abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_19400130
Alex Jones: " Deze informatie is van levensbelang:jou toekomst en dat van je kinderen hangt er van af."

Alex Jones is zonder de twijfel de gootste vechter tegen de Nieuwe Wereld Orde van vandaag de dag. Met zijn eigen radioshow bereikt hij miljoenen luisteraars elke werkdag via shortwave en internet.
Zijn websites hebben miljoenen hits per maand. Hij is een regelmatige gast op Coast2Coast met een bereik van 50 miljoenen mensen. En hij heeft 10 zeer succesvolle documentaire's gemaakt die dagelijks vele mensen doet ontwaken voor de trieste werkelijk van de NWO.

Een van zijn films heeft pas nog aandacht gekregen in de New York Post . De film van Michael Moore 9-11 Fahrenheit zou jatwerk zijn van Alex Jones' film " 911 Road to Tyranny."



Enkele reacties van Fokkers:

"Road to tyranny is een erg goeie intro...de eerste film over dit topic die ik zag. Aardige eye-opener"

"Net die hele 911RTT gezien.
Angstaanjagend welke kant de machthebbers op willen sturen
De hele wereld bestaat uit onzin, achter de schermen gebeurt het echte regeren e.d."

"Ook net 911 road to tyranny gezien, heel bizar allemaal... die film heeft inderdaad een heel compleet overzicht van alle zaken waar je normaal niet zo bij stil staat, maar dat het zo erg is nu in Amerika had ik niet gedacht (dan doel ik oa op die oefeningen die het leger gecombineerd met de lokale politie uitvoert) sjezus wat een maffe zooi. "


(Zijn films zijn onder andere te downloaden via P2P bijv. Kazaa)

Kijk "911 RTT" zelf

zijn 4 websites zijn:

www.prisonplanet.com
www.prisonplanet.tv
www.infowars.com
www.propagandamatrix.com

Hij is te beluisteren tussen 1800 en 2100 nederlands tijd via het intenet en korte golf.

Link


Ik raad iedereen aan een van zijn films te bekijken en deze man te gaan volgen. This guy is for real.
quote:
Alex Jones: "90% van de kijkers wordt wakker. Er zit geen copyright op mijn films. Brandt zelf 10 exemplaren en deel ze uit aan familie en vrienden. "


[ Bericht 0% gewijzigd door NorthernStar op 07-09-2004 20:09:33 ]
pi_19400156
quote:
zijn eigen radioshow bereikt hij 10-tallen luisters elke werkdag
pi_19401024
ik ga bovengenoemde sites zeker ff checken. was er eerder in een ander topic ook al op gewezen. Als hij zoveel luisteraars bereikt, waarom luistert dan meer dan de helft van de amerikanen nog naar Bush, zij het sceptisch?
pi_19401282
quote:
Op dinsdag 25 mei 2004 19:33 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
ik ga bovengenoemde sites zeker ff checken. was er eerder in een ander topic ook al op gewezen. Als hij zoveel luisteraars bereikt, waarom luistert dan meer dan de helft van de amerikanen nog naar Bush, zij het sceptisch?
Gelukkig stappen steeds meer over op het alternatieve nieuws op het internet.



[ Bericht 1% gewijzigd door ramzes op 26-05-2004 13:07:18 ]
  dinsdag 25 mei 2004 @ 19:43:13 #5
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_19401305
ik was al op de hoogte , indd een eerbare man..

zal hem nog even een email sturen...

of nee wacht , dat had ik al gedaan...
nog geen antwoord gekregen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_19402441
Ik vind 9-11Road to tyranny zijn beste. Mooie gladde presentatie. Alleen een beetje teveel aaandacht voor Waco. Wat vinden jullie ervan?
  Eindredactie Games dinsdag 25 mei 2004 @ 20:23:58 #7
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_19402464
ff rippen dan maar
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  dinsdag 25 mei 2004 @ 21:33:24 #8
58338 ToshitsuguTakamatsu
Nothing as it seems
pi_19404651
Road to tyranny is een erg goeie intro...de eerste film over dit topic die ik zag. Aardige eye-opener.

Ik ben trouwens wel blij dat Jones zich voornamelijk richt op de "normale" wereld en de spirituele zaken achterwege laat (op z'n eigen site tenminste). Zo is die beter bereikbaar voor een groot publiek.

Wat wel grappig is dat hij beinvloed wordt door C2C waar die sinds kort op verschijnt. Soms gooit die er nu een antwoord op iemand z'n vraag uit als: "yeah, there was intelligent life on Mars. They know it and there not telling us...bye" Iedereen die al tijden de interviews en werk van Hoagland volgt weet waar die het vandaan heeft, maar om het zo te zeggen is een beetje te.....uhm.....enthousiant. Maar dat maakt em wel leuk om naar te luisteren.

In policestate II maakt die trouwens echt een meesterzet. Er staat een generaal een persconferentie over anti-drugs te houden: Vraagt hij doodleuk waarom hij mensen inhuurt die gepakt en veroordeeld zijn voor massale drugssmokkel (via CIA). Die gast die had het niet meer de 1e 6 seconden, voordat die begon te lullen over de arme kinderen. (jaar later werd ook die generaal veroordeeld)

Voor up-to-date nieuws is hij absoluut de beste.
'The Third Reich is the first power which not only recognizes, but puts into practice, the high principles of the Papacy.'
- Franz von Papen, 1933, second in command to Hitler when the alligance was signed between the Vatican and the Nazi regime.
pi_19405560
Een van zijn beste acties vind ik dat hij tijdens een toespraak van toen nog gouveneur Bush junior op de man af vraagt waarom hij alleen maar liegt en niks wezelijks bespreekt zoals over de geheime genootschap CFR en de Federal Resereve. HAHAHAH. Bush echt met zijn bek vol tanden...

Police State 3 geloof ik....
pi_19407386
Net die hele 911RTT gezien.

Angstaanjagend welke kant de machthebbers op willen sturen
De hele wereld bestaat uit onzin, achter de schermen gebeurt het echte regeren e.d.

Heeft Alex Jones noch meer van dit soort films/docu's gemaakt?
  woensdag 26 mei 2004 @ 03:36:31 #11
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_19411820
weet je , nu even eraan denkend...die micheal moore he
eigenlijk zou micheal juist nu er zoveel aandacht is alex jones erbij moeten halen
zou ijzersterk staan man!!

ik ga M.Moore even een mail sturen...
puik idee!
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  woensdag 26 mei 2004 @ 10:11:36 #12
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_19414155
goh dat de illuminati dat nog niet uit de lucht gehaald hebben..
pi_19415504
quote:
Op dinsdag 25 mei 2004 23:03 schreef Refragmental het volgende:
Net die hele 911RTT gezien.

Angstaanjagend welke kant de machthebbers op willen sturen
De hele wereld bestaat uit onzin, achter de schermen gebeurt het echte regeren e.d.

Heeft Alex Jones noch meer van dit soort films/docu's gemaakt?
Ja zijn beste zijn:

* 911 RTT
* Police state 3
* Masters of Terror (zelf kijken)
* America destroid by design
* Matrix of Evil

En natuurlijk " Darc Secrets inside Bohemion Grove "( zelf kijken) waarin hij infiltreert in een bijeenkomst van een van de belangrijkste geheime genootschappen.

[ Bericht 4% gewijzigd door ramzes op 26-05-2004 11:59:59 ]
  FOK!fotograaf woensdag 26 mei 2004 @ 11:50:16 #14
18921 freud
Who's John Galt?
pi_19416329
TS, het feit dat de nieuwe film van MM over hetzelfde onderwerp gaat maakt het imo nog geen jatwerk . Maar goed, beide zijn erg goed in het aanwijzen van zere plekken en het in heldere taal samenbrengen van feiten. De reactie van de betrokkenen is ook wel apart. Ze zijn meer bezig met het in discrediet brengen en tegenwerken van die mensen, dan dat ze hun claims weerleggen. Als ze zouden liegen zoals Bush etc beweren, dan lijkt het me logischer om de leugens te weerleggen.

Maar goed, zolang de doorsnee wereldbewoner nog aan het infuus van de reguliere nieuwsvoorziening hangt, blijven die types aan de macht.
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
pi_19416418
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 11:50 schreef freud het volgende:
TS, het feit dat de nieuwe film van MM over hetzelfde onderwerp gaat maakt het imo nog geen jatwerk .
Om misverstanden te voorkomen:Is niet persee mijn mening maar van iemand in de New York Post. Hoe de film van MM ook uitpakt ik vind 911 RTT toch beter...
  FOK!fotograaf woensdag 26 mei 2004 @ 12:11:29 #16
18921 freud
Who's John Galt?
pi_19416901
Is dat niet wat voorbarig? Iets sleechter vinden voordat je het gezien hebt?
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
pi_19417265
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 12:11 schreef freud het volgende:
Is dat niet wat voorbarig? Iets sleechter vinden voordat je het gezien hebt?
Aangezien MM de officiele versie van het gebeuren volgt---> Nee

[ Bericht 82% gewijzigd door ramzes op 26-05-2004 13:13:34 ]
pi_19421627
Zoals bij elke charismatische goeroe zijn er altijd wel mensen die als makke lammetjes achter de verhalen aanlopen, hoe idioot de beweringen ook mogen zijn. Doembeelden zoals het einde van de wereld (of een opkomende dictatuur) zijn een populair thema voor dergelijke 'verlichte personen'. Meng dat met wat halve waarheden en verhalen met complottheoriën en geheime boe-man organisaties en je hebt infowars.
"Relativity applies to physics, NOT ETHICS."
  woensdag 26 mei 2004 @ 17:09:13 #19
58338 ToshitsuguTakamatsu
Nothing as it seems
pi_19424895
quote:
Heeft Alex Jones noch meer van dit soort films/docu's gemaakt?
stuk of 10.
http://www.store.yahoo.com/infowars-shop/videos.html

Geen copyright. Te downen via emule als je het geld niet hebt.

Laatste interview van Rense met Alex Jones (24-5-2004):
http://www.soundwaves2000.com/rense/archives.html

Volgens mij heb je een streamripper nodig wil je hem opslaan. (bv net transport)
'The Third Reich is the first power which not only recognizes, but puts into practice, the high principles of the Papacy.'
- Franz von Papen, 1933, second in command to Hitler when the alligance was signed between the Vatican and the Nazi regime.
  woensdag 26 mei 2004 @ 17:11:35 #20
58338 ToshitsuguTakamatsu
Nothing as it seems
pi_19424950
quote:
Zoals bij elke charismatische goeroe zijn er altijd wel mensen die als makke lammetjes achter de verhalen aanlopen, hoe idioot de beweringen ook mogen zijn. Doembeelden zoals het einde van de wereld (of een opkomende dictatuur) zijn een populair thema voor dergelijke 'verlichte personen'. Meng dat met wat halve waarheden en verhalen met complottheoriën en geheime boe-man organisaties en je hebt infowars.
Gelukkig zijn we niet allemaal zo slim als jouw.
'The Third Reich is the first power which not only recognizes, but puts into practice, the high principles of the Papacy.'
- Franz von Papen, 1933, second in command to Hitler when the alligance was signed between the Vatican and the Nazi regime.
pi_19431259
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 15:24 schreef Davitamon het volgende:
Zoals bij elke charismatische goeroe zijn er altijd wel mensen die als makke lammetjes achter de verhalen aanlopen, hoe idioot de beweringen ook mogen zijn. Doembeelden zoals het einde van de wereld (of een opkomende dictatuur) zijn een populair thema voor dergelijke 'verlichte personen'. Meng dat met wat halve waarheden en verhalen met complottheoriën en geheime boe-man organisaties en je hebt infowars.
Volgens mij heb je het "filmpje" niet gezien.
Je staat versteld hoeveel bronnen, nieuwsberichten en (regerings)documenten hij aanhaalt.
  woensdag 26 mei 2004 @ 21:28:30 #22
16715 Mylene
*schatje*
pi_19431417
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 11:50 schreef freud het volgende:
TS, het feit dat de nieuwe film van MM over hetzelfde onderwerp gaat maakt het imo nog geen jatwerk
Volgens de New York Post wel.
quote:
NY POST: MICHAEL Moore 's anti-Bush film "Fahrenheit 9/11" isn't even original. Two years ago, "9/11: The Road to Tyranny," a real documentary by Alex Jones , had most of the "facts" Moore uses in his scatter-shot diatribe. Jones, who is less interested in making money than the self-aggrandizing Moore, released his film for free on his Web site www.infowars.com, where it drew legions of new fans, including producer Curt Johnson , who is hiring Jones as a consultant on a political action thriller titled "Wake Up."
  woensdag 26 mei 2004 @ 23:37:19 #23
78859 MoonBaby
Mark it zero!!!
pi_19435020
Ook net 911 road to tyranny gezien, heel bizar allemaal... die film heeft inderdaad een heel compleet overzicht van alle zaken waar je normaal niet zo bij stil staat, maar dat het zo erg is nu in Amerika had ik niet gedacht (dan doel ik oa op die oefeningen die het leger gecombineerd met de lokale politie uitvoert) sjezus wat een maffe zooi.

Normaal gesproken lijkt het inderdaad allemaal zo ver gezocht: lluminati, rfid-chips, geheime vennootschappen, chemtrails weet ik het allemaal... het zal allemaal wel.
Gelukkig zijn er (volgens mij vrij veel) mensen die toch hun gevoel volgen en op dit soort sites en onderwerpen en films stuiten. Ik zeg vaak altijd maar zo: al zou je denken dat het allemaal maar fanatieke paranoia ideeen zijn, verrijk jezelf dan in ieder geval met wat speurwerk zodat je toch dingen in je achterhoofd kan houden.

Onlangs had ik toevallig het filmpje van Zapruder van de aanslag op JFK gedownload waarop je dus echt duidelijk ziet dat de chauffeur uiteindelijk het schot in het hoofd van JFK levert. Dit is allemaal geloof ik allang bekent, maar alleen is het volgens mij nooit echt doorgedrongen. (BTW dat stukje van de aanslag op JFK wat ze in Road To Tiranny laten zien is dus de ingezoomde versie op JFK, waarbij je de chaufeur dus NIET ziet maar ok, op Kazaa staat ie wel.)
Sinds ik eigenlijk dat filmpje heb gezien, waarin het dus overduidelijk is dat de authoriteiten alle kaarten in handen hebben ten aanzien van media, FBI, CIA noem maar op begon bij mij het lichtje te branden. Het lichtje vanuit een heel ander perspectief op de regeringen dan.
"... she kidnapped herself."
  woensdag 26 mei 2004 @ 23:51:47 #24
58338 ToshitsuguTakamatsu
Nothing as it seems
pi_19435311
quote:
maar dat het zo erg is nu in Amerika had ik niet gedacht
En die film is al 2 jaar oud. Hij heeft nog 5 nieuwere ofzo.
quote:
waarop je dus echt duidelijk ziet dat de chauffeur uiteindelijk het schot in het hoofd van JFK levert.
Die versie heb ik nog nooit gehoord....wat wel duidelijk is, is dat het officiele verhaal onzin. Er was officieel 1 schutter......JFK werd duidelijk van achter en daarna van voren geraakt. Onmogelijk dus. Hoef je geeneens op de rest in te gaan.

Er staat veel onzin over JFK op het net. Hier heeft Alex Jones een interessant interview:
http://www.prisonplanet.com/112003mcclellan.html
'The Third Reich is the first power which not only recognizes, but puts into practice, the high principles of the Papacy.'
- Franz von Papen, 1933, second in command to Hitler when the alligance was signed between the Vatican and the Nazi regime.
  donderdag 27 mei 2004 @ 09:50:01 #25
78859 MoonBaby
Mark it zero!!!
pi_19439412
off topic eigenlijk, maar over JFK.

Ik had een paar weken terug een (Nederlandse) site gevonden met stills en het verhaal over de Kennedy Zapruder film. Het verhaal was inderdaad dat de chauffeur het laatste schot loste, met stills erbij etc etc. Het is ook duidelijk in de film te zien. Dus ik dacht, dat is dan nu wel aardig om een linkie te plaatsen, omdat er zoveel plaatjes zijn waarin het zo duidelijk naar voren komt. Dus ik naar mijn favorieten, klik die link weer aan... wat denk je? Is die hele pagina veranderd en nu staat er het volgende:

"See this really good online video of the Zapruder footage of the murder of John F. Kennedy. When a bad copy of it is viewed, or a copy with a low resolution, it's easy to be fooled and be lead to think the driver is actually shooting Kennedy through the head. However, if you look carefully, and especially when you look at this footage (close-up 1 footage) frame by frame (use QuickTime player to be able to do this easily), then you will see that what could appear to be a gun in the driver's hand is actually the hair of the agent sitting next to the driver, which reflects the sun. When the car slows down after the first shot, the agent moves forward and back, resulting in the odd reflection. What appears to be the driver's arm holding a gun is actually the side of the car also reflecting bright sunlight. The driver makes a quick turn to see what's going on, but he never takes his hands of the wheel."


Echt gelul dus bovenstaande... iig: op kazaa staan de filmpjes nog wel, en ik weet nu in het vervolg dat ik bepaalde verhalen op internet beter kan copy-pasten dan toe voegen aan favorieten. Zal ook binnenkort eens kijken of ik ook wat open directories kan maken, dan kan ik het filmpje hier posten voor diegenen die het nog niet gezien hebben: je haar staat stijl achterover als je het juiste filmpje ziet.
"... she kidnapped herself."
  donderdag 27 mei 2004 @ 10:10:56 #26
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_19439835
dat is dus desinformatie MoonBaby

Goed dat je het even hier verteld.

dit is vast weer vrolijk door de cia gedaan....
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  donderdag 27 mei 2004 @ 11:17:37 #27
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_19441531
quote:
Op woensdag 26 mei 2004 21:28 schreef schatje het volgende:

[..]

Volgens de New York Post wel.
[..]
Nee, volgens iemand die een stukje schrijft in de NY-Times.
In het 'Gossip' gedeelteK http://www.nypost.com/gossip/17026.htm
Maar goed, Alex Jones met zijn onzin over de VN
Als er een amerikaan begint over de VN die zijn land wil innemen, dan trek ik dat toch heel sterk in twijfel.

[ Bericht 10% gewijzigd door Nyrem op 27-05-2004 11:24:37 ]
pi_19444030
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 11:17 schreef Nyrem het volgende:

[..]

Nee, volgens iemand die een stukje schrijft in de NY-Times.
In het 'Gossip' gedeelteK http://www.nypost.com/gossip/17026.htm
Maar goed, Alex Jones met zijn onzin over de VN
Als er een amerikaan begint over de VN die zijn land wil innemen, dan trek ik dat toch heel sterk in twijfel.
Nee, wat Moore zegt over 9-11 en Bin Laden is allemaal oude koek. Alex Jones kwam daar veel eerder mee. Zelfs ik en Cosma. Ik heb al die artikels nog kleine Nyrem .
  donderdag 27 mei 2004 @ 12:46:14 #29
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_19444219
quote:
Ik had een paar weken terug een (Nederlandse) site gevonden met stills en het verhaal over de Kennedy Zapruder film. Het verhaal was inderdaad dat de chauffeur het laatste schot loste, met stills erbij etc etc. Het is ook duidelijk in de film te zien. Dus ik dacht, dat is dan nu wel aardig om een linkie te plaatsen, omdat er zoveel plaatjes zijn waarin het zo duidelijk naar voren komt. Dus ik naar mijn favorieten, klik die link weer aan... wat denk je? Is die hele pagina veranderd en nu staat er het volgende:
Zal ik je dan blijmaken ! , ik heb deze ooit gecaptured uit de film "The Killing Of America" een docu over alle moordaanslagen van die tijd !

Het gaat er om dat in de originele Zapruder film de Chaufeur ook te zien was in tegenstelling tot de later gebruikte uitgeknipte versie !

sommige noemen het reflecties van het Chroom van de deur

Oordeelt U zelf !

http://www.xs4all.nl/~jmt1970/movies/JFKassas.avi

8 MB (weet niet hoelang ik hem laat staan !
pi_19444290
quote:
Maar goed, Alex Jones met zijn onzin over de VN
Als er een amerikaan begint over de VN die zijn land wil innemen, dan trek ik dat toch heel sterk in twijfel.
De VN is ook gewoon een onderdeel van het militair-industrieel complex en wordt ook gecontroleert door dezelfde wereldelitie. Of dacht je dat het anders was?
  donderdag 27 mei 2004 @ 12:55:14 #31
78859 MoonBaby
Mark it zero!!!
pi_19444463
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 12:46 schreef merlin693 het volgende:

[..]


Oordeelt U zelf !

http://www.xs4all.nl/~jmt1970/movies/JFKassas.avi

8 MB (weet niet hoelang ik hem laat staan !
Het LIJKT erop, maar (niet om af te kraken) de filmpjes die ik heb zijn wat betere kwaliteit en hebben ook slow motion... maar inderdaad om dit soort onbewerkte versies gaat het ja!

Thank You!

(PS: Zal nog steeds binnenkot proberen de bestandjes die ik heb te uploaden en er een topicje over te openen)
"... she kidnapped herself."
pi_19445195
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 12:46 schreef merlin693 het volgende:

[..]

Zal ik je dan blijmaken ! , ik heb deze ooit gecaptured uit de film "The Killing Of America" een docu over alle moordaanslagen van die tijd !

Het gaat er om dat in de originele Zapruder film de Chaufeur ook te zien was in tegenstelling tot de later gebruikte uitgeknipte versie !

sommige noemen het reflecties van het Chroom van de deur

Oordeelt U zelf !

http://www.xs4all.nl/~jmt1970/movies/JFKassas.avi

8 MB (weet niet hoelang ik hem laat staan !
Jullie willen gewoon iets zien.

Maar uiteraard is die website waar het fillmpje op stond veranderd door de CIA (en niet door iemand die twijfels kreeg over waarheid van het verhaal) Sommigen hebben echt teveel slechte films gezien volgens mij
"Relativity applies to physics, NOT ETHICS."
pi_19445257
Davitamon is of een 'natural born basher' of een Fortuynist. Ik gok het laatste.

Davitamon heb je 911 RTT al gezien? Zo ja wat vond je ervan? Zo nee, ff doen joh.

PS Mensen blijf ontopic aub. Deze draad niet vervuilen met UFO-BS enzo. B.v.d.

[ Bericht 18% gewijzigd door ramzes op 27-05-2004 13:39:41 ]
pi_19446058
Uiteraard heb ik het gezien.

En wat ik ervan vond? Een compleet suggestief filmpje. Het had veel weg van een foute Tell-Sell reclame (tot op de stem van Jones en de overgangseffectjes toe), die geen producten maar leugens verkocht. Maar ik kan goed inzien dat mensen, die goedgelovig zijn en snel vallen voor simpele retoriek, eenvoudig achter dergelijke stukjes propaganda aanlopen.
"Relativity applies to physics, NOT ETHICS."
pi_19446401
Wat je van de feiten vond dus.( Vergelijk: Wat vond je van het boek? Slecht :de kaft was goedkoop.... )

Ik geef je gelijk dat de kwaliteit beter kan maar dit is geen man met miljoenen. Voor iemand zonder geld vind ik het top.
Maar m.b.t de zg. leugens. Licht me in.

Is het een leugen dat:

* Het PNAC-doucument vermeld dat er een Pearl Harbor-gebeurtenis nodig is voor hun plannen?
* Dat er voorkennis was betreffende de aanslagen op Pearl Harbor
* Dat wistelblowers zijn gefrusteerd en bedreigt met arestatie.
* Dat Al Q. getraind en gesponsert is door de VS.
* Dat Osama een CIA-asset is?
* Dat er aanvals-drills bestonden waarin gekaapte vlieguigen werden gecrashed in Wash. en NY
* Dat het een standaardprocedure is dat er Norad-straaljagers opstijgen zodra een vliegtuig van zijn koers afwijkt en dat deze 9-11 aan de grond zijn gehouden.
* Dat er een patroon is van aanslagen door bepaalde diensten op "eigen' doelen om vervolgens de vijand de schuld te geven.
* Dat er niet zoiets bestaat als een Total Information Awareness-programa met plannen voor een menselijk geimplanteerde chip

Zo kan ik nog wel tig punten noemen. Zijn dat leugens of zijn dat Feiten? Zover ik weet zijn dit gedocumenteerde feiten. Ik heb ze gechekt. Als jij meer weet dan ik...Please enlighten me.

Graag zelfs want ik wordt er niet vrolijk van...

Mmmm iets zegt me dat je niet gaat reageren op deze post...

[ Bericht 2% gewijzigd door ramzes op 27-05-2004 14:44:17 ]
pi_19447152
Heheh, ben net aan het kijken maar die Alex Jones doet me ongelooflijk veel aan Harm Edens (Dit was het nieuws) denken.
pi_19447580
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 14:19 schreef ramzes het volgende:
Wat je van de feiten vond dus.( Vergelijk: Wat vond je van het boek? Slecht :de kaft was goedkoop.... )

Ik geef je gelijk dat de kwaliteit beter kan maar dit is geen man met miljoenen. Voor iemand zonder geld vind ik het top.
Maar m.b.t de zg. leugens. Licht me in.

Is het een leugen dat:

* Het PNAC-doucument vermeld dat er een Pearl Harbor-gebeurtenis nodig is voor hun plannen?
* Dat er voorkennis was betreffende de aanslagen op Pearl Harbor
* Dat wistelblowers zijn gefrusteerd en bedreigt met arestatie.
* Dat Al Q. getraind en gesponsert is door de VS.
* Dat Osama een CIA-asset is?
* Dat er aanvals-drills bestonden waarin gekaapte vlieguigen werden gecrashed in Wash. en NY
* Dat het een standaardprocedure is dat er Norad-straaljagers opstijgen zodra een vliegtuig van zijn koers afwijkt en dat deze 9-11 aan de grond zijn gehouden.
* Dat er een patroon is van aanslagen door bepaalde diensten op "eigen' doelen om vervolgens de vijand de schuld te geven.
* Dat er niet zoiets bestaat als een Total Information Awareness-programa met plannen voor een menselijk geimplanteerde chip

Zo kan ik nog wel tig punten noemen. Zijn dat leugens of zijn dat Feiten? Zover ik weet zijn dit gedocumenteerde feiten. Ik heb ze gechekt. Als jij meer weet dan ik...Please enlighten me.

Graag zelfs want ik wordt er niet vrolijk van...

Mmmm iets zegt me dat je niet gaat reageren op deze post...
Iemand die beweert dat bewijs bestaat is wat anders dan dat het bewijs daadwerkelijk bestaat, blijkbaar wil je dat verschil niet zien. Dan kun je wel wat documenten met wat zinnen voorbij laten komen, maar wie zegt mij dat er niet ergens in de schakel iemand is geweest die zoiets gefabriceerd heeft, om maar iets te noemen. Bepaalde partijen hebben daar weldegelijk belang bij, vergeet dat niet. En die Alex Jones is nou ook niet bepaalde een objectieve bron, maar een man die onder elke steen een complot ziet.
"Relativity applies to physics, NOT ETHICS."
  donderdag 27 mei 2004 @ 16:12:14 #38
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_19449482
omdat ik de documenten heb opgezocht en bij officiele instanties heb gevonden !
  donderdag 27 mei 2004 @ 16:15:04 #39
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_19449544
quote:
quote:Op donderdag 27 mei 2004 12:46 schreef merlin693 het volgende:

[..]

Zal ik je dan blijmaken ! , ik heb deze ooit gecaptured uit de film "The Killing Of America" een docu over alle moordaanslagen van die tijd !

Het gaat er om dat in de originele Zapruder film de Chaufeur ook te zien was in tegenstelling tot de later gebruikte uitgeknipte versie !

sommige noemen het reflecties van het Chroom van de deur

Oordeelt U zelf !

http://www.xs4all.nl/~jmt1970/movies/JFKassas.avi

8 MB (weet niet hoelang ik hem laat staan !
Davitamon schreef
quote:
Jullie willen gewoon iets zien.
HOHOHO..wil je me geen woorden in m'n mond gaan leggen !! grrrr
quote:
Maar uiteraard is die website waar het fillmpje op stond veranderd door de CIA (en niet door iemand die twijfels kreeg over waarheid van het verhaal) Sommigen hebben echt teveel slechte films gezien volgens mij
en deze dooddoenders zijn ook al zo oud als de weg naar rome ! verzin eens iets beters !

Ramzes schreef
quote:
Mmmm iets zegt me dat je niet gaat reageren op deze post...
jawel hoor maar dan wel de gebruikelijke ontwijkende reactie die we al zo vaak hebben gezien !

[ Bericht 4% gewijzigd door merlin693 op 27-05-2004 16:21:39 ]
pi_19450020
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 15:02 schreef Davitamon het volgende:

[..]

Iemand die beweert dat bewijs bestaat is wat anders dan dat het bewijs daadwerkelijk bestaat, blijkbaar wil je dat verschil niet zien. Dan kun je wel wat documenten met wat zinnen voorbij laten komen, maar wie zegt mij dat er niet ergens in de schakel iemand is geweest die zoiets gefabriceerd heeft, om maar iets te noemen
Jij bent degene die er een complot van maakt door te zeggen dat de aangehaalde bronnen gefrabiceed zijn .En als ik je nou de bronnen toon:officiele documenten en officiele nieuwsbronnen. Wat zeg je dan?

[ Bericht 4% gewijzigd door ramzes op 27-05-2004 17:08:52 ]
  donderdag 27 mei 2004 @ 16:58:21 #41
78859 MoonBaby
Mark it zero!!!
pi_19450691
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 13:30 schreef Davitamon het volgende:

[..]

Jullie willen gewoon iets zien.

Maar uiteraard is die website waar het fillmpje op stond veranderd door de CIA (en niet door iemand die twijfels kreeg over waarheid van het verhaal) Sommigen hebben echt teveel slechte films gezien volgens mij
Ehm... nou ik zal je vertellen, ik WIL het helemaal niet zien! Voordat ik dat filmpje van JFK downloadde wist ik geeneens wat me te wachten stond. Ik wilde het "graag" zien omdat het een belangrijke gebeurtenis was in de geschiedenis waarover veel commotie was ontstaan, en dus wilde ik het gewoon eens bekijken meer niet. Wat ik downloade was toevallig de versie waarop je echt overduidelijk ziet dat de chauffeur een schot lost, en toen ik het zag dacht ik echt wtf!? Hoe kan het dat wanneer iets ZO duidelijk is dat het niet uitgekomen is hoe het allemaal in elkaar steekt?!

En ja, dan ga je eens kijken op internet wat mensen erover schrijven, en hoe de media dingen verdraait heeft, de FBI en noem maar op. En die mensen werken er nog steeds, de mensheid en de regering van USA is echt in die tijd niet veranderd hoor...

Daarna kom je automatisch uit op wat mensen oa over de aanslagen op de twin towers schrijven en laten zien (fotos of beeldjes uit de gemaakte video-opnamen)... en dan zie je gewoon dingen die je NIET WILT zien. Ik wil ook graag denken dat het allemaal maar paranoia is, ik hoop het zelfs.

Het is dus geen kwestie van dingen WILLEN zien. Ja als je alle symbooltjes en probeers pentagrammen over steden te leggen wil je uiteraard wel wat zien, dan ben je echt aan het zoeken... maar met dit soort beelden kun je jezelf toch niet langer voor de gek houden?

En ok, dan doe je dat wel: Kennedy is al lang terug laten we het er niet meer over hebben ok... maar voelt de oorlog in Irak zo gerechtvaardigd? Is iedereen het er zo mee eens...? Vinden er niet ingrijpende veranderingen in de wereld plaats onder het mom van bescherming tegen terroristische aanvallen? Was het niet het toppunt dat de twin towers in elkaar klapten, mensen die eruit sprongen, huilende mensen op tv en dat er daarna wat MOEST gebeuren? Kijk eerst eens verder naar de feiten, de onmogelijkheden van het veiligheidssysteem: Als een vliegtuig van zijn route afwijkt, en boven bepaalde gebieden (NO FLY ZONES) komt, en niet meer reageerd dan is er uit VEILIGHEIDsoverwegingen bevoegdheid en zijn er mogelijkheden gecreeerd om het vliegtuig uit de lucht te halen om juist 11 september te voorkomen. Waarom is dat dan niet gebeurd? Zal dit nou echt niet voorzien geweest zijn zo'n mooi hoog doelwit met een vliegtuig rammen?

Dan heb ik het nog geeneens over het instorten van de torens. De torens waren erop gebouwd om een vliegtuigcrash te doorstaan... ja maar er was geen rekening gehouden met het feit dat de brandstof door de liftschachten zou gaan. Laat me niet lachen, het zijn geen mongolen die zo'n toren ontwerpen en bouwen volgens bepaalde specificaties.

Alex Jones haalt dit soort dingen naar voren. Inderdaad, het filpmje was wat amateuristisch hier en daar, en hij deed wat fanatiek hier en daar, maar kijk daar eens doorheen. Wat voor gevoel geven die beelden je, van wat er nu gebeurd in Amerika? Schoolkinderen die bij wijze van oefening door legereenheden en politie in een bus gepropt worden totaal overstuur?

Het spoort gewoon niet, en je kop daarvoor in het zand steken is geen oplossing. Ik hoop ook voor de volle 100% dat het allemaal paranoia is van een stelletje fanatiekelingen die gewoon een hekel hebben aan Bush, of aan autoriteiten in het algemeen.

Maar mocht dat niet het geval zijn, en heeft Alex Jones (en vele anderen) wel gelijk, al is het maar voor de helft, dan zitten we straks allemaal met de gebakken peren, en dan is het HEEL moeilijk om de vrijheid die we nu kennen terug te krijgen.

[ Bericht 6% gewijzigd door MoonBaby op 27-05-2004 17:04:53 ]
"... she kidnapped herself."
pi_19451631
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 16:35 schreef ramzes het volgende:

[..]

Jij bent degene die er een complot van maakt door te zeggen dat de aangehaalde bronnen gefrabiceed zijn
Dan komen we dus allebei met een complot theorie, blijkbaar. Maar die van jou lijkt me toch iets uitgebreider en onwaarschijnlijker dan de mijne. Een document vervalsen tegenover de USA die eigen vliegtuigen in de wtf vliegt en vervolgens hun eigen economie in een dal gooit om maar oorlog te kunnen voeren.
quote:
.En als ik je nou de bronnen toon:officiele documenten en officiele nieuwsbronnen. Wat zeg je dan?
Nou, doe eens een poging, kom eens met officiële documenten en nieuwsbronnen. Ben benieuwd.


MoonBaby, het klopt inderdaad dat er dingen niet kloppen, maar dat betekent nog niet dat men gelijk elke speculatie die tegen het officiële verhaal aan schopt voor feit mag aannemen. En zeker niet als het vanaf zo'n goeroe als Alex Jones komt. Sceptisch zijn kan nooit kwaad.
"Relativity applies to physics, NOT ETHICS."
  donderdag 27 mei 2004 @ 17:54:03 #43
31101 _Led_
Visje aaien niemand zeggen
pi_19451957
En terwijl jullie o zo bezorg zijn en elkaar plat proberen te lullen op een forumpje.
sluit ik me aan bij de winnaars en ga verder met de volgende stap in sociaal-maatschappelijke evolutie

If you can't beat'em, join'em
zzz
  donderdag 27 mei 2004 @ 18:15:10 #44
78859 MoonBaby
Mark it zero!!!
pi_19452408
@Davitamon
Sceptisch zijn kan inderdaad nooit kwaad, en dat moet je ook zijn. Maar wees dan ook niet alleen sceptisch tegenover mensen zoals Alex Jones, maar ook tegenover de (Amerikaanse) regering en hun verklaringen en onderzoeken van de FBI en geheime veiligheidsdiensten.

Dat zijn wel diensten die werken uit naam van de regering, dezelfde diensten die hebben meegeholpen aan het verwringen van de waarheid over de aanslag op JFK en zich in zulke rare kronkels hebben gedrongen dat er bijna lachwekkende officiele rapportages werden gegeven.

Maar het is al lang terug, en we kijken naar de toekomst.

Wat ik op school in geschiedenis nooit heb begrepen en nu wel is dat de geschiedenis zich kan herhalen omdat mensen graag vervelende gebeurtenissen vergeten.
"... she kidnapped herself."
pi_19452541
quote:
* Het PNAC-doucument vermeld dat er een Pearl Harbor-gebeurtenis nodig is voor hun plannen?
http://abcnews.go.com/sec(...)ews/pnac_030310.html

* Dat er voorkennis was betreffende de aanslagen op Pearl Harbor
Is inmiddels algemeen bekend.

* Dat wistlelblowers zijn gefrusteerd en bedreigt met arestatie.
http://www1.timesofindia.(...)ow?art_id=1030259305 en
http://www.guardian.co.uk/Archive/Article/0,4273,4293682,00.html

* Dat Osama een CIA-asset is?
http://www.msnbc.com/news/190144.asp?cp%201=%201&cp1=1

* Dat er aanvals-drills bestonden waarin gekaapte vlieguigen werden gecrashed in Wash. en NY
http://www.usatoday.com/news/washington/2004-04-18-norad_x.htm

* Dat Al Q. getraind en gesponsert is door de VS.

* Dat het een standaardprocedure is dat er Norad-straaljagers opstijgen zodra een vliegtuig van zijn koers afwijkt en dat deze 9-11 aan de grond zijn gehouden.http://www.standdown.net/

* Dat er een patroon is van aanslagen door bepaalde diensten op "eigen' doelen om vervolgens de vijand de schuld te geven.
http://www.indexoftheweb.com/911Why.htm

* Dat er zoiets bestaat als een Total Information Awareness-programa met plannen voor een menselijk geimplanteerde chip.
http://www.wired.com/news/politics/0,1283,56620,00.html


En check deze site ff: http://www.propagandamatrix.com/archive.html

Zo kan ik nog wel tig punten noemen. Zijn dat leugens of zijn dat Feiten? Zover ik weet zijn dit gedocumenteerde feiten. Ik heb ze gechekt. Als jij meer weet dan ik...Please enlighten me.

Graag zelfs want ik wordt er niet vrolijk van...

Mmmm iets zegt me dat je niet gaat reageren op deze post...


Na 't eten ga ik verder...stay tuned.

[ Bericht 9% gewijzigd door ramzes op 27-05-2004 20:38:46 ]
pi_19452814
Dat van JFK??

Is gewoon reflectie in het haar van de bijrijder... is toch wel erg overduidelijk.
Chauffeur heeft ook die reflectie.
pi_19453155
quote:
Op donderdag 27 mei 2004 18:36 schreef Refragmental het volgende:
Dat van JFK??

Is gewoon reflectie in het haar van de bijrijder... is toch wel erg overduidelijk.
Chauffeur heeft ook die reflectie.
Ja precies het is reflectie, ik heb meerdere versie bekeken en ben tot dezelfde conclusie gekomen. Al leek het mij meer op reflectie van de auto zelf.


ramzes, kijk daar hecht ik dus veel meer waarde aan dan aan die schreeuwige filmpjes. Ik ga de berichten even lezen.
"Relativity applies to physics, NOT ETHICS."
  donderdag 27 mei 2004 @ 19:38:37 #48
58338 ToshitsuguTakamatsu
Nothing as it seems
pi_19454286
quote:
Oordeelt U zelf !

http://www.xs4all.nl/~jmt1970/movies/JFKassas.avi

8 MB (weet niet hoelang ik hem laat staan !
Als mensen geloven dat de chauffeur hier het laatste schot afvuurt dan zijn dan moeten ze echt een bril kopen, spijt me zeer. Ik bedoel, buiten dat het gewoon niet te zien is, zou dat compleet nergens op slaan. Er staan 50 getuigen omheen.

Het 1e schot is helaas niet zo duidelijk in dit filmpje te zien. (hoor er volgens mij 2 wat echt geen echo is) 2e schot komt gewoon van rechtsvoor. Na dat schot is er een reflectie op de ruit.

bedankt merlin, ik had deze film niet. De andere was net van een andere camera standpunt en zonder geluid.
quote:
ramzes, kijk daar hecht ik dus veel meer waarde aan dan aan die schreeuwige filmpjes. Ik ga de berichten even lezen.
Al die info was al beschikbaar op sites die al 100x aangegeven waren. Beetje jammer dat je het zo in je schoot geworpen moet krijgen.
quote:
Dat er niet zoiets bestaat als een Total Information Awareness-programa met plannen voor een menselijk geimplanteerde chip
niet? Anyway, TIA is in 2002 of 2003 opgedoekt omdat het te controversieel was. (alleen al het logo). Opgedoekt betekent in dit geval, uit het publieke oog. Ik weet niet meer naar welke instantie het is gegaan, DARPA ofzo.
'The Third Reich is the first power which not only recognizes, but puts into practice, the high principles of the Papacy.'
- Franz von Papen, 1933, second in command to Hitler when the alligance was signed between the Vatican and the Nazi regime.
  donderdag 27 mei 2004 @ 19:54:15 #49
78859 MoonBaby
Mark it zero!!!
pi_19454782
hmm... ik vond het filmpje vrij duidelijk al was het mindere kwaliteit... maar goed ieder z'n eigen mening. Ik post binnenkort wel de versie die ik heb en dan praten we wel weer verder over JFK.

Over die getuigen overigens (blijkt maar weer dat je effies kijkt en niet wat meer verdiept voor je oordeel te vellen) is bekend dat er een flink aantal binnen een jaar na de aanslag op allerlei manieren om het leven zijn gekomen.

[ Bericht 38% gewijzigd door MoonBaby op 27-05-2004 20:00:15 ]
"... she kidnapped herself."
pi_19455340
Idee: Begin een eigen topic over de moord op JFK???

PS Alex Jones is on air (link in startpost van dit topic)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')