Die laatste zin is twijfelachtig, maar voorlopig blijft hij dus gewoon en kan er verder gegaan worden met het bouwen van een nieuwe technische structuur.quote:Guus Hiddink zal niet ingaan op een verzoek van de Duitse voetbalbond om bondscoach van de Duitsers te worden. De PSV-coach was een van de gegadigden voor die functie, die vrij kwam nadat Rudi Völler na het EK in Portugal opstapte. Hiddink sluit echter niet uit dat hij tijdens het WK van 2006 in Duitsland een ander land onder zijn hoede neemt. In het contract met PSV staat een clausule dat hij zo'n functie op tijdelijke basis kan aannemen.
quote:PSV en de Amerikaanse Major League Soccer hebben een mondeling akkoord bereikt over de transfer van DaMarcus Beasley, afkomstig van Chicago Fire. De Amerikaanse international vliegt na het weekeinde naar Eindhoven voor de laatste afwikkelingen van de besprekingen. Ook wordt dan de gebruikelijke procedure afgewerkt, zoals een medische keuring.
DaMarcus Beasley (22) speelde 114 duels voor Chicago Fire, waarin hij 16 keer scoorde. Op 27 januari 2001 debuteerde hij in het nationale team tegen China.
Beasley zou de opvolger kunnen worden van Arjen Robben, die op de linkervleugelpositie een vacature heeft achtergelaten. PSV.nl sprak met een bron binnen de MLS die Beasley omschrijft als 'een uitstekende dribbelaar die graag de één-tegen-één-confrontatie opzoekt. Hij toont altijd veel zelfvertrouwen en is een harde werker die qua wedstrijdinstelling niet op scherp gezet hoeft te worden'.
Ik kan niet wachten tot het nieuwe seizoenquote:Op vrijdag 16 juli 2004 18:32 schreef gras het volgende:
Binnengehaald met een mooi verhaaltje; het is te hopen voor jullie dat hij het ook daadwerkelijk laat zien.
die laatste zin staat in zn contract omdat Guus graag de vrijheid had om in 2006 tijdens het WK een land te coachen (iets als china bijvoorbeeld). Dat is ook een tijdje een breekpunt in de onderhandelingen geweest.quote:Op vrijdag 16 juli 2004 18:31 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Die laatste zin is twijfelachtig, maar voorlopig blijft hij dus gewoon en kan er verder gegaan worden met het bouwen van een nieuwe technische structuur.
En wat al dagen bekend was is nu 95% officieel
[..]
Wat moet je met Barreto?quote:Op vrijdag 16 juli 2004 15:17 schreef cultheld het volgende:
Hopelijk haalt PSV in de winterstop Edgar Barreto
rustig laten rijpen bij NEC en dan halen als vervanging van Cocu of Bommelquote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:12 schreef methodmich het volgende:
[..]
Wat moet je met Barreto?
Barreto is al beter dan Van der Vaart ooit zal worden, let maar op, die jongen haalt Real Madrid nog welquote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:12 schreef methodmich het volgende:
[..]
Wat moet je met Barreto?
Het lijkt een redelijke speler, maar het is erg opportuun om nu te roepen dat hij naar PSV zou moeten (doe jij niet trouwens). Die paar duels bij NEC waren niet allemaal even sterk.quote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:15 schreef rubbereend het volgende:
[..]
rustig laten rijpen bij NEC en dan halen als vervanging van Cocu of Bommel
tis wel een toppertje in wording hoor
quote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:24 schreef cultheld het volgende:
[..]
Barreto is al beter dan Van der Vaart ooit zal worden, let maar op, die jongen haalt Real Madrid nog wel
k snap je redenering, maar let op, dat wordt een van de opvallendste spelers van t seizoen (positief dan)quote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:24 schreef methodmich het volgende:
[..]
Het lijkt een redelijke speler, maar het is erg opportuun om nu te roepen dat hij naar PSV zou moeten (doe jij niet trouwens). Die paar duels bij NEC waren niet allemaal even sterk.
Als je 19 bent en op zo'n positie al kan spelen, dan wordt je goed hoor..quote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:24 schreef methodmich het volgende:
[..]
Het lijkt een redelijke speler, maar het is erg opportuun om nu te roepen dat hij naar PSV zou moeten (doe jij niet trouwens). Die paar duels bij NEC waren niet allemaal even sterk.
quote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:24 schreef cultheld het volgende:
[..]
Barreto is al beter dan Van der Vaart ooit zal worden, let maar op, die jongen haalt Real Madrid nog wel
k wil geen goals wten, k wil zn aantal assistsquote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:25 schreef Inquistor87 het volgende:
De nieuwe robben
DaMarcus Beasley (22) speelde 114 duels voor Chicago Fire, waarin hij 16 keer scoorde.
Nou geweldig.
PSV.nl sprak met een bron binnen de MLS die Beasley omschrijft als 'een uitstekende dribbelaar die graag de één-tegen-één-confrontatie opzoekt. Hij toont altijd veel zelfvertrouwen en is een harde werker die qua wedstrijdinstelling niet op scherp gezet hoeft te worden'.quote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:26 schreef rubbereend het volgende:
[..]
k wil geen goals wten, k wil zn aantal assists
Ik meen 't serieus, die gozer is erg goed, aanvoerder van het nationale elftal en dat is niet voor niets, heb je gezien hoe hij speelde in de Copa America? Uitblinker tegen Brazilië met sterren als Luis Fabiano, Edu enz. Ajax wilde hem ook, zo gingen de geruchten, maar NEC zal over 1 of 2 jaar flink verdienen aan deze international.quote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:24 schreef methodmich het volgende:
[..]
De vaste cultheld-superopmerking is weer gemaakt.
van de MLS site:quote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:27 schreef Inquistor87 het volgende:
[..]
PSV.nl sprak met een bron binnen de MLS die Beasley omschrijft als 'een uitstekende dribbelaar die graag de één-tegen-één-confrontatie opzoekt. Hij toont altijd veel zelfvertrouwen en is een harde werker die qua wedstrijdinstelling niet op scherp gezet hoeft te worden'.
Nou blijkbaar niks over assist, veel gedribbel, veel ge-ego.. nee wordt niks.
quote:Beasley has played in 54 games (starting 47) with Chicago, collecting six goals and 10 assists
Bij met alle respect NEC Nijmegen in de Mickey Mouse-competitie... Eerst maar even afwachten.quote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:25 schreef mitt het volgende:
[..]
Als je 19 bent en op zo'n positie al kan spelen, dan wordt je goed hoor..
eerst meneer Marcel Boekhoorn terug betalenquote:Op vrijdag 16 juli 2004 19:28 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik meen 't serieus, die gozer is erg goed, aanvoerder van het nationale elftal en dat is niet voor niets, heb je gezien hoe hij speelde in de Copa America? Uitblinker tegen Brazilië met sterren als Luis Fabiano, Edu enz. Ajax wilde hem ook, zo gingen de geruchten, maar NEC zal over 1 of 2 jaar flink verdienen aan deze international.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |