Ja... maar ook hier betreft het een aanwijzing.... (samen met de man die rechts van haar staat afgebeeld is het een aanwijzing voor de filmtitel...)quote:Op woensdag 10 maart 2004 10:05 schreef mamamiep het volgende:
Rechtsboven Brooke Shields?
quote:Op woensdag 10 maart 2004 11:57 schreef twentemeisje het volgende:
Volgens mij is het Anne Heche in 'WIld Side'
nou je't zegt... kan alleen de foto niet uitgebreid bekijken op m'n werkquote:Op woensdag 10 maart 2004 11:57 schreef twentemeisje het volgende:
Volgens mij is het Anne Heche
Jep... mijn dank is grootquote:Op woensdag 10 maart 2004 12:00 schreef twentemeisje het volgende:
Mooi zo... Heb ik je toch mooi even op je wenken bediend door het zo snel te zien![]()
Nieuwe vraag wordt nu verzonnen...
Daar houdt het op, ik weet er niet meer. De gezichten ken ik grotendeels wel, maar dit waren de enige namen van acteurs en films die ik wist.quote:Op woensdag 10 maart 2004 13:08 schreef twentemeisje het volgende:... continue
Kan niet, Norton is al gebruiktquote:Op woensdag 10 maart 2004 13:09 schreef SaintOfKillers het volgende:
12 Angry Men: Fonda en Lemmon
Manhunter/Red Dragon: die kerel rechts onderaan en Edward Norton
Italian Job zijn Wahlberg en Cainequote:Op woensdag 10 maart 2004 13:10 schreef mamamiep het volgende:
[..]
Kan niet, Norton is al gebruikt. Tenzij je meerdere mensen eruit mag pikken
.
Jawel, want je moet Wahlberg hebben bij Italian Job.quote:Op woensdag 10 maart 2004 13:10 schreef mamamiep het volgende:
[..]
Kan niet, Norton is al gebruikt. Tenzij je meerdere mensen eruit mag pikken
.
Och, zeik niet. Allebeiquote:Op woensdag 10 maart 2004 13:11 schreef Gorro het volgende:
[..]
Jawel, want je moet Wahlberg hebben bij Italian Job.
Toe sloo, Gorroquote:Op woensdag 10 maart 2004 13:11 schreef Gorro het volgende:
[..]
Jawel, want je moet Wahlberg hebben bij Italian Job.
Hij wordt oudquote:Op woensdag 10 maart 2004 13:12 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Toe sloo, Gorro![]()
Als je nu even de acteurs erbij zet dan kan ik zie waar het fout gaat bij die laatste...quote:Op woensdag 10 maart 2004 13:09 schreef Gorro het volgende:
Manhunter/Red Dragon
The Italian Job
Ocean's Eleven
12 Angry Men
The Killers
Acteur uit origineel en uit remake?
Dat hoort tog niet bij de vraag? Ik weet zelf al dat het fout gaat bij de 2 linksonderquote:Op woensdag 10 maart 2004 13:16 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Als je nu even de acteurs erbij zet dan kan ik zie waar het fout gaat bij die laatste...
Jawel... toen ik de vraag verduidelijkte zei ik 'noem de vijf koppeltjes en de bijbehorende film'....quote:Op woensdag 10 maart 2004 13:18 schreef Gorro het volgende:
[..]
Dat hoort tog niet bij de vraag? Ik weet zelf al dat het fout gaat bij de 2 linksonderDie weet ik gewoon egt niet. Dus ik ga maar eens lunchen en verder leren.
Bruce Davison en euh..... George McFlyquote:Op woensdag 10 maart 2004 13:18 schreef Gorro het volgende:
[..]
Dat hoort tog niet bij de vraag? Ik weet zelf al dat het fout gaat bij de 2 linksonderDie weet ik gewoon egt niet. Dus ik ga maar eens lunchen en verder leren.
quote:Op woensdag 10 maart 2004 13:21 schreef SaintOfKillers het volgende:
Bruce Davisonen euh..... George McFly
![]()
quote:Op woensdag 10 maart 2004 13:26 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik weet dat ie niet George McFly heet, maar volgens mij heet hij zo in Back To The Future. Ik kwam niet zo direct op z'n echte naam.
Je bedoelt Crispin Glover... Maar dan kan ik er nog niets mee...quote:Op woensdag 10 maart 2004 13:26 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik weet dat ie niet George McFly heet, maar volgens mij heet hij zo in Back To The Future. Ik kwam niet zo direct op z'n echte naam.
Nu nog even een compleet rijtje met alle films die ik zoek!quote:Op woensdag 10 maart 2004 13:52 schreef Joppe het volgende:
Willard natuurlijk.
Socrates
Ik ben eigenlijk van mening dat je niet opeens je vraag uit mag breiden.quote:Op woensdag 10 maart 2004 13:20 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Jawel... toen ik de vraag verduidelijkte zei ik 'noem de vijf koppeltjes en de bijbehorende film'....
... zie hiervoor... ik vraag nu toch ook alleen de filmtitels...quote:Op woensdag 10 maart 2004 14:01 schreef Gorro het volgende:
[..]
Ik ben eigenlijk van mening dat je niet opeens je vraag uit mag breiden.
Heb ik gezien, maar was meer een opmerking ook voor in de toekomst.quote:Op woensdag 10 maart 2004 14:03 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
... zie hiervoor... ik vraag nu toch ook alleen de filmtitels...
quote:Op woensdag 10 maart 2004 14:05 schreef mamamiep het volgende:
Manhunter/Red Dragon: Edward Norton – William L. Petersen
The Italian Job: Mark Wahlberg – Michael Caine
Ocean's Eleven: George Clooney – Frank Sinatra
12 Angry Men: Jack Lemon – Henry Fonda
Willard: Crispin Glover – Bruce Davison
quote:Op woensdag 10 maart 2004 14:15 schreef Gorro het volgende:
Julia Roberts
Mexicaans -> The Mexican
Pizza -> Mystic Pizza
Die zou best wel kunnen jaquote:Op woensdag 10 maart 2004 14:23 schreef twentemeisje het volgende:
Mila Jojovich
Inderdaad in Dummyquote:Op woensdag 10 maart 2004 14:23 schreef twentemeisje het volgende:
Mila Jojovich
oh-joy.quote:Op woensdag 10 maart 2004 14:28 schreef twentemeisje het volgende:
Foto's raden is leuk(vanmorgen mevrouw Heche...)
Ik ga ook op zoek naar een onherkenbare filmster
quote:Op woensdag 10 maart 2004 14:53 schreef SaintOfKillers het volgende:
Philip Seymour Hoffman?
dolle_hond +1quote:Op woensdag 10 maart 2004 15:36 schreef dolle_hond het volgende:
gene kelly
Nee hoor.quote:Op woensdag 10 maart 2004 15:05 schreef Jolan het volgende:
schijnt wel leuk te zijn.
quote:Op woensdag 10 maart 2004 15:53 schreef twentemeisje het volgende:
Steven & Angela
Geraden voordat ik het tweede quotje plaatste!quote:Op woensdag 10 maart 2004 16:23 schreef scanman01 het volgende:
Lijkt op e en scene uit Suicide Kings
quote:Op woensdag 10 maart 2004 20:50 schreef Eluc het volgende:
Midnight express denk ik
quote:Op woensdag 10 maart 2004 21:58 schreef mamamiep het volgende:
Eluc?
quote:Op woensdag 10 maart 2004 20:51 schreef Eluc het volgende:
indien goed.. ik ga nu pitten (weinig slaap gehad vannacht)
kan geen nieuwe vraag stellenadios
quote:Op woensdag 10 maart 2004 23:04 schreef scanman01 het volgende:
[..]
[..]
quote:Op donderdag 11 maart 2004 11:16 schreef BatMat het volgende:
Een gokje... Bubba Ho-Tep.
Dat klopt.quote:Ik moet die film nog steeds zien, maar hij wordt nergens vertoond...
Laatste was foutje, stom....quote:Op donderdag 11 maart 2004 11:47 schreef BatMat het volgende:
De eerste 2 waren goed, de laatste 2 niet.
Graag gedaanquote:Op donderdag 11 maart 2004 11:48 schreef scanman01 het volgende:
Met dank aan Victorinox en fool
Maar is wel goedquote:Op donderdag 11 maart 2004 11:58 schreef victorinox het volgende:
Ik moet denken aan Lola Rennt, hoewel het niet helemaal overeenkomt met de beschrijving.
Nope...quote:Op donderdag 11 maart 2004 12:09 schreef realist_ik het volgende:
ik zou haast zeggen Flash Gordon, maar dat is het niet...
het lijken wel Tim Roth en Reese Witherspoon...
quote:Op donderdag 11 maart 2004 12:17 schreef BatMat het volgende:
The Rocky Horror Picture Show???
Dan wel allebei met een hele slechte haardag...quote:Op donderdag 11 maart 2004 12:09 schreef realist_ik het volgende:
ik zou haast zeggen Flash Gordon, maar dat is het niet...
het lijken wel Tim Roth en Reese Witherspoon...
Stuur het plaatje maar naar mijn e-mail adres:quote:Op donderdag 11 maart 2004 12:39 schreef BatMat het volgende:
Ik heb een leuk vraagje met een plaatje, maar ik ben erachter dat ik niet weet hoe ik plaatjes moet uploaden cq weergeven in een post![]()
Of meld je aan bij picserver/yahoo oid. Kun je ze daar wegzetten. Dan kun je ze gewoon linken dmv de img-tag.quote:Op donderdag 11 maart 2004 12:39 schreef BatMat het volgende:
Ik heb een leuk vraagje met een plaatje, maar ik ben erachter dat ik niet weet hoe ik plaatjes moet uploaden cq weergeven in een post![]()
Dat was de enige film die een beetje recent wasquote:Op donderdag 11 maart 2004 13:11 schreef BatMat het volgende:
DWL > Down with love. Gokje: Ewan MCgregor?
quote:If this is's idea of a kid's movie, he should be arrested for child abuse. Admittedly, I watched the whole thing completely unaware that the studio intended "
" for kids, though I should have gotten the hint after the third or fourth fart joke. Ultimately, the film was so painfully unfunny that I gnawed one of my own feet off just to pass the time. We now know why there was no "Wayne's World 3." There's Mike Myers funny. Then there's mutilating your genitals with boiling water and a cheese grater. Then there's
funny.
Wel gezienquote:Op donderdag 11 maart 2004 13:32 schreef BatMat het volgende:
Scanman01 +1
Ik hoop dat je dit antwoord geeft op een andere basis dan door het zien van de film.
Ik ben benieuwd, vonden je kinderen het wel iets?quote:Op donderdag 11 maart 2004 13:34 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Wel gezien
Mijn kinderen wilden de film graag zien.
Die vonden het nog wel een leuke film ja. Maar ook niet echt geweldig. Ik vond er zelf net als jij niets aan.quote:Op donderdag 11 maart 2004 13:40 schreef BatMat het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd, vonden je kinderen het wel iets?
quote:Op donderdag 11 maart 2004 13:57 schreef twentemeisje het volgende:
Cruel Intentions?
Je vergeet de grootste: Louise Fletcherquote:Op donderdag 11 maart 2004 13:58 schreef twentemeisje het volgende:
Tara Reid - SM Gellar - Reese Witherspoon - Selma Blair
Zou kunnen maar ben ik niet naar op zoek......quote:Op donderdag 11 maart 2004 14:36 schreef BatMat het volgende:
Ze speelden allemaal een rol als ouder?
quote:Op donderdag 11 maart 2004 14:37 schreef realist_ik het volgende:
allemaal in een film van peter en/of bobby farrelly gespeeld...
Heej... wil je me niet zo laten schrikken?quote:Op donderdag 11 maart 2004 15:27 schreef GFP het volgende:
Peekaboo!
allemaal in een film gespeeld, gebasseerd op een comic?but getting close!
je tm
Now you're gettin' very cold!quote:Op donderdag 11 maart 2004 15:30 schreef GFP het volgende:
Er wordt veel gedanst in een film waarin ze hebben gesppeld?
Tadaaaaaaaaaaaah! Daar was ik naar op zoek!quote:Op donderdag 11 maart 2004 15:42 schreef InTrePidIvity het volgende:
Allemaal gespeeld in een film gebaseerd op een TV-serie
Ik denk dat je met de hint waarmee je Three Kings hebt gekrgen, wel een stuk verder zou moeten kunnen komen...quote:Op donderdag 11 maart 2004 16:04 schreef realist_ik het volgende:
three kings?
is een kurk.quote:Op donderdag 11 maart 2004 16:26 schreef BatMat het volgende:
Stuk hout > James Woods?
Jaime presslyquote:Op donderdag 11 maart 2004 16:38 schreef BatMat het volgende:
Ik snap alleen de afbeelding van Elvis niet...
Jaaaquote:Op donderdag 11 maart 2004 16:37 schreef BatMat het volgende:
Nee wacht, je hebt Torque gedownloadgekocht en die ben je aan het kijken!
b---ij---n---a---...quote:Op donderdag 11 maart 2004 17:57 schreef kinky_queen het volgende:
hellraiser
monty python and the holy grail
army of darkness
predator
ringu
star wars
Nu klopt 'ie wel!quote:Op donderdag 11 maart 2004 17:57 schreef kinky_queen het volgende:
hellraiser
monty python and the holy grail
army of darkness
predator
ringu
2001 ; a space oddyssey
quote:Op donderdag 11 maart 2004 18:49 schreef SaintOfKillers het volgende:
Monster Man![]()
Nee.quote:Op donderdag 11 maart 2004 19:35 schreef kinky_queen het volgende:
sally fields?
Ik ga daar geen nee op zeggen.quote:Op donderdag 11 maart 2004 20:17 schreef dolle_hond het volgende:
shirley temple *D
idd, ook uit memento. foto's komen uit greasewood flatquote:Op donderdag 11 maart 2004 20:53 schreef California het volgende:
Mark Boone (jr.)?
Maatje van Steve Buscemi, toch?
Ik heb uit de gezochte films bijrollen gebruikt, jaquote:Op donderdag 11 maart 2004 22:08 schreef scanman01 het volgende:
Ik kan zo geen enkele combinatie bedenken. Heb je veel bijrollen gebruikt ofzo?
Staan de acteurs een beetje op de posters?
M.a.w. iemand die eigenlijk "bekend" is als muzikantquote:Op donderdag 11 maart 2004 22:15 schreef California het volgende:
Er zit één vrouw bij.
Het kleine rolletje is voor iemand die eigenlijk bekend (tussen aanhalingstekens) is als muzikant, en nog nooit een grote rol heeft gespeeld.
Jij snapt 'mquote:Op donderdag 11 maart 2004 22:18 schreef SaintOfKillers het volgende:
M.a.w. iemand die eigenlijk "bekend" is als muzikant![]()
Pfff, dan wordt ie me te moeilijk ben ik bangquote:Op donderdag 11 maart 2004 22:13 schreef California het volgende:
[..]
Ik heb uit de gezochte films bijrollen gebruikt, ja. Van best groot tot een erg kleine.
Nu je het zegt, in de afgebeelde films spelen ze ook nooit echt de hoofdrol. Ze staan nergens op de poster.
Het zijn voor een deel ook echte bijrolacteurs.
Is 't die meneer die soms ook stand-up doet?quote:Op donderdag 11 maart 2004 22:20 schreef California het volgende:
[..]
Jij snapt 'm.
haakt ook af...quote:Op donderdag 11 maart 2004 22:26 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Pfff, dan wordt ie me te moeilijk ben ik bang
Ik heb 2 CD's van z'n spoken word performancesquote:Op donderdag 11 maart 2004 22:54 schreef California het volgende:
Ik weet wel dat 'ie spoken word heeft gedaan. We zullen wel hetzelfde bedoelen.
Correctquote:Op donderdag 11 maart 2004 22:55 schreef BatMat het volgende:
Heat
Totaal niet aan gedachtquote:Op donderdag 11 maart 2004 23:04 schreef scanman01 het volgende:
Paul Walker speelt in Joy Ride en Fast and the furious. Vandaar dat ik er niet uit kwam
Niet nodig. Dat was wel een leuke om het wat moeilijker te makenquote:Op donderdag 11 maart 2004 23:05 schreef California het volgende:
[..]
Totaal niet aan gedacht.
Ik had wel gezegd dat ze niet op de poster stonden... maar dan nog. Sorry.
Dat was lekker snel...Mooi, wilde net gaan slapen.quote:
nee, ik was te snelquote:Op donderdag 11 maart 2004 23:41 schreef BatMat het volgende:
[..]
Tja, het duurt soms even een vraag in elkar te knutselen. Misschien moet ik vast een voorraadje aanleggen of zo...
Tja, slapen...quote:Op donderdag 11 maart 2004 23:43 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
nee, ik was te snel
dacht dat je mischien ging maffen
AAAAAAA, ook niet voor 1 keertje dan?quote:Op vrijdag 12 maart 2004 00:09 schreef BatMat het volgende:
Ik weet welke het is, maar ik heb geen zin om antwoord te geven. Dan moet ik weer een nieuwe vraag bedenken, op blijven om te kijken of iemand het goed heeft, etc., en ik wilde toch echt gaan slapen.
quote:Op vrijdag 12 maart 2004 00:11 schreef BatMat het volgende:
Nou, vooruit dan; The Conversation
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |