Het probleem met Gijs Scholten van Aschat en ook Piere Bokma is dat ze zichzelf ook de beste acteurs vinden. Ze kotsen in interviews openlijk op collegae en dat maakt hun weer erg overschat. ze denken echt dat ze God zijn.quote:Op donderdag 3 juni 2004 19:17 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Zo krijg je duidelijk te zien waarom Gijs Scholten van Aschat (één van de) beste acteurs op het moment is.
Sorry maar in de interviews die ik gelezen/gezien heb met hun komen ze niet zo over. Heb nooit gemerkt dat ze zichzelf de beste vinden. Ze zullen wel af en toe wat kritiek hebben op collega's, maar heb ze nog nooit op collega's zien kotsen. Bokma was zover ik weet erg te spreken over mvr. Schuurman bijvoorbeeld. En zowel de heer Bokma als de heer van Aschat komt op mij niet over als iemand die zich God voelt.quote:Op donderdag 3 juni 2004 19:52 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Het probleem met Gijs Scholten van Aschat en ook Piere Bokma is dat ze zichzelf ook de beste acteurs vinden. Ze kotsen in interviews openlijk op collegae en dat maakt hun weer erg overschat. ze denken echt dat ze God zijn.
Moet je misschien naar goede televisie-series kijken zoals Oud Geld en niet alleen naar je soaps.quote:Gijs Scholten van Aschat kende ik voor Cloaca ook niet btw, en Pierre Bokma vind ik niets.
Maar dus ook geen goede series. poepchineesquote:Op vrijdag 4 juni 2004 17:18 schreef SunChaser het volgende:
Ik kijk nooit soaps, druiloor
Echt erg knap! Het lijkt me ontzettend moeilijk om humor te improviseren. Maar vooral Pierre Bokma was erg leuk ("een soort eh... euthanasie-party zeg maar").quote:Op woensdag 9 juni 2004 21:12 schreef SunChaser het volgende:
Het is echt fantastisch, de acteurs van Cloacoa doen nu een soort 'deleted scenes' van Cloaca, maar dan 100% geimproviseerd
Inderdaad, ze reageerden zo snel en vloeiend op elkaar, erg goed.quote:Op donderdag 10 juni 2004 00:09 schreef SunChaser het volgende:
Wat ik zo goed vond is dat het net leek alsof de teksten voor ze was geschreven. Ze bleven ook in de karakters van Cloaca.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |