50 euro is het beste wat ik tot nu toe gezien heb. Dan heb je dus in zekere zin van de 3 dvd's er 1 gratis.quote:Op donderdag 28 oktober 2004 23:20 schreef TheFrankey het volgende:
heeft iemand misschien al een update omtrend de volledige 10-delige serie van friends op dvd-in-1-koop-box
Ik denk dat hij de hele box bedoeldquote:Op vrijdag 29 oktober 2004 00:17 schreef scanman01 het volgende:
[..]
50 euro is het beste wat ik tot nu toe gezien heb. Dan heb je dus in zekere zin van de 3 dvd's er 1 gratis.
Je bedoelt serie 10 zeker?? Niet de hele box dudequote:Op vrijdag 29 oktober 2004 00:17 schreef scanman01 het volgende:
[..]
50 euro is het beste wat ik tot nu toe gezien heb. Dan heb je dus in zekere zin van de 3 dvd's er 1 gratis.
http://www.dvdplaneet.nl/view_product.php?product=FRI8TB6G25quote:Op vrijdag 29 oktober 2004 10:36 schreef TheFrankey het volgende:
nee ik ben echt op zoek naar de hele set. Dus niet los series 1 tot en met 8 ofzo. Maar gewoon series 1-10.
Ben beniewd of dit nog uitkomt in nederland
Klinkt bekend!quote:Op vrijdag 29 oktober 2004 11:41 schreef Tr0ublegum het volgende:
......
En Seizoen tien koop ik pas als ze allemaal op tv zijn geweest, anders kan ik me toch niet inhouden en kijk ik ze allemaal achter elkaar
Precies! Het grootste drama van die series op televisie is dat je telkens een dag of een week moet wachten. Verschrikkelijk! Natuurlijk is uren lang Friends achter elkaar kijken veel leukerquote:Op vrijdag 29 oktober 2004 13:47 schreef Ket_Ais het volgende:
Aan de ene kant spijt gekregen van zo snel alles kijken maar aan de andere kant ook weer niet.
Jazeker. Een dag nadat die aflevering in amerika is vertoond.quote:Op vrijdag 29 oktober 2004 15:49 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Iemand The One with all the others Ones al gezien?
Ja ik ben 't wel gedeeltelijk met je eens. Ik kan ook uren achter elkaar friends kijken, blijft gewoon leuk!quote:Op vrijdag 29 oktober 2004 14:40 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Precies! Het grootste drama van die series op televisie is dat je telkens een dag of een week moet wachten. Verschrikkelijk! Natuurlijk is uren lang Friends achter elkaar kijken veel leuker
quote:Op vrijdag 29 oktober 2004 16:44 schreef Tr0ublegum het volgende:
[..]
Ja ik ben 't wel gedeeltelijk met je eens. Ik kan ook uren achter elkaar friends kijken, blijft gewoon leuk!![]()
Maar nu kan ik tenminste nog uitkijken naar nieuwe afleveringen die er aan komen, ik heb m'n uiterste best gedaan om zo weinig mogelijk te weten te komen er over. Ik zou het echt jammer vinden als ik nu al wist dat ik nooit meer een nieuwe aflevering zou kunnen zien.
Ik heb 1-8 een jaar geleden gekocht voor de helft van die prijs...quote:Op vrijdag 29 oktober 2004 17:55 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Da's aardig aan de prijs. Maar goed... hij komt vast wel in verschillende winkels voor een goedkopere prijs. Ik heb er in elk geval geld voor gereserveerd staan, al een half jaar, dus ik wacht op een mooie aanbieding
Klopt.. maar vele winkels verkopen seizoen 9 en 10 nog voor 60 of 70 euro per seizoen... Tel dat maar eens bij die helft opquote:Op zaterdag 30 oktober 2004 00:10 schreef the.big.ticket het volgende:
[..]
Ik heb 1-8 een jaar geleden gekocht voor de helft van die prijs...![]()
Dan is de Uk editie dus echt wel tig keer zo mooi!!quote:Op dinsdag 16 november 2004 21:57 schreef TheFrankey het volgende:
ole ole ole
http://www.nl.bol.com/is-(...)=ADVNLKEL00201000099
ik ken de UK edition niet....en wat is de R1 box ??quote:Op dinsdag 16 november 2004 22:40 schreef Hare het volgende:
[..]
Dan is de Uk editie dus echt wel tig keer zo mooi!!
en toch blijf ik gewoon geduldig wachten op de R1 box![]()
quote:Op woensdag 17 november 2004 23:16 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
ik ken de UK edition niet....en wat is de R1 box ??
Op zich wel, maar de Nederlandse box is de Central Perk box... en dat past toch wel veel beter bij Friends. Geef mij dus de Nederlandse uitgave maarquote:Op donderdag 18 november 2004 00:19 schreef Hare het volgende:
[..]
[afbeelding]
Vind dat doosje toch wel een stukje mooier
Dat vind ik dus echt een vergelijking van niks. Ik kan hier ook wel een schoenendoos pakken en er Central Perk opzetten, maar dat maakt echt niet dat die box beter bij friends past!quote:Op donderdag 18 november 2004 00:32 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Op zich wel, maar de Nederlandse box is de Central Perk box... en dat past toch wel veel beter bij Friends. Geef mij dus de Nederlandse uitgave maar... Dat is een echte Friends box!
[afbeelding]
Is uitquote:Op donderdag 18 november 2004 01:21 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Sodeju... die ziet er ook érg mooi uit. En heel stuk mooier dan die Central Perk box vind ik. Heb je enige informatie over wanneer ie volledig uit zou komen en een eventuele prijs? Dat is zeker een overweging waard namelijk!
Bij play.com is ie te krijgen met gratis verzending en kost ie net zo duur ongeveer.quote:Op donderdag 18 november 2004 01:46 schreef Mikkie het volgende:
[..]
En die R1 box dan?
Zo te zien bij die UK box geen UK subs, da's wel jammer... maakt het soms toch net iets makkelijker om bepaalde grappen te snappenEn ik heb geen CC... en 't is nog steeds ruim 240 euro. Zonder verzending... Matig
Vind ik dus wel. Ik kan ook wel een hele mooie box maken, maar het gaat mij er dan om wat bij Friends hoort. Ik geef overigens wel toe dat die R1 box op zich mooier is hoor!quote:Op donderdag 18 november 2004 00:46 schreef Hare het volgende:
[..]
Dat vind ik dus echt een vergelijking van niks. Ik kan hier ook wel een schoenendoos pakken en er Central Perk opzetten, maar dat maakt echt niet dat die box beter bij friends past!
En Central Perk hoort beter bij Friends dan New York?quote:Op donderdag 18 november 2004 07:08 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Vind ik dus wel. Ik kan ook wel een hele mooie box maken, maar het gaat mij er dan om wat bij Friends hoort. Ik geef overigens wel toe dat die R1 box op zich mooier is hoor!
Vind ik wel ja. Maar zoals gezegd is het slechts een mening. Ik heb nou eenmaal liever de Central Perk box. Maakt toch ook verder niet uit?quote:Op donderdag 18 november 2004 11:08 schreef Hare het volgende:
En Central Perk hoort beter bij Friends dan New York?
Let wel dat de groot geschreven bedragen allemaal excl. btw zijnquote:Op maandag 13 december 2004 22:43 schreef TheFrankey het volgende:
bij de makro is hij deze week al te koop, wel de goedkoopste. Ik zal het even opzoeken.
[afbeelding]
ja klopt, de dvd box komt op 189 inclquote:Op maandag 13 december 2004 22:55 schreef Hare het volgende:
[..]
Let wel dat de groot geschreven bedragen allemaal excl. btw zijn
Ik heb deze ook alleen helaas de 9 seizoen box dus 10 past er niet in. Onlangs tweedehands gekocht, perfecte staat.quote:Op donderdag 18 november 2004 00:32 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Op zich wel, maar de Nederlandse box is de Central Perk box... en dat past toch wel veel beter bij Friends. Geef mij dus de Nederlandse uitgave maar... Dat is een echte Friends box!
[afbeelding]
mensen die bij FRS kopen zijn echt dom.. komende 2 weken issie bij de Makro voor 189 euro te koop.. ach scheelt maar 60 euroquote:Op dinsdag 14 december 2004 13:46 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Daar trappen ze niet in. Het is al een pre-order aanbieding van 250 naar 200... daar gaat geen WildCard meer vanaf. Helaas
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |