Ik denk dat je gelijk hebt. En ik kan verder ook niets vinden over de partij.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 15:53 schreef freako het volgende:
Zeg Sidekick, die link die je geeft naar de partij "Democratisch Europa" klopt volgens mij niet (maar zeker weten doe ik het niet). Ik kan zelf geen betere link vinden, maar jouw link leidt naar de "Vereniging Democratisch Europa", maar dat lijkt me meer een babbelclubje wat een keer in de zoveel tijd in Felix Meritis bij elkaar komt. Ik kan er ook geen verkiezingsprogramma e.d. vinden, wel een comite van aanbeveling:
Mevrouw drs. H. d'Ancona
De heer drs. D.A. Benschop
De heer prof. mr. L.J. Brinkhorst
De heer prof. dr P.J.G. Kapteyn
De heer W. Kok
Mevrouw H. May-Weggen
De heer L. de Waal
De heer A.H.E.M. Wellink
En het lijkt me niet waarschijnlijk dat dit comite een splinterpartijtje van een voormalig VVD-bestuurslid ondersteunt.
Agossie....was ie je grote voorbeeld?quote:Op dinsdag 4 mei 2004 15:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Nou en de jouwe ook - beetje flauw en vooral heel hypocriet hoe je reageert op Ryan, in het zelfde topic waarin je het weer nodig vindt om de term Maorijnissen te bezigen. Heb je dan een bord voor je kop of niet?
Ik begrijp van sommige users dat Mao en Hitler op 1 lijn kunnen worden gesteld. En mensen met Hitler vergelijken leidt vrijwel automatisch tot een ban dus........................quote:Op dinsdag 4 mei 2004 17:00 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Agossie....was ie je grote voorbeeld?
Ik vind eerlijk gezegd Sieg Heil ongeveer twintig keer zo kwalijk, afgezaagd en voorspelbaar. Vooral omdat het nog maar ongeveer 34.567 keer op Fok! is voorgekomen dat de nazi's erbij worden gesleept vanuit gene zijde der politieke spectrum.
Aangezien er een POL-boycot van een select groepje users, verwacht ik weinig problemen in dat topic.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 16:44 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[afbeelding] De grote POL mods [afbeelding]
Eindelijk word humor van 2 kanten belicht. Mogen bijtende opmerkingen in dat topic dan ook, aangezien dat ook onder het kopje humor valt?
Oh ja, is Ryan3 al geband? Niks van gezien.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 17:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik begrijp van sommige users dat Mao en Hitler op 1 lijn kunnen worden gesteld. En mensen met Hitler vergelijken leidt vrijwel automatisch tot een ban dus........................
Wie heeft hij met Hitler vergeleken dan?quote:Op dinsdag 4 mei 2004 17:16 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Oh ja, is Ryan3 al geband? Niks van gezien.
Het was geen banaanvraag, hoe kom je daar nou bij. Ik wijs je er slechts op dat die vergelijking tussen Marijnissen en Mao niet gepast is, dus als je anderen vraagt te stoppen met nazi-termen, geef dan zelf het goede voorbeeld. Okay?quote:Banaanvragen was toch ook een ban waard? Goeie sollicitatie van je dus.
Een groep Fokkers die hij blijkbaar schaart onder rechtse nazi-huilies die Hitlers daden vergoelijken. Hoe ie erbij komt weet ik ook niet, maar lees het topic nog maar eens.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 17:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Wie heeft hij met Hitler vergeleken dan?
[..]
Hem vergelijken met Mao is wel degelijk mogelijk, hij was notabene een Maoist. Check your facts.quote:Het was geen banaanvraag, hoe kom je daar nou bij. Ik wijs je er slechts op dat die vergelijking tussen Marijnissen en Mao niet gepast is, dus als je anderen vraagt te stoppen met nazi-termen, geef dan zelf het goede voorbeeld. Okay?
Nee, dat was niet het geval bij jouw ban destijds. Het hangt van de context af of het toelaatbaar is, en bij jouw was dat niet het geval, wat leidde tot een edit. Het was meer het constant doorzeuren over dit wat tot de ban leidde.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 17:06 schreef SCH het volgende:
En mensen met Hitler vergelijken leidt vrijwel automatisch tot een ban dus........................
Grappig dat je dat zegt. Heb je het archief er echt helemaal op nagelezen ofzo? Want je was in die tijd nog helemaal geen moderator en zou normaal gesproken ook niet kunnen weten waar die ban op is gebaseerd. In de correspondentie die ik heb gevoerd werd de Hitlervergelijking trouwens wel degelijk als voornaamste reden opgevoerd. Maar jij vindt dat dus niet te ver gaan, begrijp ik.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 17:42 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Nee, dat was niet het geval bij jouw ban destijds. Het hangt van de context af of het toelaatbaar is, en bij jouw was dat niet het geval, wat leidde tot een edit. Het was meer het constant doorzeuren over dit wat tot de ban leidde.
I was therequote:Op dinsdag 4 mei 2004 19:21 schreef SCH het volgende:
[..]
Grappig dat je dat zegt. Heb je het archief er echt helemaal op nagelezen ofzo? Want je was in die tijd nog helemaal geen moderator en zou normaal gesproken ook niet kunnen weten waar die ban op is gebaseerd.
Ik vond het wel te ver gaan, alleen die opmerking op zich was niet ban-waardig. Maar de vergelijking het heeft wel een rol gespeeld natuurlijk.quote:In de correspondentie die ik heb gevoerd werd de Hitlervergelijking trouwens wel degelijk als voornaamste reden opgevoerd. Maar jij vindt dat dus niet te ver gaan, begrijp ik.
Irritant. Maar het gaat ook om context.quote:En wat vind je van de aanduiding Maorijnissen?
Ik hou het zelf nieteens meer bij.quote:Op woensdag 5 mei 2004 11:09 schreef SCH het volgende:
Nu R-Q en X-Ray weer weg - mag ik vragen of jullie niet iets te voortvarend te werk gaan? Blijven er nog wel mensen over?
Het zal wel volle maan zijn een dezer dagen.quote:Op woensdag 5 mei 2004 11:54 schreef Silmarwen het volgende:
Hey dit wordt idd wel een beetje idioot. De een na de ander wordt gebanned. Is Yvonnen ongesteld ofzo
Yep je moet er in ieder geval moeite voor doen.quote:Op woensdag 5 mei 2004 11:55 schreef Monidique het volgende:
Ach, ach, ach... bans verdien je.
Da's waar.quote:Op woensdag 5 mei 2004 11:56 schreef du_ke het volgende:
[..]
Yep je moet er in ieder geval moeite voor doen.
Als hij nou ook nog vriendjes wordt met Lithoin dan is de wereldvrede ook dichtbijquote:Op woensdag 5 mei 2004 11:58 schreef sizzler het volgende:
[..]
Da's waar.
SCH die het voor x-ray opneemt, wel lief eigenlijk
Ja, gisterenquote:Op woensdag 5 mei 2004 11:56 schreef sizzler het volgende:
[..]
Het zal wel volle maan zijn een dezer dagen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |