Denk je nou echt dat ik er nog serieus op inga? Nee. Niet op deze manier. Je kan geen respect verwachten als jullie die zelf nieteens kunnen tonen. Misschien dat een FA of mijn collegamod er nog op in wil gaan maar ik heb er geen zin meer in zo.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 01:21 schreef Goodluck het volgende:
Maar goed, loop je nou weg of ga je serieus in op hetgeen anderen tegen je zeggen Sizzler ?
Ja, dat is kwalijke censuur, zeker als je gaat schelden en dan het slot er op dondert. Dat is gewoon kinderachtig laf.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 01:25 schreef Goodluck het volgende:
Ik wist trouwens niet dat feedback op slot werd gegooid als het even te moeilijkl/confronterend wordt ?
weer wijzen naar een FA, heb je Nikkie al ingelicht? Vast wel.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 01:28 schreef sizzler het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat ik er nog serieus op inga? Nee. Niet op deze manier. Je kan geen respect verwachten als jullie die zelf nieteens kunnen tonen. Misschien dat een FA of mijn collegamod er nog op in wil gaan maar ik heb er geen zin meer in zo.
Dat is even makkelijk. Allereerst ban je hier mensen omdat ze zich niet aan jouw strenge intrepetatie van de regels houden. Prima, maar vervolgens geef je aan doodsverwensingen van je maatjes die tegen alle regels ingaan weer wel goed te vinden. Als mensen je daar vervolgens mee confronteren gooi je feedback op slot ?quote:Op dinsdag 4 mei 2004 01:28 schreef sizzler het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat ik er nog serieus op inga? Nee. Niet op deze manier. Je kan geen respect verwachten als jullie die zelf nieteens kunnen tonen. Misschien dat een FA of mijn collegamod er nog op in wil gaan maar ik heb er geen zin meer in zo.
Nee idioot, ik ban niet dat doen de FA's, doodverwensingen zijn in sommige gevallen WEL toegestaan (zoals in ONZ waar porno OOK niet is toegestaan) en RQ is GEEN maatje van me die ook NIET op een meet is geweest.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 01:30 schreef Goodluck het volgende:
[..]
Dat is even makkelijk. Alleereerst ban je hier mensen omdat ze zich niet aan jouw strenge intrepetatie van de regels houden, vervolgens geef je aan doodsverwensingen van je maatjes die tegen alle regels ingaan weer wel goed te vinden enals mensen je daar vervolgens mee confronteren gooi je feedback op slot ?![]()
Lafbek!
Kun je dan voortaan ook eens normaal reageren, waarom loopt dit uit de hand? Omdat JIJ met zwaaismileys begint vanachter de pc van je moeder. Kom op zeg, pot... ketel... zwart...quote:Op dinsdag 4 mei 2004 01:35 schreef sizzler het volgende:
[..]
Nee idioot, ik ban niet dat doen de FA's, doodverwensingen zijn in sommige gevallen WEL toegestaan (zoals in ONZ waar porno OOK niet is toegestaan) en RQ is GEEN maatje van me die ook NIET op een meet is geweest.
Weet je wat pas laf en makkelijk is: je eigen falen aan een ander toeschuiven en van achter een pc bij mamma thuis gaan zitten klieren. Daarom is het topic op slot gegooid. Vanwegen het kinderlijke geklier. Of wou je zeggen dat dat serieuze feedback was?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |