jep. ik was zelfs de eerste die riep in het polo topic om een inkoopactiequote:Op maandag 19 juli 2004 23:05 schreef Adelante het volgende:
had jij niet met de 2e actie meegedaan postman?
Vroeg ik op de vorige pagina ook en ze vielen dus mooi. Muscle-fit staat er ook bij dus het zullen wel geen losse dingen zijn.quote:Op dinsdag 20 juli 2004 00:52 schreef itsontoday het volgende:
Hoe vallen die t-shirts, ik heb zelf maat 46/small, maar dat heb ik bij italiaanse shirts, die vallen vrij klein. Ik wil dus niet zo groot lomp shirt, het moet wel een beetje getailleerd zitten. Hoe zit dat bij deze t-shirts?
Wat bedoel je, de inschrijvingen enzo allemaal op orde maken?quote:Op dinsdag 20 juli 2004 15:10 schreef Euc- het volgende:
Ik wil best nog een inkoop actie organiseren, ik heb er alleen geen zin in ALLES alleen te doen. Dus als iemand me wilt helpen is kan er een nieuwe gestart worden
mailen naar robert _ greijmans apestaartje hotmeel punt kom
En wat voor maat heb je normaal gesproken bij andere merken?quote:Op donderdag 15 juli 2004 15:44 schreef Mighty het volgende:
[..]
Ik heb een A&F spijkerbroek...Chugger geloof ik...maatje 32/32...past goed bij mij..maar ik had hem gekocht van iemand waarbij hij te groot uitviel.
Damn..ik heb meer geld nodig.....quote:Op dinsdag 20 juli 2004 22:22 schreef MrHoogeveen het volgende:
BTW: wat vinden jullie hier van:
http://a1008.g.akamai.net(...)ection/5368_01_l.jpg
Die heb ik dus.. alleen die met een rood tekentje..quote:Op dinsdag 20 juli 2004 22:23 schreef AltamirA het volgende:
Even voor de mensen die in het verleden Sentinel polo's hebben besteld:
Er staat wat bij van een Vintage look, maar is daar wat van te merken?
op deze foto: [afbeelding] ziet de kraag (en de rest) er zeker niet fijn uit, maar op andere foto's zie je e rweer nauwelijks wat van.. hoe was dit bij jullie?
dus gewoon zoals de meeste ook op de site staan en niet zoals dit verneukt exemplaarquote:Op dinsdag 20 juli 2004 22:40 schreef JAY-T het volgende:
[..]
Die heb ik dus.. alleen die met een rood tekentje..
er zit in de kraag een klein inkepinkje, net als op 1 mouw.. en dat is het eigenlijk..![]()
da's bullshit FD...quote:Op maandag 26 juli 2004 13:22 schreef FlowDesign het volgende:
Ik ga geen actie opstarten, ik heb al een shirt van AF.
Maar laat ik dit zeggen: In Nederland heb ik maat M of L bij T-shirts.
Bij AF moet ik dus een XL hebben (dat is de grootste maat verkrijgbaar).
Ik ben zelf 1m85. Mensen die 1m90 of langer zijn, kan ik afraden om iets te bestellen van AF.
jij had ook dat rose shirt toch? ik vond die kleur iig erg mooiquote:Op maandag 26 juli 2004 13:42 schreef Wank3r het volgende:
Ben net terug uit Kreta en heb ook mijn spullen ontvangen!
De polo heeft inderdaad maar 1 of 2 inkepingen ofzo dat valt echt reuze mee! De 2 t-shirts zijn ook mooi maar vallen qua kleur wat tegen met wat ik op de site zag staan..maar dat maakt ook niet zo veel uit. Het enigste waar ik teleurgesteld over ben ik de broek, die zit echt totaal niet lekker en is ook nog een andere kleur dan op de site stond en de slijtplekken zijn echt té maarja daar is ook niets aan te doen... Verder ben ik wel redelijk tevreden over dit, al zal ik het niet snel nog een keer doen.
Ik ben 1,85 en weeg 73 kilo. Dus een grote omvang heb ik nietquote:Op maandag 26 juli 2004 23:19 schreef Adelante het volgende:
[..]
da's bullshit FD...
ik ben langer dan 1m90 en de polo's en t-shirts XL passen prima
van A&F, misschien heeft het meer met breedte/omvang te maken dan
met lengte
heb ook een sarong moeten dragen op bepaalde momenten.quote:Op zondag 25 juli 2004 17:57 schreef Adelante het volgende:
zo'n polo staat vast prima op een sarong![]()
Wou zelf ook een Mucle Fit M halen. Maar heb geen idee of dit de goede maat is. Heb normaal bijna bij alle merken M (Bijv. Energie, H&M etc.) Waarmee is deze maat M te vergelijken?quote:Op dinsdag 20 juli 2004 15:28 schreef xela het volgende:
Hello all,
Heb tijd geleden muscle fit polo maat M gekregen en deze zit perfect bij schouders nu wil ik zelf wat gaan bestellen maar zie dat alle polos classic fit zijn... Merk je dit alleen bij de spierballen of is rest ook anders?
Ik ben heeeeel geinteresseerdquote:Op woensdag 4 augustus 2004 21:30 schreef seto het volgende:
ik heb nu iemand in amerika gevonden die bij een vestiging van abercrombie werkt, en 30/40% korting krijgt
+ hij kan het goedkoper opsturen en dan komt er waarschijnlijk ook nog geen belasting bij![]()
quote:Op donderdag 5 augustus 2004 16:44 schreef amokjeeh het volgende:
[..]
Ik ben heeeeel geinteresseerd![]()
dennis_schellekensAThotmail.com
mooi zo, dan heeft iedereen zijn spullen en is de actie volledig afgerondquote:Op donderdag 5 augustus 2004 09:59 schreef Chillmeister het volgende:
heb mijn kleren. en ze passen allebei perfect!! L voor de shirt en XL voor de polo
Dus je was alleen maar aan het patsen, jammer hoorquote:Op donderdag 5 augustus 2004 17:29 schreef seto het volgende:
[..]
![]()
hij doet het alleen voor mij, sorry dat het verkeerd overkwam![]()
Heb ik. Mail staat iets hier boven...quote:Op donderdag 5 augustus 2004 17:01 schreef D-MIXXX het volgende:
Vandaag mijn broek binnen gekregen... ben er alleen niet zo blij mee
Vind hem niet echt mooi, als iemand belangstelling heeft.....
[afbeelding]
Maat: 28 x 32
zit hier nog schot in ? anders bestel ik maar alleen.quote:Op woensdag 4 augustus 2004 21:30 schreef seto het volgende:
ik heb nu iemand in amerika gevonden die bij een vestiging van abercrombie werkt, en 30/40% korting krijgt
+ hij kan het goedkoper opsturen en dan komt er waarschijnlijk ook nog geen belasting bij![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |