Dit zijn alle genoemde namen de laatste tijd:quote:Op maandag 16 april 2007 12:59 schreef egoTRON het volgende:
Nog wat transfergeruchten:
Porto verdediger Pepe wordt gevolgd, net als de middenvelders Sergio Almiron (Empoli) en Matúzalem (Shaktar Donetsk).
Moet zeggen dat ik deze spelers niet (of alleen van naam) ken...quote:Op maandag 16 april 2007 16:59 schreef Afunados het volgende:
[..]
Daniele Cacia (Piacenza) Marco Canini (Cagliari) Antonio Buscè (Empoli) Samir Nasri (Olimpique Marsiglia) Papa Moussa Diakhate (?) Zapata (Udinese) Younes Kaboul (Auxerre) Luca Cigarini (Parma) Daniele Dessena (Parma)
Hé, ik heb niet de leiding...quote:
bron: VI.nlquote:Belofte Pazzini wil met Fiorentina meegroeien
25/7/2007 11:43
Fiorentina en Giampaolo Pazzini hebben hun samenwerking verlengd. De 22-jarige jeugdinternational verbond zijn lot twee jaar extra aan de Viola en ligt nu vast tot medio 2012.
'We waren er snel uit', aldus de aanvaller. 'Ik heb gekregen wat ik wilde. De club heeft het vertrouwen in mij uitgesproken en ik heb vertrouwen in de club. We hebben veel jonge spelers in onze selectie. Het zal tijd vergen om naar het niveau van de andere clubs toe te groeien, maar ik heb het gevoel dat we aan het begin staan van een periode waarin we iets kunnen winnen.'
In zijn tweeënhalf jaar bij Fiorentina is Pazzini nog niet uitgegroeid tot basisspeler. De spits moest in de aanval Adrian Mutu en Luca Toni voor zich dulden. Laatstgenoemde verkaste deze zomer naar Bayern München. Met Christian Vieri heeft Pazzini er wel een nieuwe concurrent bij gekregen.
Afgelopen zomer was Pazzini met Italië actief op het EK Onder-21 in Nederland. De spits begon tijdens alle vier duels van de Azzurri in de basis. Via een play-off met Portugal (0-0) plaatste Italië zich na strafschoppen voor de Olympische Spelen van 2008.
Vorig jaar tijdje geblesseerd geweest (vond ik niet erg want zo konden Napoli en Genoa een kloof slaan om beiden direct te promoveren) maar da's een hele goeie speler, die zeker van Serie A niveau is.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 11:40 schreef PhifeDawg het volgende:
Daniele Cacia komt zeer waarschijnlijk over van Piacenza.
Komt zeker nog wel. Vandaag stond in Stadio dat viola Farfan voor 15 milj. wil halen, indien overgang van Di Natale van Udinese niet rondkomt..quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 01:09 schreef PhifeDawg het volgende:
Ik hoop eigenlijk nog wel dat ze een goede middenvelder kopen. (Semioli is al top in ieder geval)
quote:Jans: 'Fiorentina geen kansloze missie'
31/08/2007 15:41
FC Groningen kan zijn borst wel natmaken met Fiorentina als tegenstander. Trainer Ron Jans ziet toch kansen.
'Het is een wedstrijd tegen een uitdagende tegenstander. Een duel tegen een Italiaanse club is geen kansloze missie', zegt Jans op de website van FC Groningen.
'Van een duel tegen een Italiaanse club verwacht je op voorhand een hectische, harde en misschien sluwe wedstrijd', aldus de Groningen-trainer. 'Maar er zijn ook voorbeelden van stadions die grotendeels leeg blijven.'
Volgens Jans moet FC Groningen zich niet alten leiden door de grote namen. 'Italiaanse club zijn vaak afwachtend en zeker in de top en subtop spelen eigenlijk alleen maar goede voetballers. Bekende namen bij hun zijn Mutu, Pazzini, Jørgensen en Ujfalusi en ik hoorde zojuist dat Viera Vieri pinchhitter is. Maar goed, namen zeggen niet zoveel. En bovendien; onze spelers hebben ook allemaal een naam!'
Ga je uit en thuis?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:11 schreef venomsnake het volgende:
Erg tof dat Grunn tegen Fiorentina komt te spelen. Ik vind het super.!![]()
Al is de kans groot dat we er direct uitvliegen.
Verheug me op de wedstrijden.![]()
Was het maar waar.. Gaat niet lukken ivm gezondheid.quote:
Dat vind ik inderdaad ook een beetje een linke houding. Ik volg het Italiaanse voetbal amper, maar Fiorentina roept zelfs bij mij al meteen de associatie van een grote, fanatieke achterban op. Die zullen ook niet voor het doel blijven hangen in Florence. Als FCG er zo gemakzuchtig aan begint als Jans nu suggereert, staan we weer binnen een paar minuten 3-0 achter, zoals tegen Partizan vorig jaar.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:37 schreef Afunados het volgende:
Jans moet zich overigens wel even in Fiorentina gaan verdiepen. Leeg stadion, afwachtend voetbal
![]()
In de Serie C zaten er meer man dan in de Euroborg.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:48 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Dat vind ik inderdaad ook een beetje een linke houding. Ik volg het Italiaanse voetbal amper, maar Fiorentina roept zelfs bij mij al meteen de associatie van een grote, fanatieke achterban op.
Ik vind het gewoon leuk dat Fiorentina bij de comeback in Europe direct tegen een Nederlandse club speelt. Daarbij komt dat ik Groningen eigenlijk vrij weinig kans geeft. In Firenze verliest Fiorentina nooit. Sterker nog, er wordt vrijwel altijd flink gewonnen. Geweldige sfeer, met aanvallend voetbal en zie Groningen daar toch dik verliezen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:48 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Dat vind ik inderdaad ook een beetje een linke houding. Ik volg het Italiaanse voetbal amper, maar Fiorentina roept zelfs bij mij al meteen de associatie van een grote, fanatieke achterban op. Die zullen ook niet voor het doel blijven hangen in Florence. Als FCG er zo gemakzuchtig aan begint als Jans nu suggereert, staan we weer binnen een paar minuten 3-0 achter, zoals tegen Partizan vorig jaar.
Ik ga morgen eens bekijken hoe het zit met de mogelijkheden om naar Florence te gaan 4 oktober.
Waarom ben jij blij met de loting? Omdat het in Nederland is en dus dichtbij? Fiorentina is natuurlijk favoriet, maar zou dat sowieso wel zijn geweest als geplaatste club.
Dat kan je vergeten. De kaarten voor het uitvak worden alleen verkocht in Groningen. Er zijn 2400 kaarten beschikbaar. Benieuwd hoeveel daarvan van de hand gaan, ik verwacht meer dan 1000. Mijn reis en hostel is in ieder geval geboekt dus laat het maar oktober zijn!quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:37 schreef Afunados het volgende:
Ben volgende week in Firenze, dan ga ik waarschijnlijk wel kaarten regelen voor het uitvak. Alleen even een vol autotje regelen, Groningen is vanuit Maastricht toch een eind. Anders de terugwedstrijd maar.
Met mooie paarse shirtsquote:
Waar woon je in Firenze?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 16:37 schreef Afunados het volgende:
Prachtig! Was net aan het werk toen een paar vrienden me belden dat we Groningen geloot hadden. Nice!
Ben volgende week in Firenze, dan ga ik waarschijnlijk wel kaarten regelen voor het uitvak. Alleen even een vol autotje regelen, Groningen is vanuit Maastricht toch een eind. Anders de terugwedstrijd maar.
Jans moet zich overigens wel even in Fiorentina gaan verdiepen. Leeg stadion, afwachtend voetbal
![]()
Iig toffe loting, lijkt me geen probleem voor viola..
Ik denk dat hij in het vak van Viola wil gaan staan...quote:Op zaterdag 1 september 2007 19:19 schreef Grunner het volgende:
[..]
Dat kan je vergeten. De kaarten voor het uitvak worden alleen verkocht in Groningen. Er zijn 2400 kaarten beschikbaar. Benieuwd hoeveel daarvan van de hand gaan, ik verwacht meer dan 1000. Mijn reis en hostel is in ieder geval geboekt dus laat het maar oktober zijn!![]()
Lijkt me juist het meest aantrekkelijke affiche van alle NL UEFA cup deelnemers.quote:Op zaterdag 1 september 2007 19:23 schreef Bos81 het volgende:
Leuk dat ze tegen een Nederlandse club spelen nu. Hopelijk live op de tv te zien.
Maar dat zal wel niet.
quote:Lupoli out of Viola UEFA list
Fiorentina have not included former Arsenal striker Arturo Lupoli in their squad for the UEFA Cup.
The Viola presented their list to the governing body this evening and there were several omissions, most notably Under-21 international Lupoli.
Others who will not be able to compete in the tournament until at least January are Alessandro Potenza and goalkeeper Vlada Avramov.
New UEFA regulations force all clubs to hand in a list with three players who moved through their youth system for at least three seasons from the age of 15 to 21.
As Fiorentina do not have those elements, their list for the UEFA Cup is made up of only 22 players rather than the maximum 25.
17 BALZARETTI FEDERICO
3 DAINELLI DARIO
4 DONADEL MARCO
1 FREY SEBASTIEN
5 GAMBERINI ALESSANDRO
19 GOBBI MASSIMO
20 JORGENSEN MARTIN
2 KROLDRUP PER BILLESKOV
22 KUZMANOVIC ZDRAVKO
11 LIVERANI FABIO
12 LUPATELLI CRISTIANO
24 SANTANA MARIO ALBERTO
18 MONTOLIVO RICCARDO
10 MUTU ADRIAN
23 PASQUAL MANUEL
8 PAZIENZA MICHELE
29 PAZZINI GIAMPAOLO
9 OSVALDO PABLO DANIEL
7 SEMIOLI FRANCO
21 UJFALUSI TOMAS
13 VANDEN BORRE ANTHONY
32 VIERI CHRISTIAN
'Geen idee wie het zijn, maar huh? ze hebben onze Tim Matav¸!? 'quote:Op zaterdag 1 september 2007 23:04 schreef Kadoc het volgende:
Hoe is in Florence gereageerd op de loting?
Er werd met opvallend veel respect voor Groningen gesproken. Dat het goed was meteen een sterkere tegenstander te ontmoeten, dus denk niet dat ze jullie zullen onderschatten.quote:Op zaterdag 1 september 2007 23:04 schreef Kadoc het volgende:
Hoe is in Florence gereageerd op de loting?
Dat is toch opvallend.quote:Op zondag 2 september 2007 13:43 schreef Afunados het volgende:
[..]
Er werd met opvallend veel respect voor Groningen gesproken. Dat het goed was meteen een sterkere tegenstander te ontmoeten, dus denk niet dat ze jullie zullen onderschatten.
Morgenavond Milan - Fiorentina, teken voor een punt.
Ik ben geen Groninger.quote:jullie
In zijn post staat toch duidelijk dat hij kaarten voor het uitvak wil regelen.quote:Op zaterdag 1 september 2007 20:47 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik denk dat hij in het vak van Viola wil gaan staan...
Dat bedoel ik dus min of meer ook.quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:24 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Lijkt me juist het meest aantrekkelijke affiche van alle NL UEFA cup deelnemers.
Hehe, mja. Zo had ik het nog niet gezienquote:Op zondag 2 september 2007 21:43 schreef DIGGER het volgende:
in Groningen ja, hij wil toch niet tussen die boeren staan?
Uit de nieuwsbrief van FC Groningen,quote:Op zaterdag 1 september 2007 19:23 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Leuk dat ze tegen een Nederlandse club spelen nu. Hopelijk live op de tv te zien.
Maar dat zal wel niet.
Wedstrijd zal dus wel live bij de NOS te zien zijn.quote:Interesse
“De eerstvolgende wedstrijd tegen FC Utrecht is natuurlijk altijd de belangrijkste, maar ook de ontmoeting in de UEFA Cup tegen Fiorentina werpt alvast zijn schaduw vooruit. Dat de uitkomst van de loting interessant is, blijkt wel uit het feit dat de NOS geïnteresseerd is in een live-uitzending. De komende dagen zullen we met de NOS in gesprek gaan over de mogelijkheden. In verband met de mogelijke uitzending is de thuiswedstrijd op donderdag 20 september vastgesteld om 20.30 uur.”
bron: nieuwsbrief.
Mooi zoquote:Op dinsdag 4 september 2007 15:08 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Uit de nieuwsbrief van FC Groningen,
[..]
Wedstrijd zal dus wel live bij de NOS te zien zijn.![]()
quote:Op dinsdag 4 september 2007 15:08 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Uit de nieuwsbrief van FC Groningen,
[..]
Wedstrijd zal dus wel live bij de NOS te zien zijn.![]()
Ik weet nie tof je met de auto gaat,maar het is wel een flink stuk sturen.quote:Op donderdag 6 september 2007 21:01 schreef Bullet-tooth het volgende:
La Viola, de mooiste Italiaanse voetbal club in mijn ogen.
Als kleine jongen liep vol trots met m'n Batistuta shirt door Groningen en nu ga ik voor de 2e maal naar Firenze.
Wij gaan op eigen gelegenheid die kant op en hebben er al ongelovelijk veel zin in.
Bedankt voor de tips. Vliegen hebben we ook overwogen, met name vanaf Bremen naar Milaan. Alleen een vriend van me heeft connecties bij een autoverhuur bedrijf en we hebben daar dus goedkoop een busje kunnen huren.quote:Op donderdag 6 september 2007 21:32 schreef Elegantly Wasted het volgende:
[..]
Ik weet nie tof je met de auto gaat,maar het is wel een flink stuk sturen.
Tip: ga via Oostenrijk, daar kun je nl een 10 dagen vignet kopen, voor Zwitserland betaal je direct voor een heel jaar.
En tank ook in Oostenrijk, benzine is daar veel goedkoper, ook veel goedkoper dan Duitsland en Italie.
En het laatste stuk rijden, Bologna - Firenze, is ook meteen het meest linke stuk. Hou daar rekening mee als je het in 1 rit doet, want dan zul je al best moe zijn.
Vliegen kun je naar Firenze direct of wellicht Pisa of Bologna als alternatief.
Florence wordt groen-witquote:Ruim duizend omwisselbiljetten verkocht
6 september, 20:50 uur
Sinds vanochtend om 10.00 uur zijn bij de Supportersbalie in Euroborg omwisselbiljetten verkocht voor de UEFA Cup-wedstrijd die FC Groningen op donderdag 4 oktober speelt in Florence. Op de eerste dag van de verkoop gingen ruim 1.000 van de 2.400 omwisselbiljetten van de hand.
De overgrote meerderheid van de omwisselbiljetten wordt verkocht voor eigen vervoer. De meeste fans hebben dus zelf het vervoer naar Italië georganiseerd en kopen voor 16 euro een biljet dat ze op de wedstrijddag kunnen inruilen voor een ticket voor de wedstrijd Fiorentina-FC Groningen.
Daarnaast zijn al enkele tientallen kaarten verkocht voor de busreis (130 euro) naar Florence. De teller voor het aantal deelnemers aan de mogelijke vliegreis (450 euro) is de zestig gepasseerd. De inschrijving voor de vliegreis sluit vanavond om 21.00 uur. De verkoop van omwisselbiljetten voor eigen vervoer en de busreis loopt tot en met vrijdag 28 september via de Supportersbalie.
In totaal zijn 2.400 kaarten voor FC-fans beschikbaar. Liefhebbers dienen (een kopie van) hun geldige legitimatie mee te nemen en adresgegevens van alle deelnemers. Dit laatste houdt verband met de verstrekking van nadere informatie omtrent de reistijden en de omwisselinformatie op de wedstrijddag, donderdag 4 oktober.
Bron: FC Groningen
quote:Pornozender koopt rechten Groningen-Fiorentina
Wie in Italië een abonnement op de Italiaanse pornozender Conto TV wil nemen, heeft daar nu in huiselijke kring een goede reden voor. Het televisiekanaal heeft namelijk de Italiaanse rechten voor de UEFA Cup-ontmoeting tussen FC Groningen en Fiorentina op de kop weten te tikken.
''We hebben 81.000 euro betaald voor de rechten", vertelt bestuurslid Antonio Crispido van Conto TV. "Onze andere ambities zijn om ook de rechten van UEFA Cup-wedstrijden van de andere Italiaanse clubs te krijgen en we willen ook Serie B wedstrijden live uitzenden."
Conto TV, dat normaal alleen seksfilms uitzendt, is de eerste pornozender die de rechten van een voetbalwedstrijd koopt. Voor de trouwe tifosi van de club uit Florence zit er niets anders op om tien euro te betalen.
Groningen is inmiddels met SBS6 in onderhandeling.quote:Op donderdag 13 september 2007 00:02 schreef DIGGER het volgende:
En de NOS zendt de neuzen en Heerenveen uit (18.30 uur en 20.45uur)
Dan kan je het beter niet uitzendenquote:Op donderdag 13 september 2007 00:28 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Groningen is inmiddels met SBS6 in onderhandeling.
Nederlaag tegen Inter was inderdaad heel erg jammer. Ik zou echt heel erg blij zijn als we voorronde CL halen, dat zou echt heel knap zijn. Inter gaat gewoon de titel pakken en Roma en Juve zullen waarschijnlijk ook wel boven Fiorentina eindigen. Dan zijn Udinese en Milan (ze komen wel weer terug) geduchte concurrenten voor die laatste CL-plaats. Fiorentinaquote:Op donderdag 6 december 2007 12:33 schreef DIGGER het volgende:
Seizoen gaat tot nu toe zeer goed voor Fiorentina, hoewel ze hadden gehoopt beter te doen thuis tegen Inter. Fiorentina verliest zelden thuis en een 0 mbt gemaakte doelpunten na 90 minuten is helemaal zeldzaam.
Hij mocht wel wat minder juichen gezien z'n verleden.quote:Op maandag 10 december 2007 12:16 schreef DIGGER het volgende:
Goal van Miccoli
quote:Fiorentina scout Braziliaan van FC Zwolle
12/03/2008 09:01
Fiorentina houdt zijn blik gericht op het Nederlandse voetbal. Nadat de Italiaanse club tijdens de afgelopen winterstop Manuel da Costa van PSV had aangetrokken, heeft Viola nu zijn oog laten vallen op Eric Botteghin van FC Zwolle.
'Eric is al langer toe aan een hoger niveau', zegt Zwolle-coach Jan Everse in de nieuwe Voetbal International. 'Hij is nu in een fase van zijn ontwikkeling dat hij uitdagingen nodig heeft.'
Botteghin (links op de foto met Tozé) is bij FC Zwolle bezig aan zijn tweede seizoen. De twintigjarige verdediger werkte inmiddels 35 competitieduels af voor de eerstedivisionist en scoorde vijf keer. Onlangs verlengde hij zijn contract met drie jaar.
Dat een grote club als Fiorentina interesse heeft voor de Braziliaan verbaast Everse niets. 'Italiaanse clubs staan erom bekend dat ze spelers vroeg scouten. Een jonge voetballer is voor hen altijd een goede investering.'
quote:Op woensdag 12 maart 2008 12:38 schreef DIGGER het volgende:
VandenBorre speelt er bv ook amper, dus dikke kans dat Fiorentina hem dan eerst zal uitlenen aan een Serie B club.
Hij is verhuurd aan Genoa.quote:Op woensdag 12 maart 2008 12:49 schreef Tim86 het volgende:
Vandenborre is toch verhuurt aan Torino?
Sowieso volg(d)en ze veel spelers in Nederland: Botteghin, Maduro, Bruno Silva en Heitinga bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 12 maart 2008 15:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
Suarez zouden ze ook volgen.
Die kun je toch nog nooit vaak hebben zien spelen, of je moet (ook) Cesena fan zijn.quote:Op woensdag 12 maart 2008 16:54 schreef JLSB het volgende:
Net een shirtje met #17 Papa Waigo erachterop besteld....
Ik vond zijn naam wel grappig én hij heeft het altijd goed gedaan in cm.....quote:Op woensdag 12 maart 2008 20:35 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Die kun je toch nog nooit vaak hebben zien spelen, of je moet (ook) Cesena fan zijn.
De aanval met Vieri, Jurgensen & Osvaldo vind ik anders best apart (Geen Pazzini)quote:Op woensdag 12 maart 2008 17:02 schreef Afunados het volgende:
Hopelijk wordt het vanavond overigens niet te spannend..
Absoluut. Hopelijk kan ik vlg week in Firenze al kaartjes regelen voor het uitvak, wil dit absoluut niet missenquote:
quote:Trouwe Mutu heeft grote plannen met Fiorentina
17/03/2008 18:55
Adrian Mutu heeft het naar zijn zin bij Fiorentina en is niet van plan zijn status als topspits elders te verzilveren.
'Ik voel er niets voor ergens anders weer op nul te beginnen', legde de Roemeense spits uit aan het Italiaanse persbureau ANSA.
Mutu scoorde al vijftien keer in 22 competitieduels dit seizoen en heeft daarmee een groot aandeel in de huidige vierde plaats in de Serie A. Hij heeft nog een contract tot medio 2010 bij Viola.
'Fiorentina wordt een steeds belangrijkere club. We zijn nog niet zover als Internazionale, AS Roma en AC Milan, maar we ontwikkelen ons tot ook een Europees aansprekende ploeg.'
Mutu en Fiorentina treffen PSV in de kwartfinale van de strijd om de UEFA Cup. De Italianen beginnen op 3 april met een thuiswedstrijd. De return is een week later in Eindhoven.
Bovendien komt Mutu het Nederlands elftal opnieuw tegen, ditmaal op het EK komende zomer waar ze elkaar in de groepsfase ontmoeten. In de kwalificatiereeks ontmoetten Roemenië en Oranje elkaar ook al.
quote:Gamberini ruled out of PSV opener
Monday 17 March 2008
Defender Alessandro Gamberini will miss the first leg of ACF Fiorentina's UEFA Cup quarter-final against PSV Eindhoven after suffering a thigh injury on Sunday.
Monday medical
The 26-year-old former Bologna FC player was substituted midway through the first half of Sunday's 3-1 Serie A victory against Genoa CFC, with scans this morning confirming that he will not be available for the home leg against PSV on 3 April. The 32-year-old midfielder Martin Jørgensen is also doubtful for the match due to a thigh problem, but both players should be back to full fitness for the return in Eindhoven on 10 April. Gamberini, who joined Fiorentina in summer 2005, has played 25 league matches this term, scoring once.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |