Daar ben ik net in begonnen, in de Nederlandse versie dan. Het eerste boek dat ik van Nicci French heb gelezen was 'Onderhuids' Aan de ene kant vind ik het jammer dat ik zo'n boek in één adem uitlees, langer dan een weekend ben ik er niet in bezig. Dat is ook omdat ik gewoon niet meer op kan houden met lezenquote:Op dinsdag 31 augustus 2004 18:27 schreef milagro het volgende:
Dat is Land of the Living, neem ik aan?
Het begin vond ik juist zo spannend, omdat je geen idee hebt wat er gebeurd is, en je je zo kan inleven hoe vreselijk het moet zijn, als je gebiindoekt, gekneveld wakker wordt in een vochtige koude ruimte, en je kidnapper alleen kunt ruiken, die angst..vreselijk..
dat stukje bij beetje ontrafelen van waarom en hoe ze daar gekomen is, die onmacht later..
ik vond het juist een vd betere NF's
Ik helemaal blij toen ik de eerste zin van je post las... Damn... het is gewoon De verborgen Glimlachquote:Op zaterdag 23 oktober 2004 19:21 schreef Nokia3310 het volgende:
Ik zag gisteren in Londen bij de metro een grote poster hangen met daarop het nieuwste boek van Nicci French - The hidden smile. Ik helemaal blij dat er weer een nieuw boek is, bedenk ik opeens dat dat De verborgen Glimlach is, die heb ik een jaar geleden al gelezen! Wel vaag dat dat boek hier pas een JAAR later uitkomt...
Het geheugenspel heb ik 2 weken terug uitgelezen. En als dat het eerste boek was geweest dat ik van NF zou hebben gelezen, had ik geen volgend boek van hun meer open gedaan. Ik bleef wel doorlezen in de hoop dat het toch nog leuk / spannend / interessant zou worden maar dat boek kon me eigenlijk helemaal niet boeien. Ik vond het lang zo goed niet als bijvoorbeeld onderhuids.quote:Op zondag 12 december 2004 10:14 schreef YPPY het volgende:
Na Het geheugenspel en Onderhuids heb ik nu mijn derde French gelezen: De rode kamer. Het eerste boek vind ik nog steeds het minste. De andere twee lazen makkelijk weg en zijn ideaal voor in de trein: als ik me niet goed kan concentreren, maar wel wil lezen. Toch zal ik de boeken niet snel herlezen. Ik koop ze dan ook altijd op boekenmarkten ofzo, dan vind ik het minder zonde om ze na 1 keer op zolder te leggen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
Ik heb hem ook uitgelezen vanochtendquote:Op woensdag 23 februari 2005 09:35 schreef babette21 het volgende:
Heb "Vang me als ik val" net uit... Is qua opbouw, personage's e.d. weer een typisch NF-boek en las dus als een trein. Wat het verhaal betreft vond ik 'm verrassend anders... maar helaas wel enigszins voorspelbaar en niet echt spannend. Maar desondanks een aanrader!!
"Onderhuids" blijft overigens mijn #1...
Bewoonde wereldquote:Op maandag 28 maart 2005 18:50 schreef Mr._T-Rex het volgende:
M'n moeder heeft er net 2 uit (had ze gekregen) en ik ben me aan het afvragen of ik het wat ga vinden. Ga denk ik binnenkort eens proberen. Welke zou ik beginnen: "De rode kamer" of "Bewoonde wereld"??
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |