Het is al een wat oudere serie die in 1999/2000 en 2001 is uitgezonden op Channel 4 in de UK. De Nederlandse rechten schijnen bij V8 (Veronica?) te liggen maar daar is naar mijn weten nooit wat mee gedaan. Ik heb de boxset met beide seizoenen (meer zijn er nog niet gemaakt) blind gekocht bij Play.com en ik vond ze hilarisch! De humor is een tikkeltje apart, niet echt te vergelijken met series die ik ken. Veel leuke dialogen, geniale "over-the-top"-karakters en tussendoor heel veel 'parodiën' op bekende films en series (The Simpsons, The Matrix ....)quote:Spaced is a BAFTA-nominated channel 4 sitcom written by and starring Simon Pegg and Jessica Stevenson. The series plots the lives of Tim (Simon Pegg) and Daisy (Jessica Stevenson) as well as those of their friends.
Tim (Simon Pegg) is a twentysomething, underachieving comic book store (assistant) manager with a morbid fear of dogs and Daisy (Jessica Stevenson) is a would-be journalist who is yet to get an article printed.
To get their flat, they had to pose as a professional 'yuppie' couple and their landlady, Marsha (Julia Deakin), is still to realise their deceit.
Neighbour Brian (Mark Heap) is a conceptual artist and more than a bit... well, wierd.
Daisy's best friend Twist occassionally pops in to their flat and is currently flirting with Brian.
Tim's best friend Mike is an enthusiastic member of many outdoor activity organisations including the territorial army, although they will never make up for the disappointment of not being able to be in the "real army".
De reden dat ze voor een prikkie op cdwow staan is omdat er de 27ste september een 3 disc collectors edition uit is gekomen.quote:Op zondag 3 oktober 2004 22:09 schreef MikeyMo het volgende:
Ik heb dexe DVD's dus ook blind gekocht toen ze voor een prikki eop CD-wow stonden. ben nu aan seizoen 2 begonnen; HILARISCh. De grapdichtheid is niet zo groot als Bottom oid, maar al die filmreferenties en karakters zijn uber.
Vooral Brian als excentrieke tekenaar tovert alleen al een glimlach op mijn gezicht door aanwezig te zijn...
Waar en hoe heb je ze nu precies gekocht? 9 euro kan ik namelijk wel missen.quote:Op zondag 3 oktober 2004 22:36 schreef MikeyMo het volgende:
ja, mwoah dat boeit niet. Ik heb enkel die afleveringen gekeken. Extra's taan er trouwens ook nog op de DVD's maar daar heb nog nietnaar gekeken. Ik geloof dat ik ze beiden voor een totaalbedrag van 9 euro ofzo had. Nou daarvoor wil ik me wel wagen aan een serie die ik niet ken
Ik heb er geen spijt van...
dit is het begin van het einde Sai, er is geen weg terug, je bent verdoemdquote:Op maandag 4 oktober 2004 00:03 schreef Sai het volgende:
Ik en MikeyMo zijn het eens over de kwaliteit van iets! Ben ik mijn smaak kwijt ofzo?.
volgens mij waren ze respectievelijk 5 en 6 pond laatst bij CD-wow, gooi daar een kortingslkink en een voucher over heen en je hield 2,50 pond en 3,50 pond overquote:Op zondag 3 oktober 2004 23:27 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
[..]
Waar en hoe heb je ze nu precies gekocht? 9 euro kan ik namelijk wel missen.
Ik heb net pas aflevering 2 van seizoen 2 gekeken dus daar mag ik in ieder geval nog naar uitkijkenquote:Op vrijdag 8 oktober 2004 15:14 schreef MikeyMo het volgende:
shit ik heb ze zonder homage-o-meter gekeken, wist niet wat dat was...
had ik het nou maar wel gedaan
Ikvond de laatste 2 episodes van seizoen 2 een beetje teveel leunen op het drama aspect. dat is mijn enige kanttekening op deze verder briljante serie.
Dat kunstwerk van en met Brian in die galerie
het trieste is is dat die Brian eigenelijk geen karikatuur is, die figuren lopen in het echt los rondquote:Op vrijdag 8 oktober 2004 15:37 schreef DinoPK het volgende:
Zo hey dan heeft die goed zijn best gedaan de laatste paar jaar, die is heel wat dikker geworden zeg. Mike is echt een van de meest over the top characters die ik de laatste tijd gezien heb
Hij is juist het coolste aan de hele serie. Het samenkomen van alle geluiden in een soort mislukte house.quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 15:11 schreef DinoPK het volgende:
Serie 1 begon erg sterk, helaas de laatste 2 episodes vond ik iets minder (vooral ook om die engelse mafketel ala trainspotting/fight club die totaal niet te verstaan was).
mooi man, dat ie helemaal staat te flippen op een beat + tyelefoon + cappucino-paprataageluid...quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 16:42 schreef Sai het volgende:
[..]
Hij is juist het coolste aan de hele serie. Het samenkomen van alle geluiden in een soort mislukte house..
bij hem heb ik ze even aangezetquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 19:47 schreef DinoPK het volgende:
Tis zeker een cool character alleen totaal niet te verstaan, en ik hou niet zo van subs.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |