quote:Op dinsdag 22 juli 2014 20:54 schreef Bayswater het volgende:
Wat dat betreft weet ik nog wel een plaats met een heel rustig strand voor de vader van James R.
In Palermo kan je prima "streetfood" scoren.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 17:26 schreef BertusAafjes het volgende:
Wat kost een biertje en een fatsoenlijke maaltijd tegenwoordig op Sicilië?
Beetje wegblijven van ingewanden en orgaanvlees, dan moet het wel goedkomen.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:36 schreef BertusAafjes het volgende:
en mijn zwangere vrouw kan daar ook veilig van eten?
Dat dus.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:53 schreef Hyperdude het volgende:
Goedkoop hoeft van mij ook niet. Wil wel graag goede prijs/kwaliteit verhouding.
Michelingids -> Bib Gourmands.quote:Op donderdag 14 augustus 2014 21:53 schreef Hyperdude het volgende:
Goedkoop hoeft van mij ook niet. Wil wel graag goede prijs/kwaliteit verhouding.
Ken ik. Maar dan zit je volgens mij toch eerder goed te eten dan goedkoop.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 11:07 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Michelingids -> Bib Gourmands.
Geen dank.
Het moest toch ook niet goedkoop, maar prijs/kwaliteit? Het Bib Gourmand kenmerk is juist in leven geroepen voor prijs/kwaliteit.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 12:16 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Ken ik. Maar dan zit je volgens mij toch eerder goed te eten dan goedkoop.![]()
Bovendien geeft ie in Palermo maar 1 restaurant, beetje te weinig keuze wmb.
http://www.viamichelin.it(...)ST1jTVRNdU16WXhNelk9
Kan ik voor restaurantreviews niet serieus nemen. In Utrecht staan bv broodje mario en american steakhouse in de top 10quote:
Broodje Mario zie ik niet in de top 10 staan, en dat steakhouse staat op nummer 10, met veel eerlijke reviews, steaks zijn goed, personeel niet, prijzig, lawaaiigquote:Op vrijdag 15 augustus 2014 12:21 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Kan ik voor restaurantreviews niet serieus nemen. In Utrecht staan bv broodje mario en american steakhouse in de top 10![]()
Hmm, eruitgezakt dan misschien. Maar goed, je ziet ook aan die top 10, dat kan je moeilijk de 10 beste restaurants van Utrecht noemen. Ook niet qua prijs kwaliteit.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 12:28 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Broodje Mario zie ik niet in de top 10 staan, en dat steakhouse staat op nummer 10, met veel eerlijke reviews, steaks zijn goed, personeel niet, prijzig, lawaaiig
http://www.tripadvisor.com/Restaurants-g188616-Utrecht.html
Je moet ook niet zozeer naar de ranking kijken, maar naar wat mensen schrijven. Vooral de middelmatige en slechte reviews zijn het leerrijkstquote:Op vrijdag 15 augustus 2014 12:29 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Hmm, eruitgezakt dan misschien. Maar goed, je ziet ook aan die top 10, dat kan je moeilijk de 10 beste restaurants van Utrecht noemen. Ook niet qua prijs kwaliteit.
Dat vind ik dus niet, omdat mensen eerder negatieve ervaringen op sites als tripadvisor zetten dan positieve.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 12:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je moet ook niet zozeer naar de ranking kijken, maar naar wat mensen schrijven. Vooral de middelmatige en slechte reviews zijn het leerrijkst
Jep, ik ook. Laatst nog in Middelburg erg prettige gegeten bij de gespleten arent en de eetkamer (Nummer 3 en 1)quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 12:29 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik ben op vakantie ook al regelmatig in heel prettige restaurants terecht gekomen dankzij Tripadvisor. Je moet wel een beetje de recensies kunnen lezen en weten wat je er uit moet pikken.
Tja, dan wens ik je verder veel succes bij het vinden van een restaurant op Siciliequote:Op vrijdag 15 augustus 2014 12:37 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dat vind ik dus niet, omdat mensen eerder negatieve ervaringen op sites als tripadvisor zetten dan positieve.
Ik ga niet in Europa op vakantie, dan kom ik teveel Nederlanders tegen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 12:38 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Tja, dan wens ik je verder veel succes bij het vinden van een restaurant op Sicilie
Soms op de gekste plekken terecht gekomen, erg leuk.quote:Op vrijdag 15 augustus 2014 12:45 schreef littledrummergirl het volgende:
Ik check ook vaak tripadvisor en ben eigk nooit op n vage of slechte plek terecht gekomencheck t ook vaak als ik n hotel of excursie boek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |