Nog niet aangekondigd.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 13:09 schreef Cyaa het volgende:
Iemand meer info over wanneer The Killers weer is in Nederland komen? En anders in de buurt van de Duitse grens?
Klopt wel redelijk, ik luister de cd voornamelijk tot On Top, en dan vind ik het weer tijd voor Jenny Was A Friend Of Mine.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 13:15 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Nog niet aangekondigd.
Ik hoop alleen dat het tweede album wat boeiender is dan het eerste. Eerste 6-7 nummers waren leuk maar daarna was het allemaal maar ondermaats.
Wel bekend:quote:Op zondag 20 augustus 2006 15:10 schreef JeroenV het volgende:
Nog niet bekend. Maar het lijkt me niet meer dan logisch eigenlijk, gebeurt meestal.
Hmm, november. Dan zal het toch wel in september ofzo in de verkoop gaan.quote:Op zondag 20 augustus 2006 15:18 schreef Afunados het volgende:
"The Killers will then head to Europe for the month of November before returning to the States for more shows."
Dacht ik ook alquote:Op zondag 20 augustus 2006 15:56 schreef CherryLips het volgende:
als het maar niet tegelijkertijd is met muse
Ze hebben in Utrecht gestaan?quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 12:51 schreef CherryLips het volgende:
een topic overthe killers
ik ben er al ruim een jaar verslaafd aan, maar toen ze toen in Utrecht optraden kwam ik er te laat achter
nog iets van 7 weken tot de nieuwe cd
When you were young draai ik grijs
vorig jaar februari, tivoli. was uitverkocht, heb nog geprobeerd kaartjes te krigjen via mp maar dat liep ook helemaal misquote:
Geweldig nieuwe singlequote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:46 schreef MaJo het volgende:
Ze zullen binnenkort wel gaan touren met hun nieuwe cd neem ik aan? Misschien volgend jaar Lowlands?
Volgend jaar dan maar om het goed te maken met onsquote:Op woensdag 23 augustus 2006 21:46 schreef Markie-Mark het volgende:
[..]
Geweldig nieuwe single
En idd volgend jaar Lowlands....ze hadden er eigenlijk dit jaar al moeten staan voor de nieuwe cd grrrr
Goed omschreven. Somebody told me en Mr. Brightside waren catchy en vond ik vanaf het eerste moment leuk. Dat heb ik bij deze nog niet. Deze klinkt een beetje als de rest van hun album. Wel goed, maar niet super.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 23:31 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nieuwe singel klinkt okay maar ik hoor er nog niet een Somebody told me in.
dat had ik met somebody told me, die had ik in oktober ofzo een keer 's nachts op mtv geweest maar ik wist de artiest nooit. toen een keer op radio 3 gehoord, toen cd gedownload, en toen was ik blijquote:Op woensdag 23 augustus 2006 21:58 schreef Rnej het volgende:
kan niet wachten tot ze in NL spelen.. ik MOET ze live zien....
ik had "all these things that I've done" al sinds eind 2004 ... maar wist helemaal niet dat t van hun was... anders had ik al veel eerder fan geworden
Ik zei dat tegen m'n vriend ook; zou ideaal zijn. Die remix van Mr Brightside vind ik echt zo slechtquote:Op woensdag 23 augustus 2006 21:46 schreef Markie-Mark het volgende:
[..]
Geweldig nieuwe single
En idd volgend jaar Lowlands....ze hadden er eigenlijk dit jaar al moeten staan voor de nieuwe cd grrrr
ik had een skatevideo ... echt f*Cking moeilijk voor moeten doen om m te vinden (was een hele gave zeldzame skatevid) .... en dat nr zat er in... dus ik die video steeds aanzettenquote:Op donderdag 24 augustus 2006 00:06 schreef CherryLips het volgende:
[..]
dat had ik met somebody told me, die had ik in oktober ofzo een keer 's nachts op mtv geweest maar ik wist de artiest nooit. toen een keer op radio 3 gehoord, toen cd gedownload, en toen was ik blij
errr zijn de kaarten voor muse al in de verkoop dan? :|quote:Op donderdag 24 augustus 2006 10:18 schreef ZwarteMagika het volgende:
Nu ik met vriendlief mee ga naar Muse zit ik 'm ook een beetje te knijpen.. het is me al es eerder gebeurd dat er twee bands die ik per se allebei wilde zien op dezelfde dag kwamen
Den Bosch geloof ik.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 11:05 schreef Rnej het volgende:
ehhh .... waar spelen ze enzo? want ik kan op internet dus niets vinden :|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |