quote:Ik denk zelf dat je snel raakt uitgekeken op een 600. Met een 750 zul je het wel langer volhouden.
quote:Op zaterdag 31 juli 2004 16:48 schreef Rietvaerder het volgende:
[..]
En dan koopt ie een 400quote:Ik heb wel zoiets van, die motor moet gewoon gaan ongeacht in welk toerengebied ik zit.
Mooi manquote:Op zaterdag 31 juli 2004 16:48 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]wat een uitspraken toen he
iddquote:Op zaterdag 31 juli 2004 16:49 schreef Rietvaerder het volgende:
[..]
En dan koopt ie een 400![]()
erg leuk om weer es te lezenquote:Op zaterdag 31 juli 2004 16:49 schreef Rietvaerder het volgende:
[..]
Mooi man
iddquote:Ach ja, nu weet je wel beter
Zie jequote:Op zaterdag 31 juli 2004 16:50 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
idden een plezier dat ik ermee heb
quote:Op donderdag 13 november 2003 20:23 schreef Rietvaerder het volgende:
Alleen een R1, Fireblade, ZX12R of Hayabusa zijn goed genoeg. De rest is simpelweg gewoon te traag, je moet natuurlijk wel goed mee kunnen komen met het verkeer![]()
Zo'n 600.. pff, niets aan johStel je voor dat je eerst goed moest leren rijden voordat je op een Blade stapt, niets aan doen toch
![]()
![]()
quote:Op donderdag 13 november 2003 20:30 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
t wordt mij steeds duidelijker: ik heb met een niet zo weldenkend mens te maken, je moet mensen niet in hokjes stoppen, en al helemaal niet op basis van je eigen conclusies!
quote:Op donderdag 13 november 2003 20:38 schreef super_honda het volgende:
hmm volgens mij ben jij hier het niet weldenkende mens eerlijk gezegd, maar laat ons vooral weten hoe het afgelopen is met je wanneer je met die 900 hebt gereden(of als je het niet zelf kan iemand anders )
Kom op zeg, meteen een 900 omdat een lichtere motor traag/slaapverwekkend/voor mietjes is het idee alleen al. als het je enige doel is om hard te kunnen rijden zou ik niet eens een rijbewijs halen maar gelijk een jaarkaart voor de Nordschleife of voor assen en een motor zonder kenteken aanschaffen.
Hahahahahaquote:Op zaterdag 31 juli 2004 16:52 schreef Patrick281 het volgende:
Enne deze sequence is ook grappig:
[..]
[..]
[..]
nee idd, terwijl ik dat wel ervaarde op die ER-5...quote:Op zaterdag 31 juli 2004 16:52 schreef Patrick281 het volgende:
Ghe ghe grappig hoor om het topic terug te lezen.
En OPM .. zo goed als je in je lessen reed zoals je zei reed je helemaal niet hoor in het begin.
quote:[afbeelding]
![]()
Wat is Plo daar actief zeg! En ik post amper.
Enne deze sequence is ook grappig:
[..]
[..]
[..]
quote:jullie schijnen het allemaal eens te zijn over die 900. maar je hoeft echt geen rossi te zijn om te beginnen op een 900, denk ik. motorrijden draait maar om 1 ding als het gaat om veiligheid en dat is beheersing. en of je je niet kunt beheersen op een 900 of op een 600, dat maakt weinig uit.
dat ik je toen al zo goed door had hequote:Op zaterdag 31 juli 2004 16:54 schreef Rietvaerder het volgende:
[..]
Hahahahaha![]()
Die OPM.. pff... ik een niet-weldenkend mens
quote:Denk jij. Wat ben jij eigenwijs. 3 ervaren (ja ook ik, met mijn 1 week rijbewijs, circuit enzo) motorrijders vertellen het je, en toch niet aannemen?
quote:Op zaterdag 31 juli 2004 16:56 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
[..]
dat ik je toen al zo goed door had he![]()
Riet:quote:Op donderdag 13 november 2003 20:44 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
ook nog discrimineren? ik ken vrouwen die beter rijden dan mannen, maar dat is overbodig om te zeggen. een weldenkend persoon discrimineert niet, hoe dan ook
quote:En een weldenkend mens stapt niet op een 900. Punt.
quote:heb jij een plaat voor je kop ofzo???
quote:Op zaterdag 31 juli 2004 17:03 schreef Rietvaerder het volgende:
Ik zit hier met een hele grote smile op mn gezicht![]()
![]()
Schitterend
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |