Ik speel idd graag american, maar ik ben het niet met je eens dat het spel unbalanced is.quote:Op maandag 22 maart 2004 11:54 schreef Leg0las het volgende:
TweeQ speelt dus alleen American en zal dus niet veel merken van het feit dat het spel zwaar unbalanced is... Het feit dat er een class is die (super)assault, medic EN AT in een is zegt volgens mij genoeg...
Ja hoor, alhoewel je videokaart enigszins de beperkende factor is.quote:Op maandag 22 maart 2004 11:58 schreef made het volgende:
Vraagje, ik ben dus al battlefield 1942 verslaafd maar draait BF vietman op het volgende systeem een beetje :
AMD 1800+
512 MB DDR 2700
GF 3 ti 200 182 MB
Maar wat is het effect op het geluid hiervan?quote:Op maandag 22 maart 2004 11:59 schreef Leg0las het volgende:
Ik heb deze toevoegd en de lag is weg. Ga naar map battlefield vietnam-mods-bfvietnam-settings en open daar het bestand default.con met kladblok.
Voeg dit toe; Game.soundbuffersize 400 en sla het bestand op.
Zet dit onder Game.DebugCallbackDisabled 0
quote:Op maandag 22 maart 2004 12:18 schreef Leg0las het volgende:
Vergelijkbaar met Renegadebeetje belediging imo
quote:Op maandag 22 maart 2004 12:21 schreef Leg0las het volgende:
Vietcong
t spel is pas een week uit dus technisch gezien is iedereen toch nog n00bquote:Op maandag 22 maart 2004 12:07 schreef Leg0las het volgende:
en TweeQ, boobytraps zijn leuk, maar als je niet eens de kans krijgt om ze ergens neer te leggen omdat je kapot wordt gemaaid door een of andere noob met een M60 nadat hij een raket op je heeft geschoten neemt mijn frustratie toch enigzins toe...
Let jij maar op!quote:Op maandag 22 maart 2004 15:45 schreef FullySedated het volgende:
[..]
t spel is pas een week uit dus technisch gezien is iedereen toch nog n00b![]()
nee, niet echt. Het spel kan er misschien wel op draaien, maar dan wel op een lage resolutie & alles op low detail.quote:Op maandag 22 maart 2004 17:49 schreef gamecube_master het volgende:
is mijn geforce 2, 64 mb-ram wel genoeg hiervoor? ik hoop het want ik wil dit spel zo graag hebben
Ik heb ff voor je gekeken in een tijdschrift.quote:Op maandag 22 maart 2004 17:49 schreef gamecube_master het volgende:
is mijn geforce 2, 64 mb-ram wel genoeg hiervoor? ik hoop het want ik wil dit spel zo graag hebben
eve is heeeeel erg andersquote:Op maandag 22 maart 2004 16:37 schreef nlboy het volgende:
[..]
Let jij maar op!
Ik heb al veel geoefend met Eve of Destruction!
Moet alleen nog BF Vietnam kopen![]()
Maar Eve is gratis en BF Vietnam niet. Ik ben al alvast aan de jungle gewend.quote:Op maandag 22 maart 2004 17:57 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
eve is heeeeel erg anders
BF vietnam is vele malen beter
Super! Dit werkt echt perfect!quote:Op maandag 22 maart 2004 11:59 schreef Leg0las het volgende:
weet overigens niet of dit de revue al gepasseerd was ( ik kreeg er 40 FPS meer door...)
Omdat bf-v op dezelfde engine als bf is gebasseerd is geluid de bottleneck bij bf-v en veroorzaakt die de lag. IK heb de .con bestanden bekeken en een regeltje stond er niet die wel in bf stond. Ik heb deze toevoegd en de lag is weg. Ga naar map battlefield vietnam-mods-bfvietnam-settings en open daar het bestand default.con met kladblok.
Voeg dit toe; Game.soundbuffersize 400 en sla het bestand op.
Zet dit onder Game.DebugCallbackDisabled 0
Dat is ook de bedoeling... je moet gedemotiveerd worden... dan winnen de commies...quote:Op dinsdag 23 maart 2004 10:50 schreef Oppersmurf het volgende:
Het enigste waar ik een probleem mee heb is die vrouwelijk stem van de Vietcong in de stedelijke mappen. 5 regels, 20 min. opnieuw en opnieuw horen is toch echt![]()
![]()
.
Ja oké, maar leuk is na 2x20 min. potjes in zo'n map wel andersquote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:06 schreef Skimmer het volgende:
[..]
Dat is ook de bedoeling... je moet gedemotiveerd worden... dan winnen de commies...
"...poor soldier..."quote:Op dinsdag 23 maart 2004 10:50 schreef Oppersmurf het volgende:
Het enigste waar ik een probleem mee heb is die vrouwelijk stem van de Vietcong in de stedelijke mappen. 5 regels, 20 min. opnieuw en opnieuw horen is toch echt![]()
![]()
.
Kan je in Renegade gebouwen plaatsen?quote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:10 schreef Supaaah het volgende:
Uhm het spel wordt vergeleken met Renegade, houd dat in dat je ook gebouwen kan plaatsen ed.
Als je op 'update' klikt komt de lijst er wel...quote:Op dinsdag 23 maart 2004 12:28 schreef Supaaah het volgende:
Weet iemand hoe ik online moet gaan? In de game zelf staan geen servers.
ja tochquote:Op dinsdag 23 maart 2004 12:43 schreef Skimmer het volgende:
[..]
Kan je in Renegade gebouwen plaatsen?
Nu krijg ik weer steeds de melding 'Date Differs from server'.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 12:52 schreef Skimmer het volgende:
[..]
Als je op 'update' klikt komt de lijst er wel...
Dat denk ik...quote:Op dinsdag 23 maart 2004 13:26 schreef Supaaah het volgende:
[..]
ja tochOf ben ik nou in de war met Generals?
tja... geen idee... bij mij deed ie het in een keer... bugjequote:Op dinsdag 23 maart 2004 13:28 schreef Supaaah het volgende:
[..]
Nu krijg ik weer steeds de melding 'Date Differs from server'..
Gehehequote:Op dinsdag 23 maart 2004 13:33 schreef Skimmer het volgende:
niet orgineel ?
Mail staat in het Americans Army topic, in de OP.quote:Op maandag 22 maart 2004 16:19 schreef King_of_cubes het volgende:
@ Fillipe
he Fillipe wat is je e-mail addres k moet je nog een aantal dingen vragen die niet op Fok! besproken mogen worden![]()
*ontopic
is die vietcong dan echt zo zwak ?
Jawel, maar die ga ik je niet vertellen.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 13:44 schreef Supaaah het volgende:
[..]
Gehehe. Maar er is dus GEEN mogelijkheid om online te spelen met de minder legale versie?
. (hoef alleen maar ja of nee te weten
).
Oke dan blijf ik doorzoeken naar de oplossingquote:Op dinsdag 23 maart 2004 14:42 schreef Oppersmurf het volgende:
[..]
Jawel, maar die ga ik je niet vertellen.Koop hem gewoon bij play.com ofzo.
![]()
hmmm me suckisucki, me boomboom loooong timequote:Op dinsdag 23 maart 2004 11:12 schreef Oppersmurf het volgende:
[..]
Ja oké, maar leuk is na 2x20 min. potjes in zo'n map wel anders![]()
Al valt het wel op dat de gespreksonderwerpen veranderen naar tight asian bitches![]()
Ik geloof dat er wat problemen waren met de Ati kaarten.. De rest van je systeem is iig in orde. Ik heb hetzelde maar dan met een GF 4 TI 4200 en bij mij draaid ie perfect met alles op Highest in de hoogste resoquote:Op dinsdag 23 maart 2004 18:09 schreef MisterJ.Lo het volgende:
hoi mensen ik ben van plan om bf v te kopen, maar zou het alles op high bij mij goed draaien.
p4 2,66 ghz
512 ddr ram
ati radeon 9600 pro 256 mb
Omdat het ze helemaal niet gaat om het al dan niet draaien van het spel, maar om het patsen met hun 'monster' config...quote:Op dinsdag 23 maart 2004 21:05 schreef nlboy het volgende:
Wrm vraagt iedereen of Battlefield Vietnam op hun computer draait
kan ik hem nog draaien?quote:Op dinsdag 23 maart 2004 22:02 schreef speknek het volgende:
Het begint inderdaad behoorlijk irritant te worden.
'Hallo jongens, kan ik het spel draaien op [superblitse pc]?'
Wat denk je zelf lul! Dat een spelfabrikant (en zeker EA!) z'n spel alleen voor 0.1% van het publiek maakt?!
Volgende berichten worden dus gewoon verwijderd, vraag het maar als je nog een pentium 1 Ghz hebt ofzo.
[offtopic]quote:Op dinsdag 23 maart 2004 22:02 schreef speknek het volgende:
Het begint inderdaad behoorlijk irritant te worden.
'Hallo jongens, kan ik het spel draaien op [superblitse pc]?'
Wat denk je zelf lul! Dat een spelfabrikant (en zeker EA!) z'n spel alleen voor 0.1% van het publiek maakt?!
Volgende berichten worden dus gewoon verwijderd, vraag het maar als je nog een pentium 1 Ghz hebt ofzo.
Mededeling:quote:Op dinsdag 23 maart 2004 22:37 schreef Evil_Jur het volgende:
[offtopic]
Sinds wanneer ben jij mod? Dat is nieuw voor me...
[/offtopic]
slaat nergens op.quote:Op dinsdag 23 maart 2004 22:20 schreef Vassili_Z het volgende:
Zolang je maar genoeg werkhegeuhen hebt.... Boven de 256 DDR kom je er wel
EN HOU NOU OP
Eindelijk een mod die zegt wat ie denkt...quote:Op dinsdag 23 maart 2004 22:02 schreef speknek het volgende:
Het begint inderdaad behoorlijk irritant te worden.
'Hallo jongens, kan ik het spel draaien op [superblitse pc]?'
Wat denk je zelf lul! Dat een spelfabrikant (en zeker EA!) z'n spel alleen voor 0.1% van het publiek maakt?!
Volgende berichten worden dus gewoon verwijderd, vraag het maar als je nog een pentium 1 Ghz hebt ofzo.
Oke thnx.quote:Op woensdag 24 maart 2004 10:08 schreef The_Mexican het volgende:
Ja bij Multiplayer kun je meer voice commando's geven, NLboy!
Het veroveren van een vlag levert zowiezo punten op, hoeveel precies weet ik niet, maar ik weet wel dat je een aantal (5 ofzo) ventjes om moet leggen voor elke vlag die je veroverd.quote:Op woensdag 24 maart 2004 10:21 schreef The_Mexican het volgende:
Heren, enig idee omtrent het totstandkomen van de multiplayer puntentelling????
het neutralizeren van een vlag levert je 1 punt op, het daarna veroveren van de vlag nogs eens 2 punten extra. (als je dus een vlag verovert krijg je in totaal 3 punten)quote:Op woensdag 24 maart 2004 09:39 schreef The_Mexican het volgende:
Eens ff een vraag: weet iemand HOE de berekening van je puntentotaal in een multiplayer ronde tot stand komt? Ik vraag me af wat de beste manier is om een hoog puntentotaal te krijgen... Om een voorbeeld te geven: het neutraliseren en overnemen van een basis/vlag, levert dat punten op? Of het genezen (als je medic bent) van een medespeler?? Of gaat het puur om de kills??? Ben benieuwd!
Thats so sweeeet....quote:Op woensdag 24 maart 2004 11:35 schreef DtchDopey het volgende:
TIP! Voor mensen die gek worden van die vietnamese propoganda chick. In het midden van de stad staan 2 speakers boven op een paal (weet niet meer of het de vlag is), deze je kan je met 1 LAW schot of flink knallen met een gun vernietigen. Hierna stopt ze met omroepen. let wel dat als je die vlag niet hebt deze speakers terugkomen en ze weer begint.
http://clan.yeahright.org
Jaquote:Op dinsdag 23 maart 2004 22:15 schreef Markster het volgende:
[..]
kan ik hem nog draaien?
specs:
1200mhz atlhon XP (defecte 1900+)
768MB ram
en dan komt het:
gf4 mx420 <---![]()
Zo ver wil ik nog niet gaan, maar ik ben best bereid om voorlopig Fok! tags te gebruiken...quote:Op woensdag 24 maart 2004 14:22 schreef Supaaah het volgende:
Wie heeft er zin om samen een Fok! Clan op te richten?Ik kan de website enzo wel regelen.
Waar spelen jullie dan? Op steeds dezelfde server of steeds andere??quote:Op woensdag 24 maart 2004 14:33 schreef Skimmer het volgende:
[..]
Zo ver wil ik nog niet gaan, maar ik ben best bereid om voorlopig Fok! tags te gebruiken...
[Fok!]Skimmer wordt het dan...
Ik heb hem origineel, en speel hem waar het mij uitkomt... (niet vol, redelijke ping, aardig wat mensen)quote:Op woensdag 24 maart 2004 14:39 schreef Supaaah het volgende:
[..]
Waar spelen jullie dan? Op steeds dezelfde server of steeds andere??
Ik speel noodgedwongen op gekraakte servers tot ik een beetje geld heb en dan koop ik het spel als ik het dan nog speel.
Hmmm vetjes... die wil ik ook wel... heb ik weer wat om op de fiets te luisteren...quote:Op woensdag 24 maart 2004 15:53 schreef Supaaah het volgende:
Ik heb nu ook de Soundtrack CD van BF Vietnam, echt geweldig!!
Mooi dat zijn er dan alvast twee....quote:Op woensdag 24 maart 2004 16:11 schreef Evil_Jur het volgende:
Jup, die Fok! tag vind ik een goed idee, misschien zie ik jullie straks wel.
Ik ga het ook gebruikenquote:Op woensdag 24 maart 2004 16:20 schreef Skimmer het volgende:
[..]
Mooi dat zijn er dan alvast twee....
Nog niet bestelt, maar er zijn al mensen die daar iets hebben bestelt:quote:Op woensdag 24 maart 2004 17:07 schreef King_of_cubes het volgende:
wie heeft battlefield vietnam eigelijk bij FunPrice besteld? (voor maar 25 euro)
ik wil weten of dit een beetje te vertrouwen is!
[edit] klote de verzendkosten zijn heel hoog!!!!
25 euro??? op de website staat 34,95 hoorquote:Op woensdag 24 maart 2004 17:07 schreef King_of_cubes het volgende:
wie heeft battlefield vietnam eigelijk bij FunPrice besteld? (voor maar 25 euro)
ik wil weten of dit een beetje te vertrouwen is!
[edit] klote de verzendkosten zijn heel hoog!!!!
Nee. Dat is de adviesprijs.quote:Op woensdag 24 maart 2004 18:40 schreef TweeQ het volgende:
* Supaaah speelt ook onder de Fok!-tag
Ik heb het spel voor 50 euro gekocht. Ben ik nu opgelicht?
+2 interessant.quote:Op woensdag 24 maart 2004 16:44 schreef kaassouffle het volgende:
ow, altijd handig: http://planetbattlefield.com/bfv/game
met uitleg van boobytraps, maps, screenshots en meer
Jah die heb ik ook nodig!quote:Op woensdag 24 maart 2004 20:07 schreef Evil_Jur het volgende:
Heeft iemand een overzichtelijke uitleg over het scorebord en de scores toevallig?
Standaard knop is niet 'o' (ohw) maar '0' (nul)...quote:Op woensdag 24 maart 2004 21:43 schreef Evil_Jur het volgende:
Bij mij stond er als standaard knop 'o' ingesteld, maar het werkte pas toen ik die naar 'j' had veranderd.
quote:Op woensdag 24 maart 2004 21:59 schreef Skimmer het volgende:
[..]
Standaard knop is niet 'o' (ohw) maar '0' (nul)...
B: Warquote:Op donderdag 25 maart 2004 08:42 schreef HansvanOchten het volgende:
Wat zijn nou jullie favoriete nummers op de soundtrack?
Ik luister meestal naar You really got me en lied nr G (naam vergeten).
Vooral het begin van die track is zo goed!
On the road Again is trouwens ook wel een erg goede.quote:Op donderdag 25 maart 2004 09:43 schreef kaassouffle het volgende:
The kinks - You really got me !
geweldige live versie ofzo !
en 'n' = I fought the law
en 'on the road again' en 'get ready' (toets e) die heeft zo'n hip intro.. DAMN ik vin de muziek geweldig
Ik vind de laatste geniaal, surfin' nogwattes, als je lekker met je heli er op los knaltquote:Op donderdag 25 maart 2004 08:42 schreef HansvanOchten het volgende:
Wat zijn nou jullie favoriete nummers op de soundtrack?
Ik luister meestal naar You really got me en lied nr G (naam vergeten).
Vooral het begin van die track is zo goed!
Als je als vc de guerrila tactics goed toepast boeit het niet hoeveel slagkracht de vs heeftquote:Op donderdag 25 maart 2004 15:48 schreef Fantus het volgende:
Inderdaad een briljant spel, hoewel de M60 behoorlijk over-powered is. Voor nVidia TI gebruikers raad ik aan om de drivers nummer 43 te downloaden (kwamen december 2002 uit als ik me niet vergis). Deze werken beter dan de nieuwe forceware.
O: Ride Of The Valkyriequote:Op donderdag 25 maart 2004 08:42 schreef HansvanOchten het volgende:
Wat zijn nou jullie favoriete nummers op de soundtrack?
Ik luister meestal naar You really got me en lied nr G (naam vergeten).
Vooral het begin van die track is zo goed!
off: mooie site heb jequote:Op donderdag 25 maart 2004 18:29 schreef DutchBlood het volgende:
Oee, ging net wel lekker:
[[url=http://zooi.matthijsverhulst.nl/bfv1k.jpg\]afbeelding]
*click*[/url]
Vehicle Camping??? Who gives a fuck!quote:Op vrijdag 26 maart 2004 08:51 schreef Manweth het volgende:
• “Vehicle Camping” wordt niet meer mogelijk gemaakt door schade te geven als je langer dan 15 seconden in de radius van een voertuig staat. Dit is te vergelijken met het verlaten van het slagveld.
off: Dutchblood.nlquote:Op donderdag 25 maart 2004 23:59 schreef DutchBlood het volgende:
[..]
Welke?
quote:Op vrijdag 26 maart 2004 12:49 schreef Manweth het volgende:
Bron: http://boards.ea.com/messages?14@@.2cdba4a2!ticket=0&decode=999
Op dit moment is EA de 1.1 patch van Battlefield Vietnam aan het testen. Deze zal uitkomen vandaag (26-3-2004) en zal de volgende fixes bevatten:
Fixes Battlefield Vietnam 1.1 patch:
- Het BF1942 voting system zoals in patch 1.6 is geïmplementeerd
- De M60(US) kan alleen gebruikt worden in de liggende positie
- "Vehicle Camping" wordt niet meer mogelijk gemaakt door schade te geven als je langer dan 15 seconden in de radius van een voertuig staat. Dit is te vergelijken met het verlaten van het slagveld.
- De problemen met de ATI kaarten zullen zijn verholpen. Ook de MX en de TI kaarten van NVidia zullen verholpen zijn. Welke problemen?
- Geluid upgrade. Het geluid is meer authentiek als eerst
Eindelijk wat support voor de ATI spelers dus.
aldus: Vandaag Battlefield Vietnam patch 1.1
Is dit echt officieel? Beetje overdreven die m60 maatregel lijkt me, en dat gezeur over vehicle camping komt voor mij ook uit de lucht vallen.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 12:49 schreef Manweth het volgende:
Bron: http://boards.ea.com/messages?14@@.2cdba4a2!ticket=0&decode=999
Op dit moment is EA de 1.1 patch van Battlefield Vietnam aan het testen. Deze zal uitkomen vandaag (26-3-2004) en zal de volgende fixes bevatten:
Fixes Battlefield Vietnam 1.1 patch:
- Het BF1942 voting system zoals in patch 1.6 is geïmplementeerd
- De M60(US) kan alleen gebruikt worden in de liggende positie
- "Vehicle Camping" wordt niet meer mogelijk gemaakt door schade te geven als je langer dan 15 seconden in de radius van een voertuig staat. Dit is te vergelijken met het verlaten van het slagveld.
- De problemen met de ATI kaarten zullen zijn verholpen. Ook de MX en de TI kaarten van NVidia zullen verholpen zijn.
- Geluid upgrade. Het geluid is meer authentiek als eerst
Eindelijk wat support voor de ATI spelers dus.
aldus: Vandaag Battlefield Vietnam patch 1.1
Dat van die M60 vind ik een goed plan, maar ik zou liever een wapen zien voor de VS dat een beetje fatsoenlijk vliegtuigen neer kan halen.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 15:20 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Is dit echt officieel? Beetje overdreven die m60 maatregel lijkt me, en dat gezeur over vehicle camping komt voor mij ook uit de lucht vallen.
Maarja, die mensen zullen wel weten wat ze doen.
@TweeQquote:Op vrijdag 26 maart 2004 12:45 schreef TweeQ het volgende:
Far Cry is meer ontwikkeld voor het singleplayer gedeelte volgensmij en aangezien je daar niet een originele key voor nodig hebt (leve het internet) kun je dit spel beter downloaden.
Als je dat zou doen met bfv dan kun je niet online spelen maar tegen botjes en die zuigen.
Ja, die m60 was het enige wat nog een beetje hielp tegen luchteenheden, nu is dat ook voorbij. De ballans was naar mijn mening al behoorlijk goed. Het is juist leuk dat de 2 verschillende zijden zoveel verschillen en elkaar op verschillende gebieden afsteken.quote:Op vrijdag 26 maart 2004 15:36 schreef Skimmer het volgende:
[..]
Dat van die M60 vind ik een goed plan, maar ik zou liever een wapen zien voor de VS dat een beetje fatsoenlijk vliegtuigen neer kan halen.
met een aantal helicopters tegelijk, a la Apocalyps Nowquote:Op donderdag 25 maart 2004 18:25 schreef Tommie84 het volgende:
[..]
O: Ride Of The Valkyrie![]()
Ride of the valkyries hebbe we alquote:Op vrijdag 26 maart 2004 16:16 schreef Ender_Wiggin het volgende:
[..]
met een aantal helicopters tegelijk, a la Apocalyps Now,
(we missen alleen nog de surfplanken)
hmmmmmmmmmm I love the smell of fresh napalm in the morning![]()
(cause its the smell of victory)
Het mooie van helicopters is dat de rotors (midden en achter) goed op elkaar in moeten spelen. Je moet dus aan komen vliegen en de heli omhoog sturen.. tegelijkertijd beweeg je met je muis/joystick naar onderen.. zodra je naar achter dreigt te vallen beweeg je naar boven. Figure it outquote:Op donderdag 25 maart 2004 14:11 schreef Ender_Wiggin het volgende:
PS nog steeds niemand die mij kan adviseren hoe ik makkelijk met een helicopter boven een bepaald punt kan hangen?
Mwhoaaa Stingers kunnen ze de VS moeilijk geven aangezien die dingen toen niet bestonden...quote:Op vrijdag 26 maart 2004 15:36 schreef Skimmer het volgende:
[..]
Dat van die M60 vind ik een goed plan, maar ik zou liever een wapen zien voor de VS dat een beetje fatsoenlijk vliegtuigen neer kan halen.
De straaljager gaan gelukkig wel een stuk minder snel.. maar toch net net iets te snel voor de kleinere mapsquote:Op zaterdag 27 maart 2004 13:20 schreef Vassili_Z het volgende:
Btw, what about the planes ???
is dat nou net zoals in Desert Combat zeg maar ? of hebben ze die planes aangepast dat ze niet ZO snel gaan ?
quote:Op vrijdag 26 maart 2004 17:25 schreef Manweth het volgende:
[..]
Ride of the valkyries hebbe we al
jah ik flikker altijd een napalmding en dan kijk ik naar de voorkant van vliegtuig om de explosies te zien. Maar voordat je t weet heb je weer die gay die zegt dat je dood gaat als je niet terug gaatquote:Op zaterdag 27 maart 2004 17:21 schreef taart het volgende:
[..]
dat is erg irriterend idd![]()
Ik vind dat ze te langzaam gaan, ik vond de snelheid in DC wel relaxt, lekker schroeven maken met m'n Logitech Wingman Attack 2.quote:Op zaterdag 27 maart 2004 13:20 schreef Vassili_Z het volgende:
Btw, what about the planes ???
is dat nou net zoals in Desert Combat zeg maar ? of hebben ze die planes aangepast dat ze niet ZO snel gaan ?
http://www.clan-beware.nl/quote:Op zaterdag 27 maart 2004 19:57 schreef King_of_cubes het volgende:
Ik heb m vandaag aangeschaft. Maar het vliegen vind ik echt niet makkelijker het zuigt nog steeds wie weet trouwens welke clans nog mensen nodig hebbenik weet alleen de DLO ( www.dutchlegendsonline.tk )
PC, Internet aansluiting, Als je een beetje wil spelen min. Kabel/ADSL. JE hebt de orginele spel nodig i.v.m CD-keyquote:Op zondag 28 maart 2004 13:30 schreef gamecube_master het volgende:
een vraagje, ik wil graag online spelen maar ik heb dit nog nooit gedaan. hoe speel ik online en wat heb ik daarvoor nodig
ik heb wel redelijk veel ervaring, ik doe alles op hardquote:Op zondag 28 maart 2004 14:41 schreef Vassili_Z het volgende:
ow ja, en voor je online gaat spelen, doe in de singleplay van een spel veel ervaring op, anders wordt je (te)veel uitgescholden voor nOOb (=een slecht iemand)
Nou, singleplayer is bij veel spellen ook niet alles om te oefenen voor online.quote:Op zondag 28 maart 2004 14:41 schreef Vassili_Z het volgende:
ow ja, en voor je online gaat spelen, doe in de singleplay van een spel veel ervaring op, anders wordt je (te)veel uitgescholden voor nOOb (=een slecht iemand)
Nee, gebruik liever The All Seeing Eye, dat is spyware vrij. Is sharewar wat je onbeperkt kunt gebruiken.quote:Op zondag 28 maart 2004 15:30 schreef gamecube_master het volgende:
heb je trouwens ook dat gamespy nodig?
Ik vind die juist weining server weergeeft als je het vergelijkt met Gamespy.quote:Op zondag 28 maart 2004 15:34 schreef DutchBlood het volgende:
[..]
Nee, gebruik liever The All Seeing Eye, dat is spyware vrij. Is sharewar wat je onbeperkt kunt gebruiken.
Bij BF vietnam is het vooral handig om de besturing van voertuigen en wapens onder de knie te krijgen. Het is zeer vervelend wanneer iemand een publieke server gaat gebruiken om zijn heli-skills te verbeteren en constant crasht.quote:Op zondag 28 maart 2004 15:14 schreef DutchBlood het volgende:
[..]
Nou, singleplayer is bij veel spellen ook niet alles om te oefenen voor online.
Beste is gewoon veel online spelen, dan leer je 't vanzelf.
Inderdaad, tegen bots spelen is niet te vergelijken met online spelen.quote:Op zondag 28 maart 2004 17:25 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Behalve de pure basis leer je de meeste aspecten van de gameplay het beste door gewoon online te spelen.
Maar jij hebt al 14 uur gespeeld, tegenover 4 uur van mij.. niet eerlijk dusquote:Op maandag 29 maart 2004 11:16 schreef DtchDopey het volgende:
De statistieken voor bfvietnam worden nu ook bijgehouden
Ik mag me gelukkig prijzen met plekje 270 (op het moment van schrijven).http://vietnam.bftracks.net/appl/bft/Player/view/45233
De homepage http://vietnam.bftracks.net/appl/bft/Home/view
http://clan.yeahright.org BFV clan
Er wordt een vrij complexe formule toegepast die is ontstaan in bf1942, er wordt met een heleboel factoren rekening gehouden. Voor je een ranking krijgt moet je ook minimaal 5 mappen 45 minuten gespeeld hebben (gescanned door de server iig). Als je op een speler klikt zie je ook een grafiekje waarin die formule grafisch wordt weergegeven.quote:Op maandag 29 maart 2004 11:41 schreef jamai22 het volgende:
[..]
Maar jij hebt al 14 uur gespeeld, tegenover 4 uur van mij.. niet eerlijk dus![]()
Je hebt het spel gedownload.quote:Op maandag 29 maart 2004 14:55 schreef Spijker83 het volgende:
Mensen, Had al apart topic geplaatst maar ja toen zag ik deze pas (dom weet het)
Ik heb net Battlefield Vietnam gekocht, maar nu wil ik online spelen en dan zegt elke server dat de data fout is of zo. Ook punkbuster ken ik niet activeren. Does anybody know why??
Heb al geprobeerd om een patch of zo te zoeken op google of iets van punkbuster maar snap er de ballen van. Krijg alleen maar verhaaltjes
Ja doei dan werkt dat toch meestal al niet via het internet spelen.quote:Op maandag 29 maart 2004 14:59 schreef Oppersmurf het volgende:
[..]
Je hebt het spel gedownload.![]()
![]()
![]()
Welk gedeelte van je 'je hebt het gedownload' begrijp je niet?quote:Op maandag 29 maart 2004 15:07 schreef Spijker83 het volgende:
[..]
Ja doei dan werkt dat toch meestal al niet via het internet spelen.
Nee de data zelf was niet fout maar hij zegt " Data differs from server"
Zie dat dezelfde fout op een site is gemeld maar ook geen oplossing erbij ook met origineel
dat ben ik hoezo? normaal noem ik me altijd bij online-action-games ender xenocide maar voor die naam paste de [FOK!] tag niet en dus maar [fok!] xenocidequote:Op maandag 29 maart 2004 12:33 schreef nlboy het volgende:
Wie is [FOK!] Xenocide???
(die vond ik namelijk bij die bftracks site)
Ik had laatst ook 1x die melding, met de gekochte versie. Misschien dat ik op een gecrackte server probeerde te connecten ofzo, dunno.quote:Op maandag 29 maart 2004 15:15 schreef Oppersmurf het volgende:
[..]
Welk gedeelte van je 'je hebt het gedownload' begrijp je niet?
Het data differs from server probleem komt alleen voor bij 'kopieën'. Er is
overigens wel een oplossing ervoor.
Volgens mij moet dat wel, aangezien die data differs klachten alleen uit warez-fora komen.quote:Op maandag 29 maart 2004 15:51 schreef Tommie84 het volgende:
[..]
Ik had laatst ook 1x die melding, met de gekochte versie. Misschien dat ik op een gecrackte server probeerde te connecten ofzo, dunno.
Tis idd zoals ergens hieronder staat niet bij alle servers ben ik achter gekomen. Maar die server wou ik wel graag op want hij is van een klasgenoot van mij. Wat is die oplossing dan als die er zou zijn want dat kan ik dan weer nergens vinden.quote:Op maandag 29 maart 2004 15:15 schreef Oppersmurf het volgende:
[..]
Welk gedeelte van je 'je hebt het gedownload' begrijp je niet?
Het data differs from server probleem komt alleen voor bij 'kopieën'. Er is
overigens wel een oplossing ervoor.
Heb er nog één site van de oude BF1942 clan. (die nooit veder kwam dan een site)quote:Op maandag 29 maart 2004 20:26 schreef PoGo het volgende:
Is er al iemand die een officiele FOK! Clan site heeft gemaakt voor BFV??
[FOK!~]-=PoGo=- wants to join!!
Ik denk dat het eerste dat er moet komen een server is waar we iedereen op kunnen vinden...quote:Op maandag 29 maart 2004 21:32 schreef nlboy het volgende:
[..]
Heb er nog één site van de oude BF1942 clan. (die nooit veder kwam dan een site)![]()
www.dutchfiles.com/bf1942
Ik sta boven je.quote:Op dinsdag 30 maart 2004 14:53 schreef HansvanOchten het volgende:
He cool, ik sta ook in de stats.
http://vietnam.bftracks.net/appl/bft/Player/view/47543![]()
Er is geen patch aangekondigd.quote:Op dinsdag 30 maart 2004 16:51 schreef Vassili_Z het volgende:
Wanneer komt die patch nou ???
Niet nodig joh, er liggen in elk spel genoeg lijken waar je als je wil als vc zijnde een m60 van kunt afpakken. (gewoon op g drukken bij zo'n lijk)quote:Op dinsdag 30 maart 2004 16:53 schreef Vassili_Z het volgende:
was een hoax dus.....
Patch moet er wel komen vind ik....
Vooral voor die M60...
Staat n.b. in je handleiding. Default knop : Gquote:Op dinsdag 30 maart 2004 18:15 schreef Snailer het volgende:
dingen met oppikken begrijp ik niet echt. om het te doen lijkt me het ook nog bloedmoeilijk
Dat deed ie in het echte vietnam ook. Ik stel voor dat ze de soldaten die een m60 meezeulen wat minder snel en wendbaar worden. Voor de rest valt het allemaal wel mee met dat ding. De NVA heeft juist weer goede anti air. Het interessante is juist dat het zo'n verschillende vijanden zijn die elkaar op zeer verscheidene gebieden overtreffen en hun eigen zwakke kanten hebben. Dan komt er ook nog iets van strategie en tactisch inzicht bij kijken.quote:Op dinsdag 30 maart 2004 19:31 schreef Vassili_Z het volgende:
Eeehm...... M60 domineert het spel zo...en dat is juist NIET de bedoeling......
Ik stel voor dat alles qua wapens hetzelfde blijft. Maar de Vietcong op zijn buurt beter gecamoufleerd is en sneller kunnen herspawnen. Het tunnelsysteem in de huidige versie werkt ook niet echtquote:Op dinsdag 30 maart 2004 19:46 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Dat deed ie in het echte vietnam ook. Ik stel voor dat ze de soldaten die een m60 meezeulen wat minder snel en wendbaar worden. Voor de rest valt het allemaal wel mee met dat ding. De NVA heeft juist weer goede anti air. Het interessante is juist dat het zo'n verschillende vijanden zijn die elkaar op zeer verscheidene gebieden overtreffen en hun eigen zwakke kanten hebben. Dan komt er ook nog iets van strategie en tactisch inzicht bij kijken.
En hoe werkt die tunnel nou? ik weet dat je als VC kan kiezen voor iemand met een schep, en naar wat ik er van heb begrepen moet het met hiermee lukken om zo'n tunnel te kunnen maken.quote:Op dinsdag 30 maart 2004 19:59 schreef Evil_Jur het volgende:
Vind je? Ik heb goede ervaringen met de tunnel, daarmee kun je heel snel een VS basis overrompelen, maar je team moet wel meewerken natuurlijk.
Ergens bij een VC spawnpoint ligt een of ander plakaatje op de grond met een schep erbijquote:Op dinsdag 30 maart 2004 20:13 schreef PoGo het volgende:
[..]
En hoe werkt die tunnel nou? ik weet dat je als VC kan kiezen voor iemand met een schep, en naar wat ik er van heb begrepen moet het met hiermee lukken om zo'n tunnel te kunnen maken.
Het lijkt mij niet meer dan logisch dat er maar een beperkt aantal spawn points mee gemaakt kunnen worden (1 dus), maar hoe haal je die andere dan eerst weg?? Want ik kan niet altijd (lees nooit) die schep kiezen.
Anyone?
Je team helpt toch niet mee, vooral op public servers, ondanks dat het in BF Vietnam meer teamplay gericht is...je houdt de noobs die M60/Sniper solo gaanquote:Op dinsdag 30 maart 2004 19:59 schreef Evil_Jur het volgende:
Vind je? Ik heb goede ervaringen met de tunnel, daarmee kun je heel snel een VS basis overrompelen, maar je team moet wel meewerken natuurlijk.
Kijk dat helpt! Thanks.quote:Op dinsdag 30 maart 2004 21:19 schreef Manweth het volgende:
[..]
Ergens bij een VC spawnpoint ligt een of ander plakaatje op de grond met een schep erbij
die kun je oppakken met de "drop weapon" of "use" knop en dan kun je em ergens neerzetten
BfV is bedoelt om te online-multiplayeren. Als je een leuke singelplayer wilt hebben, ligt Deus ex 1 wel ergens in de budgetbakken.quote:Op woensdag 31 maart 2004 18:34 schreef Chen het volgende:
jongens kom is op met die zelfgemaakte screens..
ik gahet binnenkort ook kopen allene heb nog geen geld
is het nu echt een beetje campain of is het weer een gevecht doen met wat bots?
Zeker, dit probleem heb ik ook. Maar hopelijk kan een patch dit probleem oplossen want het is natuurlijk belachelijk om op zo'n systeen de game op low settings te draaien!quote:Op woensdag 31 maart 2004 20:10 schreef Vassili_Z het volgende:
Jammer dat het zelfs op een P4 3.0 GHZ met 512 DDR Ram nog steeds erg lang laad
Battlefield vraagt ook meer van je geheugen en videokaart dan je van cpu.quote:Op woensdag 31 maart 2004 20:10 schreef Vassili_Z het volgende:
Jammer dat het zelfs op een P4 3.0 GHZ met 512 DDR Ram nog steeds erg lang laad
wat vindt jij een lange laaddtijd?quote:Op woensdag 31 maart 2004 20:10 schreef Vassili_Z het volgende:
Jammer dat het zelfs op een P4 3.0 GHZ met 512 DDR Ram nog steeds erg lang laad
dat is idd wel erg traag, kheb een "simpele" amd 2000 met 512 mb ram en laden duurt hooguit 30 seconden en in-game helemaal geen laadtijden.quote:Op woensdag 31 maart 2004 22:43 schreef Vassili_Z het volgende:
2 Minuten
En als je dan in het spel zit denkt ie nog weer 2 minuten na
hoogst irri
Dusseh.. Iedereen die in maart goed ze best heeft gedaan, kan opnieuw beginnenquote:We were extremly unlucky during the last monthly maintenance as we by mistake
lost all stats for March. We're now rebuilding the databases from a backup and
hopefully everything will be up and running during Friday. Sorry about the inconvenience. :-(
(Tracking is DOWN during this time)
Wat voor geluidskaart heb je en heb je niet of wel surround sound set ?quote:Op vrijdag 2 april 2004 15:37 schreef Chiwakka het volgende:
Ik heb ook problemen met het geluid:
Als ik met een grenadelauncher schiet binnen een (geschatte) 10 meter dan heb ik geen geluid, ook als er ander geluid(actie) binnen die 10meter-radius "valt" dan krijg ik geen geluid, zoals een tank-shel of een ontploffing
Als de servers de patch niet hebben heb je er ook niks aanquote:Op donderdag 1 april 2004 20:24 schreef Heavana het volgende:
Wisten jullie dat er nu al een mod uit is voor BF:Vietnam , het is maar v1 nog maar het begint er goed er al goed uit te zien. Het fixed onder andere de m60 + law probleem en heeft al een aantal nieuwe maps. Voor meer info :
http://tod.firstpersongamer.com
en :
Wat tot nu toe in v2 wordt geimplanteerd :
http://tod.firstpersongamer.com/forum/viewtopic.php?t=56
Wat in v1 zit die te downloaden is :
http://www.planetbattlefi(...)/
Bij de Aldi gekocht zeker ?quote:Op vrijdag 2 april 2004 18:24 schreef Chiwakka het volgende:
c-media AC97 Audio Device, en een Medion surround system 5.1
Het is geen patch het is een mod. En er zijn al servers voor alleen nog niet al teveel. Misschien als v2 uit is.quote:Op vrijdag 2 april 2004 18:40 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Als de servers de patch niet hebben heb je er ook niks aan
das balenquote:Op vrijdag 2 april 2004 19:42 schreef taart het volgende:
mijn geluidskaart EN mijn videokaart is bagger, daarom moet ik m met de laagste kwaliteit spelen, en soms (als er een vliegtuig een bom laat vallen bij irving) dan blijft dat geluid steken en gaat de hele tijd door: 'ieeeeeeeee boom ..ieeeeee boom'![]()
Ik heb jou gezien op een server volgens mijquote:Op vrijdag 2 april 2004 20:09 schreef gamecube_master het volgende:
[..]
das balen![]()
bij mij doet hij het gelukkig goed![]()
euh... ik heb jou niet gezien?quote:Op vrijdag 2 april 2004 23:02 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Ik heb jou gezien op een server volgens mij
Ik heb doorsdown.nl als nick
Dat had ik ook bij BF 1942, en mijn kaarten zijn nou niet bepaald bagger.quote:Op vrijdag 2 april 2004 19:42 schreef taart het volgende:
mijn geluidskaart EN mijn videokaart is bagger, daarom moet ik m met de laagste kwaliteit spelen, en soms (als er een vliegtuig een bom laat vallen bij irving) dan blijft dat geluid steken en gaat de hele tijd door: 'ieeeeeeeee boom ..ieeeeee boom'![]()
Is idd wel leuk om te doen bij een VS basis wanneer ze aant klooien zijn om met de heli iets te airliften, dan zijn ze makkelijk te rakenquote:Op zaterdag 3 april 2004 23:15 schreef Vassili_Z het volgende:
De mooiste kills zijn wel de sniperkill vanuit een chopper of als je als VC t ventje achter de machinegun in de chopper weet te doden !
Om vervolgens gespot te worden via de nose-cam. En dat wordt het rennen met die sniper in je handen.quote:Op zondag 4 april 2004 13:25 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Is idd wel leuk om te doen bij een VS basis wanneer ze aant klooien zijn om met de heli iets te airliften, dan zijn ze makkelijk te raken
Nee er is geen demo,quote:Op maandag 5 april 2004 09:34 schreef Internationalist het volgende:
Is dit spel te doen met een radeon 9200 en 512 mb? Is geen demo voor dus..iemand met praktijkervaringen?
Moet je ECHT ouder dan 25 zijn al wil je in die clan ?quote:Op maandag 5 april 2004 09:57 schreef DtchDopey het volgende:
Wanneer is die FOK clan nou eens klaar? Kan ik jullie tenminste een keer uitdagen en eens laten zien hoe BF:V echt gespeeld moet worden. Onze server wordt als het goed is deze week geleverd.
http://clan.yeahright.org
Stekker eruit trekken ?quote:Op maandag 5 april 2004 17:01 schreef Loedertje het volgende:
Hoe krijg ik die radio uit?
Of er even uit en erinquote:Op maandag 5 april 2004 17:01 schreef Loedertje het volgende:
Hoe krijg ik die radio uit?
Zie ik nou dat bS ook bij jullie zit? Oh god, dat zal me een humor weze danquote:Op maandag 5 april 2004 09:57 schreef DtchDopey het volgende:
Wanneer is die FOK clan nou eens klaar? Kan ik jullie tenminste een keer uitdagen en eens laten zien hoe BF:V echt gespeeld moet worden. Onze server wordt als het goed is deze week geleverd.
http://clan.yeahright.org
quote:Op maandag 5 april 2004 17:34 schreef HomerJ het volgende:
Of er even uit en erin
OF op een andere plaats even gaan zitten(van 1 naar 2 en dan weer terug)
Zo te zien heb jij een ander menu bovenin dan ik. In de options kan je wel aangeven of je een uitgebreid menu wil of niet. Dit heb ik aangevinkt, en moet je dus na het kiezen van het eerste menu (F1) een tweede keuze maken (F1 - Roger, F2 - Negative).quote:
Om dit menu op te roepen met je op F8 rammen, daarna 1 of 2 of 3 keer op F1 t/m 7 voor de berichtjesquote:Op maandag 5 april 2004 20:44 schreef PoGo het volgende:
[..]
Zo te zien heb jij een ander menu bovenin dan ik. In de options kan je wel aangeven of je een uitgebreid menu wil of niet. Dit heb ik aangevinkt, en moet je dus na het kiezen van het eerste menu (F1) een tweede keuze maken (F1 - Roger, F2 - Negative).
Maar dat kan dus ook anders? En hoe werkt dat dan?
Als ik het spel online speel met de hoogste grafische weergave en geluid heb ik nogal veel last van lag en laadtijden jullie ook?!?quote:
Gewoon het spel kopen en dat doet ie het!quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:05 schreef zanzibar het volgende:
Elke keer als ik online wil gaan spelen, zegt ie "data differs from server" of iets wat daar op lijkt. Ofline kan ik wel gewoon spelen. Iemand een idee wat ik hier aan kan doen
Of je moet ff kijken of je de cabinet bestanden op de cd kan openen, en daar de originele BFV executable uit kan trekken... anders inderdaad ff opnieuw installeren.quote:Op dinsdag 6 april 2004 16:02 schreef zanzibar het volgende:
ja het spel heb ik gekocht, maar ook eerst ff gedownload om te kijken of het de moeite waart was en of dat ie draaiden, omdat ik gin zin had om hem op nieuw te installeren ( en erges gehoord hat dat als je hem opnieuw wou instaleren dat niet ging om dat de pc dan een foutmelding zou geven dat bvf al geinstalleerd zou zijn ) daarom heb ik zo als hier erges op het forum staat mijn cd key veranderd via regedit of zoiets. Maar het komt er dus op neer dat ik hem helemaal moet verwijderen en opnieuw moet instaleren![]()
![]()
Gewoon opnieuw installeren. Niet moeilijk doen. Is het wel waard.quote:Op dinsdag 6 april 2004 16:04 schreef Skimmer het volgende:
[..]
Of je moet ff kijken of je de cabinet bestanden op de cd kan openen, en daar de originele BFV executable uit kan trekken... anders inderdaad ff opnieuw installeren.
Dank u, makkerquote:Op maandag 5 april 2004 09:48 schreef HomerJ het volgende:
[..]
Nee er is geen demo,
En ik heb ook een Radeon 9200 en 512MB en hij doet het prima
LOLquote:Op vrijdag 9 april 2004 15:48 schreef Atreidez het volgende:
Gister even aan t stuntvliegen geweest, t was rustig
Deze wou ik jullie niet onthouden -
[afbeelding]
De benedenpiloot (bS) had ook een screenie gemaakt waarop t beter te zien isquote:Op vrijdag 9 april 2004 15:59 schreef Vassili_Z het volgende:
LOL
die is goed
jammer dat de ketting niet kunt zien waarmee je m optilt
hoe?quote:Op zondag 11 april 2004 00:11 schreef briefkees het volgende:
tip: sla je screenshots op als .jpg
ja die link staat nu al 3x in dit topic.quote:Op zondag 11 april 2004 11:03 schreef B het volgende:
http://vietnam.bftracks.net/appl/bft/Search
Photoshop/andere bewerkings software...quote:Op zondag 11 april 2004 00:39 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
hoe?
ziet er vet uit ik download het pas als veel mensen die ik ken het gebruiken.quote:Op zondag 11 april 2004 15:54 schreef PoGo het volgende:
Hoe zit het met een FOK! clan?
Komt hier nog wat van of blijft iedereen solo??
Ken iemand trouwens ook het programma XFire?
http://www.xfire.com/xf/index.php
Het is een Instant Messenger, maar dan voor gamers. Je kan dan van je "collega" gamers zien of ze online zijn, welk spel ze spelen en zelfs op welke server.
Mooie hiervan is dan dat je met 1 druk op de knop naar dezeflde server kan gaan.
Heb het gisteren geinstalleerd, en werkt aardig. Iemand ervaring mee?
quote:Op zaterdag 3 april 2004 23:02 schreef speknek het volgende:
[..]
Dat had ik ook bij BF 1942, en mijn kaarten zijn nou niet bepaald bagger.
quote:Op zaterdag 10 april 2004 02:43 schreef briefkees het volgende:
Community Update - 4.9.04
THANK YOU!
Online numbers for BFV were huge the first week it was released and they don't show signs of slowing down. You're all obviously enjoying the the game! Everyone at DICE and EA would like to thank the fans and welcome all the new faces to the world of Battlefield!
Battlefield Vietnam Update
For those of you familiar with Battlefield 1942, you're already aware of the level of support you can expect from the Battlefield team. Battlefield Vietnam is no exception. In the next few months you can expect to see updates which add new features, incorporate community requests and add new content. We're currently working on an update which will incorporate some of your suggestions such as tweaking the M60/LAW combo as well as addressing performance issues experienced by some people. Stay tuned for more information on this in the upcoming weeks.
Server Admin
Be advised, BFV has a higher bandwidth requirement than Battlefield 1942. This is due to the new features added in the game such as overgrowth and airlifting. We are working to optimize these further, but a simple solution includes properly choking your servers to the appropriate setting. We also recommend that you run only one instance of BFV on a server based on your bandwidth pipeline. Some rules of thumb include:
16-player: WinOS or Linux/1.8Ghz processor/256MB RAM/T1 connection
32-player: WinOS or Linux/2.8Ghz processor/512MB RAM/T1 connection
64-player: WinOS or Linux/3+Ghz processor/512MB RAM/T3 connection (You will need at least 4Mbit of bandwidth)
ATI Card Users
We are currently discussing with ATI the issues with BFV and certain high-end ATI cards. As an interim solution, if you turn off Anti-Aliasing and Anisotropic Filtering you will have a much better playing experience.
That's it for this week, so until we talk next, happy hunting!
EAComMike and the rest of te Battlefield team!
community update
Onderaan de pagina van maps kun je ze allemaal in 1 keer downloaden (fileplanet).quote:They can be helpful for clans to plan map strategy and tactics.
Op zaterdag 10 april 2004 02:43 schreef briefkees het volgende:quote:Op dinsdag 13 april 2004 15:25 schreef Oppersmurf het volgende:
[..]![]()
![]()
Zijn nog niet uit.quote:Op woensdag 14 april 2004 16:08 schreef Mister_T het volgende:
Ik heb hem zojuist ook maar eens gekocht omdat ik helemaal verslaaft was aan de vorige Battlefield reeks. Zijn er nog patches die ik moet downloaden of zijn die nog niet uit?
Na updaten drivers en het uitschakelen van de shadow optie werkt het helemaal perfectquote:Op woensdag 14 april 2004 16:44 schreef Mister_T het volgende:
wow mijn graphics kloppen niet helemaal, ff driver update downloaden!
En dat zal nog wel lang duren EA kennendequote:Op woensdag 14 april 2004 16:10 schreef Manweth het volgende:
[..]
Zijn nog niet uit.
Jah en dan secondairy fire.quote:Op donderdag 15 april 2004 11:57 schreef Mister_T het volgende:
Hoe kan je eigenlijk auto's en dergelijken optillen met je heli, er gewoon boven gaan hangen met een heli
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |