Denk dat als je het uitrekent, premies die betaald worden, accijnzen + btw + dat ze minder gebruik maken (ongeveer 10 jaar) van de AOW en pensioen rokers een zegen zijn voor de verzorgings staat. De jaren die een niet-roker langer leeft zijn juist de jaren dat mensen veel zorg nodig hebben (verzorgingstehuizen enz).quote:Op woensdag 23 juni 2004 15:53 schreef RichardQuest het volgende:
[..]De rokers zitten eerst 5 jaar aan het infuus om in leven gehouden te worden en dan sterven ze eerder ja....
Hoi.quote:Op woensdag 23 juni 2004 15:58 schreef George-Butters het volgende:
Hier zijn bij mijn weten geen onderzoeken naar gedaan en zonder deze onderzoeken is deze discussie een kansloos welles-nietes.quote:Op woensdag 23 juni 2004 15:58 schreef Chewie het volgende:
[..]
Denk dat als je het uitrekent, premies die betaald worden, accijnzen + btw + dat ze minder gebruik maken (ongeveer 10 jaar) van de AOW en pensioen rokers een zegen zijn voor de verzorgings staat. De jaren die een niet-roker langer leeft zijn juist de jaren dat mensen veel zorg nodig hebben (verzorgingstehuizen enz).
Toch wel, met dit reden:quote:Op woensdag 23 juni 2004 15:59 schreef George-Butters het volgende:
in dit topic verder gaan hoor. Niet die van Johan. De etter
quote:Op woensdag 23 juni 2004 16:00 schreef Chewie het volgende:
baggertitel trouwens
Door in mijn autobiografisch geheugen te graven. Als een rat, zeg maar.quote:Op woensdag 23 juni 2004 16:06 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Hoe verzin je die baggertitels toch
Choco prins.quote:Op woensdag 23 juni 2004 16:06 schreef RichardQuest het volgende:
JdW's titels zijn altijd klote.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |