Waarom in hemelsnaam 6 achteruit versnellingen ? Zal wel ergens goed voor zijn natuurlijk maar et nut ontgaat mij effe. Ik zou niet graag in zo'n gek ding 80 km/h achteruitrijdenquote:Op donderdag 1 juli 2004 23:24 schreef RoGaM het volgende:
ze hebben 12 versnellingen, 6 vooruit, 6 achteruit
nee, maar met 50 waarschijnlijk wel. Ze zijn ontstaan als artillerieslepers. (die kun je dus ook aan de neus hangen zodat je er beter zicht op hebt.)quote:Op donderdag 22 december 2005 00:29 schreef Chokeme het volgende:
[..]
Waarom in hemelsnaam 6 achteruit versnellingen ? Zal wel ergens goed voor zijn natuurlijk maar et nut ontgaat mij effe. Ik zou niet graag in zo'n gek ding 80 km/h achteruitrijden![]()
Cournil in Frankrijk maakt(te?) jeep-achtige 4x4's die ik letterlijk tegen een muur van zo'n anderhalve meter heb zien oprijden.quote:Op dinsdag 22 juni 2004 16:51 schreef MikeyMan het volgende:
Unimogs zijn naar mijn weten ook nogsteeds de enige apparaten die een helling van 100% bedwingen... Zijn inderdaad coole bakkies... En er komt ook nog een soort van SUV afgeleide van... stoer
En zelfs zoiets mag je met je bromfietskenteken besturen?quote:Op dinsdag 20 juli 2004 11:28 schreef Alexxxxx het volgende:
Ook leuk: de MaxiMog
http://www.maximog.com/
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Nee, niet eens. Tractorrijbewijs is voldoende als je 16 of 17 bent, en vanaf je 18e verjaardag mag je er gewoon op rijdenquote:Op zondag 12 februari 2006 00:00 schreef Geqxon het volgende:
[..]
En zelfs zoiets mag je met je bromfietskenteken besturen?
Als je m dan toch als trcator gekeurd hebt he?quote:Op zondag 12 februari 2006 00:05 schreef Geqxon het volgende:
Erg gaaf als je rijkeluiszoontje bent
Maar ik heb even zitten rekenen he. Het kost verdomme 700 euro om de tank van die MaxiMog te vullen
Er zijn er genoeg die de Unimog gebruiken om op school te komen hoor. De Maximog is een ander verhaal uiteraard.quote:Op zondag 12 februari 2006 00:08 schreef Geqxon het volgende:
Dat bedoel ik dus ja, als hij als tractor goedgekeurd is. Iets wat mij zou verbazen met 6.2 meter lang en 3 meter hoog
Zo gaaf een Unimog. Lijkt me cool om aan je zoontje te geven als hij 16 word. Leuk voor op school, dan kan hij die kutscooters zo platrijden
Bedrijfsvoertuig? Mag er dan geen rode diesel in?quote:Op zondag 12 februari 2006 20:23 schreef densmee het volgende:
mijn verzekering voor mijn mog is 60 euro all risk![]()
alleen de diesel is een beetje duur
en hij loopt 1 op 5 ongeveer als je rustig aan doet![]()
Neuh, ik bedoel het gewoon als grapje dat mijn bankrekening het niet toelaatquote:Op donderdag 16 februari 2006 10:22 schreef dekilo het volgende:
Hoezo wou je een lening afsluiten?
Of had je de rabobank nodig voor de verzekering?
Want dan had je hem ook op naam van je ouders of zo kunnen zetten?
Een Unimog heeft standaard, dacht ik, voor- en achterwiel-aandrijvingquote:Op donderdag 27 juli 2006 14:38 schreef Alcyone het volgende:
Vorige week in een Unimog van 1968 gereden. Vriend van me zonder rijbewijs heeft er 1 gekocht.
Mijn ervaring over het rijden in een Unimog: geen vering, geen zitcomfort, geen geluidscomfort, traag en gevoelloos sturen (je zwabbert de eerste kilometers echt alle kanten op), ongesynchroniseerd schakelen dus tussengas geven, ontzettend zwaar en blind schakelen, etc.
Verrassend: voorwielaandrijving!
...
Een top van rond de 80 maar das gewoon echt niet fijn om te ervaren....
Het is een genre op zich, een universeel motor gereedschap. Vaak gekopieerd, doch nooit geėvenaard. te gebruiken om mee naar Dakar, om het land te ploegen, om mee naar de schouwburg met je minares, om op het spoor te rijden, enzovoort, enzovoort, enzovoort.quote:Op donderdag 27 juli 2006 19:20 schreef 2cv het volgende:
Op youtube.com en video.google.com staan ook wat leuke unimogfilmpjes.
Onder andere deze: http://video.google.nl/videoplay?docid=277442623646981589&q=unimog
Een filmpje van vroeger over vershillende unimogs.
Ik vraag me alleen af waarom de unimog (technisch gezien) zo bijzonder is. Het is toch gewoon een 4x4 autootje met een hef en adtakas op beide zijden ? Of zie ik het verkeerd ?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |