eigelijk wel ja...quote:Op maandag 17 mei 2004 17:12 schreef __Saviour__ het volgende:
Dus de oorlog was toch terecht
Om maar even een enorm voorbarige conclusie te trekken.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:12 schreef __Saviour__ het volgende:
Dus de oorlog was toch terecht
OMG > debiel 1 is gearriveerdquote:Op maandag 17 mei 2004 17:16 schreef freud het volgende:
Oh, wat komt dit toch weer goed uit... Lag de granaat naast de videoband met een martelfilmpje door 'terroristen'?
Er is pas reden voor ophef als blijkt dat ze ook écht over grote aantallen van die dingen beschikken.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:19 schreef FEESTsdeel het volgende:
The toxic nerve gas is 20 times as deadly as cyanide.
dit verklaard genoeg over de ophef denk ik
Datzelfde spul werd een jaar of zeven/acht geleden in de metro van Tokyo gegooid door een of andere religeuze bende.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:16 schreef Kindred_Spirits het volgende:
wtf is sarin eigenlijk
ja dat bedoel ik.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:22 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Er is pas reden voor ophef als blijkt dat ze ook écht over grote aantallen van die dingen beschikken.
Tja, als je je in onfrisse kringen begeeft zal je vast ook wel aan onfrisse wapens kunnen komen.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:24 schreef FEESTsdeel het volgende:
Nou ik denk dat ze eerder willen weten hoe ze eraan komen , dan het aantal.
0wja dat deden ze zelf idd ... Saddam doet dit soort stoute dingen nietquote:Op maandag 17 mei 2004 17:29 schreef NeoWize het volgende:
Zo heel moeilijk is Sarin ook niet te maken. in '87 zaten wat irakeze burgers daar al mee te knooien
quote:Op maandag 17 mei 2004 17:07 schreef FEESTsdeel het volgende:
http://www.cnn.com/2004/WORLD/meast/05/17/iraq.main/index.html
Mjah, er zijn nog een paar figuren niet gepakt.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:25 schreef sp3c het volgende:
niet slechts 1 onder de grond verstopte granaat
idd ... weet ik veelquote:Op maandag 17 mei 2004 17:34 schreef Bayer het volgende:
[..]
Mjah, er zijn nog een paar figuren niet gepakt.
Deze zat hoog in de boom.
[afbeelding]
Weet jij veel of hij niet een paar kisten 'in bewaring' heeft.
Het lijkt me niet dat het iraakse regime onder Saddam Hoessein er eentje in voorraad had.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:36 schreef Darklight het volgende:
Benieuwd of er nog meer granaten zijn/worden gevonden
hoe je het ook went of keert, het is wel degenlijk een wmd.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:40 schreef robh het volgende:
Ik kan niet zeggen dat ik echt onder de indruk ben van deze granaat. Is het een wmd? Nee, niet echt. Is deze granaat dan "het gevaar" waar over gesproken werd? Nee. Ook niet.
Waarschijnlijk is het gewoon een leftover uit vroegere tijden. Bewaard door een of andere schapenhoeder.
Helaas voor de mensen die al begonnen te juichen, dit is niet "hét bewijs" wat de coalitie voor ons had heeft aan het zoeken is.
400 kernkoppen lijken me wel wat beter bewijs dan een granaathulsje met sarin.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:42 schreef sp3c het volgende:
[..]
hoe je het ook went of keert, het is wel degenlijk een wmd.
de vondst is misschien wat karig vergeleken met de hoeveelheden waar over werd gesproken maar Sarin gas is wel degelijk een massavernietigingswapen
als ze morgen 400 kernkoppen vinden dan zeg jij nog dat het geen massavernietigingswapen is omdat er geen raketten aanzitten.
Sinds wanneer is het zeer dodelijke gas Sarin verwerkt in een granaat geen WMD?quote:Op maandag 17 mei 2004 17:40 schreef robh het volgende:
Ik kan niet zeggen dat ik echt onder de indruk ben van deze granaat. Is het een wmd? Nee, niet echt.
Ik doelde eigenlijk meer op wmd's die veel slachtoffers kunnen maken, daar valt deze granaat nu niet echt onder. Maar volgens de definitie heb je gelijk.quote:Op maandag 17 mei 2004 17:42 schreef sp3c het volgende:
hoe je het ook went of keert, het is wel degenlijk een wmd.
de vondst is misschien wat karig vergeleken met de hoeveelheden waar over werd gesproken maar Sarin gas is wel degelijk een massavernietigingswapen
Tuurlijk spec, tuurlijk..quote:als ze morgen 400 kernkoppen vinden dan zeg jij nog dat het geen massavernietigingswapen is omdat er geen raketten aanzitten.
Waar staat dat?quote:Op maandag 17 mei 2004 17:45 schreef Dagonet het volgende:
één 20 jaar oude granaat
quote:Op maandag 17 mei 2004 17:48 schreef Bayer het volgende:
[..]
Waar staat dat?
Ah, ik zie m'n typfout!quote:CNN
Kimmitt said the artillery round was of an old style that Saddam Hussein's regime had declared it no longer had after the Persian Gulf War[
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |