Ja, maar zo gesteld: Prediker, zou ik zeggen.quote:Op woensdag 28 juli 2004 01:25 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Uiteindelijk maakte het voor Yassin weinig uit.
Giro 555 voor Moslims ?quote:Amerikaanse justitie vervolgt grootste moslimorganisatie
De Telegraaf, wo 28 jul 2004, 00:20
WASHINGTON - De Amerikaanse justitie heeft de grootste Amerikaanse hulporganisatie van moslims aangeklaagd. Een juryrechtbank in Texas besloot dinsdag tot vervolging omdat de stichting mogelijk de radicale Palestijnse organisatie Hamas ondersteunt.
De Heilige Land Stichting Voor Hulp En Ontwikkeling (Holy Land Foundation For Relief And Development) maakte tussen 1995 en 2001 twaalf miljoen dollar over naar personen en groepen die in contact stonden met Hamas, aldus minister Ashcroft van Justitie over de aanklacht.
Wanneer wordt de CIA vervolgd?quote:Op woensdag 28 juli 2004 01:31 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Giro 555 voor Moslims ?
1) Wat een bullshit, Hitler kreeg vooral respect voor de protestantse sociaal christelijke beweging om zijn woordvoerder omwil de debatten deze voerde met de katholieken, niet om zijn ideeen, dit claimen als de bron voor zijn anti semitische is belachelijk ook omdat Hitler een half hoofdstuk aan de oorsprong van zijn anti semitisme heeft gewijd.quote:Op woensdag 28 juli 2004 00:53
schreef Bluesdude het volgende:
Shit, ik moet niet posten als ik alcohol heb vergaard.
Citaten uit Mein Kampf
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1) How many of my basic principles were upset by this change in my attitude toward the Christian Social movement! My views with regard to anti-Semitism thus succumbed to the passage of time, and this was my greatest transformation of all."4 (Hitler was inspired to become a radical anti-Semite by the Viennese Christian Social movement, whose attitudes are almost identical to the far-right American Christian fundamentalist movement today).
2) "Hence today I believe that I am acting in accordance with the will of the Almighty Creator: by defending myself against the Jew, I am fighting for the work of the Lord."5 (Hitler obviously believed in a supreme being).
3) "Sooner will a camel pass through a needle's eye than a great man be 'discovered' by an election"6 (Hitler was fond of paraphrasing the Bible (Mark 10:25 in this case), and he does this many, many times elsewhere in the book).
4) "The root of the whole evil lay, particularly in Schonerer's opinion, in the fact that the directing body of the Catholic Church was not in Germany, and that for this very reason alone it was hostile to the interests of our nationality."7 (affirming that Hitler's only real problem with his childhood religion was the fact that its power base was not in Germany).
5) "I had so often sung 'Deutschland u:ber Alles' and shouted 'Heil' at the top of my lungs, that it seemed to me almost a belated act of grace to be allowed to stand as a witness in the divine court of the eternal judge and proclaim the sincerity of this conviction."8 (the "divine court of the eternal judge" seems a rather strange idea from anyone but a Judeo-Christian, since Pagan and Eastern religions generally lack any such divine judgemental entity, to say nothing of atheism)
6) "Certainly we don't have to discuss these matters with the Jews, the most modern inventors of this cultural perfume. Their whole existence is an embodied protest against the aesthetics of the Lord's image."9
----------------------------------------------------------------------------------------------------
http://www.stardestroyer.net/Creationism/Essays/Hitler.shtml
Dat is nog wel het vreemdste wat ik hier over heb gelezen, wanneer men zich eens in de materie verdiept en stopt met discovery te kijken zal men zien dat Hitler - wellicht nog meer dan hij de joden deed - de slaven en 'hun' marxisme verafschuwde. Hij walgde er van hoe 'zijn' Wenen meer en meer Slavisch werd, hij verspuwde Marx, en hij zag ook dat de Rusland net zoals 30 jaar eerder zich aan het opbouwen was om het westen te onderwerpen, maar deze keer onder de banier van het marxisme. Want ik durf te beweren dat wanneer het derde rijk zich nooit had opgebouwd, Europa nog voor 1950 compleet overlopen was door de Sovjets.quote:Op woensdag 28 juli 2004 09:32 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Wat je dus eigelijk zegt is dat heel WO2 was gebaseerd op religie, vooral als je kijkt naar Duitsland en Rusland
Klopt Ype...quote:Op woensdag 28 juli 2004 03:37 schreef Ype het volgende:
Shit, ik moet niet posten als ik alcohol heb vergaard.
Welterusten.
Wie heeft het over politieke ideologiënquote:Op woensdag 28 juli 2004 09:46 schreef Tyrhraustur het volgende:
[..]
Dat is nog wel het vreemdste wat ik hier over heb gelezen, wanneer men zich eens in de materie verdiept en stopt met discovery te kijken zal men zien dat Hitler - wellicht nog meer dan hij de joden deed - de slaven en 'hun' marxisme verafschuwde. Hij walgde er van hoe 'zijn' Wenen meer en meer Slavisch werd, hij verspuwde Marx, en hij zag ook dat de Rusland net zoals 30 jaar eerder zich aan het opbouwen was om het westen te onderwerpen, maar deze keer onder de banier van het marxisme. Want ik durf te beweren dat wanneer het derde rijk zich nooit had opgebouwd, Europa nog voor 1950 compleet overlopen was door de Sovjets.
Hij blijft leuk, maar ditmaal een andere bron.quote:Frans homohuwelijk verboden
BORDEAUX - Het eerste Franse homohuwelijk, dat vorige maand was gesloten, is onwettig verklaard. De rechtbank in Bordeaux oordeelde dinsdag dat een verbintenis tussen twee mensen van hetzelfde geslacht in strijd is met het burgerlijk wetboek. Het paar in kwestie gaat in beroep.
de 33-jarige wijkverpleger Stéphane Chapin en de 31-jarige winkelbediende Bertrand Charpentier zullen desnoods tot aan het Europese Hof voor de Mensenrechten in Straatsburg doorprocederen. 'We hebben er alle vertrouwen in dat hogere gerechtshoven er modernere opvattingen op na houden', zo zei hun advocaat Emmanuel Pierrat.
Volgens de rechtbank is 'de traditionele functie van het huwelijk de vorming van een gezin'. Maar Pierrat stelt daar tegenover dat 'nergens in de wet staat geschreven dat het huwelijk een verbintenis tussen een man en een vrouw is'. Zolang de zaak niet in hoger beroep is behandeld, blijven Chapin en Charpentier gewoon gehuwd, aldus Pierrat.
De twee mannen waren op 5 juni in Bègles, een voorstad van Bordeaux, in de echt verbonden door burgemeester Noël Mamère van de Groenen. Hij is een maand geschorst, omdat hij 'de waarschuwingen van hogere regeringsfunctionarissen in de wind heeft geslagen'.
De conservatieve regering is fel tegen het homohuwelijk, omdat 'kinderen nu eenmaal een vader en een moeder nodig hebben'. De trouwerij in Bègles kwam buitengewoon ongelegen voor president Jacques Chirac en premier Jean-Pierre Raffarin. Zij hadden de laatste tijd juist hun best gedaan om meer steun te krijgen onder homo's. Die poging hebben ze voorlopig maar laten varen.
De linkse politici zijn verdeeld. De socialistische oud-premier Lionel Jospin is tegen het homohuwelijk, de huidige partijleider François Hollande is vóór. Datzelfde geldt voor de socialistische burgemeester van Parijs, Bertrand Delanoë, de bekendste Franse politicus die openlijk voor zijn homoseksuele geaardheid uitkomt. Zelf wil hij echter pas homohuwelijken sluiten zodra de wet dat expliciet toestaat.
Volgens een recente peiling vindt bijna tweederde van de Fransen dat stellen van hetzelfde geslacht moeten kunnen trouwen. Voorlopig ziet het er echter naar uit dat homo's zich tevreden moeten stellen met het geregistreerd partnerschap, dat veel minder rechten geeft dan het huwelijk.
Ik heb het over politieke ideologieën omdat het be-la-che-lijk is om te denken dat een christelijke Duitsland tegen een orthodoxe Rusland vocht wanneer het het derde rijk was tegenover de Marxistische sovjet unie. Het derde rijk negeerde grotendeels het christendom, de sovjet unie degradeerde elk geloof.quote:Op woensdag 28 juli 2004 09:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Wie heeft het over politieke ideologiënIk heb het over het blijkbaar christelijke Duitsland dat ook in oorlog was met het orthodoxe Rusland. Een geloofsoorlog dus.
Ik vraag me af of jij zelf wel beseft dat je dezelfde onsympathieke racistische sympathieën er op na houdt als de mensen die je constant lastig valt met je gemekker... Je bent zelf namelijk volstrekt geen haar beter. Eigenlijk gedraag je je zelfs nog stompzinniger door een ander er van te beschuldigen maar blind te zijn voor de balk die in je eigen oog zit..quote:Op woensdag 28 juli 2004 09:54 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Hij blijft leuk, maar ditmaal een andere bron.
nee, is waarquote:Op woensdag 28 juli 2004 10:20 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Of Hij houdt zich niet bezig met hopen stront. Dat kan ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |