Ja. Op het middenveld.quote:Op donderdag 8 april 2004 14:57 schreef Sloggi het volgende:
Bosschaart kan misschien ook centraal. Of niet...?
Dream on...quote:Op donderdag 8 april 2004 16:23 schreef RedGuy het volgende:
Ik hoop dat Cocu ook komt.
Krijg je een middenveld Ono - Cocu - Ghaly, of Ono - Bosschaart - Ghaly met Cocu in de verdediging.
Toch bestaat dit gerucht al heel lang, en ik denk wel dat hij komt.quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:00 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Dream on...![]()
Als Cocu terugkeert gaat hij naar PSV.
Ik heb er ook niet veel hoop meer op. Maar die grote namen hebben we ook niet nodig, als sommige spelers zich goed verder ontwikkelen (Ghaly, Mtiliga, Lazovic, Song) doen we volgend jaar gewoon weer meequote:Op vrijdag 9 april 2004 17:04 schreef MrWizzel het volgende:
Ik denk eerlijk gezegd ook niet dat Cocu naar Feyenoord komt, of is ie toevallig goeie vriendjes met Gullit?
Lazovic mag van mij weg.quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:08 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik heb er ook niet veel hoop meer op. Maar die grote namen hebben we ook niet nodig, als sommige spelers zich goed verder ontwikkelen (Ghaly, Mtiliga, Lazovic, Song) doen we volgend jaar gewoon weer mee
Je hebt gelijk als je zegt dat hij nog niets heeft laten zien, maar kansen heeft 'ie ook niet bepaald gekregenquote:Op vrijdag 9 april 2004 17:09 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Lazovic mag van mij weg.
Zo snel mogelijk.
Nou.quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:11 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Je hebt gelijk als je zegt dat hij nog niets heeft laten zien, maar kansen heeft 'ie ook niet bepaald gekregen
eensquote:Op vrijdag 9 april 2004 17:13 schreef Sloggi het volgende:
Op enkel invalbeurten kan en mag je een speler niet beoordelen vind ik.
Tja, kijk naar de historie van de club: zegt genoeg.quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:48 schreef Ruud_Gullit het volgende:
In het Feyenoord - Ajax-topic beweren een paar Ajacieden dat Feyenoord geen topclub is.
Geeft hun domheid en arrogante wel weer eens weer
Misschien is het voor een aantal hier even verstandig dat ze het onderstaande topic evenquote:Op vrijdag 9 april 2004 17:48 schreef Ruud_Gullit het volgende:
In het Feyenoord - Ajax-topic beweren een paar Ajacieden dat Feyenoord geen topclub is.
Geeft hun domheid en arrogante wel weer eens weer
Lijkt Kuijt wel.quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:02 schreef methodmich het volgende:
Dat is geen goalgetter, zo bewijzen zijn statistieken en zijn spel. Draaien, kappen, draaien, terughalen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |