Een terrorist eren, het kan allemaal naar ik aanneem, onder het mom van vrijheid van meingsuiting?quote:Manifestatie Dam Amsterdam, Zaterdag 27 maart 13.30 uur
De liquidatie van Sheih Ahmed Yassin door de zionistische entiteit moet krachtig veroordeeld worden als een oorlogsmisdaad. De moord is een grove provocatie aan het adres van de Palestijnen die de situatie in Palestina en de rest van het Midden-Oosten aan de rand van de afgrond brengt. Het is aannemelijk dat deze liquidatie met goedkeuring van de Amerikaanse regering heeft plaatsgevonden.
De moord past in de strategie van de 'oorlog tegen terrorisme', de door Bush gelanceerde campagne van het zogenaamde beschaafde Westen tegen de per definitie als fundamentalistisch bestempelde islam.
Onder die vlag bouwt de zionistische entiteit een Apartheidsmuur op Palestijnse grond en is sinds de tweede Intifada verantwoordelijk voor bijna 3000 Palestijnse doden en 30.000 gewonden.
Onder diezelfde vlag houden de VS en zijn bondgenoten Irak bezet na een oorlog die minstens 15.000 Irakese doden het leven heeft gekost, en nog dagelijks slachtoffers maakt.
Onder leiding van Bush en Sharon worden het Midden-Oosten en de rest van de wereld er met de dag onveiliger op; de openlijke aankondiging van juist meer liquidaties van Palestijnse leiders zet dat nog verder op scherp. Oorlog en bezetting kunnen terrorisme niet stoppen - ze zijn er de wortel van.
Een veroordeling van de moord op Yassin door regeringsleiders is niet voldoende. Wij eisen dat de zionistische entiteit een onmiddellijk en volledig einde maakt aan de bouw van de Apartheidsmuur en de bezetting van Palestina. Gedogen van die bezetting - zoals de Nederlandse regering doet - betekent medeplichtigheid aan de zionistische staatsterreur. Verzet tegen de bezetting is legitiem en verdient alle mogelijke steun uit Nederland - zoals een economische en politieke boycot van de bezetter.
Afgelopen zaterdag 20 maart werd er wereldwijd gedemonstreerd tegen de bezetting van Irak, waaronder ook in Amsterdam. In de demonstraties werd duidelijk gemaakt dat we het verzet tegen de bezetting van Palestina als dezelfde strijd moeten zien. Zaterdag zullen we dit opnieuw laten horen.
Georganiseerd door o.a. Internationale Socialisten (IS), Komitee Marokkaanse Arbeiders Nederland (KMAN), Arabisch Europese Liga Nederland (AEL-NL) en Emcemo.
Programma manifestatie op de Dam van 13.30 tot 15.00 uur:
• Filmpresentatie met beamer georganiseerd door Vrankrijk
• Diverse sprekers van Palestijnse, maatschappelijke en politieke organisaties
• Opzet en afbraak van de Apartheidsmuur
het is dat ik er allemaal geen zin in heb, maar eigenlijk moet je je 'eige' met een groepie helemaal lam zuipen en dan even goed de boel verkloten op de dam daarquote:Op vrijdag 26 maart 2004 12:52 schreef err het volgende:
[..]
Een terrorist eren, het kan allemaal naar ik aanneem, onder het mom van vrijheid van meingsuiting?
quote:Elke zondag, wanneer de christenen een rustdag hebben, een satirische kijk op de Nederlandse samenleving door een moslim.
mij wel.. laat ze toch lekker, ze storen je toch niet? (of heb je echt geen leven?)quote:Op vrijdag 26 maart 2004 12:58 schreef JohnDope het volgende:
ja ik denk dat het niet lang meer duurt voor dat er rellen gaan uitbreken in nederland, mij maakt het allemaal niets meer uit.
ze storen me wel!!quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:04 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
mij wel.. laat ze toch lekker, ze storen je toch niet? (of heb je echt geen leven?)
quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:01 schreef OutKast het volgende:
Moet je voor de grap eens deze site bezoeken www.ertan.nl
geen slecht stukje anders..quote:Velen van ons is hier geboren en getogen, maar toch hoor ik velen nog altijd zeggen dat ze op de eerste plaats Turk of Marokkaan zijn. Als je jezelf al zo ziet dan is het niet gek dat de Nederlander je ook als zodanig gaat zien. Je zet je op deze manier zelf buitenspel. Hou een keer op met fysiek hier en geestelijk daar te leven. Zelfs onze ouders zijn nooit teruggekeerd, dus verwacht niet dat wij of onze kinderen dat ooit zullen doen. Richt je op Nederland, want daar ligt onze toekomst. Het is natuurlijk niet makkelijk om je geheel op Nederland te richten wanneer je niet geaccepteerd wordt door de binnenlanders
waar staat dat ik een jood ben?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:05 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ze storen me wel!!
en je bent toch een jood, dan zouden ze jou helemaal moeten storen.
Waarom gaan ze ook niet staan demonstreren op de Dam na een zelfmoordaanslag op een bus in Israel? Hypocriete kutmongolen van de AEL...quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:04 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
mij wel.. laat ze toch lekker, ze storen je toch niet? (of heb je echt geen leven?)
in je avatar.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:06 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
waar staat dat ik een jood ben?
Wat was er dan in Zembla?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:01 schreef OutKast het volgende:
Moet je voor de grap eens deze site bezoeken www.ertan.nl
Dat zorgt voor een wat duidelijkere blik op hoe de gemiddels Nederlandse Islamiet ons ziet.
Iemand gister ook de reportage van Zembla gezien?
ik denk dat het Nederlandse volk zich maar beter kan gaan klaarmaken voor een wat minder prettige tijd.
kap isquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:06 schreef JohnDope het volgende:
[..]
in je avatar.
Spec heeft er ook duidelijk geen verstand van. Een diehard ajax supporter noemt zichzelf een Jood.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
kap is
nee hoor.. daar staat een tekenfilmfiguurtje met op de achtergrond het symbool van de voetbalclub Ajax..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:06 schreef JohnDope het volgende:
[..]
in je avatar.
over weinig verstand gesproken...quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:09 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Spec heeft er ook duidelijk geen verstand van. Een diehard ajax supporter noemt zichzelf een Jood.
pfffff, ik had laatst nog met een paar vrienden van me opgetrokken die diehard ajax zijn en die noemen zichzelf jodenquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:12 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
nee hoor.. daar staat een tekenfilmfiguurtje met op de achtergrond het symbool van de voetbalclub Ajax..
haal geen 2 dingen door elkaar, zielig figuurtje![]()
dat snap ik en of het waar is of niet wil het nog niet zeggen dat ze allemaal besneden zijn, krulletjes & keppeltjes op hun hoofd hebben en falafel etenquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:09 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Spec heeft er ook duidelijk geen verstand van. Een diehard ajax supporter noemt zichzelf een Jood.
je hoeft niet in het stadion te zitten om een fan te zijn... maar dat zal jij wel niet snappen..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:14 schreef JohnDope het volgende:
[..]
pfffff, ik had laatst nog met een paar vrienden van me opgetrokken die diehard ajax zijn en die noemen zichzelf joden
volgens mij zit jij altijd in de skybox
nee maar maakt je dat meer een jood dan?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:15 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat snap ik en of het waar is of niet wil het nog niet zeggen dat ze allemaal besneden zijn, krulletjes & keppeltjes op hun hoofd hebben en falafel eten
Je kan jezelf wel een jood noemen, een jood ben je alleen als je moeder ook joods is... dat is bij mij niet het geval dus einde verhaalquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:17 schreef JohnDope het volgende:
[..]
nee maar maakt je dat meer een jood dan?
Ik ken namelijk een aantal joden die 100% jood zijn en geen krulletjes hebben, niet besneden zijn en niet in de tora lezen.
ah zo een teletext-supporter.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:16 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
je hoeft niet in het stadion te zitten om een fan te zijn... maar dat zal jij wel niet snappen..
wat wil je nou eigenlijk bereiken met deze discussie.. wat heeft bijvoorbeeld ajax te maken met de demonstratie?
ben 19.. geen teletekst supporter, kijk altijd braaf studio sportquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:19 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ah zo een teletext-supporter.
En wat het met de discussie te maken had, moet je maar even goed teruglezen, dan moet alles wel duidelijk zijn.
Ps, ik heb nog niet naar je leeftijd gekeken, ik kijk namelijk zelden tot nooit in mensen hun profielen, misschien dat je 16 bent, dan kan ik je wel begrijpen.
dat is nu juist de pointquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:17 schreef JohnDope het volgende:
[..]
nee maar maakt je dat meer een jood dan?
Ik ken namelijk een aantal joden die 100% jood zijn en geen krulletjes hebben, niet besneden zijn en niet in de tora lezen.
geef toe ouwe, je kwam net niet zo snugger over, als je deze discussie in het stadion had gevoerd was je vet uitgelachen, al dan niet de tribune afgeslagen wegens belediging (sommige mensen zijn snel beledigd).quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:20 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
ben 19.. geen teletekst supporter, kijk altijd braaf studio sportaltijd geinterresseerd in ajax..
ik heb ook nog niet naar je leeftijd gekeken, ik kijk namelijk zelden tot nooit in mensen hun profielen, misschien dat je 16 bent, dan kan ik je wel begrijpen.
als ik zeg ik ben geen jood? ik zeg ben ajacied, geven ze me een hand..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:22 schreef JohnDope het volgende:
[..]
geef toe ouwe, je kwam net niet zo snugger over, als je deze discussie in het stadion had gevoerd was je vet uitgelachen, al dan niet de tribune afgeslagen wegens belediging (sommige mensen zijn snel beledigd).
quote:1979-08-08
euhm ... sorry hoor maar ik vind dat dus wel verrassendquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:19 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
3 - Dat een oorlog doden het leven kost is niet zo verrassend
[...]
ja die verklaring kan je inderdaad geven, als je weer de tribune omhoog gekropen ben, net wat ik al zei mensen zijn soms snel beledigd en halen eerder uit dan dat ze nadenken.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:23 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
als ik zeg ik ben geen jood? ik zeg ben ajacied, geven ze me een hand..
klaar discussie ten einde nu weer ontopic..
Ik zag op die site dat de moderator in gegreppeb had omdat het een reactie betrof van een niet-moslim. Dat was de enige reden dat de reactie niet was geplaatst, want de poster schreef erbij dat ze Christen was..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:01 schreef OutKast het volgende:
Moet je voor de grap eens deze site bezoeken www.ertan.nl
Dat zorgt voor een wat duidelijkere blik op hoe de gemiddels Nederlandse Islamiet ons ziet.
Iemand gister ook de reportage van Zembla gezien?
ik denk dat het Nederlandse volk zich maar beter kan gaan klaarmaken voor een wat minder prettige tijd.
spreek voor jezelfquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:24 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ja die verklaring kan je inderdaad geven, als je weer de tribune omhoog gekropen ben, net wat ik al zei mensen zijn soms snel beledigd en halen eerder uit dan dat ze nadenken.
vrijheid van meningsuiting, ongeacht of je het nou wel of niet mee eens bent met de ael actie, hier mag je blij mee zijn..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:25 schreef Lkw het volgende:
Een terroristenleider herdenken op de Dam notabene.... waarom wordt dit niet massaal weggehoond?
Stel, ik bel met de gemeente om toestemming te vragen voor een demonstratie om Hitler te herdenken en verheerlijken, denk je dat dát mag? Maar natuurlijk niet, en terecht.
Laat die mensen van de AEL eens iets constructiefs bedenken in plaats van steeds maar de boel op scherp te zetten en uit te dagen. En áls men dan reageert op zo'n provocatie, gaan ze zeker weer de onschuldige gediscrimineerde zielige allochtoon spelen?
Walgelijke zooi in dit land tegenwoordig.
nee ik spreek uit ervaring.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:25 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
spreek voor jezelf![]()
vrijheid van meningsuiting is niet oneindig en demonstraties vallen daar zeer zeker niet onder.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:26 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
vrijheid van meningsuiting, ongeacht of je het nou wel of niet mee eens bent met de ael actie, hier mag je blij mee zijn..
O, dus jij denkt dat ik de vrijheid krijg om mijn mening te uiten dat Hitler een fantastische figuur was? Volgende week zaterdag op de Dam, met spandoeken en de hele rotzooi?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:26 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
vrijheid van meningsuiting, ongeacht of je het nou wel of niet mee eens bent met de ael actie, hier mag je blij mee zijn..
de vrede blijft echt wel bewaard, als je iemand op ze plaats zet, komt er in een normale westerse wereld geen oorlog hoor.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:28 schreef Loedertje het volgende:
Als we hier al geen vrede kunnen bewaren, hoe kun je dan verwachten dat ze het in het Midden-Oosten wel kunnen?
Dus iedere ajacied die zichzelf geen jood noemt word afgemept?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:24 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ja die verklaring kan je inderdaad geven, als je weer de tribune omhoog gekropen ben, net wat ik al zei mensen zijn soms snel beledigd en halen eerder uit dan dat ze nadenken.
Waarom moet Israel het werk weer opknappen? De nederlanders zouden toch ook wat kunnen ondernemen.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:28 schreef ShaoliN het volgende:
Ahh de AEL wil weer provoceren om in de spotlights te komen? Ik hoop dat Israel de nodige kruisrakketen op deze demonstratie afstuurt.
vergelijking hitler - yassin is niet erg op zijn plaats...quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:29 schreef Lkw het volgende:
[..]
O, dus jij denkt dat ik de vrijheid krijg om mijn mening te uiten dat Hitler een fantastische figuur was? Volgende week zaterdag op de Dam, met spandoeken en de hele rotzooi?
Niet dat ik dat zou willen hoor, maar er wordt erg met twee maten gemeten in dit land. Die toestemming krijg ik namelijk niet.
Nederlandse cultuurquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:30 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Dus iedere ajacied die zichzelf geen jood noemt word afgemept?
ik zou niet weten waarom nietquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:31 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
vergelijking hitler - yassin is niet erg op zijn plaats...
als je het zo oppervlakkig bekijkt wel jaquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik zou niet weten waarom niet
het zijn beiden moordenaars die leiding gaven aan een ronduit criminele organisatie
enige verschil is dat Hitler zichzelf heeft vermoord ipv te wachten tot de Russen het voor hem deden
ik hou je niet tegen.. maar moet je verder ook niet zeiken als zij verdere actie ondernemen en iets opblazenquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:31 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Waarom moet Israel het werk weer opknappen? De nederlanders zouden toch ook wat kunnen ondernemen.
Kom dan eens met een diepzinnig expose.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:34 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
als je het zo oppervlakkig bekijkt wel ja![]()
ik vind ook dat je Yassin niet met Hitler kan vergelijken. Ik vind dat Israel een staat verdient, maar wees even eerlijk, er is wel een stuk land van die baardaap gestolen, als ik hem was geweest dan had ik ook gezegd dat er nooit vrede zou kunnen komen zolang israel een staat wilt maken.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik zou niet weten waarom niet
het zijn beiden moordenaars die leiding gaven aan een ronduit criminele organisatie
enige verschil is dat Hitler zichzelf heeft vermoord ipv te wachten tot de Russen het voor hem deden
hitler is verantwoordelijk voor wat meer doden dan yassinquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:35 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Kom dan eens met een diepzinnig expose.
want?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:34 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
als je het zo oppervlakkig bekijkt wel ja![]()
Kijk Timmy vrijheid van meningsuiting is een mooi gebaar. Tuurlijk mag de Ael demonstreren, maar het gaa om wie.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:26 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
vrijheid van meningsuiting, ongeacht of je het nou wel of niet mee eens bent met de ael actie, hier mag je blij mee zijn..
Okee, nu gooi je het opeens op dat de vergelijking niet klopt, goed hoor.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:31 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
vergelijking hitler - yassin is niet erg op zijn plaats...
0w dus het is een kwestie van getallen?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:37 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
hitler is verantwoordelijk voor wat meer doden dan yassin
vraag terug: is een pro-israelische demonstratie wel okee??
quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:40 schreef Lkw het volgende:
[..]
Okee, nu gooi je het opeens op dat de vergelijking niet klopt, goed hoor.
Yassin was leider van de Hamas, en de Hamas is verantwoordelijk voor duizenden onschuldige doden onder buspassagiers en cafébezoekers. Hij zette aan, inspireerde, tot het plegen van deze aanslagen. Zelfs toen Arafat en Rabin destijds aan het onderhandelen waren en Palestijnen en Israeli's gezamenlijk met hun wederzijdse vlaggen blij liepen te zijn in Jeruzalem.
Een leider van een doodseskader eren op de Dam, naast het Nationaal Monument ook nog eens, maar dat terzijde, vind ik walgelijk en onaanvaardbaar in een land als Nederland.
Ik wil burger zijn van een vrij land, maar niet een land dat terroristenverering toelaat. Heeft m.i. niks met vrijheid van meningsuiting te maken. Meer met over je heen laten lopen en dingen uit de klauwen laten lopen.
Zelf keur ik de demonstratie ook niet goed.. die man was ook 1 en al fout.. doet bij mij verder niets af aan het idee van meningsuiting... als het echt, echt fout zou zijn, zou de gemeente geen toestemming hebben gegeven (die hebben dat gedaan meen ik..)quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:39 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Kijk Timmy vrijheid van meningsuiting is een mooi gebaar. Tuurlijk mag de Ael demonstreren, maar het gaa om wie.
nee dat recht hebben we niet.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:41 schreef JohnDope het volgende:
ik vind dat de ael mag demonstreren, maar wij hebben ook het recht om de boel daar te verkloten, maar dan moeten we dat wel een keer met ze alle doen, dan zullen wie die mensen is even alle hoeken van amsterdam laten zien en laten zien dat wij de baas zijn.
damn, wie maakt dit soort foto's nou?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:42 schreef err het volgende:
Oh..Yassin is trouwens wel echt dood
niet voor zwakke magen
israel heeft al land momenteelquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:43 schreef JohnDope het volgende:
nee je kan inderdaad niet zeggen, hitler heeft meer doden gemaakt dus hij is anders dan Yassin, dat werkt niet zo.
Het gaat op de manier waarop.
Hitler was een beest wilde meer meer meer.
Yassin is een strijder en die wil gewoon ze oude land terug en als hij ze oude land terug heeft, dan laten ze de joden ook verder met rust.
Maar goed de joden moeten toch ergens wonen en wij hebben ook land aan belgie afmoeten staan en nu moet israel ook is wat land krijgen, ze verdienen dat opzeker!
Palestijnen natuurlijk. Is toch fantastisch propaganda materiaal?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:43 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
damn, wie maakt dit soort foto's nou?
jij denkt dat de echte "terorristen" op komen dagen?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:43 schreef Kaalhei het volgende:
Prima, laat ze maar demonstreren. Kan de AIVD meteen de gezichten eruit pikken van de mensen waar ze op moeten letten. Bovendien weten we in Nederland nu meteen wat voor een vlees we in de kuip hebben. Ook moeten we als westerse samenleving iedereen het recht geven te demonstreren.
inderdaad!quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:43 schreef Kaalhei het volgende:
Prima, laat ze maar demonstreren. Kan de AIVD meteen de gezichten eruit pikken van de mensen waar ze op moeten letten. Bovendien weten we in Nederland nu meteen wat voor een vlees we in de kuip hebben. Ook moeten we als westerse samenleving iedereen het recht geven te demonstreren.
euh jaquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:44 schreef err het volgende:
[..]
Palestijnen natuurlijk. Is toch fantastich propaganda materiaal?
ja ze hebben het, alleen het wordt nog niet erkend, jesus kerel, ik weet niet of economie nou de juiste studie voor je is.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:44 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
israel heeft al land momenteel![]()
Tuurlijk is Israel al erkend.... ze spelen immers ook al voor het EK/WKquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:47 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ja ze hebben het, alleen het wordt nog niet erkend, jesus kerel, ik weet niet of economie nou de juiste studie voor je is.
Sommige van de mensen die er rondhangen zullen er ongetwijfeld indirect contacten mee hebben. Kwestie van even een tap zetten.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:45 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
jij denkt dat de echte "terorristen" op komen dagen?
Joh, dat heeft de AIVD al lang gedaan! Dat zijn de rechtse opiniemakers en columnisten in dit land.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:43 schreef Kaalhei het volgende:
Prima, laat ze maar demonstreren. Kan de AIVD meteen de gezichten eruit pikken van de mensen waar ze op moeten letten.
aardrijkskunde iig nietquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:47 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ja ze hebben het, alleen het wordt nog niet erkend, jesus kerel, ik weet niet of economie nou de juiste studie voor je is.
dus wel erkend? en dan gaat John nog zeuren ook...quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:48 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Tuurlijk is Israel al erkend.... ze spelen immers ook al voor het EK/WK![]()
Muur afmaken en klaar is kees.... Prima landje, zelf goed opgebouwd met westers financieel geld. Niets mis mee toch.![]()
ja die muur is helemaal top!! Alleen hadden die grenzen wel ietsje kleiner gekund, maarja kan later nog wel wat aangedaan worden.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:48 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Tuurlijk is Israel al erkend.... ze spelen immers ook al voor het EK/WK![]()
Muur afmaken en klaar is kees.... Prima landje, zelf goed opgebouwd met westers financieel geld. Niets mis mee toch.![]()
ongetwijfeld, maar of ze er veel mee zullen opschieten betwijfel ik.. moet je niet in die hoek zoeken denk ik..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:49 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Sommige van de mensen die er rondhangen zullen er ongetwijfeld indirect contacten mee hebben. Kwestie van even een tap zetten.
ambassade ed.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:50 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
aardrijkskunde iig niet.. verder weinig met economie te maken enzo.. kap nou eens met mensen op persoonlijke dingen pakken..
wist trouwens niet dat israel niet wordt erkend als officiele staat..
echt wel kerel.... ze vinden misschien 1 lichtelijk verdacht persoon, die tappen ze, die belt met iets zwaardere jongens, die tappen ze ook weer, die zwaardere jongens bellen met nog zwaardere jongens, etc...quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:51 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
ongetwijfeld, maar of ze er veel mee zullen opschieten betwijfel ik.. moet je niet in die hoek zoeken denk ik..
dus heeft john het mis..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:52 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
ambassade ed.![]()
komen ze uiteindelijk natuurlijk bij OBLquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:53 schreef JohnDope het volgende:
[..]
echt wel kerel.... ze vinden misschien 1 lichtelijk verdacht persoon, die tappen ze, die belt met iets zwaardere jongens, die tappen ze ook weer, die zwaardere jongens bellen met nog zwaardere jongens, etc...
1 op de 8 nederlanders is wel eens afgeluisterd.
Volgens mij is mijn telefoon een gekkehuis
ja al die hotemetoten in de politiek die hebben israel erkend, maar de mensen die echt de dienst uitmaken die erkennen israel niet, zoals hamas enzo.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:53 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
dus heeft john het mis..
quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:55 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ja al die hotemetoten in de politiek die hebben israel erkend, maar de mensen die echt de dienst uitmaken die erkennen israel niet, zoals hamas enzo.
Kan je beter Sharon met die Nazi vergelijken want die heeft er meer weg vanquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik zou niet weten waarom niet
het zijn beiden moordenaars die leiding gaven aan een ronduit criminele organisatie
enige verschil is dat Hitler zichzelf heeft vermoord ipv te wachten tot de Russen het voor hem deden
Hoezo de gemiddelde Islamietquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:01 schreef OutKast het volgende:
Moet je voor de grap eens deze site bezoeken www.ertan.nl
Dat zorgt voor een wat duidelijkere blik op hoe de gemiddels Nederlandse Islamiet ons ziet.
We weten allemaal dat de Pvda hoofd vertegenwoordiger is in de gemeente van A'dam en meneer Cohen is daar de geestelijk vader van. Deze man zal alles toelaten tot het plaatsen van bommen door fundamentalisten toe, anders zou je de slamieten weleens tegen de schenen kunnen schoppen.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:42 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Zelf keur ik de demonstratie ook niet goed.. die man was ook 1 en al fout.. doet bij mij verder niets af aan het idee van meningsuiting... als het echt, echt fout zou zijn, zou de gemeente geen toestemming hebben gegeven (die hebben dat gedaan meen ik..)
Maar als jullie willen dat er zo weinig mogelijk aandacht aan wordt besteed, besteed er dan ook geen aandacht/ moeite aan...
wil je het laten escaleren, ga erheen en loop de boel te verstieren.. op eigen risico en met alle gevolgen van dien..
Nee, de nederlanders moetn een signaal afgeven door te laten zien dat ze het niet met deze demonstratie eens zijn. Dat heet niet provoceren, maar laten zien wat onze omgangsvormen zijn. Verzieken hoeft niet, een tegenstem uitbrengen wel.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:42 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Zelf keur ik de demonstratie ook niet goed.. die man was ook 1 en al fout.. doet bij mij verder niets af aan het idee van meningsuiting... als het echt, echt fout zou zijn, zou de gemeente geen toestemming hebben gegeven (die hebben dat gedaan meen ik..)
Maar als jullie willen dat er zo weinig mogelijk aandacht aan wordt besteed, besteed er dan ook geen aandacht/ moeite aan...
wil je het laten escaleren, ga erheen en loop de boel te verstieren.. op eigen risico en met alle gevolgen van dien..
daar ga ik nog geeneens op in want het slaat nergens opquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:57 schreef Chadi het volgende:
[..]
Kan je beter Sharon met die Nazi vergelijken want die heeft er meer weg van![]()
ik zou de rest maar lezenquote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:06 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
[..]
geen slecht stukje anders..
nee daar ga ik niet vanuit.. als je iets verziekt, kan je tegengas verwachten.. en ik keur ieder geweld af...quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:00 schreef Elgigante het volgende:
Vooral de laatste zin van je vindt ik erg gevaarlijk, je gaat er vanuit dat er potentiele idioten rondlopen en je keurt het niet eens af...
ja eigenlijk zou je gewoon met een landelijke groep met ze alle gezellig en bezopen dit soort demonstraties af moeten gaan om de hele boel te terroriseren.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:58 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Een demonstratie tegen pedofilie werd verboden, maar een demonstratie voor Yassin mag wel van Cohen.
dat heb je al vaker geroepen ja.. moet je vooral doenquote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:02 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ja eigenlijk zou je gewoon met een landelijke groep met ze alle gezellig en bezopen dit soort demonstraties af moeten gaan om de hele boel te terroriseren.
Supersoakers vullen met varkensbloed en schieten op die demonstrantenquote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:02 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ja eigenlijk zou je gewoon met een landelijke groep met ze alle gezellig en bezopen dit soort demonstraties af moeten gaan om de hele boel te terroriseren.
praatjes vullen geen gaatjes..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:03 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Supersoakers vullen met varkensbloed en schieten op die demonstranten
en die baardapen met bruut geweld massaal die baarden afscheren en hun jurken (van die baardapen heh) stuk trekken en die jongeren gewoon tot stront trappen.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:03 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Supersoakers vullen met varkensbloed en schieten op die demonstranten
rot is opquote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:04 schreef JohnDope het volgende:
[..]
en die baardapen met bruut geweld massaal die baarden afscheren en hun jurken stuk trekken en die jongeren gewoon tot stront trappen.
Zoals Kafka, IS en de mensen van de CPN bij demostraties van extreem-rechts doen?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:02 schreef JohnDope het volgende:
[..]
ja eigenlijk zou je gewoon met een landelijke groep met ze alle gezellig en bezopen dit soort demonstraties af moeten gaan om de hele boel te terroriseren.
Het moet wel relevant blijven inderdaad.. Helaas lopen hier veel jochies rond die niet eens stemrecht hebben, maar wel een mond over wereldverbetering en achtergesteldheid..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:05 schreef sp3c het volgende:
[..]
rot is op
je bent de enige die erover doorgaat..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:07 schreef JohnDope het volgende:
nouja ik reageer alleen maar op de provocaties en dat ik dan door schiet en meerdere met mij moet men dan ook niet over zeuren vind ik.
Heet je mohammed??quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:09 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
rot op
ga asjeblieft ergens anders de boel lopen verstieren...quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:10 schreef ZyKoNews het volgende:
[..]
Heet je mohammed??
ZykoNews heeft wel gelijk, als Mohammed niet had bestaan dan hadden we vast in harmonie geleefd.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:09 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
rot op
Ga je ontkennen dat Mohammed geen meisje van 6 jaar heeft getrouwd en ontmaagd.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:11 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
ga asjeblieft ergens anders de boel lopen verstieren...
Hahahah Goed planquote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:12 schreef Strolie75 het volgende:
Vliegtuigje huren met een spandoek waarop staat Het Israëlische leger had gelijk
je voegt werkelijk niets toe aan de discussie.. we hebben het daar niet over, maar over de demonstratie van de ael op de dam..quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:12 schreef ZyKoNews het volgende:
[..]
Ga je ontkennen dat Mohammed geef meisje van 6 jaar heeft getrouwd en ontmaagd.
Ontken dan???
En Stalin voor wat meer doden dan Hitler. Maar dat zegt vrij weinig.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 13:37 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
hitler is verantwoordelijk voor wat meer doden dan yassin
Blablablaquote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:13 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
je voegt werkelijk niets toe aan de discussie.. we hebben het daar niet over, maar over de demonstratie van de ael op de dam..
ga maar weer buiten spelen kleuter..
quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:15 schreef ZyKoNews het volgende:
[..]
Blablabla
De AEL is een terroristische beweging en moet vebannen worden.
De ze groepering zaait alleen maar haat en verderf en probeerd de islamieten voor te trekken.
Zo werkt dat niet iedereen is gelijk. Op rotten met AEL......Vuile racisten.
Ze was negen toch?quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:12 schreef ZyKoNews het volgende:
[..]
Ga je ontkennen dat Mohammed geen meisje van 6 jaar heeft getrouwd en ontmaagd.
Ontken dan???
aisha was 7 toen ze met die schurk moest trouwen en toen ze 9 was mocht het huwelijk geconsumeerd wordenquote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:22 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ze was negen toch?
quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:12 schreef Strolie75 het volgende:
Vliegtuigje huren met een spandoek waarop staat Het Israëlische leger had gelijk
quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:12 schreef Strolie75 het volgende:
Vliegtuigje huren met een spandoek waarop staat Het Israëlische leger had gelijk
En als er dan rellen komen, dan ligt dat aan ons natuurlijk.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:12 schreef Strolie75 het volgende:
Vliegtuigje huren met een spandoek waarop staat Het Israëlische leger had gelijk
Cool! Ik heb zaterdag eens niets te doen (buiten m'n fietsband plakken).quote:Op vrijdag 26 maart 2004 12:52 schreef err het volgende:
[..]
Een terrorist eren, het kan allemaal naar ik aanneem, onder het mom van vrijheid van meingsuiting?
Hamas, Hamasquote:Op vrijdag 26 maart 2004 14:45 schreef kamagurka het volgende:
Een tegendemonstratie zou wel zo gepast zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |