quote:Strikt genomen heb ik ook geen kut (ik heb een penis),
Het is gewoon een lekkermakertje, zoals aan haar oorlel sabbelen of in haar nek zoene..quote:Op maandag 8 maart 2004 17:26 schreef dalet het volgende:
Eeh...tja...
Nu ik dit lees begin ik het zelf ook wel af te vragen....![]()
Buiten het kneden dat wel lekker is, kan je haar ook pesten met die tepels, maar goed, dat loopt meestal op een negatief fiasco uit.... (indien ze dat niet pikt)
Dus, interessante kwestie.
Eh, ja. Mee eens.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:29 schreef godard_k het volgende:
Het is gewoon een lekkermakertje, zoals aan haar oorlel sabbelen of in haar nek zoene..![]()
quote:Op maandag 8 maart 2004 17:33 schreef Frasier het volgende:
Wie de borst niet waardeert is de rest niet weert
Hopelijk ben je een bevredigender tietvertroetelaar dan gesprekspartner, want tot nu toe blink je nog niet echt uit door informatievoorziening.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:32 schreef MALLENS het volgende:
amateurs!
't Zijn uiers, hoor...quote:Op maandag 8 maart 2004 17:33 schreef Frasier het volgende:
Wie de borst niet waardeert is de rest niet weert
quote:Op maandag 8 maart 2004 17:17 schreef Kwark het volgende:
Strikt genomen heb ik ook geen kut (ik heb een penis)
Had je ze niet mooier kunnen vindenquote:Op maandag 8 maart 2004 18:00 schreef Zw0rld het volgende:
Voor babys is het toch wel handig twee van die melk makende dingen.
En ook lekker zacht.
[afbeelding]
Dit zijn ze nou voor de degene die het niet wisten.![]()
Als je geluk heb.quote:Op maandag 8 maart 2004 18:58 schreef tfh het volgende:
Borsten? Die zijn toch bedoeld om lekker strak om je pik te vouwen en dan lekker op en neer te raggen?
Dat staat er zeker voor het geval dat iemand dat niet begreep.quote:Strikt genomen heb ik ook geen kut(ik heb een penis)
D85? Ik vind B75 al goed genoeg... Wat heb je nou aan borsten? Ik niets... naja het ligt misschien beter als een ribbenkast, maar verder... Als je het als speelgoed gaan behandelen, ben je respectloos...quote:Op maandag 8 maart 2004 19:34 schreef Georges het volgende:
Borsten zijn heerlijk. D85
ik vind 't een mooi stukje... ja.. tieten.. geen ervaring meequote:Op maandag 8 maart 2004 17:17 schreef Kwark het volgende:
knip
Nog zo een geniaaaaale opmerking *onthoud*quote:Op maandag 8 maart 2004 18:13 schreef The_NiteAngyl het volgende:
Of, zoals wij Zeelanders wel eens zeggen; "Een goede minnaar denkt aan de tet, anderzijds verwaarloost hij zijn partner in bed."
Deze dan!quote:Op maandag 8 maart 2004 18:15 schreef SPIRO het volgende:
[..]
Had je ze niet mooier kunnen vinden![]()
Dat is de correcte omschrijving!quote:Op maandag 8 maart 2004 19:53 schreef cinnamongirl het volgende:
Borsten hebben inderdaad maar 1 functie: een erotische. We hebben ze om aan te tonen dat we volwassen zijn en dat trekt mannetjes aan.
Voor borstvoeding heb je geen borsten nodig, alleen tepels en melkproducerende melkklieren...
En die moeten ze zeker verstoppen ergens in de borstkas?quote:Op maandag 8 maart 2004 19:53 schreef cinnamongirl het volgende:
melkproducerende melkklieren...
Okee let me rephrase: vrouwen hebben niet zulke grote borsten nodig om borstvoeding te kunnen geven. Het zijn gewoon vethobbels voor 90% , de rest is klieren.quote:Op maandag 8 maart 2004 19:55 schreef Umbabarauma het volgende:
[..]
En die moeten ze zeker verstoppen ergens in de borstkas?.
Wat bedoel je daarmee? Borsten zijn voor mij niet iets wat er ECHT aan hoort te zitten in de vorm van een cup C, D of weet ik veel wat... B75/85 is groot genoeg, zolang het maar stevig is, en er allemaal netjes bij zit, waar ik dus mee bedoel, geen meisje wat niet slank is met kleine borsten, en een dikke kont, gewoon netjes alles in de juiste maat aanwezig.quote:Op maandag 8 maart 2004 20:00 schreef Girly het volgende:
waar jullie mannen allemaal niet over nadenken
quote:Op maandag 8 maart 2004 20:13 schreef Najra het volgende:
3 tieten in een envelop
ha ha ha ha
volgens mij ben jij homoquote:Op maandag 8 maart 2004 17:17 schreef Kwark het volgende:
Tieten, ik vind ze best leuk. Als je een lamme pols hebt van het liefdesbriefjes schrijven, kun je je hand er op laten rusten en een beetje over de stof van haar truitje kriebelen. Als je moet hoesten, smoren ze het geluid zodat de buren niet wakker worden, en ze zien er ook wel geinig uit. Met van die dopjes erop.
Nou ben ik een man, en ook mannen hebben tepels. Het schijnt dat bij sommige mannen de tepels zelfs erg gevoelig zijn. De mijne niet. Ik heb geen gevoelige tepels, en -afgezien van wat lichte vetophopingen van teveel bier en kippenpootjes met mayo- borsten heb ik evenmin. Misschien dat ze daarom zo'n mysterie voor me blijven. Ik heb gewoon geen idee hoe het voelt als ik een tiet kus danwel lik danwel streel danwel kneed. Danwel erin knijp. Strikt genomen heb ik ook geen kut (ik heb een penis), maar op de een of andere manier kan ik me in dat orgaan prima inleven. Met vagina's heb ik een prima verstandhouding. We communiceren, kutten en ik.
Tieten zeggen mij echter niet zoveel. Telkens weer blijf ik er even hangen, in de hoop dat de openbaring zich ditmaal aan me zal voltrekken, maar na wat laf geknauw en gekneed en een flauwe tepelerectie ga ik dan maar weer verder in mijn queeste naar alles doordrenkende orgasmes, door mij te richten op datgene waar ik meer talent voor heb: de rest van het vrouwelijk lichaam.
Ja, ik amuseer mij prima. Maar toch blijft het grote raadsel der borsten aan mij knagen: wtf moet ik er nou mee?
duidelijk...quote:Op maandag 8 maart 2004 21:55 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
volgens mij ben jij homo![]()
ROFLquote:Op maandag 8 maart 2004 20:13 schreef Najra het volgende:
3 tieten in een envelop
ha ha ha ha
Als iemand tijdens de sex mijn borsten niet als "speelgoed" ziet dan vind ik dat respectloos, dan worden mijn borsten jaloers, die willen ook aandacht....quote:Op maandag 8 maart 2004 19:39 schreef _Vixion_ het volgende:
[..]
D85? Ik vind B75 al goed genoeg... Wat heb je nou aan borsten? Ik niets... naja het ligt misschien beter als een ribbenkast, maar verder... Als je het als speelgoed gaan behandelen, ben je respectloos...
quote:Op dinsdag 9 maart 2004 10:00 schreef 3rdStrike het volgende:
Allemaal fout. Ze zijn er om te zien of je meisje het koud heeft.
Lol @ die stukjes.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:17 schreef Kwark het volgende:
....
en ze zien er ook wel geinig uit. Met van die dopjes erop.
...
Strikt genomen heb ik ook geen kut (ik heb een penis)
...
We communiceren, kutten en ik.
...
maar na wat laf geknauw en gekneed en een flauwe tepelerectie ga ik dan maar weer verder in mijn queeste naar alles doordrenkende orgasmes
...
Probeer de borst eens met hele lichte aanrakingen te benaderen, draai kringetjes van buiten naar binnen, naar de tepel toe, draai rondjes om de tepel heen, streel....quote:Op dinsdag 9 maart 2004 10:59 schreef Kwark het volgende:
Ja, likken, frunniken, bijten, plukken, zuigen, of je mond om de tepel sluiten en dan blazen om een scheet na te bootsen - dat kan ik allemaal zelf ook nog wel bedenken. Sterker nog, ik hèb het allemaal al eens bedacht. Maar met uitzondering van een incidentele siddering en af en toe een tevreden knorretje (of kreten van pijn en een knie in m'n ballen) lijkt ik geen uitzonderlijke resultaten te boeken.
Hoe oh hoe ontsluit ik toch die sluizen van genot, die schuilgaan achter de vrouwenborst?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |