FOK!forum / Ouder(s) / Het grote kleine babietjestopic deel 19
Loiswoensdag 2 juni 2004 @ 10:19
vervolg van Het grote kleine babietjes topic Deel 18

Babietjes:

16 juni 2003: Carmen, dochter van Dylan Dog (papa)
24 juni 2003: Tom, zoon van coolbabe
30 juni 2003: Noa, dochter van basset
8 juli 2003: Norah, dochter van Tanne & Sc0rPi0n
15 juli 2003: Lina Jolene, dochter van beware_reageerd (papa)
***24j uli 2003: Merlyn Mirage Mandrake, zoon van Mirage en Overzichie***
31 juli 2003: Jadey Luísa, dochter van Danosa
11 augustus 2003: Jasper, zoon van Logician & gemeenkaboutertje
12 augustus 2003: "Baby-bola", dochter van Parabola (papa)
***15 augustus 2003: Max, zoon van Eska en BugsBunny***
**26 augustus 2003: Piet, zoon van bixister & GHaven***
31 augustus 2003: Janneke, dochter van Jessie
3 september 2003: Daniël, zoon van Mister-X (papa)
5 september 2003: Lune, dochter van Genuivere en bastardhost
8 september 2003: Kim, dochter van SixCat (papa)
9 september 2003: Iris Julia, dochter van Lois
17 september 2003: Daan, zoon van Quinny en Chocobo
21 september 2003: Elise, dochter van Bright (papa)
17 oktober 2003: Thomas, zoon van Lies en Zooi
23 oktober 2003: Judith Johanna, dochter van Grijs en K3
6 november 2003: Pascalle Isabel, dochter van Meaghan
6 november 2003: Susanne Chantal, dochter van Luckepuk
12 november 2003: Lars, zoon van Irule25 (papa)
19 november 2003: Job, zoon van Livelink
2 december 2003: Siënna Michelle, dochter van Yfke en SPIRO
20 december 2003: Joshua, zoon van Lewis.de.boxer
20 januari 2004: Aiken, zoon van Kimpiedimpie
24 januari 2004: Liam Francis, zoon van Belana en Kbot2000
25 januari 2004: Elianne, dochter van 70four (papa)
***21 februari 2004: Saskia Janne, dochter van ET en Swets ***
23 februari 2004: Danielle, dochter van Catootje
24 maart 2004: Melvin, zoon van Jambo
26 maart 2004: Ilse, dochter van ezzi
2 april 2004: Dylan Nathan, zoon van beefcake en ShaoliN
19 april 2004: Junah Ileah, dochter van Tan
17 mei 2004: Faith Cathryn, dochter van Psyche2003 (papa)
08 juni 2004: Léon, zoon van dutchie

*** vermeldingen zijn officiele fokbaby's

[ Bericht 1% gewijzigd door Lois op 14-06-2004 20:42:55 ]
Loiswoensdag 2 juni 2004 @ 10:20
Laatste belangrijke post uit het vorige topic:
quote:
Op woensdag 2 juni 2004 10:15 schreef Oblivion het volgende:


Even voor Eska reageren, want die zit veel in het ziekenhuis.
Max heeft geen taai en slijmziekte!
Dus dat is uitgesloten, nu gaan ze weer verder zoeken.


Mailtje van Eska gehad....
moussywoensdag 2 juni 2004 @ 10:21
miss_dynastiewoensdag 2 juni 2004 @ 10:22
Eska, pak van mijn hart, wat ontzettend fijn
sombiewoensdag 2 juni 2004 @ 10:25
Geweldig, Eska! Ik hoop dat de dokters snel iets vinden waarmee Max geholpen kan worden.
Jambowoensdag 2 juni 2004 @ 10:26
Eska, wat een goed nieuws, gelukkig geen taaislijmziekte. Hopelijk vinden ze snel wat er wel aan de hand is met Max zodat ie snel weer mee naar huis mag.
Karinwoensdag 2 juni 2004 @ 10:37
Wat geweldig nieuws
Hopenlijk vinden ze snel wat er wel aan de hand is.
Jessicaawoensdag 2 juni 2004 @ 10:39
Eska gelukkig zeg!!! En nu maar hopen dat ze snel iets vinden want die onzekerheid is ook maar niks
coolbabewoensdag 2 juni 2004 @ 11:04
Wat een opluchting, geen taaislijmziekte
easy-goingwoensdag 2 juni 2004 @ 11:16
Ah, "goedMaxnieuws"

Nu maar hopen dat er snel gevonden word wat er wel aan de hand is
Oblivionwoensdag 2 juni 2004 @ 16:54
Update Eska:
quote:
En attent dat je ook in OUD hebt gepost voor me. Ik kom er zelf gewoon niet aan toe nu.
Vanmorgen weer de arts gesproken. Max moet voorlopig nog blijven daar. Ze denken ongeveer nog een week of twee. Da's een beetje afhankelijk van wat er uit de onderzoeken gaat komen.
Op het moment gaan ze vooral aan de slag met de darmen en omstreken. Het vermoeden bestaat dat zijn lichaam niet voldoende vet opneemt. Een eerder onderzoek heeft aangetoond dat er te veel vet in zijn ontlasting zit. Dus dat wordt nu verder onderzocht. Er zijn verschillende aandoeningen/ziektes die dat kunnen veroorzaken, zowel ernstige als minder ernstige.
Verder hoorde ik dat die uitslag van gisteren de taaislijmziekte helaas niet voor 100% uitsluit, maar het maakt 't wel zéér onwaarschijnlijk dat hij het heeft.
Was dus wel weer even slikken, maar het is goed dat ze zo eerlijk zijn en dat ze hem zo grondig onderzoeken.
Jessicaawoensdag 2 juni 2004 @ 16:59
Jeetje Eska wat krijgen jullie een hoop te verduren!
danosawoensdag 2 juni 2004 @ 17:40
Eska (en man natuurlijk) heel veel sterkte hoor!!!!
Die onzekerheid, die angsten en wanhoop moet verschrikkelijk zijn. Ik hoop dat aan deze nachtmerrie gauw een einde komt. Dikke van ons!
livelinkwoensdag 2 juni 2004 @ 17:46
Eska, wat een ellende allemaal. Ik ben er stil van, weet eigenlijk niet wat ik moet zeggen. Ik hoop dat er snel uitsluitsel komt, zodat jullie weten waar je aan toe bent.

Heel veel sterkte, allevier
easy-goingwoensdag 2 juni 2004 @ 19:24
Eska en omgeving, veel sterkte
clauwheeewoensdag 2 juni 2004 @ 19:28
Eska en familie...heel veel sterkte, lijkt me verschrikkelijk om dit door te maken met je mannetje. Dikke
Catootjewoensdag 2 juni 2004 @ 19:47
Ik wilde al bijna juichend de trap afrennen (sowieso niet verstandig) maar nu doe ik dat amar niet: heeeeeee Eska en fam!!! Wat een hoop trammelant en onzekerheden nu weer. MOeilijk hoor, een uitslag die toch geen uitslag is.......maar toch weer wel. Erg ingewikkeld en stressvol. Nogmaals veeeel succes!!
Lewis.de.boxerwoensdag 2 juni 2004 @ 21:07
Eska, ik was al helemaal opgelucht maar las ook helaas dat ik nog veel langer moet gaan duimen. Meid sterkte hoor. Ik denk aan je, en een dikke voor Max.
Loiswoensdag 2 juni 2004 @ 21:29
quote:
Op woensdag 2 juni 2004 16:54 schreef Oblivion het volgende:
Update Eska:
Dank je wel nogmaals. Zou je Eska de hartelijke groeten van ons willen doen en haar veel sterkte wensen?
Ik zou Max zou graag een kaartje willen sturen, zou je willen vragen of ik het adres van het ziekenhuis mag hebben?
Belanawoensdag 2 juni 2004 @ 21:35
Sterkte Eska...
Oblivionwoensdag 2 juni 2004 @ 21:38
quote:
Op woensdag 2 juni 2004 21:29 schreef Lois het volgende:

[..]

Dank je wel nogmaals. Zou je Eska de hartelijke groeten van ons willen doen en haar veel sterkte wensen?
Doe het graag voor Eska, mensje rent zich rot naar het ziekenhuis op en neer..
Ben maar zo brutaal geweest dat al te doen...
quote:
Ik zou Max zou graag een kaartje willen sturen, zou je willen vragen of ik het adres van het ziekenhuis mag hebben?
Al gedaan.
melonovywoensdag 2 juni 2004 @ 21:53
Jeetje Eska, wat heb je een hoop te voorduren, en wat ontzettend sneu voor kleine Max. Ik wens je heel erg veel sterkte in deze moeilijke tijd. Als er iets wat we voor je zouden kunnen doen, moet je het maar laten weten, ik denk aan je!
Oblivionwoensdag 2 juni 2004 @ 23:10
Lois, je hebt mail.
Dylan Dogwoensdag 2 juni 2004 @ 23:32
Veel sterkte en succes. Heb zelf ook een zware tijd in het ziekenhusi moeten doorbrengen met dochterlief...
Lewis.de.boxerdonderdag 3 juni 2004 @ 08:44
quote:
Op woensdag 2 juni 2004 21:38 schreef Oblivion het volgende:

[..]

Doe het graag voor Eska, mensje rent zich rot naar het ziekenhuis op en neer..
Ben maar zo brutaal geweest dat al te doen...
[..]

Al gedaan.
Oblivion, zou ik ook het adres van het ziekenhuis mogen. Dan kan ik ook een kaartje sturen. Als het mag dan vraag ik Lois wel om het adres
Obliviondonderdag 3 juni 2004 @ 08:53
Iedereen die een kaart wilt sturen, mag het adres hebben...
Lois heeft (als het goed is) het adres.
Loisdonderdag 3 juni 2004 @ 12:19
Ik het het mailtje, dank je wel Oblivion

Iedereen die het adres ook wil kan mij mailen, ik zal proberen zo snel mogelijk te antwoorden maar Iris heeft hoge koorts vandaag dus het kan even duren voor ik weer achter de computer zit.
Lewis.de.boxerdonderdag 3 juni 2004 @ 13:22
Dank je wel hoor Lois. Ik heb het adres. Ga straks eens een mooie kaart uitzoeken voor het ventje
coolbabedonderdag 3 juni 2004 @ 14:21
Tom heeft het weer
Wat is dat mannetje zielig als hij ziek is, hij heeft het ook wel weer behoorlijk te pakken dit keer. Verkouden, tanden en bronchitus. Zijn mond doet erg pijn, hij heeft nu zijn bovenkaakje kapotgebeten met zijn ondertandjes dus hij zit steeds bloed te kwijlen en wil absoluut niet eten (ik geef hem geen ongelijk)
Lewis.de.boxerdonderdag 3 juni 2004 @ 14:47
He dat is balen Coolbabe, arme Tom. Geef hem maar een dikke van ons.
Jambodonderdag 3 juni 2004 @ 17:31
Coolbabe, heel veel beterschap voor Tom.

Eska, heel veel sterkte met Max. Lijkt me vreselijk voor zo'n kleintje (en ook voor de ouders) om al die onderzoeken te krijgen.

Melvin is vanmorgen weer op het CB geweest. Hij weegt inmiddels 5850 gram, is 58,5 cm lang en zijn hoofdomtrek was 38,5 cm. Zijn gewicht zit iets boven het gemiddelde, zijn lengte is precies gemiddeld en zijn hoofdomtrek zat iets onder het gemiddelde.
Het van zijn buik op zijn rug draaien was waarschijnlijk toch per ongeluk. Hij heeft het na vorige week ook niet meer gedaan. Waarschijnlijk draaide hij doordat hij zijn hoofd opzij hield, waardoor het lichaam dan automatisch meedraait.
Verder heeft hij zijn eerste inenting gehad. Hij heeft nu een lichte verhoging (37.9), maar verder reageert hij er goed op. Ik kreeg net zelfs alweer een klein lachje van hem. Dus dat zit vast wel goed.
Lewis.de.boxerdonderdag 3 juni 2004 @ 22:25
Joshua heeft vandaag zijn eerste fruitmoesje en groentehapje gegeten. En hij vondt het lekker, die bananen moes. Geweldig leuk gewoon en ook elke keer zijn mondje openen voor een nieuwe hap. Hij had het bijna allemaal opgegeten. En die groentehap (worteltjes met aardappel puree) vondt ie in het begin niet zo. Dat gezicht joh, ik lag echt in een deuk

Hij kwam steeds vaker om zijn voeding, dus vondt het wel tijd worden in dit geval. Oh ja en hij woog van de week nog steeds 6900 gram. Hij is de laatste weken niet zo heel veel aangekomen. Meer een soort stilstand ofzo. Melonovy, dat zij jij toch dat ze even een tijdje stil staan met gewicht aankomen. Nou ja, hij is heel vrolijk en slaapt goed enzo. Dus het kan volgens mij niet zoveel kwaad.
Belanavrijdag 4 juni 2004 @ 07:24
Wat leuk Lewis! Liam eet ook al fruit en groente, gaat hier ook goed. Banaan is favoriet geloof ik. En worteltjes gaan er ook wel in. Bloemkool was wat minder geloof ik.
Het was hier idd ook zo dat Liam steeds vaker voor eten kwam.
Lewis.de.boxervrijdag 4 juni 2004 @ 22:55
Vanavond moest hij er niks van hebben. Maar volgens mij is dat ook omdat Joshua te moe was. Als ik thuis ben slaapt hij altijd heel goed, maar zodra mijn schoonzusje opast slaapt hij voor geen meter.
Dus morgen maar weer proberen.
beefcakezaterdag 5 juni 2004 @ 17:36
Eska heel veel sterkte met Max! Het is allemaal nogal wat voor zo'n klein mannetje

Hee Jambo wat fijn dat Melvin goed reageert op de prik! Dylan krijgt hem de 15e, ik ben benieuwd. Ik heb iig zetpilletjes in huis gehaald!

Joshua en liam lekker aan de fruithap! Goed hoor!

Dylan heeft de laatste tijd wat krampjes. Ik had vaak gelezen dat venkelthee helpt. Nu lees ik dit:
quote:
drink niet te vaak venkel- en anijsthee, ook niet als middel bij bijvoorbeeld darmkrampen of ter bevordering van de productie van moedermelk (venkelthee heeft hierop overigens ook geen effect). Geef baby’s helemaal geen venkelthee.

bron
Wat is jullie ervaring met venkelthee en hoe veel gaven jullie dan? Ik had Dylan al twee keer ongveer 40 ml in een flesje gegeven voordat ik dit las Het heeft trouwens wel wat geholpen, maar als het slecht is, geef ik het liever niet. Aanvankelijk vond ik venkelthee wel fijn, want iets bij de apotheek kopen doe ik ook liever niet (ben niet zo medicijnerig, maar als het niet anders kan...)
Belanazaterdag 5 juni 2004 @ 19:41
Beefcake, ik ken bijna geen moeder die dit niet heef gegeven tegen darmkrampjes, dat kan als je het mij vraagt helemaal geen kwaad hoor. (Ik weet het niet, want Liam heeft nooit kramp gehad)
Rewimozaterdag 5 juni 2004 @ 19:44
Eska en Bugsbunny, veel sterkte met Max
E.T.zaterdag 5 juni 2004 @ 19:52
Beefcake, ik zou als ik jou was een paar theelepeltjes afgekolede venkelthee doen verdeeld over de dag, 40ml lijkt me een beetje veel (en wat Belana al zei.. hele volksstammen babies krijgen dit). Of anders werkt Cinababy van VSM ook wel goed (als de venkelthee 't niet meer doet).

Ik weet niet of je nog steeds met borstvoeding bezig bent, dan kun je zelf ook venkelthee drinken. Dit werkt door in je borstvoeding. (hele sloten heb ik weggedronken)
beefcakezaterdag 5 juni 2004 @ 20:19
Ja ik dacht ook al, heel veel babies krijgen het, maar ja, dan lees je weer zoiets
Ik geef een keer per dag de borst, dus zelf drinken heeft niet zo heel veel zin. Ik geef hem gewoon een beetje dan! Bedankt!
Karinzaterdag 5 juni 2004 @ 21:35
Oblivion heb jij alweer een update over Max?
Of Eska zelf natuurlijk. Die onzekerheid lijkt me slopend, ik hoop dat er al wat meer bekend is.

En hoe gaat het met Tom?
babyfeetzaterdag 5 juni 2004 @ 23:23
Eska heel veel sterkte met Max!
bixisterzaterdag 5 juni 2004 @ 23:28
pfff eska, fijn dat het hoogstwaarschijnlijk niet de taaislijmziekte is. ik hoop dat er snel meer duidelijkheid is over waar max wél last van heeft, zodat je daar (hopelijk) ook iets aan kunt doen. zo zielig dat hij steeds maar weer ziek is. hoe gaat 't nu met 'm daar in 't ziekenhuis? heeft ie nog wel z'n vrolijke uurtjes? voor jullie natuurlijk ook vreselijk slopend dit. heel veel sterkte, neem je rust waar het kan he.
bixisterzaterdag 5 juni 2004 @ 23:30
quote:
Op zaterdag 5 juni 2004 19:52 schreef E.T. het volgende:
Ik weet niet of je nog steeds met borstvoeding bezig bent, dan kun je zelf ook venkelthee drinken. Dit werkt door in je borstvoeding. (hele sloten heb ik weggedronken)
tsja, in de bron die beefcake noemt wordt nu juist aan iedereen afgeraden om dat te drinken, althans in grote hoeveelheden.
Catootjezondag 6 juni 2004 @ 10:32
Ik heb tegen darmkrampjes abc dophilus gebruikt: werkt als een tierelier!!!! (reformzaak)

Jeetje, lois en eska en tom succes met ziekzijn....mag ik het adres van eska lois?
Jambozondag 6 juni 2004 @ 11:06
Beefcake, ik heb tegen darmkrampjes de flesvoeding van Melvin aangemaakt met rooibosthee (op advies van de kraamverzorgster). Je moet dan de originele rooibosthee gebruiken en niet die met een smaakje erbij. Melvin heeft in totaal maar een dag of 6 darmkrampjes gehad, dus bij hem helpt het erg goed.
beefcakezondag 6 juni 2004 @ 11:19
Bedankt voor alle tips! Jambo welke heb je dan? Van Zonnatura of kan je ook gewoon AH merk nemen?
mallemeidzondag 6 juni 2004 @ 13:52
Bij de tuinen heb je speciale zakjes rooibosthee beefcake, dat is niet gewone thee met een smaakje. Het is zuid-afrikaans maar k weet niet meer hoe het heet...
beefcakezondag 6 juni 2004 @ 15:16
Hier in de buurt weet ik geen De Tuinen te vinden! Maar de kruidenthee van Zonnatura en AH zijn echt puur kruiden. Geen theïne en looizuur erin.
LadySzondag 6 juni 2004 @ 17:34
quote:
Op zondag 6 juni 2004 15:16 schreef beefcake het volgende:
Hier in de buurt weet ik geen De Tuinen te vinden! Maar de kruidenthee van Zonnatura en AH zijn echt puur kruiden. Geen theïne en looizuur erin.
In almere zit er wel eentje
mallemeidzondag 6 juni 2004 @ 17:55
Nee dat klopt, maar de rooibos van de tuinen is niet echt een thee, meer een kruiden-achtig iets, het heeft eigenlijk weinig met thee te maken. De werking daarvan is heel anders dan van gewone thee. Ik kan het geloof ik niet zo goed uitleggen...
bixisterzondag 6 juni 2004 @ 19:10
baby's mogen inderdaad rooibosthee. en die kun je ook gewoon van de pickwick kopen hoor, je moet er dus alleen voor zorgen dat het niet 'rooibos met honing' oid is.
Jessicaazondag 6 juni 2004 @ 19:49
Ja is de babyrooibos, je hebt hem ook in de gewone vorm voor volwassene (is erg lekker)
De babyvorm ervan is beter gecontroleerd.
Wij hebben hem voor Bo toen ook gebruikt. Maakte er de flesvoeding mee aan.
Maar helpen, niet echt. En aangezien het ook nog kl*te vlekken bleven in de kleding zijn we er maar mee gestopt. Op een gegeven moment waren de krampjes over. Of dit nu van de rooibos, venkel, cinababy was....of misschien was het anders ook wel over geweest. Janneke gaven we de cinababy omdat ze het lekker vond en daardoor er rustig van werd. Zelf denk ik dat ze gewoon door de krampjes heen moeten. Hoe vervelend ook.
Oblivionzondag 6 juni 2004 @ 20:25
Update Eska!
quote:
Tussen de bedrijven door weer even een update.
Max heeft een paar goede dagen achter de rug. Hij pakt de hele afdeling in, haha. Verpleging, artsen en medepatiënten zijn allemaal weg van hem. Hij heeft zelfs al een vriendinnetje aan de haak geslagen, ongeveer net zo oud als hij.
Hij is zowaar gegroeid! Nu even afwachten natuurlijk of hij dat vasthoudt.
Vandaag was weer een iets mindere dag. Hij was erg mat en moe, te moe om te spelen zelfs vanmiddag.
Morgen wordt hij gezien door de KNO-arts. En natuurlijk weer door de afdelingsarts. Dus hopelijk dan weer wat meer info.
livelinkzondag 6 juni 2004 @ 20:46
Gelukkig dat Max zich een paar dagen wat beter heeft gevoeld en is gegroeid! Nu maar hopen dat hij deze lijn blijft vasthouden en dat de artsen met wat informatie komen waarmee je iets kunt.
Rewimozondag 6 juni 2004 @ 20:48
Gelukkig goed nieuws van Max
bixisterzondag 6 juni 2004 @ 21:16
bedankt oblivion. rot dat max vandaag weer zo moe was maar fijn om te lezen dat hij ook z'n vrolijke momenten heeft.

lois, mag ik eska's adres ook van je? tnx.
beefcakezondag 6 juni 2004 @ 22:04
Gelukkig gaat het alweer wat beter met Max! Houden zo!
Belanazondag 6 juni 2004 @ 22:47
Max Charmeur! Fijn dat het iets beter lijkt te gaan!
Jessicaazondag 6 juni 2004 @ 22:50
Wat fijn dat het met Max iets beter ga. Hou vol zo he kanjer!!!!!!!!!!
miss_dynastiezondag 6 juni 2004 @ 22:50
Max, nog meer onderzoeken
Fijn dat het in elk geval iets beter lijkt te gaan!
Jambomaandag 7 juni 2004 @ 06:47
Beefcake, ik gebruik de rooibosthee van Pickwick. Zoals Bix zegt moet je dan original hebben en niet met honing ofzo. De vlekken die het in de kleding geeft krijg ik eruit door er shout op te doen voor ik het in de wasmachine doe.

Max, gelukkig gaat het wat beter met je. Volhouden hoor en zorg maar dat je snel weer met papa en mama mee naar huis mag.
Loismaandag 7 juni 2004 @ 21:26
We zijn achter de oorzaak van Iris' koorts van de afgelopen dagen, ze zit sinds gisteren onder de vlekjes op haar romp en hals en nek en het lijkt sterk op de vlekjes die Bram nog niet zo lang geleden had. 6e ziekte dus. Ze is inmiddels wel koortsvrij maar nog niet helemaal zichzelf, haar lontje is wat aan de korte kant.

Ow Belana, 6e ziekte heeft een incubatietijd van een weekje of 2 dus als Liam ziek wordt, kan het dit zijn.
Jessicaamaandag 7 juni 2004 @ 21:28
He beterschap hoor Lois voor Iris!!
En net nu jullie het ook druk krijgen met Eva dr operatie
Belanamaandag 7 juni 2004 @ 21:28
Ow....
*gaat zich inlezen*
Belanamaandag 7 juni 2004 @ 21:31
*leest dat er vlekjes op het gezicht kunnen komen*
*denkt; heej, dat heeft Liam ook*

Hij zal het dus wel hebben, ik heb alleen geen koorts gevoeld of gemerkt.
Loismaandag 7 juni 2004 @ 21:36
Nou die koorts was hier niet te missen hoor die was dagenlang aanwezig en best hoog.
Iris' vlekjes:
Belanamaandag 7 juni 2004 @ 21:39
Ach, ik weet niet of Liam het heeft dan. (hij heeft toevallig wel vage roze vlekjes op zijn kin en wang waarvan we dachten dat het misschien uitslag was van de fruithap) Maar het kan niet echt heel veel kwaad geloof ik he deze zesde ziekte? Vervelend hoor voor Iris (en voor jullie)
Hoe staat het met de zenuwen voor woensdag?
livelinkmaandag 7 juni 2004 @ 22:20
Wij kwamen er pas achter dat Job de 6e ziekte had toen hij voor een inenting naar het cb moest en de kinderarts de vlekjes ontdekte en benoemde
Het was ons helemaal niet opgevallen en zo vaak als Job ziek is, toen had hij helemaal nergens last van. Het kan dus best wel zo zijn dat Liam er helemaal geen last van heeft. Voor de zekerheid heeft Job die inenting overigens pas een week later gehad.
beefcakedinsdag 8 juni 2004 @ 00:47
Ach gossie Iris beterschap
En als Liam ook 6e ziekte heeft, hoop ik dat ie er niet zo ziek van wordt!
phileinedinsdag 8 juni 2004 @ 09:41
poeh heb hier even een paar dagen niet gelezen en gelijk Max weer in het ziekenhuis. Gelukkig kon ik ook direct lezen dat het hoogstwaarschijnlijk geen taaislijmziekte is, maar het blijft toch wel erg zorgelijk met dat mannetje. Lois, ik wil ook wel graag dat adres.

Allemaal andere kindertjes ook ziek, zielig hoor.

Hoe kleden jullie je babies aan met die warmte? Vorige zomer had ik Isa dan alleen in een rompertje of een speelpakje, maar nu ze rondkruipt (ook buiten op de tegels) kan ik toch geen korte broek aan doen, dan zijn haar knietjes binnen de kortste tijd kapot. Of niet?
Rewimodinsdag 8 juni 2004 @ 09:45
Lois, heeft Eva die zesde ziekte al gehad? Want dat kan ze nu niet gebruiken nu ze geopereerd moet worden
Karindinsdag 8 juni 2004 @ 11:32
Phil ik zit hier met precies hetzelfde probleem. Bram kruipt ook keihard hier door de tuin heen en wij hebben tegels liggen dus een korte broek lijkt me niet zo lekker. Nu denk ik dat ik hem vanmiddag wel binnen hou want het is echt veeel te heet hier achter zonder wind dus dan kan het wel maar zodra hij naar buiten gaat zal ik hem toch wel een lange broek aandoen.
E.T.dinsdag 8 juni 2004 @ 12:28
APK weer gehad
voor de statitici onder ons: 5400 gram (was 4600) en 60 cm (was 55).
Alles was harstikke goed en we waren dus ook zo klaar. (al was 't daar wel lekker met die airco)

Nu ligt mevrouw in d'r rompertje in 't campingbedje buiten te slapen
beefcakedinsdag 8 juni 2004 @ 13:05
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 12:28 schreef E.T. het volgende:
APK weer gehad
voor de statitici onder ons: 5400 gram (was 4600) en 60 cm (was 55).
Alles was harstikke goed en we waren dus ook zo klaar. (al was 't daar wel lekker met die airco)

Nu ligt mevrouw in d'r rompertje in 't campingbedje buiten te slapen
Wat is Saskia goed gegroeid! Ze begint al een beetje op Dylan in te lopen haha. We hebben hem zelf even opgemeten van het weekend, hij kwam op ongeveer 64 cm! Hoe zwaar hij is weet ik niet. Over een weekje de keuring weer, ben heel erg benieuwd!
E.T.dinsdag 8 juni 2004 @ 13:18
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 13:05 schreef beefcake het volgende:

[..]

Wat is Saskia goed gegroeid! Ze begint al een beetje op Dylan in te lopen haha. We hebben hem zelf even opgemeten van het weekend, hij kwam op ongeveer 64 cm! Hoe zwaar hij is weet ik niet. Over een weekje de keuring weer, ben heel erg benieuwd!
Voorgaande keren was ze steeds nog harder gegroeid.. toen zat ze steeds op ruim 200gr per week. Nu zo'n 150gr per week.

Maar gezien dat 't zo'n heel kleintje was bij de geboorte is ze dat nu lekker aan 't inhalen Ze zit bijna in 't midden van de groeicurves.
Swetseneggerdinsdag 8 juni 2004 @ 15:10
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 13:18 schreef E.T. het volgende:

[..]

Voorgaande keren was ze steeds nog harder gegroeid.. toen zat ze steeds op ruim 200gr per week. Nu zo'n 150gr per week.

Maar gezien dat 't zo'n heel kleintje was bij de geboorte is ze dat nu lekker aan 't inhalen Ze zit bijna in 't midden van de groeicurves.


Al in de babypagina ingevuld?
danosadinsdag 8 juni 2004 @ 15:19
Phil, een lekker katoenen broekje ofzo? Of misschien ook maar gewoon in een korte broek, hoe deden onze moeders dat vroeger eigenlijk?

Hey Lois, de vlekjes van Iris zijn ook kleiner dan waterpokkenvlekjes (scrabble!) he? Nou ja, ben benieuwd wat HA zegt dadelijk. Jadey is al meer dan een week dreinerig en ik gooi het overal op (ruzie met bed, tandjes misschien, ze wil staan en het lukt niet en ga zo maar door) behalve op een ziekte. Zouden vlekjes ook van warmte zo ineens op kunnen komen, of misschien heeft ze wel een zonneallergie bedenk ik me nu.
Belanadinsdag 8 juni 2004 @ 15:30
Nou, onze prik zal misschien deze week voor Liam wel binnen komen. De huisarts was er niet blij mee, hij vond dat het wat overdreven werd allemaal. Nou, dan heeft ie pech
We waren gisteren naar het cb en Liam is nu 66,5 cm en weegt bijna 7 kilo en zit daarmee lekker gemiddeld (alleen zijn lengte schoot wat hoog in de curve)
Die arts vond hem lekker vlot met alles. sinds vandaag rolt ie trouwens van zijn buik op zijn rug.
Wat nou op mijn buik? Dat wilt ik niet, ik wil op mijn rug!
Ik probeer het op film te krijgen....
ayla1dinsdag 8 juni 2004 @ 15:35
Hier even een oudere/jongere moeder.

Gewoon in korte broek buiten laten spelen, als de knietjes pijn doen gaan ze des te sneller lopen.
Swetseneggerdinsdag 8 juni 2004 @ 15:44
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 15:30 schreef Belana het volgende:
Nou, onze prik zal misschien deze week voor Liam wel binnen komen. De huisarts was er niet blij mee, hij vond dat het wat overdreven werd allemaal. Nou, dan heeft ie pech
Het 'nieuwe' middel van Glaxodingus?

Onze arts vond het prima, en zelfs op het CB vertelde ze vandaag tegen E.T. dat het toch wel beter was

In onze woonplaats gaan ze nu (net te laat voor Saskia) een vacinatie onderzoek doen met aK. En dan zelfs met 5 componenten!

[/quote]
Belanadinsdag 8 juni 2004 @ 15:51
Op het CB vonden ze het ook betr hoor Swets! Ik denk dat mijn huisarts het een beetje te veel werk vind ofzo, ik weet het niet. Wat voor onderzoek gaan ze precies doen bij jullie?
beefcakedinsdag 8 juni 2004 @ 15:55
Jaa belana dat filmpje willen we dan wel zien hoor

Ik vond Dylan gisteravond op zijn buik in bed. Vond ik toch niet zo prettig gezicht, met zijn snufferd in het matras Maar goed. Hij slaapt sinds gisteren op zijn zij (doet ie zelf) en dan is het niet zo moeilijk om ook op je buik te rollen. Een tijdje terug rolde hij ook al om, maar dat bleef bij die ene keer. En nu dus voor de tweede keer!
beefcakedinsdag 8 juni 2004 @ 15:55
Belana wat een rare reactie van je huisarts
Swetseneggerdinsdag 8 juni 2004 @ 15:57
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 15:51 schreef Belana het volgende:
Op het CB vonden ze het ook betr hoor Swets! Ik denk dat mijn huisarts het een beetje te veel werk vind ofzo, ik weet het niet. Wat voor onderzoek gaan ze precies doen bij jullie?
Bij ons persoonlijk niets dus. Dat onderzoek start nog.
De verdere details zijn me onbekend, ik kreeg net ff snel wat te horen van E.T. via ICQ

[ Bericht 0% gewijzigd door Swetsenegger op 08-06-2004 16:35:16 ]
miss_dynastiedinsdag 8 juni 2004 @ 16:03
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 15:30 schreef Belana het volgende:
De huisarts was er niet blij mee, hij vond dat het wat overdreven werd allemaal. Nou, dan heeft ie pech
Da's lekker dan
Sukkel
poemojndinsdag 8 juni 2004 @ 18:11
Er zijn ook plaatsen (Tiel?) waar ze hebben afgesproken dat geen enkele huisarts nog de nieuwe prik geeft.. omdat er zo veel extra administratief werk in zit enzo..
miss_dynastiedinsdag 8 juni 2004 @ 18:14
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 18:11 schreef poemojn het volgende:
Er zijn ook plaatsen (Tiel?) waar ze hebben afgesproken dat geen enkele huisarts nog de nieuwe prik geeft.. omdat er zo veel extra administratief werk in zit enzo..
En net alsof die huisarts niet dik betaald krijgt voor die prik
Belanadinsdag 8 juni 2004 @ 18:47
Ja, dat vind ik ook wel heel erg! Je moet toch die keuze hebben als ouder!
E.T.dinsdag 8 juni 2004 @ 19:09
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 18:11 schreef poemojn het volgende:
Er zijn ook plaatsen (Tiel?) waar ze hebben afgesproken dat geen enkele huisarts nog de nieuwe prik geeft.. omdat er zo veel extra administratief werk in zit enzo..
DAt heb ik ook gehoord idd.. Vind ik dus echt belachelijk!

Hier doet 't CB zelfs de administratie voor me. Die verstuurt de meldingen naar de overheid (waar ze dat allemaal bijhouden) zodat Saskia toch gewoon geregistreerd staat als zijnde ingeent. En de CB arts vond 't hartstikke goed dat we de nieuwe prik geven. Ze zei zelf ook dat ie beter is en dat ie minder bijwerkingen geeft.

Dat onderzoek dat ze hier in de gemeente gaan doen komt trouwens pas over minimaal een half jaar. Ze gaan dan een nieuw vaccin geven waarin het aK deel niet uit drie componenten bestaat (zoals nu met de 'nieuwe' vaccinatie) maar uit vijf. Dat zou dus nog beter moeten zijn. Zal dan wel een onderzoek van 't rijk uit zijn. Er wordt dan vooraf bloed geprikt bij die kleintjes en daarna ook om te kijken wat ze aan anti-stoffen in hun bloed hebben. (misschien de eerste stap op weg naar het landelijke aK-vaccin?). Maar dat is voor Saskia dus gewoon te laat.

Het viel de CB-arts trouwens op dat bij ons CB veel mensen de nieuwe prik geven, en in de andere wijken van Capelle bijna niemand.
Swetseneggerdinsdag 8 juni 2004 @ 19:17
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 18:11 schreef poemojn het volgende:
Er zijn ook plaatsen (Tiel?) waar ze hebben afgesproken dat geen enkele huisarts nog de nieuwe prik geeft.. omdat er zo veel extra administratief werk in zit enzo..
Ik zou dat dus echt niet accepteren. Dat maak ik ZELF wel uit wellke injectie mijn kind krijgt.
Volgens mij mag een arts ook helemaal geen medische handeling weigeren zonder goede gronden en 'administratieve rompslomp' lijkt me nu niet echt een gegronde reden

Overigens echt belachelijk.
bixisterdinsdag 8 juni 2004 @ 20:28
beefcake er zijn van die dingen te koop (babysafe oid) waarmee je Dylan op z'n zij kunt laten slapen zonder dat hij door kan rollen naar z'n buik. het is net zoiets als rolletjes maken van handdoeken en die dan aan weerszijden van hem leggen, alleen zitten bij dat ding de 'rolletjes' aan elkaar vast en zijn ze driehoekig van vorm zodat ze niet weg kunnen rollen.
beefcakedinsdag 8 juni 2004 @ 20:36
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 20:28 schreef bixister het volgende:
beefcake er zijn van die dingen te koop (babysafe oid) waarmee je Dylan op z'n zij kunt laten slapen zonder dat hij door kan rollen naar z'n buik. het is net zoiets als rolletjes maken van handdoeken en die dan aan weerszijden van hem leggen, alleen zitten bij dat ding de 'rolletjes' aan elkaar vast en zijn ze driehoekig van vorm zodat ze niet weg kunnen rollen.
Ja Livelink had ook zoiets, Safe-T-Sleep geloof ik. Ik zat er al aan te denken, want nu ga ik constant bij hem kijken of ie nog wel goed ligt. Als ie in zijn slaapzak ligt, gaat het moeilijker, maar dan lukt het hem ook. En met dit weer een slaapzak vind ik trouwens ook zielig. Ik kan ook nog altijd een spanband om Dylan heen slaan en aan het matras vastleggen
bixisterdinsdag 8 juni 2004 @ 20:51
nou die Safe-T-Sleep is weer wat anders geloof ik, die zit inderdaad om de matras heen. maar daar heb ik ook wisselende verhalen over gehoord, er zijn baby's die zich met matras en al om weten te draaien en dus onder de matras terecht zijn gekomen.
wat ik bedoel lijkt een beetje op de 'back to sleep' maar dan zonder hoofdsteun en meer voor zijligging bedoeld. kan zo gauw geen plaatje vinden. phileine heeft 'm ook lang gebruikt voor Isa.

[ Bericht 18% gewijzigd door bixister op 08-06-2004 21:09:58 ]
Leahdinsdag 8 juni 2004 @ 21:07
Phil, ik had voor Freek twee goedkope broeken gereserveerd voor "buitenkruipen", idd twee lange dunne broeken. Echt veel warmer kreeg ie het er niet van. Zoals hierboven gesuggereerd zouden ze sneller gaan lopen, als het zeer doet omdat ze op de stenen kruipen, voor Freek ging dat iig niet op, die kreeg er enkel flinke schaafwonden van waar ie stug mee doorkroop.
beefcakedinsdag 8 juni 2004 @ 21:12
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 20:51 schreef bixister het volgende:
er zijn baby's die zich met matras en al om weten te draaien en dus onder de matras terecht zijn gekomen.
Zo een was ik er zelf dus ook Daarom ben ik wat huiverig over dat vastbinden idd! Maar die back to sleep ziet er goed uit! Ben wel benieuwd hoeveel je voor zoiets mag neertellen
beefcakedinsdag 8 juni 2004 @ 21:13
quote:
Op dinsdag 8 juni 2004 21:07 schreef Leah het volgende:
Zoals hierboven gesuggereerd zouden ze sneller gaan lopen, als het zeer doet omdat ze op de stenen kruipen, voor Freek ging dat iig niet op, die kreeg er enkel flinke schaafwonden van waar ie stug mee doorkroop.
Tsja dat lijkt me ook niet de beste manier om ze te laten lopen Is net zoiets als uithongeren als ze geen fles willen
livelinkdinsdag 8 juni 2004 @ 22:06
Beefcake, dat ding waarmee de kinderen op hun zij blijven liggen heb ik gebruikt bij Katja. Ik kreeg ze van de fysiotherapeute, maar het koste geloof ik 35 euro bij Prenatal. Ik heb er hier een keer een plaatje van gepost, maar ik kan hem niet meer zo snel vinden.
Bij Katja werkte het goed zolang ze in de wieg lag (ik heb een grote wieg), maar in het ledikant ging het niet meer. Toen bleef ze er niet meer in liggen.
Voor Job heb ik nu de Safe T Sleep. Ik ben er eigenlijk wel tevreden mee. Ons matras is heel dik en zwaar, dat krijg ik zelf al nauwelijks opgetild, dus Job al helemaal niet.
Als ik Job niet in de Safe T Sleep laat slapen draait hij vrijwel meteen op zijn buik en wordt dan na een uurtje helemaal overstuur wakker. Meestal vind ik hem dan met gezicht helemaal onder het snot en uitgespuugde melk en zo.
phileinedinsdag 8 juni 2004 @ 22:10
't heet inderdaad babysleep, en je kunt het gewoon bij prenatal kopen voor iets van 15 euro. Het is zo'n kussen dat bestaat uit twee driehoeken, waar je kindje dan tussen ligt op de zij, maar niet zo makkelijk door kan draaien naar de buik. Isa heeft een tijd lang dat ze er heel rustig ingeslapen. Het is niet zo vast als bakeren, maar het geeft toch wat steun blijkbaar. En ik vond het een prettig idee dat ze niet naar haar buik kon rollen (vanaf de geboorte ging ze altijd direct op haar zij liggen om te slapen).
moussydinsdag 8 juni 2004 @ 22:23
Cas rolde zich gewoon op de driehoekjes van de babysleep
Jessicaadinsdag 8 juni 2004 @ 23:07
Danosa hoe was het bij de huisarts?
Belanawoensdag 9 juni 2004 @ 07:22
Hebben alle kindjes de warmte overleefd? Liam wel, maar hij heeft wel in een zomerslaapzak geslapen, want sjees wat was het warm. Hij heeft er geen last van gehad geloof ik. Gelukkig maar!
beefcakewoensdag 9 juni 2004 @ 07:32
Dylan heeft er ook geen last van gehad geloof ik. Maar gelukkig is ons huisje lekker koel, dat scheelt een hoop. En ik heb hem gewoon lekker alleen in een rompertje gehad gister!
Belanawoensdag 9 juni 2004 @ 07:43
Ja, ik ook hoor beefcake, verder lekker niks en op een kleed op de grond.
Jessicaawoensdag 9 juni 2004 @ 08:44
Ik weet nog van Bo dat het altijd zo'n ra,p was. Die moest en zou met warm weer in een slaapzakje. Daar ook een dunne voor gekocht maar met zulk weer als gisteren is het dan toch nog warm. Wonder boven wonder ging Janneke zonder gedoe zonder slaapzakje slapen. Lekker alleen in de rompertje onder een lakentje wat ze ook al snel van zich af trapte.
Bo heb ik bij mij gelegd aangezien het op haar kamer bloedheet is.
Vandaag heeft Geer van dat zonwerende folie op haar raampje geplakt (toen die uit de nachtdienst kwam, lief he) Want alleen zonsverduistreringsrolgordijnen is dus echt niet toereikend. Hopelijk houd dit de wamrmte lekker tegen.
bixisterwoensdag 9 juni 2004 @ 12:32
Piet slaapt nu ook alleen in een (dun) slaapzakje, gaat gelukkig goed.
vanmorgen even met Piet naar de huisarts geweest, omdat hij weer es ziek & zielig is en flinke koorts heeft. hij greep regelmatig naar z'n oren dus ik vreesde een oorontsteking. de oren blijken wel onrustig maar 't was niet knalrood vanbinnen, dus een echt zware ontsteking is 't niet. nog even aankijken. heb wel een antibiotica recept voor als 't in de komende dagen niet beter gaat. net was 't weer woelen en huilen en hij voelde erg warm, dus wilde ik 'm een zetpil geven. zo gezegd zo gedaan, maar na hooguit 10 minuten had meneer z'n luier volgepoept. dus nu vraag ik me af: is de paracetamol uit de zetpil nu wel opgenomen in z'n bloed of zijn 5 à 10 minuten te kort. iemand een idee?
Karinwoensdag 9 juni 2004 @ 12:41
Bix ik heb van Lois gehoord dat het ongeveer 10 minuten in het lijfje moet zitten en dan is de paracetamol volledig opgenomen (het gebeurd hier idd ook altijd dat hij vlak daarna vreselijk gaat poepen).
[ff vies praatje]Kon je nog stukjes paracetamol terugvinden?
bixisterwoensdag 9 juni 2004 @ 12:43
ik kon 't niet goed zien, 't was nogal een derrie.
bixisterwoensdag 9 juni 2004 @ 12:44
raar eigenlijk dat zoiets niet in de bijsluiter staat. zal toch vaker voorkomen dat 't laxerend werkt, en dat ouders twijfelen of ze er nog één moeten geven. wat ik ook erg stom vind trouwens is dat de bijsluiter aanraadt om de zetpil met de puntige kant naar voren in te brengen. terwijl het juist beter is om 'm met de stompe kant in te brengen, dan heb je minder kans dat ie terugschiet.
beefcakewoensdag 9 juni 2004 @ 13:06
Wat een zielePietje Beterschap, zo te lezen issie goed ziek
beefcakewoensdag 9 juni 2004 @ 13:08
Er was hier vanmorgen een mevrouw van het gastouderbureau voor een intakegesprek. Dylan heeft er helemaal ingepakt
Wel spannend hoor, vrijdag kennismakingsgesprek met de gastouder. Ik hoop dat ze leuk is!!
Karinwoensdag 9 juni 2004 @ 13:11
Ja erg stom inderdaad dat het niet gewoon in de bijsluiter staat hoelang zo'n paracetamol erin moet blijven zitten Je zou toch verwachten dat wij niet de eersten zijn met dit probleem.
bixisterwoensdag 9 juni 2004 @ 13:16
heel spannend beefcake. wel fijn dat je 't via zo'n gastouderbureau regelt, als het niet klikt kun je gemakkelijker switchen. wanneer moet je weer beginnen met werken?
beefcakewoensdag 9 juni 2004 @ 13:22
quote:
Op woensdag 9 juni 2004 13:16 schreef bixister het volgende:
heel spannend beefcake. wel fijn dat je 't via zo'n gastouderbureau regelt, als het niet klikt kun je gemakkelijker switchen. wanneer moet je weer beginnen met werken?
De 28e, nog maar 2 en een halve week. Ik heb er best wel zin in, maar het liefst zou ik Dylan gewoon meenemen
Meaghanwoensdag 9 juni 2004 @ 13:26
Karin, ik zag je opmerking nog bij het foto topic over het verbranden. Pascalle heeft aldoor in de schaduw gezeten met een hoedje op en ingesmeerd met een sunblock. Jillian verbrandt gelukkig niet, maar haar smeren we dan ook altijd goed in. Mama is helaas wel verbrand Maar ja, eigen schuld, ik had me niet goed beschermd en dan is het zo gebeurd bij mij.

Maar kleintjes zou ik altijd in de schaduw houden, flink insmeren en natuurlijk niet op 't heetst van de dag gaan. En als ze in het water gaan even een t-shirtje aan. Met deze voorzorgsmaatregelen kan het geen kwaad hoor zo'n daggie strand. Gewoon lekker doen een keer!!

Beterschap hoor Piet!!
Karinwoensdag 9 juni 2004 @ 13:47
Ja dat is natuurlijk ook zo, je kan ze ook in de schaduw houden (maar is het dan niet vreselijk gesleep met al die spullen?). Hmmm moet ik toch maar eens gaan doen dan naar het strand. Kan natuurlijk ook vanmiddag gaan, als er geen zon staat, hoef ik mezelf ook niet in een bikini of badpak te heisen
Volgens mij vinden die kinderen het wel prachtig met al dat zand.
Meaghanwoensdag 9 juni 2004 @ 14:05
Nou de kinderen vonden het écht geweldig Karin. Pascalle heeft de hele tijd geen oog dicht gedaan en alleen maar zitten genieten. Jillian was niet weg te slaan bij het ijskoude zeewater. Alleen het zandhappen van Pascalle was wat minder, hele handjes vol met zand verdwenen er in dat mondje Maar idd, een hoop gesleep met twee kindjes. En toen bedachten we ons opeens dat we nog een bolderkar ergens hebben staan, dus die gaat mooi de volgende keer mee
Catootjewoensdag 9 juni 2004 @ 14:44
Bolderkar!!! Geweldig!! Die paracetamolverhalen trouwens *giechel* dat doen ze echt altijd he, dat poepen op onhandige momenten. Ik ben laatst volkomen ondergescheten tijdens de babymassage.

ET, wat groeit je wichtje lekker!
beefcakewoensdag 9 juni 2004 @ 20:47
Kijken er hier meer kleine babietjes tv? Dylan zit nu op mijn schoot en de tv staat aan. Hij zit er gefascineerd naar te kijken en zegt huuuuu
Belanawoensdag 9 juni 2004 @ 20:59
ow ja, Liam is dol op de tv, nu al.... dat trekt gewoon enorm die bewegende beelden met geluid denk ik. Wij proberen er erg op te letten omdat we vinden dat ie zichzelf moet kunnen vermaken.
beefcakewoensdag 9 juni 2004 @ 21:20
quote:
Op woensdag 9 juni 2004 20:59 schreef Belana het volgende:
ow ja, Liam is dol op de tv, nu al.... dat trekt gewoon enorm die bewegende beelden met geluid denk ik. Wij proberen er erg op te letten omdat we vinden dat ie zichzelf moet kunnen vermaken.
Ja dat vind ik ook erg belangrijk. Als ie op mij lijkt heeft ie daar geen problemen mee. Ik kon uuuuren mezelf vermaken op mijn kamer. Het was voor mij ook echt geen straf als ik naar mijn kamer moest. Integendeel, dan was ik even verlost van mijn zus Als ik weer naar beneden mocht, wou ik dat niet eens!
E.T.woensdag 9 juni 2004 @ 21:25
quote:
Op woensdag 9 juni 2004 14:44 schreef Catootje het volgende:
Bolderkar!!! Geweldig!! Die paracetamolverhalen trouwens *giechel* dat doen ze echt altijd he, dat poepen op onhandige momenten. Ik ben laatst volkomen ondergescheten tijdens de babymassage.

ET, wat groeit je wichtje lekker!
Doe jij ook eens vertellen hoe het met jou en Danielle gaat?
E.T.woensdag 9 juni 2004 @ 21:27
quote:
Op woensdag 9 juni 2004 20:59 schreef Belana het volgende:
ow ja, Liam is dol op de tv, nu al.... dat trekt gewoon enorm die bewegende beelden met geluid denk ik. Wij proberen er erg op te letten omdat we vinden dat ie zichzelf moet kunnen vermaken.
Hier is dat ook
De Teletubbies vind Saskia geweldig! Dan gaat ze echt hardop lachen enzo

Verder heb ik overdag de tv zoveel mogelijk uitstaan. Daar heeft ze nog tijd genoeg voor
phileinewoensdag 9 juni 2004 @ 21:36
Teletubbies doen het hier ook al heel goed. Zwaaien en schaterlachen enzo. Wat is zo'n programma dan uitgekiend he, dat zelfs die hele kleintjes er dus iets aan beleven.

Ik heb het warmteprobleem vandaag maar zo opgelost:



Isa vond het geweldig, dus na het middagslaapje -lette ik even niet zo goed op- en toen scharrelde ze met kleren en al weer het badje in. Dan zie je ineens hoeveel zo'n pamper kan opnemen in korte tijd
phileinewoensdag 9 juni 2004 @ 21:37
Er is trouwens laatst een onderzoek geweest dat kindertjes (jonger dan 4) die meer dan een uur per dag tv kijken grotere kans maken later op hyperactiviteit. Beetje mee uitkijken dus.
easy-goingwoensdag 9 juni 2004 @ 21:42
Leuk zwembadje phileine (zie ik het alvast ook eens uit de verpakking )
melonovywoensdag 9 juni 2004 @ 21:43
He, dat badje hebben wij ook, leuk ding he? Isa
Hyperactiviteit is toch iets aangeboren? IIG ADHD wel... Chiara kijkt niet dagelijks TV, maar op sommige dagen wel meer dan 1 uur, alhoewel er naar kijken, ze vindt het niet eens zo leuk om zo lang achtereen stil te zitten staren naar dat bakkie. Ik zal die onderzoeksresultaten in mijn achterhoofd houden...
Belanawoensdag 9 juni 2004 @ 21:53
Beefcake, ik hoop idd ook dat Liam op mij lijkt, hier hetzelfde verhaal
Ik vind het gewoon heel belangrijk dat een kind zichzelf kan vermaken. TV en Computerspelletjes, het hoort er allemaal bij tegenwoordig, dat snap ik best, maar je kunt er wel bewust mee omgaan denk ik.
Liam ligt nu weer vreselijk te zweten in bed, we hebben hem zijn pyama maar uitgedaan net.
Leuk Phileine, dat badje! Heerlijk toch, met dit weer! Wij moeten ook een badje gaan kopen.
Karinwoensdag 9 juni 2004 @ 21:57
Wat een ontzettend leuk badje Phileine!!
E.T.woensdag 9 juni 2004 @ 21:58
Wat een geweldig badje is dat!!!
Waar kan je die kopen? Ik heb nu alleen maar zo'n saaie ronde.. Maar ik vind deze echt gaaf!
easy-goingwoensdag 9 juni 2004 @ 21:59
Bij Bart Smit E.T. (en wij hebben hem dubbel )
E.T.woensdag 9 juni 2004 @ 22:01
oe! morgen ff kijken
phileinewoensdag 9 juni 2004 @ 22:10
enorm leuk zwembadje is het, echt een hele goede koop geweest. tientje bij intertoys. Isa vindt al die dingen erbij om mee te frutten heel leuk. (ik was alles aan het opblazen, en op het laatst was ik al die ringen en sterren kwijt. Had Isa ze keurig verzameld en bij elkaar in de emmer gegooid. Dat belooft nog wat voor helpen opruimen later)

ADHD zou iets genetisch kunnen zijn, maar da's geloof ik nog niet helemaal zeker. En hyperactief hoeft niet per se direct ADHD te zijn. In ieder geval leidde vroeg tv kijken tot onrust.
Jessicaawoensdag 9 juni 2004 @ 22:16
Het badje is nu bij bart smit online in de aanbieding zag ik. Iets van 7 euro 50 ofzo. Ik vond hem ook erg leuk.
easy-goingwoensdag 9 juni 2004 @ 22:19
In de winkel is hij ook 7,50 bij BS
Karinwoensdag 9 juni 2004 @ 22:21
Oe wat jammer dat ik morgen en vrijdag moet werken. Nouja dan zaterdag maar meteen even kijken.
Wij hebben wel een badje maar dat ding is iets van 3 meter doorsnede, ooit eens gekocht voor het zoontje van een vriendin van mij die toen een jaar of 3 was voor als ze kwamen bbqen. Maar eigenlijk vond ik het ook wel erg groot voor Bram.
Leuk, heb al helemaal zin in de volgende hete dagen (not).
Karinwoensdag 9 juni 2004 @ 22:29
Zit dat binnengedeelte plat op de grond of zit daar ook nog een laagje "opgeblazen" tussen? Wij hebben dus tegeltjes en dachten bij dat vorige badje dat het misschien niet zo lekker zou zijn om daarop te spelen met blote knietjes in een laagje water dus hadden wij, heel slim dachten wij, er een paar oude dekens onder gelegd. Ja speelde ook beter natuurlijk maar toen kwam opeens het probleem met water weg laten lopen Aangezien het badje ook heel erg vol zat was het geen doen om weg te slepen of een stukkie op te tillen om de dekens weg te halen. Het was gelukkig natuurlijk wel schoon water en erg warm weer dus die dekens waren wel snel weer droog.
phileinewoensdag 9 juni 2004 @ 22:36
het fijne van dit badje is dus dat je de bodem inderdaad een beetje op kunt blazen. Lekker zacht. Ik had eerst ook een ander badje gekocht, maar daar kunnen we zelf in zwemmen ongeveer (gaat 335 liter in) dus dat bewaren we maar tot volgend jaar. (arme Max had het helemaal opgeblazen, want ik heb vandaag pas een pompje gekocht)
melonovywoensdag 9 juni 2004 @ 23:01
quote:
Op woensdag 9 juni 2004 22:19 schreef easy-going het volgende:
In de winkel is hij ook 7,50 bij BS
dat heb ik er ook voor betaald, verjaardagscadeautje
danosawoensdag 9 juni 2004 @ 23:02


Ik kon het niet laten haha
Jessicaawoensdag 9 juni 2004 @ 23:14
Danosa hoe is het nu met Jadey?

Zo te zien goed
beefcakedonderdag 10 juni 2004 @ 04:44
Hee wat een ontzettend leuk badje zeg!! En ik heb nog een kadobon van de Bart Smit van ¤ 7,50 Ik weet wel wat ik daar voor ga kopen! Errug leuke foto's ook Phil en Danosa
danosadonderdag 10 juni 2004 @ 07:46
Jadey heeft volgens de HA waterpokken. De vlekjes zijn erg klein en eigenlijk zie ik ook geen blaasja. We achten wel af dus. Zelf heeft ze er niks van idd!
Jessicaadonderdag 10 juni 2004 @ 09:47
Nou hopelijk blijft het zo Danosa!
Catootjedonderdag 10 juni 2004 @ 13:22
badje heb ik ook LOL!! Waterpokken, oe! Ik dacht altijd dat ze daar erg ziek van worden, wel een geruststelling dat het dus niet hoeft.

Hier gaat het heel goed: Danielle zit in een groeispurt en die is hard nodig! Ze is een klein moppie van 58 cm met 3,5 maand oud....ze zit lekker in haar vel, is vrolijk en geniet ontzettend van muziek en zingen en idd, een beeeetje tv kijken. Beweging, verder maakt het haar niet uit. Ze houdt niet speciaal van iets: ik zet wel es oswald op ....en muis (nickelodeon) uiteraard. Maar het journaal bijv. vind ze ook goed. Laatst was er weer ergens een beschieting en dat vond ze fantastisch.

Haar tandje wil maar niet doorzetten, ze kwijlt en kwijlt en kwijlt...en maar knagen he.
Eskadonderdag 10 juni 2004 @ 14:09
Zo, ik kom weer eens zelf updaten hier.

Max doet het goed de afgelopen dagen! Hij blijft groeien. Niet meer zo spectaculair, maar zolang die lijn blijft stijgen is het gewoon geweldig.
Inmiddels is er ook een herstart gemaakt met het bijvoeden. Gisteren één hapje worteltjes gekregen. Vond hij ronduit smerig, maar er ís wat in gegaan. Vandaag dacht ik hier en daar wel al wat reacties te zien op zijn huid. Dus ik ben heel benieuwd hoe dat uit gaat pakken.

Morgen hoor ik als het goed is weer wat uitslagen (vetbalans en bloed). Afhankelijk daarvan wordt er dan mogelijk al over een ontslagdatum gesproken.
En ik heb ook iets opgevangen over eventueel een weekendje (t/m zondagavond) naar huis!

Lieve schatten, dank jullie voor het meeleven en de gestuurde kaartjes!! Zó lief!! !!
beefcakedonderdag 10 juni 2004 @ 14:18
Eska wat een fijn nieuws over Max!
Loisdonderdag 10 juni 2004 @ 21:23
Fijn Eska dat Max zo lekker gaat
Rewimodonderdag 10 juni 2004 @ 21:25
Hè wat fijn Eska, dat is geweldig nieuws allemaal
Belanadonderdag 10 juni 2004 @ 21:40
Wat fijn Eska! Ga zo door Max!
Karindonderdag 10 juni 2004 @ 21:43
Wat een geweldig nieuws Eska!
Goedzo Max
danosadonderdag 10 juni 2004 @ 21:43
Dat is goed nieuws Eska. Gelukkig is Max in goede handen daar als ik het zo lees!

Jadey zit nog steeds onder de kleine rode vlekjes, het worden er steeds meer. Vandaag is ze naar het kdv geweest en de leidsters dachten niet dat ze waterpokken had, eerder 5e of 6e ziekte. We wachten maar braaf af en zien waar het schip strand.
Jessicaadonderdag 10 juni 2004 @ 21:54
He Eska wat fijn om weer wat van je te horen. Ik duim voor je mee dat Max snel weer lekekr met jullie mee naar huis kan

Waterpokken zien er inderdaad meer uit als blaasjes. nou hopelijk blijft Jadey zich er zo doorheenslaan
Catootjevrijdag 11 juni 2004 @ 08:56
Jaaa Maxje!!!!!!
Rewimovrijdag 11 juni 2004 @ 08:58
Hoe is het met Jadey?
lilyvrijdag 11 juni 2004 @ 09:00
Goed nieuws. Eska
Catootjevrijdag 11 juni 2004 @ 11:09
goed nieuws lily, las ik net in z en k....(toch?
clauwheeevrijdag 11 juni 2004 @ 11:17
Wat fijn Eska! Positief nieuws!

Hoe is het vandaag met Jadey Danosa??
miss_dynastievrijdag 11 juni 2004 @ 11:21
quote:
Op donderdag 10 juni 2004 14:09 schreef Eska het volgende:
Lieve schatten, dank jullie voor het meeleven en de gestuurde kaartjes!! Zó lief!! !!
Oeps, ik heb er hier nog een liggen
Ik stuur em gelijk even op!!
bixistervrijdag 11 juni 2004 @ 11:27
eska, wat fijn dat max aan 't groeien is. ga zo door max, en succes met de worteltjes en de andere dingen die jullie weer gaan proberen!

oja danosa, heef jadey nog veel last van de waterpokken?
beefcakevrijdag 11 juni 2004 @ 15:07
Danosa succes met Jadey!!

Bix gaat het nu beter met Piet? Hebben die vlekjes nog doorgezet of niet?

Ik ben net terug van een kennismakingsgesprek met een gastouder voor Dylan!! Het is echt een heel leuk vrouwtje en ze was helemaal weg van hem!!! Woensdag gaat ie waarschijnlijk een half dagje wennen. Ik moet eerst even kijken hoe hij dinsdag op zijn prik gaat reageren
bixistervrijdag 11 juni 2004 @ 15:42
nou, hij heeft nog steeds wat pukkeltjes op z'n benen, maar echt overtuigend zijn ze niet vervelender is dat hij vandaag weer ontzettend slecht drinkt. ik krijg er nauwelijks wat in. ook de fruithap en z'n brood gingen al niet zo best. hij heeft weinig koorts meer, maar ligt nog wel veel te piepen, dus hij voelt zich kennelijk echt niet lekker. het slapen wil vanmiddag ook maar niet lukken. pfff ik zou 't wel weten als ik hem was...

fijn dat het klikte met die gastouder. en aaaah dinsdag z'n prik (is dat de 1e?), sterkte. hopelijk valt het mee. hoeveel dagen gaat Dylan straks naar dat gastgezin?
beefcakevrijdag 11 juni 2004 @ 15:58
Wat lastig dat Piet niet goed eet en drinkt Vooral met dit warme weer! Tis zo sneu voor die kleintjes als ze zich niet lekker voelen.

Dylan heeft dinsdag zijn eerste prikje ja! Ik hoop voor hem dat ie er niet al teveel last van zal hebben. Ik heb voor de zekerheid wel zetpilletjes gehaald. En ik hoorde dat Arniflor goed was tegen een stijf beentje. Dat ook maar even halen, is toch nooit weg.
Hij gaat straks drie dagen in de week naar het gastgezin toe. Dat is dan van 8:15 tot 17:15. En het is redelijk dicht bij mijn werk, dus dat is ook fijn als er een keer iets is!
bixistervrijdag 11 juni 2004 @ 16:45
klinkt inderdaad wel goed. die Arniflor heb ik ook gekocht (en gebruikt) maar ik weet niet of het veel geholpen heeft eerlijk gezegd. maarja, 't is fijn om in ieder geval iets te kunnen doen. die zetpillen zijn zeker aan te bevelen. van 60mg neem ik aan?

Piet slaapt eindelijk, sinds een half uurtje.
beefcakevrijdag 11 juni 2004 @ 18:06
Ja ik weet idd ook niet of het helpt, dat weet je pas als je het gebruikt! En idd zetpilletjes van 60 mg, voor babies t/m 3 maanden.

Wat fijn dat Piet geslapen heeft! Hopelijk voelt ie zich daarna wat beter!
E.T.vrijdag 11 juni 2004 @ 20:19
Beefcake, ik heb had bij Saskia d'r prik een navelbandje met koud water natgemaakt en in een plastic zakje meegenomen. Na 't prikken meteen met dat koude lappie de plek van inenten goed masseren..
Nergens last van hier
E.T.vrijdag 11 juni 2004 @ 20:20
Max, goed zo jongen!!

en hoe gaat 't met Piet nu?
Rewimovrijdag 11 juni 2004 @ 20:28
SRL-gelei werkt ook lekker verkoelend bij prikjes. En wat je ook kunt doen is vantevoren het beentje lekker warm wrijven.
danosavrijdag 11 juni 2004 @ 21:01
Met Jadey gaat het goed hoor. Ze zit nog steeds onder de vlekken maar heeft nergens last van. Ze heeft misschien wel een beetje jeuk achter op haar hoofd, maar haar haartjes beginnen te groeien en ik zie haar ook telkens aan haar haartjes trekken grappig he, heel lief met die kleine vingertjes.

Wat sneu dat Piet niet zo goed kan slapen. Terwijl juist dat zo belangruijk is als ze ff niet lekker gaan.

Oh beefcake, Jadey heeft van geen enkel prikje last gehad hoor, Ik heb ook geen voorzorgsmaatregelen genomen. Mocht Dylan er wel op reageren kan je altijd nog stappen ondernemen toch? Trouwens een nat washandje mee kan geen kwaad, zie ik wel vaker.
beefcakevrijdag 11 juni 2004 @ 23:33
quote:
Op vrijdag 11 juni 2004 21:01 schreef danosa het volgende:
Oh beefcake, Jadey heeft van geen enkel prikje last gehad hoor, Ik heb ook geen voorzorgsmaatregelen genomen. Mocht Dylan er wel op reageren kan je altijd nog stappen ondernemen toch? Trouwens een nat washandje mee kan geen kwaad, zie ik wel vaker.
Ja deze tip had ik ook al van iemand anders gekregen!
Erg fijn dat iedereen elkaar zo helpt!!

Wat fijn dat Jadey alleen maar vlekjes heeft en verder nergens last van! Hopen dat het zo blijft
bixisterzaterdag 12 juni 2004 @ 11:07
Piet eet en drinkt nog steeds erg slecht. de koorts is wel over. hij heeft nog steeds wat rode puntjes/vlekjes hier en daar. gisteren kwamen ze ineens weer in alle hevigheid terug maar het zakte ook snel weer. heel vreemd. vooral het slechte drinken baart me natuurlijk zorgen. met honderd keer aanbieden per dag krijgen we er al met al toch wel wat in hoor, maar 't is zo anders als we gewend zijn van Piet. vanochtend had ie na 3 hapjes ook alweer genoeg van z'n fruit. hij ligt nu wel alweer een tijdje lekker te slapen, na een badje. hij is tussendoor ook best vrolijk, maar de goede momenten zijn steeds maar kort, dan is 't weer jengelen & huilen geblazen. zo zielig. en vooral heel rot om niet te weten wat er nou precies aan de hand is. hij heeft nog een nare hoest, dus is 't misschien keelpijn? nou ja, als 't maandag niet verbeterd is ga ik maar weer naar de huisarts.
coolbabezaterdag 12 juni 2004 @ 11:12
Bix, misschien verzacht Daro Thijmsiroop zijn keel genoeg zodat hij weer iets wil drinken?
En als hij naar je zin echt te weinig drinkt kun je een waterijsje proberen (desnoods zelfgemaakt van diksap) dat verzacht zijn keel en zo krijgt hij toch vocht binnen.
Beterschap
ezzizaterdag 12 juni 2004 @ 12:53
Ik moet echt meer posten (praat een beetje tegen mezelf) Ik wil niet lurken, maar doe het toch. LOL

Heeft iemand hier ook problemen met voorkeurshouding? Ilse wil maar niet naar links kijken en heeft daardoor al een klein beetje een afgeplat hoofdje. Het gaat inmiddels ietje beter omdat ze nu reageert op de speeltjes die links van haar liggen (dat interesseerde haar een paar weken terug geen moer, de andere kant was net zo leuk) maar het is nog niet goed. Ik probeer haar overdag zoveel mogelijk te stimuleren naar links te kijken, 's nachts laat ik haar maar, want ze draait zich toch meteen om.
Bij het CB hadden ze gezegd dat als het niet beter werd ze dan fysio kreeg. Weet iemand wat ze dan gaan doen?

Ik wens alle zieke kindjes beterschap. Ilse is na haar eerste prikje even ziekjes geweest. Nou, ik heb vreselijk mee zitten janken. Wat voel je je zelf slecht zeg als je kleintje pijn heeft.
beefcakezaterdag 12 juni 2004 @ 13:45
Lijkt me idd heel naar allemaal bix. Vooral het feit dat ie zo weinig wil drinken Beterschap voor Piet, nogmaals!

Ezzi, kijkt Ilse naar het licht? Dat schijnt vaak zo te zijn. Je zou dan het bedje andersom op kunnen maken, dus het hoofdeind aan de andere kant.
livelinkzaterdag 12 juni 2004 @ 21:37
Ezzi, ik kreeg de voorkeurshouding bij Katja ook niet gecorrigeerd wat ik ook deed. Uiteindelijk is het gelukt met de babysleep (zie pagina 2 van dit topic ), omdat ik haar daarin op haar zij kon leggen en ook telkens kon afwisselen.
De fysiotherapeut is er ook aan te pas gekomen en Katja heeft uiteindelijk een mooi rond hoofdje gekregen.

Hoe gaat het met alle zieke kindjes nu? Job is ook weer snipverkouden, voor de honderdduizendste keer en wil nu ook nauwelijks drinken en eten. Ik begin me ook zorgen te maken over zijn ontwikkeling, hoewel ik weet dat ik dat eigenlijk niet moet doen.
Het komt ook omdat ik in het foto-topic dan een foto zie van Suus die al kan zitten (en zelf staan!) en Pascalle die ook lekker zit en die zijn ook in november geboren. Job is vooral erg vrolijk, maar kan nog niet zo veel. Hij kan op zijn buik rollen, maar nog niet terug en hij kan totaal nog niet zitten.

En het vervelende is, dat ik het idee heb dat hij er zelf zo aan toe is om meer te kunnen. Hij moet 1 juli weer naar het consultatiebureau en ik denk dat ik dan maar vrij neem en meega om het toch eens te bespreken daar.
danosazaterdag 12 juni 2004 @ 21:40
Jeetje wat naar Bix! Het is toch dat ze iig 500ml voeding binnen moeten krijgen per dag? Ik hoop dat het morgen alweer een stukje beter met hem gaat!

Ezzi, volgens mij heeft Sven van Easy-Going fyshio gehad. (ja toch, easy-G?)
Grijszaterdag 12 juni 2004 @ 21:47
quote:
Op zaterdag 12 juni 2004 21:37 schreef livelink het volgende:
Ezzi, ik kreeg de voorkeurshouding bij Katja ook niet gecorrigeerd wat ik ook deed. Uiteindelijk is het gelukt met de babysleep (zie pagina 2 van dit topic ), omdat ik haar daarin op haar zij kon leggen en ook telkens kon afwisselen.
De fysiotherapeut is er ook aan te pas gekomen en Katja heeft uiteindelijk een mooi rond hoofdje gekregen.

Hoe gaat het met alle zieke kindjes nu? Job is ook weer snipverkouden, voor de honderdduizendste keer en wil nu ook nauwelijks drinken en eten. Ik begin me ook zorgen te maken over zijn ontwikkeling, hoewel ik weet dat ik dat eigenlijk niet moet doen.
Het komt ook omdat ik in het foto-topic dan een foto zie van Suus die al kan zitten (en zelf staan!) en Pascalle die ook lekker zit en die zijn ook in november geboren. Job is vooral erg vrolijk, maar kan nog niet zo veel. Hij kan op zijn buik rollen, maar nog niet terug en hij kan totaal nog niet zitten.

En het vervelende is, dat ik het idee heb dat hij er zelf zo aan toe is om meer te kunnen. Hij moet 1 juli weer naar het consultatiebureau en ik denk dat ik dan maar vrij neem en meega om het toch eens te bespreken daar.
Judith (okt.) kan ook nog niet zitten, hoor! Maar ze is verder wel vrolijk, dus ik maak me geen zorgen en ze probeert te praten (ze heeft al mmmma mmmmma gezegd ). Misschien doet Job weer andere dingen, of maakt hij straks plotseling een snelle ontwikkeling door (bij Daan waren de 'sprongetjes' altijd heel duidelijk te merken, bij Judith is dat niet zo duidelijk).
Judith is (weer eens) snotterig. Ik heb maar weer eens een ui op haar kamer gelegd, dan zit ze morgenochtend ws. niet zo onder het snot .
Meaghanzaterdag 12 juni 2004 @ 22:29
Livelink, wat vervelend dat Job weer ziek is. Pascalle is ook vaak verkouden en de dokter heeft ons laatst vertelt dat ze een 'happy wheezer' heeft. Dat is een hoorbare ademhaling, maar verder niets om je druk om te maken volgens hem. Maar nu zoek ik even op Google en zie ik dat het een lichte vorm van astma is?! Daar schrik ik toch wel even van!! Daar ga ik dus nog mooi even achteraan.

Maar over de ontwikkeling van Job, zoals je zelf al zegt niet te druk om maken ook al begrijp ik heel goed dat dat makkelijker klinkt dan het is. Jillian was ook niet echt een "snelle" en dan kon ik me ook best druk maken als kindjes al dingen konden waar zij nog lang niet mee bezig was. Uiteindelijk is dat allemaal goed gekomen en was er achteraf gezien helemaal geen reden tot bezorgdheid. Pascalle is weer sneller dan haar zus, maar zo beweeglijk en druk als zij al was vanaf de geboorte is ook niet echt "normaal" te noemen hoor En daar heb ik me dus ook weer druk om lopen maken. Maar ja, zo zie je maar dat je kinderen niet in schema'tjes kunt proppen, ieder kind volgt z'n eigen tempo. En Job geniet gewoon nog lekker van het baby-zijn, niks moet en alles mag
livelinkzaterdag 12 juni 2004 @ 22:36
Ja, jullie hebben gelijk en eigenlijk weet ik dat ook wel en als er echt iets mis zou zijn met Job, had ik het waarschijnlijk ook al lang gehoord, maar het is goed om het af en toe weer eens bevestigd te krijgen. Zeker op zo'n dag als vandaag als ik me toch al extra zorgen om hem maak.
easy-goingzaterdag 12 juni 2004 @ 22:47
quote:
Op zaterdag 12 juni 2004 21:40 schreef danosa het volgende:
Ezzi, volgens mij heeft Sven van Easy-Going fyshio gehad. (ja toch, easy-G?)

Sven heeft idd fysiotherapie gehad. Je leert dan een paar grepen waarmee je hem vast kan pakken. Bij Sven zat er supersnel verbetering in, hij is een 4x geweest en toen ging het beter.
En ze werken dan ook met speeltjes.

Piet Beterschap

Gelukkig wat betere berichten van Max

Ik heb dat ook hoor livelink, dat ik anderen al dingen zie doen die Sven niet doet en denk van oeps!
Maar het zal allemaal best wel in orde komen
bixisterzondag 13 juni 2004 @ 13:54
quote:
Op zaterdag 12 juni 2004 22:29 schreef Meaghan het volgende:
de dokter heeft ons laatst vertelt dat ze een 'happy wheezer' heeft. Dat is een hoorbare ademhaling, maar verder niets om je druk om te maken volgens hem. Maar nu zoek ik even op Google en zie ik dat het een lichte vorm van astma is?! Daar schrik ik toch wel even van!! Daar ga ik dus nog mooi even achteraan.
dat mompelde de dokter laatst ook over Piet, ik dacht dat ze bedoelde dat ie zo vrolijk was ondanks dat ie ziek was. maar hij pikt dus ook al weken achtereen steeds weer verkoudheidjes op, en 't gaat maar niet echt over of de volgende dient zich alweer aan.

livelink, herkenbaar hoor je zorgen over Job. ik vind 't ook maar traag dat Piet nog niet kruipt bijvoorbeeld. maar aan de andere kant weet ik dat de normale ontwikkeling een enorme marge voor variatie heeft, dus probeer ik me er niet te druk over te maken.

ezzi, die babysleep zou je best eens kunnen proberen. alhoewel, Cas van Moussy had ook last van scheefgroei maar die rolde geloof ik met babysleep en al om.

Piet heeft gisteravond weer een keer goed een fles leeggedronken. en vanochtend ging z'n pap er ook goed in. maar vanmiddag na 't brood weigerde hij elke vorm van drinken. we zullen zien. ja danosa, ik heb ook die 500cc grens in m'n hoofd, nou die heeft hij de afgelopen week lang niet elke dag gehaald... maar nu gaat 't hopelijk weer een beetje de goede kant op.

easy, waar was die fysiotherapie dan precies voor bedoeld?
moussyzondag 13 juni 2004 @ 14:18
Cas heeft weet ik ut hoe vaak fysio gehad en het deed hem allemaal maar niks. Ik moest hem maar gaan stutten met dekbedhoezen en een voedingskussen, óók als hij in de kinderwagen lag. Na 2nachten met een gillend kind gezeten te hebben en nadat hij zich zo had omgewurmt met zijn hoofd, dat hij in een opgerolde dekbedhoes lag te puffen ben ik daar mee gestopt. Liever een kind met een scheve kop dan geen kind meer.

De babysleep was niks voor Cas omdat hij zich gewoon omdraaide en verder sliep met een driehoekje onder zich, hier was dat dus geen succes.

Ik zie wel hoe alles loopt, maar sinds hij minder slaapt en minder in de box ligt gaat het héél langzaam een stukje beter. Maar goed, in principe is er bij Cas te laat ingegrepen en is het nog altijd, dat als hij een brilletje moet, hij een kort en een lang poot moet hebben, dus hij krijgt maar lenzen


Hier is trouwens ook snot en wil Cas niet meer drinken. Uit ervaring weet ik dat het redelijk goed gaat met druppeltjes drinken, dus ik ga me er niet meer vreselijk druk om lopen maken, iedere druppel is mooi meegenomen.
bixisterzondag 13 juni 2004 @ 14:31
moussy, vervelend dat Cas ook alweer slecht drinkt. hoeveel schat je dat hij op een dag binnen krijgt?
moussyzondag 13 juni 2004 @ 14:56
300 cc ongeveer, veel verder komt ie niet

Ik blijf wel rommelen met dat drinken hoor, tis niet zo dat ik het hem niet aanbied. Zo heb ik heb net een lange vinger gegeven, die dingen zijn net beschuit, ha, krijgt ie wel dorst van dacht ik... hij moest die lange vinger niet eens.

Ik blijf gewoon hopen dat zn snot zo los blijft zitten (het loopt tot over zn kin) en dat het niet vast komt te zitten, want dan geeft ie het eten en drinken helemaal op.
bixisterzondag 13 juni 2004 @ 16:12
die langevinger truc (nou ja hier was 't een soepstengel) werkte hier gisteren ook niet. meneer at de soepstengel wel maar hoefde niks te drinken hoor daarna.
Luckepukzondag 13 juni 2004 @ 17:59
... nooit meer... nooit meer... nooit meer zal ik Suus vast leggen in haar bedje... madam rolt elke keer om naar haar buik, maar aangezien ze nog steeds maar naar 1 kant kan rollen, lukt het niet om door te rollen weer naar haar rug, ze ligt dan namelijk tegen de spijltjes aan en via dezelfde weg terugrollen heeft ze dus niet door.

Dit was dus elke keer brullen geblazen... want ze wil niet op haar buik....

Nu hadden we dmv koortjes en klemmetjes de slaapzak op mouwhoogte vastgemaakt aan de spijltjes. op die manier kon ze dus niet meer op haar buik draaien...

Nooit bij stilgestaan dat ze ook anders om haar as heen kan draaien.. namelijk een koprol achterover... nooit bij stilgestaan dat ze dat uberhaupt al kon...

Ze kan het dus....

Een ijzige gil.... ze lag helemaal achterover dubbelgevouwen in die slaapzak.. op pak um beet, 15 vierkante cm... ze kon geen kant meer op....

De tranen lopen over mijn wangen... hubbie is vissen met ome leon.. hij zit hier pak um beet 100 meter verderop.. als ik um bel.. dan is ie zo hier.. maar dat wil ik nie.. ik wil dat ie zich ff ontspant.. maar ondertussen zat ik hier en ik kon mijn verhaal ff niet kwijt.. alleen aan jullie... bij deze dus....

Nooit meer... nooit meer... nooit meer... nooit meer leg ik haar vast... dan maar 40x mijn bed uit om haar te helpen weer terug te rollen...
miss_dynastiezondag 13 juni 2004 @ 18:39
Luckepuck, wat een schrik
Die kleintjes blijken dan ineens veel meer te kunnen dan je denkt!
Hou je meisje maar lekker dicht tegen je aan, ik kan me goed voorstellen dat jij en Suus heel erg geschrokken zijn
ezzizondag 13 juni 2004 @ 23:29
Bedankt voor alle tips. Zo'n babysleep heb ik na gekeken, maar ik weet dat Ilse een hekel heeft aan op haar zij liggen dus ik weet niet of dat zo'n succes zou zijn. Misschien zal de evt fysio dat aanraden en dan kan ik het dan uitproberen. Ik let ook heel goed op of ze niet met d'r hoofdje naar het licht ligt. Al moet ik zeggen dat het dit weekend best goed gaat. Ze is al een paar keer uit haarzelf goed gaan liggen

Oh Suus! Dat zal zeker schrikken zijn. Maar je verwacht toch niet dat ze zulke capriolen uit kunnen halen. Ik hou het maar in gedachten voor ons straks, dat het slaapzakje vastbinden dus niet kan.
Lewis.de.boxerzondag 13 juni 2004 @ 23:32
Ik zit het me voor te stellen wat ze nou precies gedaan heeft. Ik kan me voorstellen dat je geschrokken bent zeg. Wat zijn ze toch verdraaide lenig he die baby's.

Husby zij net al misschien tussen jullie in leggen in bed. Maar ja krijgen jullie dan allemaal wel genoeg slaap.

Joshua rolt dus ook op zijn buik maar draait zijn koppie netjes opzij. De eerste paar keer begon hij ook te huilen. Maar nu vinden we hem regelmatig zo. Hij rolt zelfs 360 graden om. Zo grappig als hij dat kontje omhoog wipt en die kleine spekke beentjes afzet. Echt
Luckepukzondag 13 juni 2004 @ 23:52
quote:
Op zondag 13 juni 2004 23:32 schreef Lewis.de.boxer het volgende:
Ik zit het me voor te stellen wat ze nou precies gedaan heeft. Ik kan me voorstellen dat je geschrokken bent zeg. Wat zijn ze toch verdraaide lenig he die baby's.

Husby zij net al misschien tussen jullie in leggen in bed. Maar ja krijgen jullie dan allemaal wel genoeg slaap.

Joshua rolt dus ook op zijn buik maar draait zijn koppie netjes opzij. De eerste paar keer begon hij ook te huilen. Maar nu vinden we hem regelmatig zo. Hij rolt zelfs 360 graden om. Zo grappig als hij dat kontje omhoog wipt en die kleine spekke beentjes afzet. Echt
Op je rug liggend, je benen omhoog, over je hoofd heen en dan zo naar achter een koprol maken. Dat heeft ze dus gedaan, alleen zat ze ter hoogte van haar mouwen dus vast... en door haar eigen gewicht wat ze naar achteren had gegooid was ze daar topzwaar en kon ze niet meer terug komen.. dus zat ze helemaal dubbel gevouwen... in het hoekje van haar bedje... Suus kan ook met gemak op haar buik liggen, alleen wil ze dat dus niet.. dus is het elke keer bleren.. maar goed.. liever bleren omdat ze op haar buik ligt dan bleren omdat ze dus klem ligt....
Belanamaandag 14 juni 2004 @ 06:46
Och Luckepuk, jeetje wat moet jij geschrokken zijn! Ik heb geen oplossing voor je, het zal wel gewoon heen en weer lopen worden idd, maar dat moet dan maar denk?

Liam kan ook van zijn buik terug naar zijn rug, maar 1 keer, want dan is ie moe...
easy-goingmaandag 14 juni 2004 @ 09:43
quote:
Op zondag 13 juni 2004 13:54 schreef bixister het volgende:

[..]

easy, waar was die fysiotherapie dan precies voor bedoeld?
Sven had hetzelfde als Ilse , hij had een voorkeurshouding en draaide zijn hoofd alleen maar naar links, en sliep dus ook altijd op dezelfde kant. Zijn hoofje werd dus plat aan 1 kant. Al na een paar keer fysio ging het beter. Er zijn wel dingen die je al kunt doen zoals bedje keren dat de andere kant naar het licht ligt enzo, maar dat hielp toen niet bij Sven, vandaar die fysio.
gek he, voor mijn gevoel is dat alweer eeuwen geleden, ik was al bijna vergeten dat hij fysio heeft gehad, zo intensief is zo'n eerste jaar, die fysio kreeg hij toen hij een maand of 4 was


Luckepuck, wat zal jij geschrokken zijn
Catootjemaandag 14 juni 2004 @ 13:10
Luckepuck, mijn god!!!!!!!!!!!!!! Dat bedenk je toch niet,d at ze dat kunnen....!

Danielel heeft zo'n matras met astronautenschuim..haar hoofdje kan dus niet misvormd raken, tenminste: zolang ze gewoonweg in haar bedje slaapt. Als ze ergens anders ligt, probeer ik haar wel op allerlei manieren weg te leggen: es op haar buik, es een andere plek op de kamer...
E.T.maandag 14 juni 2004 @ 14:21
Luckepuck, wat een schrik joh!

Ff ander vraagje.. Saskia heeft al drie dagen niet gepoept. Tot afgelopen vrijdag deed ze dit meerdere keren per dag en sinds vrijdag dus helemaal niks meer. Ze lijkt er geen last van te hebben en is hartstikke vrolijk. Maar toch... Ik heb mezelf al aan de roosvicee laxo gezet in de hoop dat dit via de bv een beetje bij Saskia terecht komt. Iemand anders nog tips?
Jessicaamaandag 14 juni 2004 @ 14:23
Haar zelf een beetje roosvicee laxo geven?
Wat meer aan de borst laten drinken.
Extra vocht geven.
Buikje masseren.
Warm badje.
ezzimaandag 14 juni 2004 @ 14:28
Volgens mij hoeven babys die borstvoeding krijgen niet iedere dag een poepluier te hebben. Mijn kraamverzorgstervertelde me dat geloof ik. Kan ook maar 1 keer per week zijn. (mijn vriend vroeg dat, die dacht dat ze bij iedere verschoning een poepluier zou hebben. maakte zih al helemaal zorgen, die schat)
Maar wel vreemd inderdaad dat ze uit het ritme is. Ilse krijgt flesvoeding en zij moet dus wel iedere dag of om de dag poepen en ze heeft meer last van verstopping. Borstvoedingskindjes hebben daar geloof ik ook niet zo'n last van.
Eskamaandag 14 juni 2004 @ 14:39
Max is weer thuis!!
Lewis.de.boxermaandag 14 juni 2004 @ 14:43
Oh wat fijn Eska. Heerlijk. Dat betekend dat het dus goed gaat met hem
coolbabemaandag 14 juni 2004 @ 14:50
E.T. bij bv-kinderen is één keer per week poepen ook normaal. Pas als je merkt dat ze er echt last van heeft kun je haar extra water geven of temperaturen zodat het loskomt.

Max wat goed! Eska wat zul je opgelucht zijn, je ventje weer thuis!
miss_dynastiemaandag 14 juni 2004 @ 14:51
Wat heerlijk Eska
ezzimaandag 14 juni 2004 @ 14:54
Wat fijn, Eska!

Easy-going, ze gaan fysio voor ilse ook dan met 4 maanden beginnen. Maar dat betekent dan niet dat ze al zo'n helmpje krijgt toch, want dat wil ik voorkomen hoor. Of is dat de volgende stap na de fysio?
Eskamaandag 14 juni 2004 @ 14:55
Ja heerlijk inderdaad!

Ik kom misschien later vanmiddag en anders vanavond wel verder verslag doen.
Nu eerst (eindelijk weer samen met Max ) oudste van school halen.
moussymaandag 14 juni 2004 @ 14:55
Welnee, die helmpjes gebruiken ze haast niet meer, omdat het meer hindert dan resultaten boekt.

Max
Catootjemaandag 14 juni 2004 @ 14:58
quote:
Op maandag 14 juni 2004 14:39 schreef Eska het volgende:
Max is weer thuis!!
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ET, Danielle heeft dat ook wel eens: effe een paar dagen niet poepen, of ineens drie keer achter elkaar....Ze heeft trouwens gigalast van haar tandje: rode wangetjes, velletjespoep...schiet nu es op met dat tandjeeeeeh.
ezzimaandag 14 juni 2004 @ 15:03
quote:
Op maandag 14 juni 2004 14:55 schreef moussy het volgende:
Welnee, die helmpjes gebruiken ze haast niet meer, omdat het meer hindert dan resultaten boekt.
Oh gelukkig, ik vond het ook al zo naar klinken, wil ik haar echt niet aandoen.
E.T.maandag 14 juni 2004 @ 15:04
Iedereen bedankt voor het meedenken. Ikzelf maakte me niet zo heel veel zorgen (had wel vaker gehoord dat bv-babies zelfs 2 weken zonder ontlasting kunnen) maar Jeroen begon al over dokter bellen. Lijkt me wat overdreven.

coolbabe, dat tempen dat doe ik nu dus elke dag even. Gewoon dat mocht het vast zitten, dan komt 't op deze manier wat makkelijker los.

Toot, ik dacht ook dat Saskia met d'r tandjes bezig was, maar de arts op het CB dat dat haar kwijlen, kluiven, rode wangen en rode oren meer kwam doordat de speekselklieren nu echt goed werken. Voel je al een bultje in d'r kaak?

Max! Lekker weer in je eigen bedje slapen!
Catootjemaandag 14 juni 2004 @ 15:06
owwwwwwwwwwwwwwwwwwwww...Nu, ik zie wel een wit puntje, en ik voel ook een tandjesrandje onder het tandvlees. Maar ze is al weeeeeeeeeeeeeeeeken aan het kwijlen. Alhoewel velletjespoep ze nog maar pas heeft.
moussymaandag 14 juni 2004 @ 15:07
ET , ik weet niet of je een beetje olie op de thermometer doet, maar dat kan soms wonderen verrichten.
E.T.maandag 14 juni 2004 @ 15:19
quote:
Op maandag 14 juni 2004 15:07 schreef moussy het volgende:
ET , ik weet niet of je een beetje olie op de thermometer doet, maar dat kan soms wonderen verrichten.
(beetje babyolie op het puntje)
Eskamaandag 14 juni 2004 @ 16:51
quote:
Op maandag 14 juni 2004 14:43 schreef Lewis.de.boxer het volgende:
Oh wat fijn Eska. Heerlijk. Dat betekend dat het dus goed gaat met hem
In ieder geval stukken beter dan 2,5 week geleden!
Hij groeit geweldig door. Da's zo'n opluchting.

Minder prettig is dat het bijvoeden weer niet goed lijkt te gaan. Hij zit onder de huiduitslag, en ook eczeem laait weer op. Omdat de artsen/diëtiste aanvankelijk erg optimistisch waren, was het bijvoedschema erg snel. Met als gevolg dat we nu niet precies weten of hij op de wortel of op de aardappel reageert.
Dus vanaf nu een aanzienlijk trager schema. Omdat ze het ons niet aan wilden doen om dat allemaal klinisch te doen (zou nog wekenlange opname betekenen), hebben ze besloten om het poliklinisch te doen (hoera!!). Voorlopig wekelijks naar de kinderarts, en indien nodig kan hij zo weer opgenomen worden. Veilig gevoel dus. En lekker thuis.

We wachten verdorie nog steeds op de uitslag van één onderzoek. Kinderarts vertelde dat het een erg ongewone uitslag is en dat ze eerst met haar superieur moet overleggen. Zulke dingen maken me dan weer erg nieuwsgierig (en een tikkie ongerust). Dit is het voorlopig wel het laatste onderzoek waar mogelijk nog nare ziektes uit kunnen rollen. Donderdag moeten we weer naar de kinderarts, hopelijk horen we dan weer meer.
Jambomaandag 14 juni 2004 @ 17:42
Eska, wat fijn dat Max weer thuis is.
Rewimomaandag 14 juni 2004 @ 17:43
Hè Eska, wat lekker dat je je ventje weer thuis hebt
clauwheeemaandag 14 juni 2004 @ 17:47
Eska wat fijn!!!!! Heerlijk dat je mannetje weer thuis is!!
bixistermaandag 14 juni 2004 @ 18:56
eska, hartstikke fijn dat max weer bij jullie thuis is! maar vervelend dat hij toch weer sterk reageert op andere voeding. ik hoop dat jullie snel een paar groenten vinden waar hij wel tegen kan. en niet leuk dat je nog steeds moet wachten op dat ene onderzoek. jullie geduld wordt wel op de proef gesteld. maar geniet nu maar lekker van het eindelijk weer even met z'n vieren thuis zijn.
knorretjemaandag 14 juni 2004 @ 19:03
ET. Het tempen met een beetje olie op de punt werkte hier niet, maar sinasappelsap (vers) daarentegen enorm (nog steeds) Danny perste zich een ongeluk, ik dronk me helemaal klem de eerste keer en daarna was 1 glas in de week voldoende om alicia iig 1 x in de week te laten poepen. (na een tijdje was het helemaal niet meer nodig want was ze gewoon altijd 'keurig' met d'r poep, nouja iig met regelmaat)
E.T.maandag 14 juni 2004 @ 20:11
quote:
Op maandag 14 juni 2004 19:03 schreef Knorretje het volgende:
ET. Het tempen met een beetje olie op de punt werkte hier niet, maar sinasappelsap (vers) daarentegen enorm (nog steeds) Danny perste zich een ongeluk, ik dronk me helemaal klem de eerste keer en daarna was 1 glas in de week voldoende om alicia iig 1 x in de week te laten poepen. (na een tijdje was het helemaal niet meer nodig want was ze gewoon altijd 'keurig' met d'r poep, nouja iig met regelmaat)
tnx Die ga ik ook nog ff proberen!

Nog ff vraagje.. Ik zag vandaag echt een geweldig gaaf jack voor Sakia. Maar 't is meer herfst/begin winter model. (goed gevoerd enzo). Ze gaat nu maatje 68 in (62 is nog niet te klein, maar 68 zit nu ff lekkerder ruim). Nou had ik wel begrepen dat ze vanaf nu wat minder hard gaan groeien enzo. Maar is het te overdreven om maat 80 te kopen? Of is 74 ook goed?
ik heb 't jack eerst vier keer in m'n handen gehad, even zo vaak weer terug gehangen (welke gek staat er nu te kijken bij een jack voor de herfst? ) Had 74 in m'n handen. Toen besloten dat ik 'm toch niet ging kopen, tegen die tijd wel weer andere leuke jacks, maar dat stomme ding blijft in 'mn hoofd zitten En nu zat ik dus te bedenken dat 80 misschien wel een betere optie zou kunnen zijn. Ikwillumikwillumikwillum
Loismaandag 14 juni 2004 @ 20:18
Ik zou voor maatje 80 gaan ET. Mouwen die te lang zijn kun je omslaan, mouwen die te kort zijn staat zo lullig. Ik hou zelf erg van ruimvallende kleertjes dus Iris heeft nu een jasje maat 74 en we vouwen de mouwtjes gewoon 1 slagje om.

Eska wat fijn dat Max weer thuis is! Ik hoop dat donderdag duidelijk wordt wat ze bedoelen met zo'n vage opmerking (logisch dat je daar onwijs van gaat piekeren).
E.T.maandag 14 juni 2004 @ 20:26
* E.T. gaat gewoon morgen maatje 80 kopen.

en degene die 't waagt om me uit te lachen om nu al een jack voor over een tijdje en dan ook nog (nu nog) veel te groot te kopen, die krijgt gewoon een rotschop
Rewimomaandag 14 juni 2004 @ 20:42
E.T., je wilt niet weten in welke maten ik hier allemaal kleren voor Christan heb liggen
Belanamaandag 14 juni 2004 @ 20:55
quote:
Op maandag 14 juni 2004 20:26 schreef E.T. het volgende:
* Belana gaat gewoon morgen maatje 80 kopen.

en degene die 't waagt om me uit te lachen om nu al een jack voor over een tijdje en dan ook nog (nu nog) veel te groot te kopen, die krijgt gewoon een rotschop
*gniffelt in d'r vuistje*
E.T.maandag 14 juni 2004 @ 21:21
quote:
Op maandag 14 juni 2004 20:55 schreef Belana het volgende:

[..]

*gniffelt in d'r vuistje*


Maar toevallig heeft Saskia dan wel een heel gaaf jack straks!

kan iemand mij eigenlijk de gedachte van H&M uitleggen door deze jacks nu in de winkel te hangen? Beetje rare tijd..
moussymaandag 14 juni 2004 @ 22:11
Zo zie ik ook wel eens dingetjes voor Cas, maar voor hem durf ik dat écht niet te doen. Vandaag had hij een trui maat 98 aan, de mouwen hoefde ik maar 1x om te slaan
E.T.maandag 14 juni 2004 @ 22:28
quote:
Op maandag 14 juni 2004 22:11 schreef moussy het volgende:
Zo zie ik ook wel eens dingetjes voor Cas, maar voor hem durf ik dat écht niet te doen. Vandaag had hij een trui maat 98 aan, de mouwen hoefde ik maar 1x om te slaan
Als Saskia net zo gaat groeien als Cas doet, moeten we maar hopen op een paar koude dagen in augustus ofzo
(maar dan had ze volgens mij al wel extremer moeten groeien)
moussymaandag 14 juni 2004 @ 22:29
Ik ga er gewoon vanuit dat ik de trui bij René te heet gewassen had
easy-goingmaandag 14 juni 2004 @ 22:29
Even ter info qua maat: Sven "de koning van de gemiddelde maat" zit nu sinds een maandje in 80 E.T.

***proest*** nu al een winterjas ***proest***
knorretjemaandag 14 juni 2004 @ 22:34
quote:
Op maandag 14 juni 2004 21:21 schreef E.T. het volgende:

[..]



Maar toevallig heeft Saskia dan wel een heel gaaf jack straks!

kan iemand mij eigenlijk de gedachte van H&M uitleggen door deze jacks nu in de winkel te hangen? Beetje rare tijd..
wij kopen ook geregeld iets voor later of zelfs voor heel veel later. Juist nu heb je nog keus in herfst en winterjassen als je wacht tot de periode er is ken je het vaak schudden of is het gigadruk.

weet iemand mij dan het nut uit te leggen van het zo weinig aanwezig zijn van kindersandaaltjes voor kids die lopen met mt 19 (hooguit een kleine 20) we hebben stad en land afgezocht en vanmiddag uit nijdigheid dus maar iets te grote sandaaltjes gekocht (ze waren zo lief al hadden ze maar 1 soort in 2 kleuren, weinig strijd tussen pa en ma dat dan weer wel als voordeel)
Lewis.de.boxerdinsdag 15 juni 2004 @ 08:13
Zo nu kom ik effe klagen. Ik met mijn stomme kop ben zo eigenwijs geweest om Joshua op het bed te laten liggen en ik ging dus even naar beneden om iets te pakken. Nou je raadt het al. En husby waarschuwde me nog wel. Maar nee hoor. In ieder geval was een grote knal en gehuil al genoeg.
Hij lag dus op de grond. En oww wat voel ik me nu schuldig zeg. Hij gaat de laatste week zo ontzettend snel ineens. Rollen en wegkruipen heeft ie gewoon al aardig door hoe dit moet.

Tering wat kan ik mezelf voor mijn kop slaan zeg dat ik ben.
En hij huilde ook niet eens lang. We zijn gelukkig gezegend met een baby die een hoge pijn grens heeft. Hij heeft ook geen buil ofzo. Hij ligt nu te slapen. Straks maar even kijken. Grrrr

Eska, ik ben nu toch ook wel benieuwd naar de uitslag. Maar ik denk als het toch iets ernstigs was geweest dat het wel tevoorschijn was gekomen. Kan me wel voorstellen dat je blij bent dat je hem weer bij je hebt. Dan heb je tenminste het gevoel dat je weer wat voor hem kan doen, lijkt mij. Alleen wel vervelend dat geknoei met dat eten.

ET ik zou precies hetzelfde doen hoor, ik heb een tijdje geleden leuke leren jasjes gezien voor helemaal niet zoveel geld. Alleen was het kleinste maatje voor een 4 jarige Ik heb het toch niet gekocht omdat ik dit eigenlijk wel een beetje tever vond gaan, maar gewoon kopen hoor dat jasje. Maatje 80 zou ik dan doen. Daar zal ze vast wel plezier van hebben als ze het aankan. Herfst en winter duren 6 maanden
Belanadinsdag 15 juni 2004 @ 08:32
Ow, Lewis *knuffel geeft* Dat gebeurt ons allemaal een keer denk ik....
Liam moet echt nog een keer van de commode afvallen ben ik bang....
Quinnydinsdag 15 juni 2004 @ 09:22
Oh Lewis dat is mij ook al eens overkomen. Ik stond er nog langer om te huilen dan Daan. En idd je kan jezelf wel voor je hoofd slaan. Maarja kinderen zijn nu eenmaal snel en onberekenbaar
Angel22dinsdag 15 juni 2004 @ 09:28
Commode zijn mijn koters nooit vanaf gevallen... wel van de bank en van bed.

En damey laatst van tafel die was op de salontafel in slaap gevallen en is daar met omdraaien vanaf gedonderd Tja moet je daar maar niet gaan liggen.
miss_dynastiedinsdag 15 juni 2004 @ 10:09
Lewis, een dikke knuffel voor jou Ik kan me voorstellen dat je vreselijk geschrokken bent, maar inderdaad: het gebeurt bijna iedereen weleens en waarschijnlijk zei je man ook nog: zie je nou wel, of viel dat mee
Lewis.de.boxerdinsdag 15 juni 2004 @ 11:32
Yep dat zij hij inderdaad Ik heb het later nog heel wat keren in mijn hoofd beleefd. Echt niet leuk. En nu net had hij zijn eigen omgedraaid in zijn bed mijn zijn beentje door de spijlen. We moesten allebei nog lachen totdat Joshua niet meer terug kon. Nou toen had ik het helemaal niet meer.

Maar goed het is weer goed gekomen.

Ik weet nog dat ik het las dat Karin schreef of iemand anders over dat ze allemaal wel eens vallen. Nou ik dacht van de week nog, dat is bij ons gelukkig nog niet gebeurd en dat gaat ook niet gebeuren. Tja met als resultaat.....

Joshua heeft totaal nergens last van. Dus ik ben ook wel opgelucht.
Karindinsdag 15 juni 2004 @ 12:08
Wat fijn dat Max thuis is Hopelijk blijft het nu goed gaan en gaat het bijvoeden met dit nieuwe schema ook wat beter.

ET doen hoor dat jasje!! Ik heb nog spijt van sommige dingen die ik niet meegenomen heb omdat ik dacht dat het nog veel te ver weg was.

Lewis je niet te schuldig gaan voelen hoor! Inderdaad elk kindje valt wel een keer (Bram is volgens mij wel totaal 3 x van het bed / de bank gevallen, ontaarde moeder die ik ben).
Catootjedinsdag 15 juni 2004 @ 12:26
INeens kunnen ze wat die kinders!! En je denkt dat je zicht hebt op hun ontwikkeling. Gossie, arme Lewis. Het kan mij zo gemakkelijk overkomen he, hoe vaak ik haar wel niet ergens laat liggen: nog eeeeeeeven......

ET, ik heb zelfs een leuk jrukje gekocht onder het motto: met een maillot en een truitje kan het ook, ....waarschijnlijk. (ze hadden het alleen nog in maat 80..Danielle heeft nu net maat 62)
E.T.dinsdag 15 juni 2004 @ 13:01
Lewis, wat schrikken zeg! Waarschijnlijk ben jij er erger aan toe dan Joshua, maar toch..
Ik denk ook regelmatig als ze op de commode ligt "nog even sokken pakken" Terwijl ik weet dat dat omdraaien van d'r nog op een klein puntje hangt. (ze kan nog net 't zwaartepunt niet over).


Ik heb de jas gekocht

Ff showen:




Zo bijzonder is ie niet, gewoon effen roze.. Maar vond die scheve rits en die zak voorop zo leuk

(trouwens, bij H&M zijn ze begonnen met afprijzen. Ik heb diverse leuke shirtjes gescoord met 30% en zelfs eentje al met 50% korting!)
Belanadinsdag 15 juni 2004 @ 13:08
*morgen in de pauze maar even naar de H&M loopt*
Rewimodinsdag 15 juni 2004 @ 13:44
Hij is bijzonder buitengemeen schattig E.T. Zoiets laat je echt niet liggen!
Loisdinsdag 15 juni 2004 @ 20:54
Hij is super ET

*vrijdag voor het werk naar H&M gaat*
Jessicaadinsdag 15 juni 2004 @ 23:18
Snoeperig jasje ET!!

Help. Janneke heeft verlatingsangst. Ik weet het nog van Bo ,maar met Janneke is het wel erg extreem hoor. Het begon met het 'normale' als je naar de wc gaat brullen. Maar nu is het al als ik opsta om naar de keuken te gaan, of zelfs de tv aan te zetten. Het naar bed gaan om te slapen is een ramp. Overdag is het sochtends een half uurtje, smiddags met moeite een uurtje en savonds.... ze is nu net stil. Brullen brullen en nog eens brullen. Dat laten we even, gaan dan bij haar kijken naast haar zitten (halen haar er niet uit) Dan word ze rustig totdat je weer wegga. Schreeuwen brullen gelijk in dr bedje gaan staan/zitten. We hebben het geluk dat Bo er nog niet wakker van geworden is. Ik hoop dat dit snel voorbij gaat. Want Janneke is kapot en word er alleen nog maar huileriger van omdat ze zo moe is. En ons sloopt het ook. Ik kan na 5 keer bij dr zijn ook niet echt begrip meer opbrengen hoor. Het gaat gewoon irriteren. En dat straal je natuurlijk ook weer uit. Geer en ik wisselen elkaar wel af. Maar goed dat ik in me achterhoofd weet dat dit waarschijnlijk van voorbijgaande aard is, maar toch
Rewimodinsdag 15 juni 2004 @ 23:20
Hè, dat is echt heel vervelend, Jessie. Een echte oplossing is er ook niet natuurlijk, het moet vanzelf weer overgaan. Maar het werkt wel op je zenuwen Sterkte!
babyfeetdinsdag 15 juni 2004 @ 23:34
oh E.T wat een schattig jasje..zoiets kan je inderdaad niet laten hangen..

jessie wat naar zeg..
ik weet niet ofdat het helpt hoor maar als je b.v naar de keuken of wat dan ook gaat jezelf aan janneke laten horen .dat ze weet dat je in de buurt bent. b.v zingen
En als ze naar bed gaat gewoon vertellen dat je beneden bent ofzo..
Ja ik zeg ook maar wat maar wie weet. in ieder geval sterkte ermee...
miss_dynastiedinsdag 15 juni 2004 @ 23:37
Jessie, wat vervelend... heb je al geprobeerd een kledingstuk van jou bij haar in bedje te leggen?
Jessicaadinsdag 15 juni 2004 @ 23:39
Ja maar dat is het hem juist. Ze ziet me dan nog wel (we hebben een open keuken) maar ze ziet me opstaan en dan schiet ze al in de stress. En als ze op bed ligt zeg ik inderdaaad waar ik ben enzo. Het zal wel een fase zijn. maar wel een vervelende
Jessicaadinsdag 15 juni 2004 @ 23:40
Kan ik proberen MissD, maar ze is al 10 maanden en ik denk persoonlijk dat dat instinkt al een beetje voorbij is. Maar wel het proberen waard.
babyfeetdinsdag 15 juni 2004 @ 23:45
Ja je kunt het proberen wat miss-D zegt je weet het maar nooit.

toch als ik sommige verhalen zo hoor heb ik eigenlijk helemaal niet te klagen over Kyllian.
van verlatingsangst heeft hij geen last van gehad enzo kan ik nog heel veel dingen opnoemen.,
beefcakewoensdag 16 juni 2004 @ 00:08
Luckepuk wat schrikken zeg! Getver!!

Eska wat ontzettend fijn dat Max weer thuis is!!!!

Lewis, dat soort verhalen hoor je zo vaak!!! En je leert er alleen maar van. Maar wel naar als het gebeurt natuurlijk!

Jessie wat vervelend die verlatingsansgt van Janneke. Ik heb het zelf natuurlijk nog niet meegemaakt, maar ik kijk er écht niet naar uit

E.T. leuk jasje hoor!! En als ik iets leuks zie, maar het is te groot, koop ik het ook! Hij groeit er toch wel in. Als ik het niet zou kopen, zou ik er alleen maar spijt van krijgen!
beefcakewoensdag 16 juni 2004 @ 00:15
Dylan is vandaag weer naar het cb geweest. Dit is de groeigrafiek. Hij heeft ook zijn prikje gehad! Toen de naald erin ging, gaf ie geen kik. Maar toen ze hem bijna leeg had gespoten, begon Dylan een beetje te huilen. Maar het was snel weer over. Na een paar uurtjes kreeg hij wel wat koorts en last van zijn beentje. Als hij die dan bewoog, huilde hij heel zielig Na een zetpilletje ging het een stuk beter. Eten ging gelukkig ook nog heel goed! En hij slaapt nu lekker.

Morgen gaat ie wennen bij de gastouder!! Ik heb 5 A5-jes volgeschreven over Dylan. Ik heb geschreven wat ik allemaal met hem doe en hoe. Dan weet ze tenminste wat hij allemaal gewend is! Ik denk dat ik eens lekker het dorp in ga!

[ Bericht 2% gewijzigd door beefcake op 16-06-2004 08:38:52 ]
danosawoensdag 16 juni 2004 @ 21:46
Ik was op zoek naar het baby-topic van de autostoeltjes toen ik per toeval dus het topic opende vlak voor mijn bevalling, gelijk ff doorgelezen dus. Ik zit hiet helemaal senitmenteel te zijn, we waren allemaal nog zwanger,(Jessie, Moussy, Bix, Lois enz) inmiddels zijn ze alweer zo oud, sommige waren net zwanger (Beefcake) en nu is Bix weer zwanger, het cirkeltje is weer rond en ik wil ook weer

Hmm, verlatingsangst is niet leuk Jessie. Duurde het bij Bo lang? En krijgt iedere baby dit trouwens?
Jessicaawoensdag 16 juni 2004 @ 21:52
Beefcake spannend morgen!!!
Danosa wat gaat het hard he!! Begrijp ik dat je ook met een 2e bezig bent? Spannend.
Bo heeft niet echt veel of lang last gehad van verlatingsangst. Janneke haalt het dubbel en dwars in Volgens mij krijgt ieder kindje dit wel. De een wat sterker dan de ander. Het betekend ook dat je kindje goed aan je gehecht is. Dus dat hou ik me dan ook maar steeds voor ogen
danosawoensdag 16 juni 2004 @ 22:05
quote:
Op woensdag 16 juni 2004 21:52 schreef Jessicaa het volgende:
Danosa wat gaat het hard he!! Begrijp ik dat je ook met een 2e bezig bent? Spannend.
In mijn gedachten wel. Maar het is nu even beter van niet.

Ik zit trouwens nog steeds die ene topic te zoeken waar we het hadden over autostoeltjes. Ik zoek me het apelazerus...........
Belanawoensdag 16 juni 2004 @ 22:06
danosa ik kan me je gevoel vorstellen, ik was toen ook net zwanger en kwam hier net en in die tijd heb ik jullie allemaal leren kennen en de tijd gaat zo snel! Liam is ook alwer bijna 5 maanden.....ow! Ik snap je helemaal!!!
beefcakewoensdag 16 juni 2004 @ 22:07
Danosa das alweer bijna een jaar geleden Ik kwam er 31 juli achter dat ik zwanger was! En voorlopig hoef ik nog geen tweede hoor!!! Ik heb het ook even nagelezen, ShaoliN was errug enthousiast

Jessie, Dylan is vandaag bij de gastmoeder geweest!! Ik heb het na twaalf uur vannacht gepost, dus lijkt het alsof het morgen is, maar het was dus vandaag!! Het is heel goed gegaan, hij heeft lekker geslapen, gelachen, gebrabbeld, gegeten... Gelukkig maar! Nu kan ik maandag over een week met een gerust hart gaan werken. Het was wel stil in huis opeens zo zonder Dylan! Soms dacht ik zelfs dat ik hem hoorde jengelen, maar dan realiseerde ik me dat hij er helemaal niet was
Jessicaawoensdag 16 juni 2004 @ 22:09
Beefcake wat fijn dat het goed is gegaan. Dat geeft je toch een lekkerder gevoel he als je weer moet gaan werken volgende week.
beefcakewoensdag 16 juni 2004 @ 22:12
Zeker weten Jessie!!!
danosawoensdag 16 juni 2004 @ 22:15
quote:
Op woensdag 16 juni 2004 22:07 schreef beefcake het volgende:
Danosa das alweer bijna een jaar geleden Ik kwam er 31 juli achter dat ik zwanger was! En voorlopig hoef ik nog geen tweede hoor!!! Ik heb het ook even nagelezen, ShaoliN was errug enthousiast
Haha, ik moest wel ff lachen toen ik zijn stukje las. Die arme jongen was helemaal van slag. Gelukkig heeft hij tijd genoeg gehad om te wennen en is hij nu helemaal happydepappy.
Fijn dat Dylan het naar zijn zin had bij zijn gastmoedertje!
Belanawoensdag 16 juni 2004 @ 22:20
jeetje, beefcakeje moet ook alweer aan het werk....

danosa, je hebt me helemaal mooshy gemaakt en melancholiek....
Jambowoensdag 16 juni 2004 @ 22:27
Hee grappig Beefcake, op 31 juli 2003 testte ik ook positief. Zie jij er ook zo tegenop om weer te gaan werken? Officieel moet ik 30 juni weer beginnen, maar ik heb er nog een paar weken vakantie achteraan geplakt. Ik ga dus pas op 26 juli weer werken. En ik kijk daar dus echt niet naar uit!
Fijn trouwens dat het zo goed is gegaan met Dylan bij de gastmoeder. Dat geeft je toch een prettig gevoel als je straks weer aan het werk bent.
miss_dynastiewoensdag 16 juni 2004 @ 22:28
Fijn dat het zo goed is gegaan met Dylan bij de gastmoeder... het lijkt me een heerlijk gevoel dat je mannetje het ook naar zijn zin heeft als je er niet kunt zijn.
beefcakewoensdag 16 juni 2004 @ 23:29
Hee Jambo, toevallig!! Alleen waren onze reacties waarschijnlijk heel anders Aan de ene kant vind ik het leuk en gezellig om weer te gaan werken. Ook spannend, ik begin in een nieuwe functie. Maar ik vind het minder dat ik Dylan niet gewoon bij me heb!!!

Danosa hij is nu idd een hele trotse papa! En hij is echt helemaal happy met Dylan :')

Ja Belana, ik mag ook weer! Snel gaat het he?
Grappig dat ik in Z&G deeltje 1 zwanger werd en nu zijn we alweer bij deel 65 En ik ga alweer aan het werk. Ik lees ook wel eens de oude topics terug, het is errug leuk om te lezen.

[ Bericht 17% gewijzigd door beefcake op 16-06-2004 23:32:00 (toevoeging) ]
easy-goingdonderdag 17 juni 2004 @ 09:01
Danosa........hier gaat het over autostoeltjes, ik weet niet of je dit bedoelde? Het grote kleine babietjes topic - deel 9
Loisdonderdag 17 juni 2004 @ 09:25
Leuk is teruglezen he? Ik doe het ook regelmatig en dat blijft toch heel emotioneel.

Jessie, ik heb begrepen dat kiekeboe-spelletjes heel goed werken tegen verlatingsangst. Zo leren ze dat mama altijd weer terugkomt ook al lijkt ze weg. Misschien een idee?
Catootjedonderdag 17 juni 2004 @ 09:29
ow, ja de tijd gaat zo snel (liam vijf maanden, damn!)

Verlatingsangst...hmm. Een fotootje van mama in de box/bedje? Ik roep maar wat hoor!!

Gastouder, klinkt wel gezellig! Heeft Dylan dan meedere kindjes om zich heen?

ET....snoooooooeeeeppig!! *als ik beter ben als de sodeju naar H en M*
beefcakedonderdag 17 juni 2004 @ 10:18
Toot, de gastouders hebben zelf twee kinderen, van 5 en 8. Maar die zijn er alleen tussen de middag en na school natuurlijk. Dylan is (vooralsnog) haar enige oppaskindje.
Hee en beterschap, ik wist niet dat je ziek was!
Jambodonderdag 17 juni 2004 @ 10:31
Beefcake, hoewel mijn zwangerschap gepland was staarde ik in eerste instantie vol ongeloof naar de test. Ik denk dat jij dat ook wel had. Alleen bij mij kwam daarna de grote blijdschap en bij jou waarchijnlijk eerst grote verwarring.
Hoeveel dagen ga jij werken?
Ik ga 4 dagen werken. Op maandag gaat Melvin dan naar mijn moeder, op dinsdag naar mijn schoonmoeder, op woensdag ben ik thuis en op donderdag en vrijdag is mijn vriend thuis. Het geeft me wel een rustig gevoel dat alles zo goed geregeld is. En op zich zie ik tegen het werk zelf niet op, maar meer de drukte die zal volgen. Nu doe ik alles nog lekker op zijn elfendertigst en daar geniet ik met volle teugen van.

Catootje, beterschap.
beefcakedonderdag 17 juni 2004 @ 11:02
Jambo ik ga drie dagen werken, maandag, woensdag en donderdag. ShaoliN kon niet minder gaan werken met zijn functie, maar hij had het wel gewild. Hij zou nu graag een andere baan willen voor 4 dagen en wat dichter bij huis. Ik vind drie dagen wel lekker, dan zit ik het grootste deel van de week lekker bij Dylan. Ik zou het liefst thuis werken, dat is ook heel goed mogelijk in mijn functie (tekstschrijver), maar mijn baas wil graag dat ik op kantoor werk, dan kan hij goed overzicht houden
Toen mijn zwangerschapstest positief was, was ik in een soort van schok, ik kon het eigenlijk niet geloven. Heel veel emoties gaan er door je heen. Angst vooral, maar ook blijdschap, trots en onzekerheid. Gelukkig hebben we 35 weken aan het idee kunnen wennen!!!
dutchiedonderdag 17 juni 2004 @ 12:34
Hoi hoi!
Ik kom me ook maar eens officieel aanmelden hier. Ben nog totaal niet bij gelezen hoor. Maar ik zit ook maar 1 á 2 keer per dag achter het peeceetje en da's echt lang genoeg.
Léonneke slaapt.
Vannacht een beetje aan het spoken geweest. Het is nu ook de 10e dag, schijnt een regeldagje te zijn. Dus misschien kwam het daardoor. Maar het is zo'n lekker ventje. (hoezo objectief? )
Belanadonderdag 17 juni 2004 @ 12:39
Fijn dat het zo goed gaat dutchie! Geef je borstvoeding eigenlijk?
Catootjedonderdag 17 juni 2004 @ 13:24
heeeeeeee Dutch, ja nu mag je hier he...een mijlpaal !!!

Weten jullie wanneer de handvoorkeur van je kind duidelijk is? Voor mijn gevoel is ons Danielleke (ik word van Dutch m'tein ok wer Braabaans) namelijk hartstikke linkshandig. In mijn buik lag ze altijd lanks, als ze grijpt: links, als ik haar masseer lijkt haar linkerkant sterker.....
Lewis.de.boxerdonderdag 17 juni 2004 @ 15:38
Dan is Danielle linkshandig Catootje. Joshua is rechtshandig. Die grijpt altijd eerst met zijn rechterhand.
Rewimodonderdag 17 juni 2004 @ 15:38
Mijn schoonouders zeiden al heel vroeg dat Christan linkshandig was. En dat klopt ook. Dat is echt iets dat ie van qltels kant heeft, bij ons in de familie komt het helemaal niet voor (zelfs niet bij mijn vader die uit een gezin van 10 komt ).

Mijn schoonvader is eigenlijk linkshandig (maar gedwongen rechts, dat moest vroeger), een van mijn zwagers ook, en qltel is volgens mij latent linkshandig, hij snijdt bijvoorbeeld links (zijn bestek moet altijd andersom ).
dutchiedonderdag 17 juni 2004 @ 15:58
Jeuh helemaal nog niet op gelet eigenlijk.
Weer iets om te ontdekken.

Belana, ik geef idd borstvoeding. Heb volgens mij slagroom in mijn borsten zitten. Léon is sinds vandaag terug op zijn geboortegewicht.
De eerste dagen viel hij best hard af, kwam zelfs bijna op de 10%-grens terecht. Toen hebben we hem 1 dag middels fingerfeeding bijgevoed. 3x ofzo. Daarna is de voeding heel hard op gang gekomen. Op 1 dag was hij zelfs 80 gram aangekomen, terwijl normaal is 20 - 30 gram.
bixisterdonderdag 17 juni 2004 @ 16:13
toch heb ik ook wel es ergens gehoord dat de handvoorkeur nog heel lang kan wisselen. dus dat het nog niks zegt als ze al heel jong van alles met links pakken. (doet Piet trouwens ook). weet niet meer precies tot welke leeftijd dat zou zijn. nou ja we zien wel.

welkom Dutchie. fijn dat 't zo goed gaat met de borstvoeding.

Piet is weer helemaal de oude, olé.

beefcake fijn dat Dylan 't zo naar z'n zin gehad heeft bij die gastouder. geniet nog maar even van je laatste weekje vrij.
coolbabedonderdag 17 juni 2004 @ 16:20
Jasper is bijna 4 en doet alles met links en met rechts. Bij Tom lijkt de voorkeur naar rechts te trekken.
De kleinste man is ons interieur behoorlijk aan het terroriseren, de plant op tafel moest er al aan geloven (die werd zelfs geproefd) en van Jaspers speelgoed is niks veilig, Dat vindt hij zelfs leuker dan zijn eigen speelgoed. Hij kruipt echt ín zo'n kist om hem leeg te kunnen trekken

Dutchie, fijn dat de borstvoeding zo goed gaat
Piet, gelukkig ben je weer beter!
Vlitsiedonderdag 17 juni 2004 @ 16:25
Handvoorkeur kan zelfs tot een leeftijd van 6 jaar nog wisselen. Bij de meeste kinderen is het echter al veel eerder duidelijk.
bixisterdonderdag 17 juni 2004 @ 16:31
ah, bedankt vlits.

Piet is nog steeds niet aan 't kruipen. in plaats daarvan doet ie dit als ie gefrustreerd is van 't ergens niet bij kunnen:

en dan heel hard roepen/gillen. 'heu!'

verder zegt ie de hele dag 'papa' en probeerde hij vanmiddag het 'hihihi-hahaha' na te doen (uit 'ik zag twee beren'), heel grappig. want soms lukte het, en soms floepte er automatisch weer een 'pa' tje tussendoor ipv een 'ha'. dus dat werd 'hahapa' of 'hapapa'.
beefcakedonderdag 17 juni 2004 @ 17:00
Piet Gelukkig ben je weer beter!!
Karindonderdag 17 juni 2004 @ 19:53
Hahahaha herkenbaar Piet! Bram heeft ook een tijd "drooggezwommen". Erg grappig gezicht, helaas heel frustrerend voor de man in kwestie. Daarna ging hij een tijdje achteruit wat nog veel frustrerender is, dan ben je opeens nog veel verder weg van het speeltje dat je graag wilt hebben. Maar gelukkig komt het helemaal goed hoor!
Jessicaadonderdag 17 juni 2004 @ 20:05
Schitterend Bixis. Zo'n foto heb ik van Bo ook nog ergens liggen. Echt zo grappig als ze dat doen!!!
Catoot bij Bo was al heel snel zichtbaar dat ze links was. Op het CB wilde ze dat we haar toch dingen rechts gingen aanleren omdat ze nog altijd konden overstappen. Ik vond dat bull. Ze paktte gewoon het liefst links en doet ook het liefst dingen met links. En dat doet ze nog steeds. Janneke lijkt rechts te zijn. Maar pakt met beide handen nog wel eens wat. Bo deed het echt altijd aleen met links.
danosadonderdag 17 juni 2004 @ 22:25
quote:
Op donderdag 17 juni 2004 09:01 schreef easy-going het volgende:
Danosa........hier gaat het over autostoeltjes, ik weet niet of je dit bedoelde? Het grote kleine babietjes topic - deel 9
hmm, volgens mij is er dan ook een andere keer geweest. Ik kan me herinneren dat er veel uitgebreider over werd gesproken dan in deel 9. Toen had ik geen tijd om alles bij te lezen, maar heb wel gereageerd op het onderwerp zelf en als reminder opgeslagen zeg maar. Weet alleen niet meer waar haha
Belanavrijdag 18 juni 2004 @ 07:06
Piet! schatje!

Liam rolt van zijn buik naar zijn rug als ie zin heeft en nu ook naar zijn buik, en das toch minder als ze dan op hun arm terecht komen en geen kant meer op kunnen he?
Catootjevrijdag 18 juni 2004 @ 13:58
wauw wat een mooie Piet.....ik kan niet wachten tot Danielle gaat rollen en kruipen en dan krijg ik waarschijnlijk meteen spijt dat ik het gezegd heb...

Wat een bull inderdaad dat aanleren met rechts!! Als de voorkeur er zo duidelijk inzit....dan zit het in de hersenpan toch ook al besloten denk ik dan maar. De hersenweggetjes lopen naarrrrr: links! Natuurlijk is het wat anders als een kind een arm niet zou gebruiken, maar een voorkeur is een voorkeur. Andere dingen hoef je toch ook neit te dwingen? Een kind dat minder actief is stort je toch ook niet in een superactief programma?
beefcakevrijdag 18 juni 2004 @ 14:03
Vind ik ook hoor Catootje! En je hebt nu toch ook van die handige linkse schaartjes enzo? Waarom zouden ze dan rechts moeten aanleren?

Hee wanneer werden jullie weer ongesteld? Dylan is nu 11 weken en ik heb nog geen teken van ongi gevoeld! Niet dat ik het erg vind, integendeel, maar ik ben wel benieuwd!
bixistervrijdag 18 juni 2004 @ 14:31
ik weet 't eigenlijk niet meer. ik geloof na 4 of 5 maanden. geef je borstvoeding?
beefcakevrijdag 18 juni 2004 @ 14:32
Nee niet meer. Dan zou het toch eerder op gang moeten komen dan wanneer je bv geeft?
Jambovrijdag 18 juni 2004 @ 14:33
Beefcake, ik ben 2 weken na de bevalling weer met de pil begonnen. En werd dus netjes in de stopweek weer ongesteld. Oftewel 5 weken na de bevalling (en toen was ik net 2 weken van het vloeien af )
beefcakevrijdag 18 juni 2004 @ 14:36
Ja komt natuurlijk door de hormonen uit de pil! Maar die slik ik dus niet Ik vloeide ook na drie weken niet meer.
bixistervrijdag 18 juni 2004 @ 14:37
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 14:32 schreef beefcake het volgende:
Nee niet meer. Dan zou het toch eerder op gang moeten komen dan wanneer je bv geeft?
ja, normaal gesproken wel. tenzij....
Jambovrijdag 18 juni 2004 @ 15:35
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 14:37 schreef bixister het volgende:

[..]

ja, normaal gesproken wel. tenzij.... [afbeelding]
Whahaha.

Ik hoop het niet voor je Beefcake. Het zou een bak zijn zeg, kom je volgende week na 16 weken zwangerschapsverlof op je werk en dan zeg je "mensen ik moet jullie wat vertellen...."
ThunderChildvrijdag 18 juni 2004 @ 15:48
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 15:35 schreef Jambo het volgende:
Ik hoop het niet voor je Beefcake. Het zou een bak zijn zeg, kom je volgende week na 16 weken zwangerschapsverlof op je werk en dan zeg je "mensen ik moet jullie wat vertellen...."
Dat zou echt humor zijn, mij kan je dan opvegen
beefcakevrijdag 18 juni 2004 @ 15:49
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 14:37 schreef bixister het volgende:

[..]

ja, normaal gesproken wel. tenzij.... [afbeelding]

Nee dat lijkt me niet haha...
hoop ik
beefcakevrijdag 18 juni 2004 @ 15:49
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 15:48 schreef ThunderChild het volgende:

[..]

Dat zou echt humor zijn, mij kan je dan opvegen
Nou mij ook...
LadySvrijdag 18 juni 2004 @ 15:53
beefcake
stel je toch eens voor
ThunderChildvrijdag 18 juni 2004 @ 15:55
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 15:53 schreef LadyS het volgende:
beefcake
stel je toch eens voor
Is wel handig met de kleertjes. Ze zijn nog niet snel uit de mode dan . . .
poemojnvrijdag 18 juni 2004 @ 16:32
Maar wel het verkeerde seizoen
Haal 's een testje Beefcake, of heb je er nog eentje liggen?

(En als je het echt niet vertrouwd, bel dan maandag de huisarts even... of de verloskundige, heb je een nacontrole gehad?)

[ Bericht 27% gewijzigd door poemojn op 18-06-2004 16:37:56 ]
miss_dynastievrijdag 18 juni 2004 @ 16:34
Beefcake
beefcakevrijdag 18 juni 2004 @ 16:50
Ik heb geen testje liggen. Het is niet zo dat ik die dingen in huis had, ik haalde er een toen ik dacht hem nodig te hebben
Ik heb geen nacontrole gehad, ik was vergeten een afspraak te maken Ik wacht het nog wel even af! Maar is 11 weken echt zo lang dan? Jullie maken me wel een beetje bang namelijk
ShaoliNvrijdag 18 juni 2004 @ 16:51
Okay, waarom klikte ik ook al weer.
poemojnvrijdag 18 juni 2004 @ 16:55
Als je geen borstvoeding geeft komt de 1e menstruatie gemiddeld 6-8 weken na de bevalling weer op gang. Jij hebt wel borstvoeding gegeven zei je, dus die tijd kun je er nog bij optellen. En 11 weken lijkt mij sowieso niet uitzonderlijk lang. Maar als je er zelf over twijfelt zou je de vk/ha eens kunnen bellen. 't Lijkt mij niet nodig om al ongerust te worden hoor.
LadySvrijdag 18 juni 2004 @ 16:55
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 16:51 schreef ShaoliN het volgende:
Okay, waarom klikte ik ook al weer.
volgens mij wil jij dit helemaal niet lezen
miss_dynastievrijdag 18 juni 2004 @ 16:57
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 16:50 schreef beefcake het volgende:
Ik heb geen testje liggen. Het is niet zo dat ik die dingen in huis had, ik haalde er een toen ik dacht hem nodig te hebben
Ik heb geen nacontrole gehad, ik was vergeten een afspraak te maken Ik wacht het nog wel even af! Maar is 11 weken echt zo lang dan? Jullie maken me wel een beetje bang namelijk
Nee, want je hebt wel borstvoeding gegeven. Bovendien is het maar een gemiddelde. Heb je het 'onveilig' gedaan dan?
miss_dynastievrijdag 18 juni 2004 @ 16:57
quote:
Op vrijdag 18 juni 2004 16:51 schreef ShaoliN het volgende:
Okay, waarom klikte ik ook al weer.
bixistervrijdag 18 juni 2004 @ 16:57
nah joh beefcake (en ShaoliN ), is nog een heel normale tijd inderdaad. ik maakte echt maar een geintje. hoe lang geleden ben je gestopt met de bv?