Ik weet niet of het toegestaan is, hier ook een ANTI roaccutane bericht te plaatsen, ik hoop het wel
![]()
Vorig jaar had ik last van een weinig voorkomende vorm van acne, deze vorm zorgde er voor dat ik grote cyste vorming kreeg in mijn gezicht, bij mijn ogen.
Van één "reguliere" arts zou ik het medicijn 'Roaccutane' krijgen, mijn moeder was het daar niet mee eens. Omdat ze een bijsluiter had opgevraagd over het middel en je er een WASLIJST van bijwerkingen bij kreeg : Uitval van ledematen, zelfmoordneigingen e.d.
Toen ging ik naar NOG een reguliere arts, die weer zei dat ik helemaal geen roaccutane mocht omdat ik nog in de groei was.
Dit was dus een aparte ervaring, 2 artsen spreken elkaar tegen. Dat is dus niet echt handig, en zeer verwarrend.
Ik liep al een aantal jaren bij een homeopatisch arts, die mij van al een aantal kleine kwalen af had geholpen.
Weer ging ik naar deze arts, zij gaf mij de medicijnen Sulphur, Hepar Sulphur en Cilicea.
Daarnaast raadde ze mij een om naar een huidtherapeute te gaan, waar ik ook een natuurlijk middel kreeg: Groen leem (kleimasker) waardoor ik deze dingen ook weg kon krijgen.
Nu ben ik sinds de zomer van de cystes af en allemaal door NATUURLIJKE middelen...
Ook heb ik door de Silicea de vorming van overige cystes kunnen voorkomen.
En nog iets over dat roaccutane: Mijn overbuurvrouw heeft het zelfde geval gehad als ik (hoe toevallig) en zij mocht ook roaccutane van haar arts niet innemen, omdat je er volgens hem onvruchtbaar van werd!
Al met al kan ik dit middel je niet aanraden
![]()
Maar, dat is je eigen keus.