Post eens een foto van jezelf .....:)quote:Op donderdag 4 maart 2004 22:39 schreef Wup het volgende:
Je vroeg er zelf om.
En Floor zit ernaast dus da's wel voldoende voor vandaag toch?
Die tekst zint mij niet. Achter Nikkie hoort een e te staan.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 03:16 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Ik heb Nikki vanaf het begin leuk gevonden. En wat voor een kar stront kreeg ik toen over me heen! Maar: het is met jullie allen goed gekomen, want jullie vinden haar nu ook leuk.
En als jullie deze tekst niet zint .... ik ben nu half bezopen ....
deed ze dat maar, volgens mij gaat dat er helemaal niet meer van komen.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 19:46 schreef Iwan1976 het volgende:
Lieve mag van mij blijven... ze zet de traditie van labiele karakters als Daphne en Merel voort.
Ik vind dat Niels Lieve te veel bemoedert en Aafke is een vuile verraadster!quote:Op vrijdag 5 maart 2004 19:46 schreef Iwan1976 het volgende:
Lieve mag van mij blijven... ze zet de traditie van labiele karakters als Daphne en Merel voort.
Hahaha, nou als Chris zich tot een Clairtje gaat ontpoppen heb ik er wel vrede mee....quote:Op vrijdag 5 maart 2004 20:07 schreef Iwan1976 het volgende:
Claire is terug! ... Ze heeft zich tot man om laten bouwen en heet nu Chris Vromans. Het gekissebis tussen Kyra en Chris doet me erg denken aan de rivaliteit tussen Claire en Hugo destijds. Toen werd het onderzoek geleid door Victor, nu door Hugo. Chris heeft ook het temperament van Chris... hij viel wel erg uit tegen Carlo.
hoe durft ie!quote:Op vrijdag 5 maart 2004 20:07 schreef Iwan1976 het volgende:
Chris heeft ook het temperament van Chris....
Het ZWIJN!!!!quote:Op vrijdag 5 maart 2004 20:10 schreef Wup het volgende:
hoe durft ie!
Hoezo? Ik zie liever dat ze binnekort opsodemieterd.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 20:18 schreef pberends het volgende:
Lieve moet gewoon ff vreemdgaan binnenkort met een wat liberalere man, maar dat zal binnenkort wel gebeuren.
Niels is gewoon bezorgd, omdat hij weer dezelfde signalen ziet die z'n vrouw ook uitzond toen ze depressief was. En Aafke gebruikt eindelijk haar verstand, ze gaat genieten van het leven. JP koopt gewoon een nieuw pand en start daar een nieuwe Engel.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 20:08 schreef weet_ik_veel het volgende:
Ik vind dat Niels Lieve te veel bemoedert en Aafke is een vuile verraadster!
Misschien wordt je wens in vervulling gebracht en gaat er iets mis tijdens de opnames voor de horrorfilm die Joost gaat opnemen. Carlo heeft het script niet goed gelezen... met fatale gevolgen...quote:Op vrijdag 5 maart 2004 20:22 schreef Wup het volgende:
Hoezo? Ik zie liever dat ze binnekort opsodemieterd.
prima idee lijkt me.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 20:52 schreef Iwan1976 het volgende:
Niels is gewoon bezorgd, omdat hij weer dezelfde signalen ziet die z'n vrouw ook uitzond toen ze En Aafke gebruikt eindelijk haar verstand, ze gaat genieten van het leven. JP koopt gewoon een nieuw pand en start daar een nieuwe Engel.
Dat vergeven we arme dyslectische Carlo natuurlijk onmiddellijk. Kan die jongen niets aan doen toch? En laten ze Kyra ook maar een rolletje in die film geven dan.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 20:55 schreef Iwan1976 het volgende:
Misschien wordt je wens in vervulling gebracht en gaat er iets mis tijdens de opnames voor de horrorfilm die Joost gaat opnemen. Carlo heeft het script niet goed gelezen... met fatale gevolgen...
Ik vind die Chris maar een irri arro.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 21:25 schreef Wup het volgende:
* Wup mist Claire*
en een beetje meer Bettina en Arthur zou ook niet misstaan.
Maar Chris mag blijven.
ik vind arrogant wel leuk om naar te kijken, nou ja soms dan. Victor kon dat zo geweldig.....quote:Op vrijdag 5 maart 2004 22:58 schreef weet_ik_veel het volgende:
Ik vind die Chris maar een irri arro.
Wat zijn er toch veel contrasten: Tara een "platte hoer", Kyra een doetje; Floor yammi, Dash 3-In-1; Tuur een keiharde zak, Niels een watje; Claire een bitch, Lieve lief.
Jawel, maar ik zou haar toch wel eens te grazen nemen.....quote:Op vrijdag 5 maart 2004 23:08 schreef Wup het volgende:
ow en Claire is natuurlijk niks geen bitch. Die is al slet en sloerie toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |