Harry past maar netquote:Op zondag 9 mei 2004 23:05 schreef Spindizzy het volgende:
Wat is dat toch met katten en dozen
Harrie:
Hij was een vlaggetje aan het zetten met zijn geurklieren.quote:Op zondag 9 mei 2004 22:41 schreef buitenbeentje het volgende:
En die's oud.
Maar die van Diddle zijn briljant. In slaap vallen met je koppie op de rand van een doos.
quote:Op zondag 9 mei 2004 22:45 schreef Offy het volgende:
Ik kon het niet over mijn hart verkrijgen om haar te vertellen dat ze te dik was voor die tas(zie de vetrol die eroverheen hangt
)
Hmmpfff whahaquote:Op zondag 9 mei 2004 22:49 schreef DarkElf het volgende:
is in een la ook goed?
zo ja:
Ja leuk hé, al die heerlijke beestenquote:Op zondag 9 mei 2004 23:36 schreef Bluezz het volgende:![]()
Heerlijk die foto's weer
Hehe, foto's zijn al wat ouder hoor. Ze heet Floor en ze heeft inmiddels allang een tehuis gevonden, maar een lief koppie heeft ze welquote:
En mooie ogen!quote:Op maandag 10 mei 2004 13:40 schreef Roadster het volgende:
Ze heet Floor en ze heeft inmiddels allang een tehuis gevonden, maar een lief koppie heeft ze wel
Gaaf toch? Alles wat krast of kraakt vinden ze geweldigquote:Op maandag 10 mei 2004 17:46 schreef Twiggy het volgende:
Ik blijf het typisch vinden dat katten zo dol op dozen en tassen zijn. Ik laat bewust de tas of doos een poosje slingeren als ik boodschappen heb gedaan zodat de katten zich even helemaal kunnen uitleven.
Mijn bijdrage:
[afbeelding]
Wat een snoepie zeg... en die ontdeugende blik danquote:Op maandag 10 mei 2004 21:46 schreef DuchessX het volgende:
Nog een fotootje gevonden van Bailey toen hij nog een kitten was
[afbeelding]
Een McKittenquote:Op maandag 10 mei 2004 17:16 schreef Roadster het volgende:
Geen doos, maar wel lachen:
Zodra de tas kraakt dan gaat de kat/kitten natuurlijk helemaal los door dat geluidquote:Op dinsdag 11 mei 2004 12:54 schreef Abonides het volgende:
Als je nou al die katten uit die dozen en tassen wilt krijgen.... is dat dan ook complete zelfmoord? De kat van mijn buren verdedigd dan met zijn leven die doos of tas!
Ik heb altijd de neiging om um dan een beetje te gaan zitten pesten. Geregeld krijg ik dan een mep van um... maar dat was het wel waard.quote:Op dinsdag 11 mei 2004 12:55 schreef Roadster het volgende:
[..]
Zodra de tas kraakt dan gaat de kat/kitten natuurlijk helemaal los door dat geluid
Sjonnie is over de datumquote:
Tis een eigenwijze jaquote:Op dinsdag 11 mei 2004 11:48 schreef Roadster het volgende:
[..]
Wat een snoepie zeg... en die ontdeugende blik dan![]()
Ook weer erg cutequote:Op donderdag 13 mei 2004 16:26 schreef Valentino-46 het volgende:
Nog maar eens een subtiel schopje....
[..]
Sjonnie is over de datum![]()
Nog een paar dozige types
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Rieten mand, telt ook vind ik![]()
[afbeelding]
Super!quote:Op zondag 16 mei 2004 00:11 schreef DuchessX het volgende:
Kat in de zak
altijd een heer onze smokingdudequote:Op dinsdag 18 mei 2004 23:19 schreef DuchessX het volgende:
Die witte sokjes![]()
Die past net niet haha!!quote:Op dinsdag 18 mei 2004 23:26 schreef cinnamongirl het volgende:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |