Dit is een serieuze topic! Als je onzin wil posten, ga dan naar de Onzin forum, anders pleur je op, want ik heb hier geen zin inquote:Op woensdag 7 april 2004 13:20 schreef Brendovic het volgende:
jointje?
Oh, en een jointje helpt dus ZEKER wel. Je komt snel in slaap. Probleem is alleen dat je dr 's ochtends niet uitkomt.quote:Op woensdag 7 april 2004 13:21 schreef Stoelpoot het volgende:
[..]
Dit is een serieuze topic! Als je onzin wil posten, ga dan naar de Onzin forum, anders pleur je op, want ik heb hier geen zin in
dat lijkt me ook een goede oefening,quote:Op woensdag 7 april 2004 13:22 schreef EMW het volgende:
's avonds sporten of trainen. Of als je al in je bed ligt, ga er ff uit en ga je opdrukken en dan net zo lang totdat je afgepeigerd bent en wel moet slapen. Werkt bij mij.
dan MOET je doorgaan. als het te zwaar is, is het goed voor je, want dat put je uit. daarbij kweek je ook nog eens spiermassa en doe je wat aan je conditie.quote:Op woensdag 7 april 2004 13:27 schreef Stoelpoot het volgende:
[..]
dat lijkt me ook een goede oefening,
maar ik heb beetje problemen met opdrukken, wel eens gedaan, maar het is heel zwaar voor mij
dat zal vast het probleem zijn,quote:Op woensdag 7 april 2004 13:23 schreef CiQNiZ het volgende:
het beste werkt om vooral niet aan de slaap te denken...
hier gaan veel mensen de mist in... je gaat je concentreren om in slaap te komen, doordat je je zo aan het concentreren bent kun je niet in slaap vallen
ofzo...
nou, dan wordt het dus flink de handen uit de mouwen steken alvorens je bed op te zoeken. flink wat inspanning doet wonderenquote:Op woensdag 7 april 2004 13:33 schreef Stoelpoot het volgende:
oke, sorry, maar een jointje heb ik nog nooit geprobeerd en begin er niet aan
Kzeg het nog maar eens "Goede Nachtrust" thee van Zonnatura helpt echt! en het werkt ook nog eens tegen stress (doordat je goed uitgerust bent)quote:Op woensdag 7 april 2004 13:33 schreef Stoelpoot het volgende:
oke, sorry, maar een jointje heb ik nog nooit geprobeerd en begin er niet aan
hmmm, volgens mij heeft me moeder die ook,quote:Op woensdag 7 april 2004 13:36 schreef daeri het volgende:
[..]
Kzeg het nog maar eens "Goede Nachtrust" thee van Zonnatura helpt echt! en het werkt ook nog eens tegen stress (doordat je goed uitgerust bent)
Twee bekers drinken voor je gaat slapen... (Heet water in een beker, zakje erin, 6-8 minuten laten trekken, suiker/zoetjes toevoegen naar keuze, en dan drinkenquote:Op woensdag 7 april 2004 13:39 schreef Stoelpoot het volgende:
[..]
hmmm, volgens mij heeft me moeder die ook,
ik kan het proberen, maar ik heb het nooit gehad
Melatonine bedoel jequote:Op woensdag 7 april 2004 13:44 schreef knokkels het volgende:
Melatomatine
Melatonine is de werkzame stof.. Melatomatine is de naam van de pillen..quote:Op woensdag 7 april 2004 14:06 schreef DaMayan het volgende:
[..]
Melatonine bedoel je
Maar dat is toch meer voor winterdepressies door gebrek aan zonlicht? Helpt dat ook bij slaapproblemen?
.quote:Op woensdag 7 april 2004 13:21 schreef Stoelpoot het volgende:
[..]
Dit is een serieuze topic! Als je onzin wil posten, ga dan naar de Onzin forum, anders pleur je op, want ik heb hier geen zin in
je kunt zeggen wat je wil maar het helpt wel hoorquote:Op woensdag 7 april 2004 13:21 schreef Stoelpoot het volgende:
[..]
Dit is een serieuze topic! Als je onzin wil posten, ga dan naar de Onzin forum, anders pleur je op, want ik heb hier geen zin in
ice-o-latorquote:Op woensdag 7 april 2004 16:11 schreef Roellie80 het volgende:
idd..
een jointje was ook het eerste waar ik aan moet denken..
haal 1 voorgedraaide... ga in bed liggen rook m helemaal op en binnen 20 min slaap je
Goed spul is dit! Heb gister een 3mg gebruikt en heb heerlijk geslapen, niet eens langer dan normaal maar gewoon lekkerder en werd ook veel frisser wakker.quote:
Told ya soquote:Op donderdag 8 april 2004 14:40 schreef DaMayan het volgende:
[..]
Goed spul is dit! Heb gister een 3mg gebruikt en heb heerlijk geslapen, niet eens langer dan normaal maar gewoon lekkerder en werd ook veel frisser wakker.
Ga maar eens een pot van die 0.1 halen kijken of dat ook zo goed werkt.
Ik dacht dat ik ook Pfeiffer had, maar ik was gewoon overoveroveroveroververmoeid ..quote:Op woensdag 7 april 2004 21:23 schreef Uddel het volgende:
Ga eens naar de dokter en kijk of je geen Pfeiffer hebt.. Het klinkt gek, maar als je Pfeiffer hebt kun je steeds moeilijk slapen, hoe moe je ook bent...
En dan vooral wierook met lavendel. Lavendel is erg rustgevend, probeer olie met lavendel of zet een bosje lavendel op je nachtkastje...quote:Op donderdag 8 april 2004 15:04 schreef Individual het volgende:
Stoelpoot,
Zelf ook veel problemen gehad met slapen en ik doe het volgende als ik denk dat ik niet in slaap kan komen;
1. Wierook branden (rustgevend) Kan je kopen bij elke hippie winkel. Eigenlijk doe ik dat altijd.
Je moet tot rust komen en niet te veel gaan nadenken, dat heb ik ook weleens en dan blijf ik de hele nacht doormalen en me over de belachelijkste dingen zorgen te maken. Welterusten!!quote:Op donderdag 8 april 2004 20:38 schreef Stoelpoot het volgende:
gelukkig heb ik gister goed geslapen
Ik werd wel ff wakker middennacht, maar gelukkig sliep ik weer vrolijk verder. (want ik was wel ff bang dat ik niet meer kon).
ik heb alleen voor het slapen gaan melk gedronken en wat muziek geluisterd in mijn kamer.
welterusten,quote:Op donderdag 8 april 2004 23:08 schreef niksan het volgende:
[..]
Je moet tot rust komen en niet te veel gaan nadenken, dat heb ik ook weleens en dan blijf ik de hele nacht doormalen en me over de belachelijkste dingen zorgen te maken. Welterusten!!
Werkt idd lekker, geen 'zware' kost, maar een rustig verhaal.quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:50 schreef schatje het volgende:
Voor het slapen gaan een boek lezen.
Not done: Insomnia - Stephen Kingquote:Op zaterdag 10 april 2004 22:20 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
[..]
Werkt idd lekker, geen 'zware' kost, maar een rustig verhaal.
Ik heb naar je geluisterd en heb laatste tijd opgedrukt. Alleen toen ik ermee begon, bleef ik te lang doorgaan. Volgende dag enorm spierpijnquote:Op woensdag 7 april 2004 13:22 schreef EMW het volgende:
's avonds sporten of trainen. Of als je al in je bed ligt, ga er ff uit en ga je opdrukken en dan net zo lang totdat je afgepeigerd bent en wel moet slapen. Werkt bij mij.
Haha!quote:Op dinsdag 13 april 2004 17:39 schreef Stoelpoot het volgende:
[..]
Ik heb naar je geluisterd en heb laatste tijd opgedrukt. Alleen toen ik ermee begon, bleef ik te lang doorgaan. Volgende dag enorm spierpijn
Ik kon weer niet slapen en nu door dat spierpijn.
Nu is dat gelukkig bijna weggezakt.
is geen onzin, het is het beste wat werkt, draai hem alleen niet te sterk, of maar een heel klein beetje dat je die troep niet eens merkt dan heeft het wel het effect van een super goed slaap mutsjequote:Op woensdag 7 april 2004 13:21 schreef Stoelpoot het volgende:
[..]
Dit is een serieuze topic! Als je onzin wil posten, ga dan naar de Onzin forum, anders pleur je op, want ik heb hier geen zin in
Voor wie is het het beste, wat voor jou het beste is, is misschien niet in het straatje van de TS ....quote:Op dinsdag 13 april 2004 22:36 schreef lycnix het volgende:
[..]
is geen onzin, het is het beste wat werkt, draai hem alleen niet te sterk, of maar een heel klein beetje dat je die troep niet eens merkt dan heeft het wel het effect van een super goed slaap mutsje
Ja cipramil (of citalopram) ken ik inderdaad.. dat is ook 1 van de bijwerkingen, veel en vast slapen..quote:Op dinsdag 13 april 2004 23:43 schreef Lil-WoMaN het volgende:
Ik heb daar best lang 2 soorten medicijnen voor gehad.. En die hielpen wel heel goed.. na een tijd.. Die heette Cipramil (?? Ofzoiets) en Dippiperon. Maar die kreeg ik voorgeschreven van een psychiater... Nu ben ik er vanaf.. En douch ik me gewoon met natusan bedtime dinges.. en doe ik voor ik ga slapen die bodylotion van natusan op..
Alcohol maakt dat je slaapcentrum enigzins verdoofd wordt trouwens ... Je slaapt inderdaad makkelijker in, maar aan de andere kant slaap je oppervlakkiger .. Dus wordt je sneller weer wakker, slaap je niet goed, en wordt je minder uitgerust wakker..quote:Op dinsdag 13 april 2004 23:24 schreef Kaalhei het volgende:
[afbeelding]
Ja citalopram.. wist het niet meer..quote:Op dinsdag 13 april 2004 23:47 schreef knokkels het volgende:
[..]
Ja cipramil (of citalopram) ken ik inderdaad.. dat is ook 1 van de bijwerkingen, veel en vast slapen..
Ts, misschien heb je hier wat aan?
het is inderdaad niet het meest ideale, maar een biertje voor het slapengaan helpt me wel om iets eerder in slaap te komen hoorquote:Op dinsdag 13 april 2004 23:50 schreef knokkels het volgende:
[..]
Alcohol maakt dat je slaapcentrum enigzins verdoofd wordt trouwens ... Je slaapt inderdaad makkelijker in, maar aan de andere kant slaap je oppervlakkiger .. Dus wordt je sneller weer wakker, slaap je niet goed, en wordt je minder uitgerust wakker..
Zeker als ik flink gesport heb, zoals vandaag.quote:Op woensdag 14 april 2004 00:09 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
het is inderdaad niet het meest ideale, maar een biertje voor het slapengaan helpt me wel om iets eerder in slaap te komen hoor
idd als ik al ga denken dat ik 1 of andere droomwereldje rondloop kom ik dus echt neit in slaapquote:Op woensdag 14 april 2004 00:11 schreef ray- het volgende:
de enige echte oplossing is: u volledig ontspannen en aan niks denken
Je kunt beter niet in bed blijven liggen als je niet kunt slapen. Hierdoor ga je je bed associeren met wakker zijn en niet met slapen. Hierdoor ga je alleen maar meer wakker liggen in bed waardoor de associatie tussen je bed en wakker zijn weer sterker wordt etc. Dit zal waarschijnlijk niet DE oplossing zijn maar onderschat niet de invloed van conditionering, het zal zeker een beetje helpen.quote:Op woensdag 7 april 2004 13:17 schreef Stoelpoot het volgende:
Hoi kinders![]()
De laatste tijd slaap ik gewoon slecht.
Ik probeer steeds vroeg te slapen ongeveer vanaf 21.00 tot 22.00 uur 's avonds, maar dan blijf ik steeds wakker tot 2 of 3 uur 's nachtsIk weet niet hoe het komt.
Meestal sta ik wel vroeg op en ben ik meestal uitgeput, omdat opstaan steeds moeizaam is, maar dan word ik weer eerder moe vanaf 19 uur 's avonds en ben ik ongeveer om 22.00 uur alleen maar wakker en dan gebeurt het weer hetzelfde,
Op zich eet ik wel gezond en drink ik nooit koffie.
heeft iemand tips?
Of melatonine, of melatomatine.quote:Op woensdag 14 april 2004 00:36 schreef dopa het volgende:
Wil je medicatie dan zijn triazolam (Halcion) ,zaleplon (Sonata) of zolpidem (Stilnoct) aan te raden. Ze werken snel en zijn snel uitgewerkt (korte halfwaardetijd) , ideaal om in te slapen.
Niet per definitie hoor..quote:Op woensdag 14 april 2004 00:39 schreef Ifyafeelme het volgende:
Zorg dat je écht moe bent, de rest gaat dan vanzelf.
Volgens mij is dat dus echt onzinquote:Op woensdag 7 april 2004 13:30 schreef daeri het volgende:
Goede nachtrust Kruidenthee van Zonnatura
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |