Okki is leuk! Eventueel misschien wel in de winkel te koop, maar dan duurder dan per school (hoe meer mensen het hebben, hoe goedkoper het wordt).quote:Op woensdag 7 september 2005 16:46 schreef lady-wrb het volgende:
even een vraagje aan de dames (en/of heren) leerkrachten in dit topic
we zijn nu net dag 3 voorbij en we zijn door school bedolven onder folders, boekjes en ander gedoe waarin beweerd wordt dat men de allerbeste boeken, tijdschriften, zomer/winterboeken cd-roms en noem het maar op verkoopt. je kind zou gewoon achter lopen als je die troep niet voor ze aanschaft.
heeft iemand ervaring met dergelijke (toch wel prijzige) uitgaves? en waarom werkt de school aan al die papierverslindende reclame mee?
en nog wat: luca wil graag een abonnement op de okki. is dat blad ook gewoon los te koop? of moet dat perse via de school?
he tklompje dat op het water dreefquote:Op woensdag 7 september 2005 16:41 schreef lady-wrb het volgende:
wg vd hulst
ik heb er al een paar weggemikt, ik weet niet meer waar die van waren, maar vandaag kreeg ik de boekenboot, cd-rom-toppers, boeken-toppers, de okki en de hojquote:Op woensdag 7 september 2005 16:56 schreef Fannetje het volgende:
In mijn groep 4 hebben maar liefst 14 van de 22 kinderen dit jaar de Jippo (in plaats gekomen van de okki voor groep 4) besteld. Dat is erg veel, vorig jaar waren het er 6 van de 24.
Ik vind dat soort bladen persoonlijk erg leuk en leerzaam en de kinderen zijn altijd super enthousiast als zo'n blad weer binnen is.
De cd roms zijn hier helemaal niet besteld en de boektoppers één keer. Die laatste vind ik ook erg goed, zo krijg je voor een paar euro toch een paar goede kinderboeken in huis. Over de cd roms weet ik niks.
pfffffffffffffffffffffffquote:Op woensdag 7 september 2005 16:59 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik heb er al een paar weggemikt, ik weet niet meer waar die van waren, maar vandaag kreeg ik de boekenboot, cd-rom-toppers, boeken-toppers, de okki en de hojo ja en niet te vergeten, de leeslijsters
Nou ja, maar de lijsters vind ik zelf altijd wel goed hoor. Mooie boeken voor een lage prijs. Tenminste, op school had ik ook altijd de jonge lijsters, vroege lijsters en blackbird series enzo. 5 boeken voor 25 euro. Heb er nog best wat boeken van staanquote:Op woensdag 7 september 2005 16:59 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ik heb er al een paar weggemikt, ik weet niet meer waar die van waren, maar vandaag kreeg ik de boekenboot, cd-rom-toppers, boeken-toppers, de okki en de hojo ja en niet te vergeten, de leeslijsters
zeg leuk huwelijkskadootjequote:Op woensdag 7 september 2005 16:32 schreef Troel het volgende:
[..]
ik heb al deze lekturama luistersprookjes als mp3-tjes
Nou, ik heb vroeger uren met die boeken gezeten. Mijn ouders hebben zelfs Pluk van de Petteflat voor me op bandjes ingesproken, zodat ik achterin de auto Pluk kon lezenquote:Op woensdag 7 september 2005 22:48 schreef jessie het volgende:
Nee zo zie ik dat helemaal niet. Een kind gaat dat echt niet op die manier doen. Nou ja de mijne niet. Die wachten niet geduldig tot ze om mogen slaan (als ze dat al zeggen"nu omslaan") De mijne lezen hun boekjes zelf als ik geen tijd heb. Dan verzinnen ze er zelf wat omheen. En aangezien we geen kasten vol hebben weten ze al wat boekjes uit hun hoofd en vertellen ze die na (nou ja Bo dan he, Janneke niet) Janneke bladert ook zelf in boekjes. En scheurt soms ook als ik niet oplet. Daarom lezen we de biebboekjes ook samen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |