Dan mag jij jezelf een gelukkig man noemenquote:Op woensdag 1 september 2004 21:49 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Die track heb ik toevallig op een verzamelaar staan. Hollandse Hits 1996 disc 2 ,,,![]()
Heeft die man nog meer nummers?quote:Op woensdag 1 september 2004 21:51 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Dan mag jij jezelf een gelukkig man noemen![]()
Klik op de link in de OP en stap in de wereld die Wim Rijken heet, vriend!quote:Op woensdag 1 september 2004 21:55 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Heeft die man nog meer nummers?
Er is maar een man die dat kan, en dat is......quote:Op zaterdag 22 januari 2005 17:24 schreef defpaul het volgende:
Wie regelt nou Zomer en zee!!!!!!!!!!!!!!!
En daar kijk ik dan weer niet naar..........quote:Op maandag 24 januari 2005 20:35 schreef mark_03 het volgende:
Onze held had een rolletje in GTST zonet. Hij was van de politieWIM
Hij zat in de cliff, dus hij zal vanavond wel weer even te zien zijnquote:Op dinsdag 25 januari 2005 10:29 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
En daar kijk ik dan weer niet naar..........![]()
Ik kijk nu met spanning naar de herhalingquote:Op dinsdag 25 januari 2005 11:08 schreef mark_03 het volgende:
[..]
Hij zat in de cliff, dus hij zal vanavond wel weer even te zien zijn.
Hij deed 't nie eens slecht![]()
Ik hoorde juist dat ze hem wilden aantrekken voor NSE, om de kijkcijfers op te krikken.quote:Op woensdag 14 september 2005 20:51 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Gelukkig is Wim niet naar Talpa gegaan. Daar is 'ie tenslotte veel te goed voor.
Mag ie ook gelijk aanschuiven bij Thuisquote:Op woensdag 14 september 2005 20:59 schreef belsen het volgende:
[..]
Ik hoorde juist dat ze hem wilden aantrekken voor NSE, om de kijkcijfers op te krikken.
Natuurlijk word hij niet vergetenquote:Ah, een Wim Rijken fantopic. Was al even bang dat deze held hier niet geëerd zou worden.
Ik had kunnen weten dat ik jou hier zou aantreffenquote:Op donderdag 20 januari 2005 11:49 schreef Werner_Koekoeksklok het volgende:
Ha die Wim!
Ja?quote:Op maandag 31 oktober 2005 10:20 schreef Takje het volgende:
[..]
Ik had kunnen weten dat ik jou hier zou aantreffen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |