Vergeet niet Minyip of te wel Coopers Crossing te bezoeken! Het plaatsje waar de serie voor een groot deel is opgenomen. Elk jaar komen er nog duizenden toeristen, om te zien hoe het er in het echt uit ziet.quote:Op dinsdag 7 september 2004 12:55 schreef calvobbes het volgende:
Heel cliche misschien, maar sinds de Flying Doctors op TV was, wil ik al een keer naar Australië en dit jaar lijkt het echt te gaan kunnen
Hmm, ik was in april in Minyip en er was echt geen toerist te zien. Er zijn ook helemaal niet zo veel mensen die weten dat de Flying Doctors zijn opgenomen.quote:Op dinsdag 7 september 2004 13:53 schreef Litman het volgende:
[..]
Vergeet niet Minyip of te wel Coopers Crossing te bezoeken! Het plaatsje waar de serie voor een groot deel is opgenomen. Elk jaar komen er nog duizenden toeristen, om te zien hoe het er in het echt uit ziet.
Ik was er in de buurt en ben toch even gaan kijken en er liepen allemaal mensen (veel duitsers vooral) met FD t-shirts!
Edit: link: http://home.iprimus.com.au/ozcolour/
oud en nieuw in sydney is echt super cool!!!!! heb het 3 jaar geleden meegemaakt en het is gewoon superrelaxed om liggend in de botanic gardens met vrienden en andere backpackers lekker te liggen met een graandje of 20, doosje wijn erbij en dan naar het vuurwerk kijken boven Harbour Bridge!!!!!!!quote:Op dinsdag 7 september 2004 20:02 schreef calvobbes het volgende:
Die Flying Doctors boeien mij niet zo hoor
Het ging echt om het land
Maar bedankt voor de tips die er al zijn! Zo'n busrit van Cairns tot Melbourne is wel een heel goed idee
Alleen past die niet echt met mijn wens om oud en nieuw in Sydney te vieren, maar goed, dat zie ik nog wel.
sjonge jonge...quote:Op woensdag 8 september 2004 21:08 schreef MrMadMan het volgende:
beter dan waar ik het dit jaar vier: in een vlieguig op de terugweg uit Mexico....![]()
![]()
nou dan ga daar maar eens 6 weken stage lopen...(wel bij de flying doctors) Er valt geen flikker te beleven...en je zit zo in the middle of nowhere dat iedereen Broken Hill als het mekka beschouwt...en ik weet niet of je ooit een poging tot stappen daar gedaan hebt, maar dan zijn de kangaroo shooters en sheep shearers niet van je af te slaan (voordeel wel veel gratis drank!)quote:Op dinsdag 7 september 2004 19:58 schreef BushRanger het volgende:
[..]
Verder is Broken Hill gewoon een heel interessant plaatsje!
Margaret River is super voor het surfen. Er worden ook wedstrijden gehouden en Josh Palmateer gaf daar een paar jaar geleden les.quote:Op dinsdag 21 september 2004 17:29 schreef Calayuga het volgende:
is de westkust ook 'surfbaar'? twee jaar geleden heb ik de oostkust afgereisd en toen geen surfcursus genomen. in 2006 wil ik weer een paar maanden naar australie om te reizen en te surfen, als het ff kan aan de westkust want daar ben ik nog niet geweest.
Tja, het klopt aardig wat je schrijft! Maar toch vind ik dat juist leuk, dat geisoleerde. En stappen is misschien niet zo heel geweldig nee, maar als je in een hostel zit is het toch wel gezellig. Menig avondje met een doos wijn voor m'n neus tot diep in de nacht zitten ouwehoeren. Wilcannia is trouwens geen fijn plaatsje, daar ben ik maar snel doorheen gereden. Daar doen ook vreemde verhalen over de ronde...quote:Op donderdag 9 september 2004 08:09 schreef hannekethemaster het volgende:
[..]
nou dan ga daar maar eens 6 weken stage lopen...(wel bij de flying doctors) Er valt geen flikker te beleven...en je zit zo in the middle of nowhere dat iedereen Broken Hill als het mekka beschouwt...en ik weet niet of je ooit een poging tot stappen daar gedaan hebt, maar dan zijn de kangaroo shooters en sheep shearers niet van je af te slaan (voordeel wel veel gratis drank!)
maar goed wel een onvergetelijke ervaring. (ga vooral naar Wilcannia als je opgeloten wil worden in een hood met alleen maar aboriginals en jij als enige blanke)
De westkust is zeker wel surfbaar, maar hoe zuidelijker je zit hoe beter. Margaret River werd al genoemd, dat is zeker wel DE plaats om te surfen. Broome is de meest noordelijke plaats waar je nog kan surfen. Dat heb ik in maart nog gedaan, maar je moet dan wel rekening houden met niet altijd al te beste golven en.... je kan geprikt worden door stingers (zeer pijnlijk en soms dodelijk). Dit jaar is er al iemand aan overleden in Broome. Verder wil er nog wel eens een zoutwater krokedil langs de kust naar beneden zwemmen richting Broome, maar daar hoef je je niet al te veel zorgen over te maken.quote:Op dinsdag 21 september 2004 17:29 schreef Calayuga het volgende:
is de westkust ook 'surfbaar'? twee jaar geleden heb ik de oostkust afgereisd en toen geen surfcursus genomen. in 2006 wil ik weer een paar maanden naar australie om te reizen en te surfen, als het ff kan aan de westkust want daar ben ik nog niet geweest.
DOZEN WIJN!! geweldig is dat daar ja, gekocht bij de wooliesquote:Op dinsdag 28 september 2004 21:06 schreef BushRanger het volgende:
[..]
Tja, het klopt aardig wat je schrijft! Maar toch vind ik dat juist leuk, dat geisoleerde. En stappen is misschien niet zo heel geweldig nee, maar als je in een hostel zit is het toch wel gezellig. Menig avondje met een doos wijn voor m'n neus tot diep in de nacht zitten ouwehoeren. Wilcannia is trouwens geen fijn plaatsje, daar ben ik maar snel doorheen gereden. Daar doen ook vreemde verhalen over de ronde...
Wat is daar dan aan de hand? Is het een klein dorp waar alleen maar asociale aboriginals wonen ofzo?quote:Op dinsdag 28 september 2004 22:46 schreef hannekethemaster het volgende:
[..]
DOZEN WIJN!! geweldig is dat daar ja, gekocht bij de woolies
tja en ik zat ook niet voor mijn lol in Wilcannia, ik moest er 2 weken stage lopen.. daar durf je s nachts inderdaad echt de straat niet op (overdag eigenlijk al niet)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |