wtf is er trouwens met d'r tepels aan de hand.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 15:09 schreef deliberator het volgende:
[..]
kan je letters met 3d effect installeren dan?
dus als in deze foto: [afbeelding]
De soeper probeerde zo het effect te creeren alsof ze dikke tieten zou hebben.quote:Op dinsdag 15 maart 2005 15:35 schreef gfree het volgende:
[..]
wtf is er trouwens met d'r tepels aan de hand.
ehm.....dat was ik niet hoorquote:Op dinsdag 15 maart 2005 15:38 schreef ArmaniMania het volgende:
[..]
De soeper probeerde zo het effect te creeren alsof ze dikke tieten zou hebben.
Ik vertelde je al over de layersquote:Op dinsdag 15 maart 2005 15:51 schreef deliberator het volgende:
[..]
ehm.....dat was ik niet hoor
anders wist ik wel hoe die letters moesten
thnx, dat is hetquote:Op dinsdag 15 maart 2005 15:55 schreef ArmaniMania het volgende:
[..]
Ik vertelde je al over de layersNeem eens een grote font, van ongeveer 120 pix ofzo. Automatisch heb je nu een textlayer. Ga vervolgens naar de menubalk en selecteer Layer---> Layer Style-----> Bevel and Emboss. Stoei nu eens met de settings. En zo kun je ook met de outerglow stoeien om eerder getoonde letters te krijgen.
Ohw en als je mIRC hebt, kom eens in ons kanaal #photoshoppersop de server irc.tweakers.net
Photoshop on!
Ik weet niet precies wat je nou precies wilt, maar uitgaande wat ik hier zie vind ik de letters 'eurocarsforum' enigszins onduidelijk, vooral waar het het wiel overlapt. Waarschijnlijk heb je 100% transparantie gebruikt plus een flinke outer glow. Ik zou niet voor 100% transparantie gaan bij een witte glow, omdat je achtergrond ook al vrij licht is. Misschien een andere (donkere) kleur glow en/of je transparantie wat omlaag halen.quote:Op woensdag 16 maart 2005 00:34 schreef AMD64 het volgende:
Heb weer even geknutseld
[afbeelding]
Tips?
Is dit al een verbetering?quote:Op donderdag 17 maart 2005 15:17 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Ik weet niet precies wat je nou precies wilt, maar uitgaande wat ik hier zie vind ik de letters 'eurocarsforum' enigszins onduidelijk, vooral waar het het wiel overlapt. Waarschijnlijk heb je 100% transparantie gebruikt plus een flinke outer glow. Ik zou niet voor 100% transparantie gaan bij een witte glow, omdat je achtergrond ook al vrij licht is. Misschien een andere (donkere) kleur glow en/of je transparantie wat omlaag halen.
Oh, het woordje 'pedal' moest ik een paar keer opnieuw lezen. Ik las er "peorl" of "peoal" in, in eerste instantieMaar in de context is het wel duidelijk.
Wow. Die is echt gaaf!!quote:Op donderdag 17 maart 2005 21:11 schreef Lynx666 het volgende:
Lettertype slogan is al een stuk beter
Tis nu alleen wel zo dat juist de slogan (zeker met de fel rode pijltjes) bijna alle aandacht opeisen en de naam van het forum bijna in het niet valt.
Ik heb net eventjes wat in elkaar gezet, en alles in jouw stijl gehouden, en zo minimalistisch mogelijk, zodat het niet te opzichtig wordt:
[afbeelding]
Zoals je ziet heb ik de naam een dunne donkere rand gegeven zodat het loskomt van de achtergrond. De slogan heb ik iets lichter gemaakt zodat het de titel niet overstemt. Kijk maar of je er iets mee kan.
surequote:Op donderdag 17 maart 2005 22:03 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Wow. Die is echt gaaf!!
Mag ik je even aanmelden op MSN?![]()
Zorg dat je maar 1 document open hebt. Als dan grid verbergt en je document sluit, komt het dan weer terug als je een nieuw document opent?quote:Op donderdag 17 maart 2005 21:56 schreef Bierik het volgende:
Ik heb een probleempje met photoshop.
Ik gebruik het vrij veel (Photoshop 7.0 overigens) en van de ene op de andere dag gebruikt ie automatisch de extra's.
Ik heb zo bijvoorbeeld al meteen wanneer ik photoshop opstart en een nieuwe canvas aanmaak, al een grid staan.
En als je iets maakt, op een layer, en je klikt een andere layer aan, dan krijg je meteen zo'n sleepvlak eromheen (ziet eruit als free transform randje).
Nou vind ik dit mega irritant, maar ik heb een beetje zitten kijken, en ik krijg het niet uit.
Weet iemand hier hoe dat moet?
Want om elke keer als ik iets aanklik ctrl-h te doen, vind ik ook vrij vervelend.
Het werkt zeg maar niet echt lekker zo...
doe er bij Eurocarsforum anders nog even een stroke van 1 pixel breed omheen, dan wordt het wat duidelijker.quote:Op donderdag 17 maart 2005 20:27 schreef AMD64 het volgende:
[..]
Is dit al een verbetering?
[afbeelding]
Hoeft niet meerquote:Op donderdag 17 maart 2005 23:47 schreef mrkanarie het volgende:
[..]
doe er bij Eurocarsforum anders nog even een stroke van 1 pixel breed omheen, dan wordt het wat duidelijker.
De transformatie randen zijn nu weg inderdaad...quote:Op donderdag 17 maart 2005 22:47 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Zorg dat je maar 1 document open hebt. Als dan grid verbergt en je document sluit, komt het dan weer terug als je een nieuw document opent?
En over die 'transformatie' randen: Selecteer je move tool eens. Staat nu bovenaan in de toolbar "Show bounding box" aan? Dan moet je die uitzetten (Hier staan beide opties die je ziet uit).
Dan nu ergernis nummer 2quote:Op vrijdag 18 maart 2005 14:08 schreef Bierik het volgende:
[..]
De transformatie randen zijn nu weg inderdaad...
Had bounding box over het hoofd gezien :p
En ik heb nu idd ook allebij de opties uitstaan.
Anyway, die grid blijft inderdaad wel terugkomen elke keer als ik een nieuw document aanmaak.
Hoe dat komt?
Echt geen idee.
Volgens mij heb ik echt niks aangeklikt.
Misschien iemand anders hier thuis die het per ongeluk gedaan heeft...
Zou kunnen...
In elk geval, bedankt voor het wegnemen van ergernis nr. 1 (in mijn geval)
je neemt een scanner, scant je ov, en dan zie je al dat het een verloren zaak is, de folie om het ov is namelijk van de blaas van een balinees speenvarken (gemixed met poly propy ethyleen) gemaakt dat de eigenschap heeft onder de meeste scanners een soort gloed af te staan waardoor je bijna nooit een goede scan krijgt. Ik zelf zou direct naar David Blaine gaan, hij kan alles...quote:Op dinsdag 14 december 2004 15:09 schreef tjebbe het volgende:
Ok aangezien ik helemaal nix van photoshop weet hier even een domme vraag. Kan iemand mijn vertellen hoe ik van een OV-studentenkaart de tekst af kan halen en er nieuwe op kan zetten zonder dat het er al te amateuristisch uit ziet? Misschien is er zelf iemand die dit voor me wil doen? als dat te veel werk is eventueel een link geven waar het beschreven wordt?
bedankt alvast!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |