag 8 augustus 2004 14:40 schreef miss_dynastie het volgende:
Maar daarom (vr)eet ik ook kilo's fruitsalade
Qua vlees neem ik maar heel weinig![]()
graag wat ik lees het met genotquote:Op zondag 8 augustus 2004 14:51 schreef moussy het volgende:
als jullie nog meer willen horen, zeg het maar
ik ben binnen en poep en een scheet op het strand, maar kom er alleen als het stormt
quote:Op zondag 8 augustus 2004 14:51 schreef moussy het volgende:
Je moet tig tassen rotzooi meeslepen
Je raakt altijd wat van het (ingegraven) speelgoed kwijt
Je drinken wordt lauw, tot warm
Je brood klef, je kaas smelt
Je moet je hele hebben en houden de strandopgang opslepen, wat echt idioot ver is en een enorme klim
Je kan je auto nooit kwijt
Je fiets staat achter tig fietsen, want als moeder ben je lekker vroeg op het strand en wil je weer weg als de pubers komen, die hun fiets tegen jou fiets aam stallen. Oftewel, als je met de fiets bent, moet je eerst 30 fietsen verslepen voor je bij je eigen fiets kan
Naakte duitsers met dikke bierbuiken
Mensen uit stapohorst die een lange wolle broek al sexy vinden en gaan lopen gapen en kwijlen op alles waarbij je vel ziet
radio's met k*tmuziek
Mensen die aan je zoon met mooie krulletjes moeten zitten
kuilen waar je je nek over breekt
Badmintonnende naakte bejaarden
kwallen
zandvlooien
droog n**kende pubers naast je kleedje waar je kind op zit te spelen
hondenpoep
ingegraven maandverbandjes,tampons en luiers
natte honden die zich even uit gaan schudden naast je kleedje
waterpistolen van de dikke duitsers die niet kunnen richten
commentaar en gesmoes over jouw vetrollen
ijs dat smelt als je er al naar kijkt
Je kind kwijt raken
nog meer mensen die met je kind met lieve krulletjes op de foto willen
een gepaneerde l*l zoals Peet dat zo mooi kan zeggen
tja, voor de vrouwen wordt er dan ook genoeg gepaneerd
als je thuis komt zit álles onder het zand
ROFL !quote:Op zondag 8 augustus 2004 14:51 schreef moussy het volgende:
"Relaas" voor de strandliefhebbers
als jullie nog meer willen horen, zeg het maar
Nee hoor...quote:Op zondag 8 augustus 2004 15:06 schreef ThunderChild het volgende:
*snif* Ben ik nou de enige die geen BBQ heeft vanavond ??![]()
Gelukkig, was al bang dat ik vanavond in m'n ééntje zou moeten blijven . . .quote:Op zondag 8 augustus 2004 15:06 schreef Spindizzy het volgende:
Nee hoor...
Neuh, wij eten soep. Ik hou niet zo van bbqquote:Op zondag 8 augustus 2004 15:06 schreef ThunderChild het volgende:
*snif* Ben ik nou de enige die geen BBQ heeft vanavond ??![]()
en die doe je op de BBQ?quote:Op zondag 8 augustus 2004 15:08 schreef miss_dynastie het volgende:
Heb nog een kilo salade
Wouwie!!!!!!!!!! Wil ik ook!!!quote:Op zondag 8 augustus 2004 15:06 schreef Zabb het volgende:
Wij hebben een lekker (half opblaasbaar) zwembad in de tuin, een van 3 meter doorsnee! Daar is het echt heerlijk in op dit soort dagen!!
quote:Op zondag 8 augustus 2004 15:10 schreef stame het volgende:
[..]
en die doe je op de BBQ?![]()
quote:Op zondag 8 augustus 2004 15:11 schreef clauwheee het volgende:
Ok wij gaan nu echt![]()
Ik ben ook opgegroeid in de buurt van het strand en kwam er inderdaad alleen maar na 7-en om nog even snel te zwemmen of met slecht weer. Wat je met deze bloedhitte op het strand te zoeken hebt snap ik echt niet (hetzelfde met een openbaar zwembad trouwens).quote:Op zondag 8 augustus 2004 14:51 schreef moussy het volgende:
strandrelaas
Heb je prikweg of iets dergelijks in huis? Ik ben godzijadnk nog nooit gestoken door een wesp, lijkt me erg pijnlijk. vooral omdat ik uren kan emmeren over het feit dat een mugquote:Op zondag 8 augustus 2004 15:53 schreef danosa het volgende:
pfft, ik ben net terug. Ik ben op een wesp gaan staan en dus gestoken. Mijn god wat doet dat vervelend pijn. Ben al sinds kind niet meer gestoken en was het dus ff vergeten. Ik ben nu nog panischer asl ik die k*utbeesten zie. En ik zie ze overal en ze zijn mega agressief!
nog geen files maar het is er wel héél erg druk.quote:Moussy, staat erbij jullie ook zo'n file voor het strand?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |