Nee. ONZ is geen overstortbak voor welk ander forum dan ook. Dit was een pure lemming met een volkomen terecht slotje. Of had je daar nog uitleg bij willen hebben?quote:Op zondag 2 mei 2004 02:42 schreef Jordy-B het volgende:
opzich
mag 'ie niet naar onzin, gelly? (zonder slot, bedoel ik...)
ja, natuurlijk bedoel ik dat.quote:Op zondag 2 mei 2004 13:55 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee. ONZ is geen overstortbak voor welk ander forum dan ook. Dit was een pure lemming met een volkomen terecht slotje. Of had je daar nog uitleg bij willen hebben?
Enneh... hoezo waarschuwingen? Ik neem aan dat je dat niet in het kader van het genoemde topic bedoelt? Maar we zijn een aantal dagen even wat minder aanwezig geweest dus we hebben er gisteren en eergisteren even behoorlijk de stofkam doorheen gehaald. Bedoel je dat soms?
Om te kijken of een ex-NWS-mod haar dan gaat bekritiseren?quote:Op maandag 3 mei 2004 23:03 schreef Kozzmic het volgende:
Waarom opent een NWS-mod een politieke danwel nieuwsdiscussie in GC??
Sinds wanneer wordt er rekening gehouden met bannelingen?quote:Op maandag 3 mei 2004 23:03 schreef robh het volgende:
Voor mij, Kozzmic
Het is geen kritiek, maar een vraag.quote:Op maandag 3 mei 2004 23:05 schreef Arcee het volgende:
[..]
Om te kijken of een ex-NWS-mod haar dan gaat bekritiseren?
Het is een kritische vraag.quote:Op maandag 3 mei 2004 23:07 schreef Kozzmic het volgende:
Het is geen kritiek, maar een vraag.
Ik heb puppy-oogjesquote:Op maandag 3 mei 2004 23:07 schreef Kozzmic het volgende:
Sinds wanneer wordt er rekening gehouden met bannelingen?
quote:Pberends mag geloof ik ook voorlopig niet meer in POL, moet nu de POL-chat dan ook maar naar GC worden verplaatst?
Nee hoor, een vraag.quote:Op maandag 3 mei 2004 23:14 schreef Arcee het volgende:
[..]
Het is een kritische vraag.
Ach, naar mij werd ook niet meer geluisterd in POL. Die armoe troef was het al langer, ik had er geen zin meer in kleuterjuf te spelen.quote:Op maandag 3 mei 2004 23:16 schreef robh het volgende:
Ik zou die reeks gewoon verder per mail laten lopen. Het is echt armoe troef de laatste tijd.
Jouw schuld kozzmic, je had niet moeten stoppen.
quote:Op maandag 3 mei 2004 23:28 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Ach, naar mij werd ook niet meer geluisterd in POL. Die armoe troef was het al langer, ik had er geen zin meer in kleuterjuf te spelen.
Maar goed, die discussie kunnen we beter voortzetten in het POL-FB-topic.
quote:Op maandag 3 mei 2004 23:28 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Ach, naar mij werd ook niet meer geluisterd in POL. Die armoe troef was het al langer, ik had er geen zin meer in kleuterjuf te spelen.
Maar goed, die discussie kunnen we beter voortzetten in het POL-FB-topic.
Door mij wel hoor Kozzmic.quote:Op maandag 3 mei 2004 23:28 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Ach, naar mij werd ook niet meer geluisterd in POL.
Het is tevens een maatschappelijke discussie .quote:Op maandag 3 mei 2004 23:03 schreef Kozzmic het volgende:
Waarom opent een !USER! een politieke danwel nieuwsdiscussie in GC??
Deze dus: Amsterdamse asogezinnen in container
Ik denk dat dit topic prima past in NWS of POL.
Ja, dat mag zeker. Marietje_ zit overigens in alle fora regelmatig te baggeren.quote:Op woensdag 5 mei 2004 10:48 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Mag ik even klagen over de user Marietje_?
Nou, voor deze keer dan.quote:Op donderdag 6 mei 2004 18:59 schreef Dr_Flash het volgende:
Okee?
ze komt inderdaad zonder enige aanleiding kut opmerkingen overal plaatsen of topics verbaggeren.quote:Op woensdag 5 mei 2004 13:42 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ja, dat mag zeker. Marietje_ zit overigens in alle fora regelmatig te baggeren.
Dubieus vooral.quote:Op donderdag 6 mei 2004 20:31 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
ze komt inderdaad zonder enige aanleiding kut opmerkingen overal plaatsen of topics verbaggeren.
curieuze user.
Wishful thinkingquote:Op donderdag 6 mei 2004 20:30 schreef EgoTrippin2 het volgende:
Dit topic was volgens mij ergens naartoe aan het gaan,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |