Nee, integendeel, heb het in èèn adem gelezen. Prima introductie en ik zal zijn solo-cd's zeker eens gaan beluisteren. Ik vind Californication een van de beste platen van het afgelopen decennium, en ben het met je eens dat Frusciante hier voor een groot gedeelte verantwoordelijk is.quote:Op donderdag 27 mei 2004 12:51 schreef _Flea_ het volgende:
Beetje grote openingspost misschien?
Perfect openingspost juist! Mijn complimenten!quote:Op donderdag 27 mei 2004 12:51 schreef _Flea_ het volgende:
Beetje grote openingspost misschien?
Staat gewoon op Kazaaquote:Op vrijdag 28 mei 2004 11:37 schreef X4x4 het volgende:
goeie post..
DIe VPRO docu van Bram van Splunteren zou ik graag een keer terug zien, heb jij die? Of weet je waar die te downen is?
Ik heb 'm. Samen met de film Stuff van Johnny Depp. Bestand is 350 mb. Mail me maar als je hem wilt hebben.quote:Op vrijdag 28 mei 2004 11:37 schreef X4x4 het volgende:
goeie post..
DIe VPRO docu van Bram van Splunteren zou ik graag een keer terug zien, heb jij die? Of weet je waar die te downen is?
Er is in 1996 in Italië een film gemaakt die op hem geinspireerd is, "Jack Frusciante è uscito dal gruppo".quote:Op zondag 30 mei 2004 00:17 schreef sankarst het volgende:
Ik ben het er mee eens dat er wel een film gemaakt zou kunnen worden over het leven van John.
Het is altijd John waardig, want hij is er heel tevreden overquote:Op zondag 30 mei 2004 01:14 schreef nozem het volgende:
Als ik het niet John-waardig vind koop ik het gewoon niet..
Dat zou geweldig zijnquote:Op zondag 6 juni 2004 11:28 schreef sankarst het volgende:
Ik sprak net iemand die terug kwam van een Peppers-optreden in Duitsland, en John heet 5 solo nummers gespeeld!! Dus dat beloofd wat voor volgende week. En verder hebben de peppers zelf 1 nieuw nummers gespeeld. adios
nee niet allemaal van zichzelf. hij speelde iets met 'moon' in de naam, 'Tiny Dancer', een punk cocer song met les Paul. en verder een solo nummer wat niet identificeerbaar was en die ook niet the will to death staat.quote:Op zondag 6 juni 2004 12:10 schreef _Flea_ het volgende:
John 5 solo nummers? Allemaal van zichzelf of van Shadows?
"Kill for your country" schijnt het te heten. (heb ik ook maar van het officieële forum)quote:Op zondag 6 juni 2004 11:28 schreef sankarst het volgende:
En verder hebben de peppers zelf 1 nieuw nummers gespeeld. adios
Heerlijk om dit te lezenquote:Op zondag 6 juni 2004 11:28 schreef sankarst het volgende:
Beste mensen, ik kan jullie mededelen dat ik op dit moment een CD in mijn CD-speler heb draaien. Maar het is niet zomaar een CD, het is de Will To Death die eigenlijk op 22 juni uitkomt. Hij klinkt geweldig!!!! Niet zo Poppy als SCWP, maar meer rauw en stripped down met een jaren 70 sound, wat Johns bedoeling was. Er zitten ook minder of geen syntersizers in de nummers. 1 nummers heeft backward guitar playing, en nummer 11 Helical is een heel rustig simpel instrumentaal nummer. EN het hoogtepunt vind ik zelf het laatste nummer 'The Will to Death'. Kortom, ik ga hem zeker kopen over twee weken als hij uitkomt!. Ik sprak net iemand die terug kwam van een Peppers-optreden in Duitsland, en John heet 5 solo nummers gespeeld!! Dus dat beloofd wat voor volgende week. En verder hebben de peppers zelf 1 nieuw nummers gespeeld. adios
En dat terwijl SCWP al geniaal was/isquote:Op zondag 6 juni 2004 23:07 schreef nozem het volgende:
[..]
Heerlijk om dit te lezen![]()
Ik ben heel benieuwd, vind je hem beter dan shadows?
Ik denk dat wannneer je alleen van SCWP houdt omdat het meer popsongs zijn, en TROWFTD en Niandra niks vindt, dat je The Will To Death niks zal vinden. Maar ik vind het persoonlijk een goede CD! Vooral nr 7: A Loop is goed, die doet me denken aan Niandra, zit ook backwards guitarplaying in wat echt typisch John is. Ik ben trouwens wel bereid om het met julie te delen, als je belooft de CD ook te gaan kopen op 22 juni: sankarst@hotmail.comquote:Op zondag 6 juni 2004 23:07 schreef nozem het volgende:
[..]
Heerlijk om dit te lezen![]()
Ik ben heel benieuwd, vind je hem beter dan shadows?
Ik sluit me hier bij aan. De hele cd is rauwer omdat het in een korte tijd is opgenomen. Daar hou ik wel van.quote:Op maandag 7 juni 2004 08:45 schreef sankarst het volgende:
[..]
Ik denk dat wannneer je alleen van SCWP houdt omdat het meer popsongs zijn, en TROWFTD en Niandra niks vindt, dat je The Will To Death niks zal vinden. Maar ik vind het persoonlijk een goede CD! Vooral nr 7: A Loop is goed, die doet me denken aan Niandra, zit ook backwards guitarplaying in wat echt typisch John is. Ik ben trouwens wel bereid om het met julie te delen, als je belooft de CD ook te gaan kopen op 22 juni: sankarst@hotmail.com
Ik vond SCWP juist wat minder vanwege de popsongs (ondanks een paar ijzersterke nummers..) Niandra is mijn favorieten solo-album van hem, dus in die zin ben ik erg benieuwd naar het nieuwe album.quote:Op maandag 7 juni 2004 08:45 schreef sankarst het volgende:
[..]
Ik denk dat wannneer je alleen van SCWP houdt omdat het meer popsongs zijn, en TROWFTD en Niandra niks vindt, dat je The Will To Death niks zal vinden. Maar ik vind het persoonlijk een goede CD! Vooral nr 7: A Loop is goed, die doet me denken aan Niandra, zit ook backwards guitarplaying in wat echt typisch John is. Ik ben trouwens wel bereid om het met julie te delen, als je belooft de CD ook te gaan kopen op 22 juni: sankarst@hotmail.com
Ok is goed!, dus michelstel@msn.com of sankarst@hotmail.com als je deThe Will To Death alvast wilt horenquote:Op maandag 7 juni 2004 09:20 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Ik sluit me hier bij aan. De hele cd is rauwer omdat het in een korte tijd is opgenomen. Daar hou ik wel van.
En Sankarst, mocht het te druk worden, dan deel ik ze ook wel ( michelstel at msn.com). Bedankt nog he!
Het zal jou zeker bevallen. Nog wat naar Gallo geluisterd van 't weekend?quote:Op maandag 7 juni 2004 10:02 schreef nozem het volgende:
[..]
Ik vond SCWP juist wat minder vanwege de popsongs (ondanks een paar ijzersterke nummers..) Niandra is mijn favorieten solo-album van hem, dus in die zin ben ik erg benieuwd naar het nieuwe album.
Vincent Gallo wil ik ook wel eens proberen. Wat voor muziek maakt die dan?quote:Op maandag 7 juni 2004 11:37 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Het zal jou zeker bevallen. Nog wat naar Gallo geluisterd van 't weekend?
Behoorlijk droevige, lo-fi nummers. Vage titels zoals "Glad to be lonely", "Goodbye sadness, hello death".quote:Op maandag 7 juni 2004 11:45 schreef sankarst het volgende:
[..]
Vincent Gallo wil ik ook wel eens proberen. Wat voor muziek maakt die dan?
Ja, maar het is wel (nog veel meer dan de donkere muzikale periode van John) muziek waar je voor in de stemming moet zijn.quote:Op maandag 7 juni 2004 11:37 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Het zal jou zeker bevallen. Nog wat naar Gallo geluisterd van 't weekend?
Ach ik kan er lekker mee in slaap vallen.quote:Op maandag 7 juni 2004 13:02 schreef nozem het volgende:
[..]
Ja, maar het is wel (nog veel meer dan de donkere muzikale periode van John) muziek waar je voor in de stemming moet zijn.
Who, indrukwekkend!quote:
De hoesjes.quote:Op dinsdag 8 juni 2004 16:40 schreef sankarst het volgende:
Wat is eigenlijk het verschil tussen die drie Niandra''s, flea?
Ok, Shogo ik begreep het al niet bedanktquote:Op dinsdag 8 juni 2004 18:54 schreef Shogo het volgende:
[..]
De hoesjes.
De één is gesealed, de ander is een zilveren/witte versie en die daarboven is dezelfde alleen dan niet gesealed. Ok ben flea wel niet maar goed.
John en de Peppers zijn de enigsten waar ik zo`n beetje blind van koop.quote:Op woensdag 9 juni 2004 19:00 schreef _Flea_ het volgende:
Nou geloof me maar dat hij de moeite waard is!
gaat trouwens hard in dit topic.
Ik heb al geluisterd, prachtige samples. Dit wordt weer een knaller van een cdquote:Op woensdag 9 juni 2004 18:10 schreef Shogo het volgende:
Hier kunnen sampletjes geluisterd worden:
http://www.amazon.de/exec(...)/028-2217074-3426162
Ikzelf wacht tot de cd
En terecht. Alles is gewoon goed wat ze maken.quote:Op woensdag 9 juni 2004 20:53 schreef Shogo het volgende:
[..]
John en de Peppers zijn de enigsten waar ik zo`n beetje blind van koop.![]()
Dit wordt niet een knaller van een CD, dit IS een knaller van een CD, geloof me. Time Runs Out, is zo'n prachtig nummerquote:Op woensdag 9 juni 2004 21:34 schreef Dezz het volgende:
[..]
Ik heb al geluisterd, prachtige samples. Dit wordt weer een knaller van een cd![]()
Echt wel. Had ik je al bedankt? Nee, bij dezequote:Op woensdag 9 juni 2004 23:13 schreef sankarst het volgende:
[..]
Dit wordt niet een knaller van een CD, dit IS een knaller van een CD, geloof me. Time Runs Out, is zo'n prachtig nummer.
Mij iig welquote:Op woensdag 9 juni 2004 23:56 schreef sankarst het volgende:
Maarre, Nozem, dezz, Shogo, en alle andere volgers van dit topic, kunnen _flea_ en ik jullie volgende week ook tegen het lijf lopen rechts vooraan bij het podium?
Heb je ook ingang G?quote:Op donderdag 10 juni 2004 00:10 schreef Dezz het volgende:
[..]
Mij iig wel
Mij nietquote:Op woensdag 9 juni 2004 23:56 schreef sankarst het volgende:
Maarre, Nozem, dezz, Shogo, en alle andere volgers van dit topic, kunnen _flea_ en ik jullie volgende week ook tegen het lijf lopen rechts vooraan bij het podium?
Nee ingang J, maar ik storm gewoon naar rechtsvoor het podium! Vorig jaar is het me ook gelukt in Ahoy' dus nu ook welquote:Op donderdag 10 juni 2004 00:13 schreef sankarst het volgende:
[..]
Heb je ook ingang G?
Allebei dus..quote:Op maandag 14 juni 2004 20:12 schreef Dezz het volgende:
Welke nummers denken jullie dat John zal gaan spelen woensdag??
Wordt het Maybe of Brandy You're A Fine Girl of nog een ander nummer!
Ik heb helaas geen geld op dat moment, arme student+dagen voor stu-fi..quote:Op donderdag 17 juni 2004 14:32 schreef Shogo het volgende:
Nog 2 dagen dan the will to death
Dan zal je hem moeten downloaden.quote:Op donderdag 17 juni 2004 14:34 schreef nozem het volgende:
[..]
Ik heb helaas geen geld op dat moment, arme student+dagen voor stu-fi..
Tssk, natuurlijk koop ik origineel, wat denk je wel niet..quote:Op donderdag 17 juni 2004 18:04 schreef Shogo het volgende:
[..]
Dan zal je hem moeten downloaden.(maar wel later het origineel kopen natuurlijk
)
Wat heb je voor commentaar dan? Daar ben ik wel benieuwd naarquote:Op zondag 20 juni 2004 18:04 schreef nozem het volgende:
Prima CD overigens, ik heb wel commentaar, maar dat is gezond als fan vind ik. Ik wacht toch nog altijd op z'n ultieme meesterwerk, dat waren ze geen van allen (Niandra komt heeeeeel dicht in de buurt..)
Eigenlijk is het 2e deel van de Brown Bunny zijn meesterwerk tot nu toe, wat een geniale songs zijn dat zeg..
Nou ja commentaar, het is puur persoonlijke smaak. Ik vind het nummer Ricky op SCWP eigenlijk helemaal niks en een nummer als The Mirror op TWTD vind ik bijvoorbeeld ook zo'n nummer, helemaal niet mijn smaak. Verder is de rest van de nummers oke tot meer dan oke, maar echt knallers (zoals alle nummers van de BB-soundtrack) staan er bijna niet op. Ik vind het gewoon een album met goede nummers en 1 knaller (A Doubt).quote:Op zondag 20 juni 2004 21:59 schreef Dezz het volgende:
[..]
Wat heb je voor commentaar dan? Daar ben ik wel benieuwd naar
Een John overkill is juist goedquote:Op zondag 20 juni 2004 23:31 schreef nozem het volgende:
[..]
Ik vrees voor mezelf alleen een beetje dat ik dit jaar nog last ga krijgen van een John-overkill.. Je kunt amper wennen aan het ene album en het andere ligt alweer in de schappen.. 6 albums in een jaar tijd, hallelujah..
Dit klopt idd, in Time Runs Out hoor je hem ook op een pedaal klikken. Rond 1:35 minuten hoor je datquote:Op zondag 20 juni 2004 17:57 schreef _Flea_ het volgende:
Volgens mij als je goed luisterd hoor je bij het nummer TWTD dat die wat pagina's omslaat.
Nozem ik ben het helemaal met je eens over de albums. Voor mij blijft Niandra samen met BB het beste.quote:Op zondag 20 juni 2004 23:31 schreef nozem het volgende:
[..]
Nou ja commentaar, het is puur persoonlijke smaak. Ik vind het nummer Ricky op SCWP eigenlijk helemaal niks en een nummer als The Mirror op TWTD vind ik bijvoorbeeld ook zo'n nummer, helemaal niet mijn smaak. Verder is de rest van de nummers oke tot meer dan oke, maar echt knallers (zoals alle nummers van de BB-soundtrack) staan er bijna niet op. Ik vind het gewoon een album met goede nummers en 1 knaller (A Doubt).
Overigens kan ik John ook wel begrijpen, hij is nu eenmaal iemand die alle nummers waar hij tevreden over is wil laten horen aan zijn fans en deze nummers vond hij goed genoeg, en daar heeft hij natuurlijk gelijk in. Ik vrees voor mezelf alleen een beetje dat ik dit jaar nog last ga krijgen van een John-overkill.. Je kunt amper wennen aan het ene album en het andere ligt alweer in de schappen.. 6 albums in een jaar tijd, hallelujah..
Met een John-overkill bedoel ik dit: Hij brengt dit jaar nog 4 albums uit, en misschien nog wel een extra side-projectje. Als rechtgeaarde fan wil ik die albums natuurlijk allemaal hebben als ze uitkomen. Daarnaast hou ik er van om veel andere bands uit te checken. Tevens wil ik een cd echt leren kennen, er de tijd voor nemen, hem op me in laten werken. Wanneer er aan de lopende band albums uitkomen zal dat moeilijk worden. Ik kan besluiten even te wachten met ze te kopen, maar dan ben jij er bijv. weer op MSN die me continu dingen van het nieuwe album laat horen en dan ben ik als nog verkocht.quote:Op maandag 21 juni 2004 08:14 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Nozem ik ben het helemaal met je eens over de albums. Voor mij blijft Niandra samen met BB het beste.
Maar een John-overkill? Helemaal niet erg
Kan ik me wel een beetje in vinden. Ik raak vrij snel aan een album gewend. Meestal draai ik ze heel erg vaak in 1 week en dan ga ik daarna rustig op m'n discman luisteren om er nog de kleine dingetjes uit te halen.quote:Op maandag 21 juni 2004 12:18 schreef nozem het volgende:
[..]
Met een John-overkill bedoel ik dit: Hij brengt dit jaar nog 4 albums uit, en misschien nog wel een extra side-projectje. Als rechtgeaarde fan wil ik die albums natuurlijk allemaal hebben als ze uitkomen. Daarnaast hou ik er van om veel andere bands uit te checken. Tevens wil ik een cd echt leren kennen, er de tijd voor nemen, hem op me in laten werken. Wanneer er aan de lopende band albums uitkomen zal dat moeilijk worden. Ik kan besluiten even te wachten met ze te kopen, maar dan ben jij er bijv. weer op MSN die me continu dingen van het nieuwe album laat horen en dan ben ik als nog verkocht.Het wordt natuurlijk een prima jaar, maar ik vraag me toch af of ik in januari niet ff genoeg heb van de heer Frusciante en wat meer andere dingen ga luisteren. Er zijn zo ontzettend veel goede bands die ik nog moet ontdekken en het is bijna alsof John tegen z'n fans zegt: "Dit jaar luister je verdomme alleen maar naar mij"
Ik gok op een nieuw album van de Peppers en John zal ook wel weer uber creatief zijn geweest en weer 6 albums gaan uitgeven ofzoquote:Op maandag 21 juni 2004 12:57 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Kan ik me wel een beetje in vinden. Ik raak vrij snel aan een album gewend. Meestal draai ik ze heel erg vaak in 1 week en dan ga ik daarna rustig op m'n discman luisteren om er nog de kleine dingetjes uit te halen.
Maar wees eerlijk: je hebt toch tijd zat voor alles? Ik geniet dit jaar lekker van alle cd's en sideprojects en dan zie ik volgend jaar wel weer wat ik ga luisteren.
John neemt toch nooit rustquote:Op maandag 21 juni 2004 16:03 schreef _Flea_ het volgende:
Dat peppers album komt er wel. Ben ik niet bang voor. Maar ik denk dat John even rust neemt van alles. Of hij gaat touren in Europa.
Tja, vind je het gek als je clean bentquote:Op dinsdag 22 juni 2004 22:36 schreef Dezz het volgende:
Eerste korte recensie over TWTD
Dat het weer goed gaat met Frusciante heeft hij al bewezen op zijn vorige album, Shadows collide with people. Op The Will To Death zet hij die lijn voort. Het is een mooie plaat geworden, die af en toe doet denken aan het rustige werk van zijn Red Hot Chili Peppers. Het is duidelijk te horen dat de drugs minder invloed hebben op zijn muziek dan voorheen, wat er aan de ene kant voor zorgt dat het iets minder rommelig (maar zeker ook niet glad of gelikt) klinkt en aan de andere kant laat horen dat Frusciante een uitstekend liedjesschrijver is. Alle instrumenten op deze plaat zijn ingespeeld door Josh Klinghoffer (die eerder al meespeelde op Shadows collide with people en ook met PJ Harvey samengewerkt heeft) en Frusciante zelf, die ook nog de productie voor zijn rekening heeft genomen. The will to death is de eerste in een serie van zes platen (die allemaal in het komende jaar uitgebracht zullen worden) en doet ons al uitkijken naar de volgende vijf.
http://www.boudisque.nl
Idd, dat viel me ook al op, sloeg nergens op!quote:Op woensdag 23 juni 2004 08:46 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Tja, vind je het gek als je clean bent![]()
Redelijk positieve recensie, maar een stomme fout
pssst, heb je de OP gelezen?quote:Op maandag 28 juni 2004 19:33 schreef Petomaan het volgende:
Diverse demo's van John Frusciante zijn hier (link naar officiële John Frusciante site) gratis te downloaden ...
Dat wisten wij nog nietquote:Op maandag 28 juni 2004 19:33 schreef Petomaan het volgende:
Diverse demo's van John Frusciante zijn hier (link naar officiële John Frusciante site) gratis te downloaden ...
nee iddquote:Op dinsdag 29 juni 2004 13:08 schreef sankarst het volgende:
[..]
Dat wisten wij nog niet![]()
Ja inderdaad, TWTD was eigenlijk alleen maar een warming-up , een soort oefening. Maar hij zegt dus ook dat TWTD totaal niet te vergelijken is met de komende albums, dus ik ben benieuwd. En ik ben helemaal benieuwd naar het Ataxia album, want dat gaat dus een lekker ruig album wordenquote:Op dinsdag 29 juni 2004 13:18 schreef Dezz het volgende:
[..]
nee idd
Die brief die John geschreven heeft aan zijn fans vond ik echt interessant om te lezen. Het gaf mij echt het gevoel dat hij wilde zeggen: Als je TWTD al goed vond, dan let maar op wat er nog gaat komen
Ik voel gewoon dat dit wederom een geniale plaat gaat wordenquote:Op donderdag 1 juli 2004 00:04 schreef sankarst het volgende:
Hallo!
http://www.allmusic.com/c(...)53&sql=Ax9548qbxbtb4
Automatic Writing, zo gaat het Ataxia album heten volgens bovenstaande link. Automatisch schrijven, dat is iets wat de surrealisten ook deden, ze lieten zich leiden door het onderbewuste.
Bagger?quote:Op donderdag 1 juli 2004 18:00 schreef Kerdaben het volgende:
john is wel een goede gitarist, hij verijkte mijn leven met o.a. mooie gitaar partijen in liedjes als funky monks, under the bridge en californication, maar met deze onzin verziekt hij z'n hele reputatie weer, was het laatste album van rhcp al slecht, dit is helemaal bagger!!
maarja zoals ik al zei wel een goede gitarist, alleen jammer dat hij nu dit aan het doen is (no offence tegen de mensen die het wel mooi vinden hoor)
Hij maakt zijn solo muziek gelukkig niet om jou een plezier te doen. Hij maakt het om kwijt te kunnen wat hij niet in de RHCP kwijt kan. En gelukkig zijn z'n CD's niet altijd hetzelfde, maar blijft hij zoeken en zich ontwikkelen. Zo zal het Ataxia album waarschijnlijk weer totaal anders zijn. John is ook niet iemand die muziek maakt omdat andere mensen het mooi moeten vinden, gelukkig niet. Ik denk dat zijn afgelopen solo CD's en de komende 5 ,een opstap zullen zijn naar een andere fase in zijn muziekale carriere. Ik denk dat ik het niet eens zo heel erg zou vinden wanneer John na een volgend nieuw RHCP-album zou stoppen met RHCP en totaal solo zou gaan en zich zou gaan focussen op projecten met andere muzikanten. Ongeveer in 2007 dus, wannneer de wereld-tour van het nieuwe RHCP-album voorbij is. Ik denk dat tegen die tijd de RHCP hun tijd wel gehad hebben, en dat flea met zn trompet ook wel aan andere projecten zou willen gaan werken. Wat denken jullie er van?quote:Op donderdag 1 juli 2004 18:00 schreef Kerdaben het volgende:
john is wel een goede gitarist, hij verijkte mijn leven met o.a. mooie gitaar partijen in liedjes als funky monks, under the bridge en californication, maar met deze onzin verziekt hij z'n hele reputatie weer, was het laatste album van rhcp al slecht, dit is helemaal bagger!!
maarja zoals ik al zei wel een goede gitarist, alleen jammer dat hij nu dit aan het doen is (no offence tegen de mensen die het wel mooi vinden hoor)
hier ben ik het dus totaal niet mee eens... als iemand niet commercieel is is john het wel. hij heeft zelfs ten tijde van smile albums uit de rekken laten halen terwijl er nog vraag naar was, volges mij omdat hij er zelf achteraf ontevreden over was. john experimenteerd de laatste tijd gwoon veel, en zet dat op albums voor z'n fansquote:Op vrijdag 2 juli 2004 01:17 schreef Kerdaben het volgende:
tja wat nozem al zegt het is gewoon een kwestie van smaak, dit wat hij nu doet vind ik gewoon veel te pop achtig en mainstream, ik bedoel 6 albums in een jaar tijd, lekker voor hem dat hij "nieuwe fases in z'n muziekale carriere ontdekt" maar het is gewoon fucking commerciel
en nee tuurlijk maakt hij het niet omdat andere mensen het mooi moeten vinden, dat doet het merendeel van de artiesten niet (veel top40 niet meegerekend), maar als niemand z'n albums meer koopt dan stopt hij er ook mee omdat hij dan gewoon te veel verlies maakt
en als rhcp doorgaat zoals ze met by the way deden, en alles wat erna kwam dan maakt het me eerlijk gezegd heel weinig uit of ze wel of niet doorgaan, ik volg ze dan toch niet meer, maar john hoeft ook geen solo albums meer te maken
en flea gaat vast geen grote dingen met z'n trompet doen, hij bespeelt dat instrument al van jonge leeftijd, en is bas gaan doen omdat hem dat meer intresseerd, lijkt me stug dat hij dan nu opeens weer helemaal geintresseerd is in trompet, denk dat hij het bij de RHCP concerten gewoon doet voor een beetje afwisseling
het allermooiste zou toch wel zijn als rhcp een soort van old-school tour zou gaan houden, met de meeste nummers nog van voor mothers milk, zoals van de bijna perfecte verzamel cd what hits, maarja die kans schat ik te klein in om ook maar ooit waar te kunnen worden, dus tja ik zie wel wat rhcp doet met het volgende album, maar van john z'n solo albums moet ik echt niks meer hebben.
Het Ataxia album duurt 45 minuten.quote:Op donderdag 8 juli 2004 23:43 schreef Kerdaben het volgende:
lekker dan, heb je 5 albums ofzo met allemaal 5 nummers erop...
ook al zijn die nummers erg lang, toch vind ik dat hij er meer op 1 cd kan/moet zetten, en dat hij ze anders maar lekker op internet ofzo moet gaan zetten, dit is gewoon afzetterij, en dat zou ik ook vinden als ik fan zou zijn
Bullshit, Pink Floyd's Wish you were here en Animals hebben ook maar 5 nummers (die lang zijn) en ik hoor daar niemand over mekkeren. Het gaat om de kwaliteit van de muziek en om de hoeveelheid, niet om het aantal nummers.quote:Op donderdag 8 juli 2004 23:43 schreef Kerdaben het volgende:
lekker dan, heb je 5 albums ofzo met allemaal 5 nummers erop...
ook al zijn die nummers erg lang, toch vind ik dat hij er meer op 1 cd kan/moet zetten, en dat hij ze anders maar lekker op internet ofzo moet gaan zetten, dit is gewoon afzetterij, en dat zou ik ook vinden als ik fan zou zijn
Nee helaas nog niet, de release is nu 13 augustus en dat is behoorlijk balen want dat is de dag dat ik op vakantie gaquote:Op vrijdag 6 augustus 2004 22:55 schreef nozem het volgende:
En Dezz, hoe is Ataxia, je moet dat album toch vandaag binnen hebben gekregen lijkt me?
Amen..quote:Op zaterdag 7 augustus 2004 01:53 schreef Gyan het volgende:
[..]
Bullshit, Pink Floyd's Wish you were here en Animals hebben ook maar 5 nummers (die lang zijn) en ik hoor daar niemand over mekkeren. Het gaat om de kwaliteit van de muziek en om de hoeveelheid, niet om het aantal nummers.
Je klaagt dat zijn muziek veel te popachtig en mainstream is de laatste tijd, niet wetende dat zijn volgende release voornamelijk bestaat uit "out of control guitar playing". Op shadows stonden een aantal experimentele synthesizer tracks. Popachtig? Zeer zeker niet.
Commercieel gezien snij je jezelf trouwens in de vingers door zoveel albums achter elkaar uit te brengen. Tegenwoordig is een album kopen een behoorlijk grote aanschaf en daarom zullen veel mensen ervan afzien om alle zeven albums te kopen (wat in totaal dus zo'n ¤140 is). Nog erger (nou ja erger) is dat er geen enkele vorm van promotie voor de 6 albums (dus shadows buiten beschouwing gelaten) zal plaatsvinden. Commercieel? Lijkt mij niet.
Ook heeft John al een album, een akoestische set van shadows en de demo's voor shadows op het internet gezet speciaal voor de fans.
Wat je ook niet moet vergeten is dat je de keuze hebt om iets te kopen. Als je 5 nummers op een album afzetterij vind koop je het gewoon niet. Wil je gewoon niet zoveel albums achter elkaar kopen of heb je het geld niet: koop ze later. Het is belangrijk om prioriteiten te stellen. Doe dus niet alsof John je dwingt zijn albums te kopen en zo flink aan zijn fans verdient. Zijn intenties zijn blijkbaar van een andere aard.
Ik heb stad en land afgelopen weekend afgezocht (nou ja, nijmegen alleen) maar hij komt echt pas de 13equote:Op zondag 8 augustus 2004 19:00 schreef nozem het volgende:
Stil in dit topic, niemand hier die al dingen van het nieuwe album heeft gehoord? Dit is toch wel het album waar ik het meest benieuwd naar ben..
Ja balen he, op www.recordcollectionmusic.com staat trouwens dat de release de 10e is, nou weet ik het ook niet meer......quote:Op maandag 9 augustus 2004 08:36 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Ik heb stad en land afgelopen weekend afgezocht (nou ja, nijmegen alleen) maar hij komt echt pas de 13e![]()
Das echt balen. Maar ja, het is nog maar 4 dagen nu. Ik ga iig donderdagavond al even kijken.
De kwaliteit van de cd is echt goed, alleen doordat de zang in een paar nummers redelijk vervormd wordt met synthesizer kun je niet goed verstaan wat er gezongen wordt.quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 08:47 schreef _Flea_ het volgende:
@ Dezz Hoe klinkt de kwaliteit op de cd?
Mooi zo!quote:Op vrijdag 13 augustus 2004 09:53 schreef Dezz het volgende:
[..]
De kwaliteit van de cd is echt goed, alleen doordat de zang in een paar nummers redelijk vervormd wordt met synthesizer kun je niet goed verstaan wat er gezongen wordt.
Maar ik vind het echt wel een goed album geworden, het best nummer vind ik (tot nu toe) The Sides
Ik sluit me hier volledig bij aan.quote:Op zaterdag 14 augustus 2004 01:13 schreef sankarst het volgende:
Hoe meer ik er naar luister hoe mooier ik het ga vinden. Het is weer totaal iets anders dan al zijn andere albums. Ik vind dat wel leuk van Fruscianate dat elk album eigenlijk weer totaal anders is. Ik moet wel zeggen dat ik het niet raar had gevonden wanneer deze nummers van Ataxia als demo's te downloaden waren op zijn site. Het klinkt niet als een afgewerkt album zoals TWTD, maar het zijn wel mooie nummers om naar te luister, en zijn ze blijven een paar uurtjes in je hoofd door dreunen, ik vind een beetje hypnotiserend. Zoals _Flea_ al zei doet het ook een beetje denken aan John's vroege werk zoals op Niandra, omdat het lekker rauw is ( vooral Johns zang). Wat ik ook leuk vind van het album is dat er weer van die geluidseffecten op staan zoals het begin van Carvel bijvoorbeeld.
Als je alle andere albums van John mooi vindt moet je deze ook maar kopen, ook al klinkt hij op het eerste gezicht misschien bagger, je gaat het vanzelf steeds mooier vinden
Joebob, welkom hier! Ik zag je naam staan en dacht gelijk al dat je van JFtab was. Wist niet dat het JFhand van jou was. Maar ik vond het een heel goed font. Gebruik het regelmatig voor verschillende dingen. Het is dat ik niet weet hoe ik een nieuwe kan maken, ander was ik er al mee begonnen.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 16:41 schreef joebob het volgende:
Gegroet, gij allen die John Frusciante ook zo goed vinden.
Heb pas vandaag dit forum ontdekt en ik vind het erg tof dat er zelfs een nederlands JF forum bestaat. Sommige van jullie namen kende ik al van het JFtab forum zoals Flea; zag je foto van je JF verzameling en was aardig onder de indruk. Vind vooral je hoesje voor het Paradiso concert zeer geslaagd en zeker ook omdat je daarvoor het door mij, al jaren geleden ontworpen, fruscianteHand font voor hebt gebruikt. Zit er aan te denken om maar eens een nieuwe versie te maken, want hij schrijft tegenwoordig een stuk netter...
Ontopic: Het gaat me aan mijn hart dit toe te moeten geven, maar het Ataxia album geeft me niet het kippevel dat ik van zijn andere platen gewend ben. Wel OK hoor, maar niet super. Ik krijg steeds meer het idee dat John het beste muziek kan maken bij hem thuis, alleen en op zijn 4-sporen recorder. (denk maar aan de Brown Bunny nummers; volgens mij de laatste écht briljante muziek van zijn hand. ...wacht, nu moet ik toch zeggen dat er op SCWP en TWTD een paar hele goede nummers stonden.)
Zo, mijn first post zit erop. Tot de volgende.
Ik had dat met Shadows. Kon ook niet wacht met het gevolg dat ik nu ook een gesealde heb. Zelfde geld voor Niandra (waar ik er nu dus 3 van hebquote:Op maandag 23 augustus 2004 10:29 schreef joebob het volgende:
Bedankt voor de tip... en je hebt gelijk over de Euro prijs; 15 euro bij Amazon.de: http://www.amazon.de/exec(...)/302-2641069-0626405
Denk dat ik hem zelf toch maar gewoon -te duur- in de winkel haal. Dan heb ik hem tenminste meteen en hoef ik niet te gaan zitten wachten tot ze hem eindelijk eens opsturen. Dat gebeurde tenminste met TWTD, die lag hier al weken in de winkel voordat ze hem van Amazon opstuurden met als gevolg dat ik er nu twee heb want ik kon natuurlijk niet wachten. Wél heb ik nu dus voor het eerst in mijn leven een gesealed exemplaar![]()
Ennuh Flea, heb jij misschien nog wat bijzondere JF dingen om te traden?
Doe helaas niet aan msn... maar je kunt me mailen op: info at joebob dot nlquote:Op maandag 23 augustus 2004 10:38 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Ik had dat met Shadows. Kon ook niet wacht met het gevolg dat ik nu ook een gesealde heb. Zelfde geld voor Niandra (waar ik er nu dus 3 van heb)
Zelf koop ik ze ook in de winkel. Al moet ik er weer de hele regio voor afzoeken zoals met Ataxia.
Voeg me toe op msn. Misschien dat we wat kunnen ruilen (500 mb versie van VPRO94?)
Ik ken persoonlijk niks van NEU, maar naar mijn weten is het een zeer invloedrijke Duitse band uit de jaren '70? Het wordt misschien eens tijd om er wat van beluisteren, zoals dat bij zoveel muziek nog het geval is.quote:Op dinsdag 24 augustus 2004 00:16 schreef dvr het volgende:
Letten jullie ook een beetje op zijn werk met Michael Rother van NEU? In oktober zendt ARTE stukjes concertregistratie uit.. zie http://www.michaelrother.de/en/
Helemaal niet overdrevenquote:Op vrijdag 27 augustus 2004 23:46 schreef Prep2Fight het volgende:
alleen wel erg veel albums in 6 maanden, misschien zelfs wel wat overdreven....
Hallo Joebob, welkom hier.quote:Op zaterdag 21 augustus 2004 16:41 schreef joebob het volgende:
Vind vooral je hoesje voor het Paradiso concert zeer geslaagd en zeker ook omdat je daarvoor het door mij, al jaren geleden ontworpen, fruscianteHand font voor hebt gebruikt. Zit er aan te denken om maar eens een nieuwe versie te maken, want hij schrijft tegenwoordig een stuk netter...
Hij schijnt met gemak elke maand een album uit te kunnen brengen.quote:Op zaterdag 28 augustus 2004 19:19 schreef Dezz het volgende:
[..]
Helemaal niet overdreven
Ik heb zelfs in een interview al gelezen dat het hem wel bevalt en dat hij misschien volgend jaar ermee doorgaat![]()
Cool he, ik wou dat ik dat konquote:Op maandag 30 augustus 2004 09:03 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Hij schijnt met gemak elke maand een album uit te kunnen brengen.
Bepaalde nummer zijn al live uitgevoerd tijdens de Perfomances. Weet zo niet meer welke (iig die met Joe Lallyquote:Op vrijdag 27 augustus 2004 19:02 schreef nozem het volgende:
Prima schijfje, ik zou de nummers trouwens graag eens live uitgevoerd zien worden, maar of dat nog ooit zal gebeuren in Nederland of waar dan ook is de vraag..
Going Inside werd in 2001/2002 regelmatig gedraaid, o.a. zelfs door Henk Westbroek tijdens Denk aan Henk.quote:Op dinsdag 31 augustus 2004 17:46 schreef Dezz het volgende:
Ik hoorde gisteravond Ataxia op 3fm voorbijkomenBij 3voor12 uiteraard en Luc Janssen was erg enthousiast over de plaat
Iemand al meer nummers van John voorbij horen komen op de Nederlandse radio??
Dat weet ik, maar zijn recentere werk wordt compleet genegeerd.quote:Op dinsdag 31 augustus 2004 18:28 schreef nozem het volgende:
[..]
Going Inside werd in 2001/2002 regelmatig gedraaid, o.a. zelfs door Henk Westbroek tijdens Denk aan Henk.
Hij maakt gewoon totaal geen reclame he, geniaal gewoonquote:Op dinsdag 31 augustus 2004 22:01 schreef nozem het volgende:
Dat klopt, en ach, ik kan er niet wakker om liggen. Dat houdt zijn werk lekker exclusief.
Toch vreemd dat het solowerk van de gitarist van een der grootste bands ter wereld zo underground is. Hoe krijgt ie het voor elkaar zou je bijna zeggen..
Ik heb het nog niet (ook nog nergens gezien in een winkel). Ik weet alleen dat John de gitaar en synthesiser voor z'n rekening neemt op het album en in 1 nummer zingtquote:Op woensdag 1 september 2004 19:42 schreef sankarst het volgende:
Heeft iemand van jullie het solo album van Omar Rodriquez al? John speelt ook mee op een aantal nummers. Ik heb gelezen dat het doet denken aan John's experimentele muziek(wat er precies mee bedoeld wordt weet ik niet).
Klinkt erg leuk moet ik zeggenquote:Op woensdag 1 september 2004 22:37 schreef sankarst het volgende:
DC EP samples: http://musiclineservice.saturn.de/de/product/093624887720
Het klinkt poppy, maar wel lekker. Dat eerste nummer 'dissolve' wow het zou een nummer van de peppers kunnen zijn! Al heeft het toch een beetje dezelfde sounds als TWTD.
Weer iets nieuws!![]()
idd, zelfs in de studio waar Fugazi hun albums op nam meen ikquote:Op woensdag 1 september 2004 23:01 schreef sankarst het volgende:
Dit is toch het album wat hij in Washington heeft opgenomen met het equipment van een van de fugazi leden?
Hoe heet het album eigenlijk?quote:Op donderdag 2 september 2004 08:56 schreef _Flea_ het volgende:
Damn, waarom wist ik dit niet eerder. Wil ze erg graag horen.
@Sankarst: Ik heb de cd van Omar besteld. Maar het kan even duren voor ik 'm heb. En mocht je er in de winkel naar vragen hij staat in de computers onder Omar Rodriguez-Lopez.
A Manual Dexterity. Kost 13,45 bij NLStore. Maar ik heb 'm in Arnhem besteld en weet niet wat ie gaat kosten.quote:Op donderdag 2 september 2004 12:44 schreef sankarst het volgende:
[..]
Hoe heet het album eigenlijk?
Hee Sankarst ik had al op je schilderij gestemd voordat ik wist dat het van jou wasquote:Op vrijdag 3 september 2004 00:13 schreef sankarst het volgende:
WOW, je kunt er nu al op stemmen! ga naar www.johnfrusciante.com , dan naar nieuws, en stem op mijn schilderij![]()
Ik ook!quote:Op vrijdag 3 september 2004 14:36 schreef Dezz het volgende:
[..]
Hee Sankarst ik had al op je schilderij gestemd voordat ik wist dat het van jou was
Ja ik ben wel geinspireerd door de surrealisten. Ik moet zeggen dat het derde ontwerp (die vlam) ook een zeer goede kandidaat is, dus ik blijf het erg spannend vinden! Ik weet dat John ook van surealistische kunst houdt, het voorkantje van Niandra is bijvoorbeeld geinspireerd op een foto van de surrealist Man Ray. Het hele Niandra album is eigenlijk een surrealistisch kunstwerk!quote:Op zaterdag 4 september 2004 00:11 schreef Gyan het volgende:
[..]
Ik ook!![]()
Erg Magritte trouwens. Zeer mooi.
De voorkant van Niandra is geloof ik geïnspireerd door Marcel Duchamp. Hij heeft ook een foto van zichzelf verkleed als een vrouw en noemde haar Rose Sélavy.quote:Op zaterdag 4 september 2004 00:35 schreef sankarst het volgende:
[..]
Ja ik ben wel geinspireerd door de surrealisten. Ik moet zeggen dat het derde ontwerp (die vlam) ook een zeer goede kandidaat is, dus ik blijf het erg spannend vinden! Ik weet dat John ook van surealistische kunst houdt, het voorkantje van Niandra is bijvoorbeeld geinspireerd op een foto van de surrealist Man Ray. Het hele Niandra album is eigenlijk een surrealistisch kunstwerk!
De CD ligt al tijden in de winkel. De LP heb ik ook nog niet binnen, maar dat is omdat het import is.quote:Op zaterdag 4 september 2004 13:14 schreef Enemy het volgende:
Ik heb bij een maand geleden Automatic writing besteld, maar telkens wordt ie uitgesteld![]()
[afbeelding]
Heb nu 5 albums van hem.
The will to death vind ik toch wel erg goed. Denk een van de betere.
TROWFTD heeft ook erg goede tracks.
Ik zag het net ook ja. De cd is al uit, maar zewachten bij cd-wow op een nieuwe voorraadquote:Op zaterdag 4 september 2004 21:25 schreef Gyan het volgende:
[..]
De CD ligt al tijden in de winkel. De LP heb ik ook nog niet binnen, maar dat is omdat het import is.
Waarom heb je dat ding dan besteld, heb je geen relatief goedkope adresjes? Ik heb hem bij Kroese voor 17,99, verder heb ik hem alleen nog maar voor 20+ zien liggen..quote:Op zondag 5 september 2004 01:03 schreef Enemy het volgende:
[..]
Ik zag het net ook ja. De cd is al uit, maar zewachten bij cd-wow op een nieuwe voorraad![]()
cdwow is die 11,99 (en dan kun je eventueel nog een kortingsbon gebruiken). Ik heb hem iig gedownload want het duurt me te lang daar, maar ik ga geen 10 euro meer ervoor uitgeven...quote:Op zondag 5 september 2004 01:13 schreef nozem het volgende:
[..]
Waarom heb je dat ding dan besteld, heb je geen relatief goedkope adresjes? Ik heb hem bij Kroese voor 17,99, verder heb ik hem alleen nog maar voor 20+ zien liggen..
Bij cd-wow was ie een stuk goedkoper. ¤12,- ofzo.quote:Op zondag 5 september 2004 01:13 schreef nozem het volgende:
[..]
Waarom heb je dat ding dan besteld, heb je geen relatief goedkope adresjes? Ik heb hem bij Kroese voor 17,99, verder heb ik hem alleen nog maar voor 20+ zien liggen..
Van die bladzijdes omslaan heeft hier al eerder ergens gestaanquote:Op dinsdag 7 september 2004 19:15 schreef Enemy het volgende:
Gisteravond zat ik met de koptelefoon op naar het nummer 'the will to death' te luisteren,
lekker chillend nummer trouwens. Maar wat me opviel was dat je op ong. 2min 21 hoor je als je goed luisterd dat hij z'n blaadje met tekst omslaat![]()
Wat ook wel 'irritant' is, is dat je bij die track de instrumenten over het linker kanaal hoord en alleen de zang over de rechter.
Waarom is dat gedaan. Tis toch veel mooier als het mooi gemixt is zodat je over beide kanalen ong. hetzelfde hoort
Er zitten meerdere van dat soort dingetjes op de cd. In hetzelfde nummer hoor je hem tijdens het instrumentale gedeelte iets zeggen.quote:Op dinsdag 7 september 2004 19:15 schreef Enemy het volgende:
Gisteravond zat ik met de koptelefoon op naar het nummer 'the will to death' te luisteren,
lekker chillend nummer trouwens. Maar wat me opviel was dat je op ong. 2min 21 hoor je als je goed luisterd dat hij z'n blaadje met tekst omslaat![]()
Yep that's me!quote:Op dinsdag 7 september 2004 21:42 schreef Pepperina_1966 het volgende:
_Flea_ ben jij dezelfde _Flea_ als op het forum van pepperfans ???
leuk!!!quote:Op donderdag 9 september 2004 08:19 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Yep that's me!
offtopic: er waren wat problemen met de php scripts en ook vanwege de sfeer die er hing is ie tijdelijk dicht.quote:Op donderdag 9 september 2004 17:41 schreef Pepperina_1966 het volgende:
[..]
leuk!!!![]()
weet jij iets van het forum van pepperfans?
wanneer het weer open gaat of zo?
ik mis mijn verslaving namelijk![]()
Daarom heb ik die daar ook al besteld uiteraardquote:Op vrijdag 10 september 2004 08:56 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
ontopic: bij music store kost DC EP 6,99!
26 euro is echt niet veel! Ik heb hem wel eens voor 75 euro gezien! Heeft iemand de DC EP al kunnen kopen????quote:Op zaterdag 11 september 2004 23:27 schreef Gyan het volgende:
Ik heb net smile from the streets you hold van ebay gekocht!
En wel voor 26 euro inc verzendkosten!![]()
Nu ben ik heel erg gelukkig.
Alleen nog trowftd. Ik ben er nog steeds niet overheen dat ze m bij de frs hadden voor 3 euro maar het hoesje was zoek.![]()
Ja bij de Music Store, althans ik heb hem daar besteld en ik krijg hem de 17equote:Op zondag 12 september 2004 11:42 schreef sankarst het volgende:
[..]
26 euro is echt niet veel! Ik heb hem wel eens voor 75 euro gezien! Heeft iemand de DC EP al kunnen kopen????
Ik heb m ook! Vooral Corner vind ik erg goed, en Dissolve is ook gewedig. Het komt in de buurt van TWTD, maar TWTD vind ik nog steeds zijn beste release in 2004!quote:Op donderdag 16 september 2004 17:21 schreef Dezz het volgende:
Net de EP opgehaald bij de plaatselijke Music Store, wat een geweldige plaat, ik kreeg er gewoon kippevel van
Vooral nummer 8 heeft een leuke titel zegquote:Op vrijdag 17 september 2004 23:10 schreef sankarst het volgende:
[..]
Ik heb m ook! Vooral Corner vind ik erg goed, en Dissolve is ook gewedig. Het komt in de buurt van TWTD, maar TWTD vind ik nog steeds zijn beste release in 2004!
Dit is trouwens de tracklist van het Emptiness album:
1 What I Saw
2 The Worlds’ Edge
3 Inside A Break
4 A Firm Kick
5 Look On
6 Emptiness
7 I’m Around
8 666
9 Interior Two
10 Scratches
Nee, bij de cd van Ataxia zit geen boekje. Het is ook niet echt nodig want de meeste tekst op het album wordt toch achterstevoren gezongenquote:Op vrijdag 17 september 2004 23:12 schreef GF het volgende:
Stomme vraag: zit er bij Automatic Writing een boekje? Ik kreeg 'm zonder en werd kwaad
Ok, weet ik datquote:Op vrijdag 17 september 2004 23:40 schreef Dezz het volgende:
[..]
Nee, bij de cd van Ataxia zit geen boekje. Het is ook niet echt nodig want de meeste tekst op het album wordt toch achterstevoren gezongen![]()
Wederom een schitterend hoesje!quote:Op zaterdag 18 september 2004 11:19 schreef Shogo het volgende:
[afbeelding]
Is er met balpen door het gezicht heen gekrast ofzo? De foto's zijn trouwens gemaakt door de dochter van Julian Schnabel (schilder BTW-hoesje). En zij is weer een zus van de ex-vriendin van John (Stella). Dan weet je dat ook weerquote:Op zaterdag 18 september 2004 12:10 schreef Dezz het volgende:
[..]
Wederom een schitterend hoesje!
En al overtuigd?? Ik iig welquote:Op zondag 19 september 2004 20:42 schreef _Flea_ het volgende:
Mooie cover weer hoor voor het volgende album. Zal wel een betekenis achter zitten.
Ben alleen nog niet overtuigd van DC EP. Ik moet 'm zeker nog een paar keer heel goed luisteren. Tot nu toe vind ik Dissolve het beste.
Heb je geen Music Store in de buurt?quote:Op dinsdag 21 september 2004 20:48 schreef GF het volgende:
DC EP heb ik nog nergens kunnen vinden
Toevallig vandaag langsgeweest. Stond iig niks. Die moet 'm hebben?quote:Op dinsdag 21 september 2004 21:29 schreef Dezz het volgende:
[..]
Heb je geen Music Store in de buurt?
Ja Music Store heeft die, gewoon ff op internet bestellen voor maar ¤6,99. Dan kun je die na een paar dagen ophalen bij je plaatselijke Music Storequote:Op dinsdag 21 september 2004 21:56 schreef GF het volgende:
[..]
Toevallig vandaag langsgeweest. Stond iig niks. Die moet 'm hebben?
Bestelling is gedaanquote:Op dinsdag 21 september 2004 22:22 schreef Dezz het volgende:
[..]
Ja Music Store heeft die, gewoon ff op internet bestellen voor maar ¤6,99. Dan kun je die na een paar dagen ophalen bij je plaatselijke Music Store![]()
Ik bestel altijd al m'n cd's daar en ik heb ze altijd al voordat ze ergens in de winkel liggen
Niet, John Frusciante is niet echt een mainstream artiest. Meestal moet je zijn albums gewoon bestellen. Bij Plato e.d vind je zijn albums wel gewoonquote:Op woensdag 22 september 2004 18:10 schreef thomasss het volgende:
wanneer komtie dan in de andere winkels??
Je hebt toch wel gelezen wat ik getypt heb he? Want hij ligt dus niet in de schappen bij de Music Store, je moet die ook daar bestellen!quote:Op woensdag 22 september 2004 20:08 schreef thomasss het volgende:
hmm oke..
dan maar morgen ff naar de musicstore
uhh wel gelezen maar verkeerd gelezenquote:Op woensdag 22 september 2004 20:46 schreef Dezz het volgende:
[..]
Je hebt toch wel gelezen wat ik getypt heb he? Want hij ligt dus niet in de schappen bij de Music Store, je moet die ook daar bestellen!
Die moet ik ook nog steeds kopen idd, was het al bijna vergetenquote:Op zaterdag 25 september 2004 18:12 schreef _Flea_ het volgende:
Vandaag het album van Omar Rodriguez opgehaald. Leuk experimenteel album! Als je van John's experimentele nummers houd en van de Mars Volta, dan is het zeker een aanrader.
Ik vind het ook wel een goede CD, ik luister eigenlijk vooral naar 'Corner' en 'dissolve', dat zijn voor mij de beste nummers. Maar het is zo kort. Ik denk dat hert echte werk nog moet komen, en dat dit alleen maar een opwarmertje is. De 'Sphere in emptiness' is John zijn eigen favoriete CD. hij zegt dat het gitaar werk ruiger is dan op Ataxia.Ben benieuwd!quote:Op dinsdag 28 september 2004 22:51 schreef GF het volgende:
DC EP vandaag gehaald. Mooi gesealed etcHij bevalt me best.
Je mag als je wil een foto plaatsen van je shirtquote:Op donderdag 30 september 2004 15:12 schreef Dezz het volgende:
Gisteren het John Frusciante t-shirt besteld, gaaf
Ik maak wel een foto van mij met het shirt aan, ben alleen benieuwd wanneer ik m binnen krijgquote:Op donderdag 30 september 2004 18:09 schreef sankarst het volgende:
[..]
Je mag als je wil een foto plaatsen van je shirt. Ik wil m misschen ook kopen, maar ik moet nog overtuigd worden of hij de moeite waard is.
Nee nog nergens gezien behalve op die duitse site met samples. Maar dat zal over een paar dagen wel komen.quote:Op donderdag 14 oktober 2004 14:32 schreef Dezz het volgende:
Heeft iemand 'Inside of Emptiness' al ergens kunnen bestellen? Ik koop al m'n John cd's bij de plaatselijke Music Store alleen op hun website is de cd nog steeds niet te bestellen...
Welke is het snelst met leveren?quote:Op woensdag 20 oktober 2004 12:54 schreef Shogo het volgende:
Je kan hem wel bestellen bij:
NLstore
Plato
Proxis (België)
Bol.com
Rockhouse
Oké, zojuist bij bol.com besteldquote:Op woensdag 20 oktober 2004 15:28 schreef Shogo het volgende:
Ik durf het niet te zeggen maar ik denk dat het tussen nlstore en bol.com gaat dan.
Ik heb m gewoon bij een winkel in Utrecht besteld, die jongen zei dat ie gewoon de 25e binnenkomt, dus dan kan ik m komen ophalenquote:Op donderdag 21 oktober 2004 13:23 schreef _Flea_ het volgende:
Ik bestel liever bij Nlstore. Heb ik tenminste geen verzendkosten en ze zijn vrijwel altijd goedkoper.
Ik bestel voortaan bij cdwow.net. Ataxia album voor 6,99 inclusief levering.quote:Op donderdag 21 oktober 2004 13:23 schreef _Flea_ het volgende:
Ik bestel liever bij Nlstore. Heb ik tenminste geen verzendkosten en ze zijn vrijwel altijd goedkoper.
Je weet niet wat je mistquote:Op woensdag 27 oktober 2004 20:55 schreef Dezz het volgende:
Ik download het album nog niet (ik moet me echt inhouden), want ik wil de nummers voor het eerst horen als ik de cd binnen krijg
Oké ik kon me toch niet meer inhouden en ben toch begonnen met downloadenquote:Op woensdag 27 oktober 2004 21:08 schreef sankarst het volgende:
[..]
Je weet niet wat je mist. de rustige nummers vind ik zelf wat minder, zoals A Firm Kick en I'm around. Maar er zitten een paar geweldige up tempo rock nummers op die alles op TWTD overtreffen!
Verstandige keuze!quote:Op woensdag 27 oktober 2004 21:16 schreef Dezz het volgende:
[..]
Oké ik kon me toch niet meer inhouden en ben toch begonnen met downloaden![]()
De spanning om de nummers te horen werd me teveel
Ik keek net ook ff bij nlstore en daar hebben ze Inside of Emptiness ook niet, zou er iets mis zijn gegaan met bestellingen naar Europa ofzo.....quote:Op maandag 1 november 2004 20:07 schreef Gyan het volgende:
Ik heb vandaag m'n T-shirt binnengekregen. Zo geweldig is hij eigenlijk niet, maar dat maakt niets uit want er staat John Frusciante op.
Ik wacht nog steeds op de LP's van DC EP, Automatic Writing en Inside of Emptiness.
En het meest klote daaraan is dat ik daarvoor aanbetalingen voor heb gedaan. Van Amazon.de kopen zit er dus niet meer in.
Ik heb hem vandaag binnengekregenquote:Op dinsdag 2 november 2004 10:19 schreef Dezz het volgende:
Nou hebben ze zelfs mijn bestelling geanulleerd
Verdomme! Weet iemand waar ze 'Inside of Emptiness' wel hebben???
Daar hoort natuurlijk ook een cover bij.quote:Op zondag 7 november 2004 13:29 schreef _Flea_ het volgende:
De tracklisting voor Curtains:
1. The Past Recedes
2. Lever Pulled
3. Anne
4. A Name
5. The Real
6. Control
7. Your Warning
8. Hope
9. Ascension
10. Time Tonight
11. Leap Your Bar
Vette cover!quote:Op dinsdag 9 november 2004 16:28 schreef Shogo het volgende:
[..]
Daar hoort natuurlijk ook een cover bij.
[afbeelding]
Ja, vette openingspostquote:Op woensdag 10 november 2004 12:12 schreef Shogo het volgende:
Misschien is het leuk om bij deel 3 een overzicht te maken van alle albums + covers/tracklist?
20 minuten? Dan ben je in de war met iets andersquote:Op donderdag 11 november 2004 11:35 schreef DeadStar het volgende:
Ik ben nogsteeds opzoek naar het gehele (20 minuten durende) interview met de VPRO 1994, heb er 2 fragmenten uit en het is behoorlijk indrukwekkend. Ben heel benieuwd naar het gehele interview.
heb em eergister voor et eerst gehoord, eerste indruk = vind em wel wat minder dan zn meeste andere solowerk en performance's .. maar nog steeds zeker niet verkeerdquote:Op dinsdag 9 november 2004 18:14 schreef Dezz het volgende:
Vandaag 'Inside of Emptiness' eindelijk binnen
Ik vind het echt een geniale plaat, weer lekker anders. Vooral de solo in 'Look On' vind ik echt lekker klinken.quote:Op donderdag 11 november 2004 23:48 schreef aragorntje het volgende:
[..]
heb em eergister voor et eerst gehoord, eerste indruk = vind em wel wat minder dan zn meeste andere solowerk en performance's .. maar nog steeds zeker niet verkeerd
Dat kan ookquote:Op donderdag 11 november 2004 21:53 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
20 minuten? Dan ben je in de war met iets anders
De totale film die rondzwerft op internet duurt 50 minuten en bevat VPRO94 en Stuff.
Dat zoek ik ook nog. Ik heb wel wat stukken van een interview uit 92. Daarin jammen ze o.a. in de garage van Flea. Ook verteld John een ranzig verhaal over een griet die een volle tampon leegzoog of zoiets.quote:Op dinsdag 16 november 2004 14:53 schreef IsaacD het volgende:
Ik ben eigenlijk nog steeds op zoek naar het complete interview (uit '92 dacht ik) op die boot in Amsterdam. En de Onrust! met het interview met ze uit 1990. En het uitmarkt concert. Genoeg dus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |