 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Helaas weet je alleen bij het postkantoor ook nooit waar je aan toe bent als het zo'n minutenkwestie is. Want ik heb al meer dan eens gehad dat ik er voor 10-en was en dat de postkantoor persoon in kwestie pas om precies 10 uur uberhaupt wou vragen hoe je 't precies spelde. Als je de seconden kan aftellen, ben je zo net zo goed genaaid met je kaarten. Je bent volledig afhankelijk van de behulpzaamheid en intelligentie van het persoontje aan de balie.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 19:27 schreef JeroenV het volgende:
Dat kan je verwachten ja.
Overigens weet je bij Ticketservice als je een beetje ervaring hebt je nooit, maar dan ook nooit, via internet of telefoon moet proberen als je verwacht dat het binnen een half uur uitverkocht is. Dat heeft nog nooit gewerkt. Hoe klote is dat ook vindt, ik hou er nu gewoon rekening mee.
Bij Arctic Monkeys was het binnen 2 minuten uitverkocht ofzo. Degenen die er om 9 uur stonden hadden kaarten, de rest had pech. Al blijven je altijd mazzelpikken hebben die 10 uur binnen komen lopen en ze gewoon hebben.
 
			 
			
			
			Klopt, daar heb je gelijk in. Zelfs al sta je er vroeg kan je het nog mislopen.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 20:25 schreef Gosjke het volgende:
[..]
Helaas weet je alleen bij het postkantoor ook nooit waar je aan toe bent als het zo'n minutenkwestie is. Want ik heb al meer dan eens gehad dat ik er voor 10-en was en dat de postkantoor persoon in kwestie pas om precies 10 uur uberhaupt wou vragen hoe je 't precies spelde. Als je de seconden kan aftellen, ben je zo net zo goed genaaid met je kaarten. Je bent volledig afhankelijk van de behulpzaamheid en intelligentie van het persoontje aan de balie.
Met andere woorden.. als iets écht snel uit gaat verkopen... heb ik eigenlijk bij geen enkele manier het gevoel dat, als je maar fanatiek genoeg bent, ik met grote zekerheid kaarten kan bemachtigen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			I *denk* dat het Live High heet, maar ik weet het niet zeker. Het is een nieuw nummer volgens mij. Hij speelde het in Brighton vorige week.quote:- Nummer waar ik de naam niet van ken
Dat voor mij onbekende nummer ben ik helemaal weg van. Weet iemand de naam?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			DUDEquote:Op maandag 2 juli 2007 18:18 schreef JeroenV het volgende:
Maar is dat toch gewoon voor de kleine zaal?
Edit: lezen is moeilijk![]()
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |