Idd je wist het niet dus ja wat lul jequote:Op maandag 12 april 2004 01:02 schreef NewLife het volgende:
[..]
idd ik wist het niet maja dacht wat hebben allochtonen daar te zoeken. In een bos lopen toch ook geen Turken
.
quote:Op maandag 12 april 2004 09:41 schreef Rietvaerder het volgende:
[..]
Idd je wist het niet dus ja wat lul jedacht wat heb jij in onze Fok! Motormeet topics te zoeken
Op een motor zitten toch ook geen gehandicapten?
O jawel! Een allochtonen bosquote:Op maandag 12 april 2004 01:02 schreef NewLife het volgende:
[..]
idd ik wist het niet maja dacht wat hebben allochtonen daar te zoeken. In een bos lopen toch ook geen Turken
.
jonge pak het niet zo serieus man was maar geintje komopquote:Op maandag 12 april 2004 09:41 schreef Rietvaerder het volgende:
[..]
Idd je wist het niet dus ja wat lul jedacht wat heb jij in onze Fok! Motormeet topics te zoeken
Op een motor zitten toch ook geen gehandicapten?
Haha nee ik heb een druk weekend gehadquote:Op maandag 12 april 2004 14:46 schreef method21 het volgende:
volgens mi is TS in de polder aan t wnadelen
die aangifte gaat in het systeem, ze kijken ff of ze er iets mee kunnen, misschien als hij vaker mensen bedreigd of mishandeld heeft kunnen ze gelijk iets doen, maar het is dus iig goed als voorzorgsmaatregel: zodat ze tenminste weten dat er iets voorgevallen is (bij de politie).quote:Op dinsdag 13 april 2004 00:26 schreef Asmo het volgende:
[..]
Haha nee ik heb een druk weekend gehadGister naar de Matrixx geweest, had eigenlijk wel gedacht dat die kerel wel zou gaan maar niet dus. Morgen moet ik aangifte doen
. Kwart voor 2 afspraak. Ben benieuwd. Wat doen ze met zo een eigenlijk na zo een aangifte? Niet veel volgens mij toch? Niet dat hij nu opgepakt moet worden, ik doe aangifte voor als er iets gebeurt, dat ze al meteen weten waar het om gaat.
Niet dat ik denk dat er nog iets gaat gebeuren. Vrienden van een vriend van mij die kennen hem redelijk, en die vinden het ook nergens op slaan, zal wel goed komen denk ik. Maja hij schijnt beetje opvliegerig te zijn en vaker van dit soort wazige ruzies te hebben. Kansloos...
die ene is nep, maar dat wisten we al (goed lezen!!)quote:Op dinsdag 13 april 2004 17:29 schreef Ifyafeelme het volgende:
haha ik heb toenet die 2 mp3's geluisterd en ben tot de conclusie gekomen dat mensen je in de maling nemen.
Op de site van Kasta staat ie nog. Die gozer is zo te horen vrij boos, maar ik denk persoonlijk ook dat het alleen maar bij dreigen blijft.quote:Op dinsdag 13 april 2004 17:40 schreef u2petre het volgende:
[..]
die ene is nep, maar dat wisten we al (goed lezen!!)
en de echte is geloof ik niet meer terug te vinden op het forum (ge-edit door modjes)
dus.....
Nou leuk... Stuur de TS maar een mailtje ofzo als je echt zo bezorgd ben, mailadres is vast wel te krijgen bij de FA'squote:Op dinsdag 20 juli 2004 21:19 schreef yogidrink het volgende:
LEEF JE NOG?????????
ik zag dit topic bij me favorieten staan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |