Haha ik dacht laatst precies hetzelfde toen ik The Cure aan het luisteren wasquote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:22 schreef tong80 het volgende:
Ik denk Robert Smith van The Cure.
De jury zou in lachen uitbarsten en hem adviseren zanglessen te nemen. Of om een ander vak te kiezen.
Wie denken jullie ?
Tom Yorke mag genoemd worden.
Nee. Heb je wel eens naar zijn linkerwang gekeken? Denk je dat hij 'de looks' heeft waar ze naar op zoek zijn?quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:26 schreef tong80 het volgende:
Zou Lemmy van Motörhead het redden ?
quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:31 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Nee. Heb je wel eens naar zijn linkerwang gekeken? Denk je dat hij 'de looks' heeft waar ze naar op zoek zijn?
Klopt. Zong zo vals als een kraai. Maar ze had wel lekkere tieten. Dat telt ook.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:33 schreef Mark het volgende:
Jerney Kaagman zou zichzelf niet door mogen laten gaan
Die heeft een geweldige stem.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:36 schreef RichardQuest het volgende:
Of Iggy Pop
".. en die snor, dat kan echt niet meer, hoor.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:55 schreef tong80 het volgende:
Freddy Mercury zou volgens de jury iets aan z'n kledingskeuze moeten doen.
Die heeft ie ook niet meer, dat scheelt.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:57 schreef Zander het volgende:
[..]
".. en die snor, dat kan echt niet meer, hoor."
quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Die heeft een geweldige stem.
Kan zuiver zingen als ie wil.
quote:Op vrijdag 27 februari 2004 16:06 schreef Zander het volgende:
Shane McGowan zou ook een goede zijn, met z'n stem maakt hij nog wel kans, maar wacht maar tot hij de juryleden vriendelijk toelacht met zijn rotte gebit.
Vergeet de zanger van Thelonious monster niet.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 16:10 schreef Doc het volgende:
Anthony Kiedis
Zodra hij een liedje live probeert te zingen klinkt het niet meer.
Die zong juist ontroerend vals- da's duidelijk anders!quote:Op vrijdag 27 februari 2004 16:12 schreef tong80 het volgende:
[..]
Vergeet de zanger van Thelonious monster niet.
quote:Op vrijdag 27 februari 2004 15:22 schreef tong80 het volgende:
Ik denk Robert Smith van The Cure.
De jury zou in lachen uitbarsten en hem adviseren zanglessen te nemen. Of om een ander vak te kiezen.
Wie denken jullie ?
Tom Yorke mag genoemd worden.
Nee man. Die gaat rechtstreeks door naar de finale.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 17:06 schreef Hexagon het volgende:
Michael Bolton
quote:Op vrijdag 27 februari 2004 17:22 schreef Mark het volgende:
En Frank, wat ga je zingen?
"Krnnbrg Prk"
Jammer, ga maar bij Rick de Leeuw staan
Dat zeggen ze niet eens. Ze zullen zeggen neem een voorbeeld aan Frans Bauer.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 17:47 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik denk dat de jury over iemand als ozzy osbourne zou zeggen "je kanmisschien wel redelijk zingen..
Terwijl drie van de vier mensen van de jury hem uitlachen.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 17:49 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat zeggen ze niet eens. Ze zullen zeggen neem een voorbeeld aan Frans Bauer.
quote:Op vrijdag 27 februari 2004 17:47 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik denk dat de jury over iemand als ozzy osbourne zou zeggen "je kanmisschien wel redelijk zingen.. maar wij zoeken een idool !"
Ik denk allebei wel op zich. Op Meltdown '98 zingt Ripper Beyond The Realms of Death wel aardig, hoewel ik het een kutversie vind, maar hij zingt het wel goed. Halford zou er denk ik ook wel door komen getuige de popcover Diamonds and Rust.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 18:18 schreef Djaser het volgende:
Tim Owens omdat hij dan rustige nummers zou moeten zingen en dat kan hij absoluut niet. Ik denk dat Rob Halford er WEL door zou zijn gekomen.
Vooral "Iron Man" zingt hij eigenlijk behoorlijk beroerd.quote:Ozzy zing eigenlijk dramatisch slecht als ik zo die debuut van Black Sabbath heb gehoord, die dus ook niet.
Kwalitief gezien zingt hij de rustige nummers gewoon goed hoor,of je het mooi vind is natuurlijk iets anders.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 18:18 schreef Djaser het volgende:
Tim Owens omdat hij dan rustige nummers zou moeten zingen en dat kan hij absoluut niet. Ik denk dat Rob Halford er WEL door zou zijn gekomen.
Sorry maar dat is dus echt niet zo, hij haalt om de vier woorden diep adem net als die zanger van Kane en dat kan ik toch echt niet waarderen.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 18:51 schreef dantes_inferno86 het volgende:
[..]
Kwalitief gezien zingt hij de rustige nummers gewoon goed hoor,of je het mooi vind is natuurlijk iets anders.
Ja. En hij mocht niet door.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 19:53 schreef Lucille het volgende:
Was Tom Waits al genoemd?
Ik had het niet beter kunnen formuleren.....quote:Op vrijdag 27 februari 2004 20:31 schreef metallicattim het volgende:
jullie moeten wel rekening houden met wat voor soort zager(es) Idols zoekt he...
Mjah het gaat om het idee, dan wil ik zon beetje alle metalzangers en zangeressen nomineren
Misschien daarom juist welquote:Op zaterdag 28 februari 2004 15:50 schreef ZrAeNiAn het volgende:
die gozer van Kane.
dat is nog erger dan dat Jim persoon.
-Z-
Ik wilde Elvis eigenlijk noemen als één van de weinigen die het misschien wel zouden redden. Dat wil zeggen, tenzij hij zich voor de auditie in één van z'n witte jumpsuits zou hebben gehesen natuurlijk.quote:Op vrijdag 27 februari 2004 16:55 schreef tong80 het volgende:
'Lieve Elvis, je zingt leuk, maar is dat leren pak niet een beetje overdone ?'
Justin Hawkins kan wel degelijk goed zingen hoor, heb hem live bezig gezien.quote:Op zaterdag 28 februari 2004 11:27 schreef sleepflower het volgende:
Die zanger van The Darkness, Justin nogwat.
Ik denk 1 ronde. Maar dan moest ie wel wat aan z'n haar doen.quote:Op zaterdag 28 februari 2004 18:53 schreef Grobbel het volgende:
Zou David Bowie het trouwens gered hebben?
Mja, Frank Sinatra zou nog wel een aantal rondes kunnen doorkomen vermoed ik (om het dan af te leggen tegen een 15-jarige babyface, met dank aan het Nederlandse SMS-vee), en Jeff Buckley nog misschien.quote:Op zaterdag 28 februari 2004 12:54 schreef ZrAeNiAn het volgende:
als ik t zo hoor is t beter de mensen op te noemen die er wel door zouden zijn gegaan.
-Z-
Ik weet het, hij ziet er alleen niet uit. Moet ie vooral in zo'n jumpsuit naar de auditie komen.quote:Op zaterdag 28 februari 2004 18:48 schreef Freddie_Taylormaycon het volgende:
[..]
Justin Hawkins kan wel degelijk goed zingen hoor, heb hem live bezig gezien.
[afbeelding]
WTF???? Johnny zou winnen!!quote:Op zaterdag 28 februari 2004 19:03 schreef Drimzef het volgende:
Johnny Cash!
Sorry, je kledingkeuze is wat te eentonig. Je stem trouwens ook
No way! De jury heeft geen smaak en dus zal Johnny niet winnen.quote:Op zaterdag 28 februari 2004 19:20 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
WTF???? Johnny zou winnen!!![]()
John Cale, bedoel je? John Cage heeft volgens mij nooit echt zangambities gekoesterd, had het veel te druk met componeren. Al heeft hij volgens de overlevering wel een keer voor een publiek gezongen:quote:Op zaterdag 28 februari 2004 19:39 schreef Noayla_ het volgende:
Ook J. Mascis (Dinosaur Jr) en John Cage zouden waarschijnlijk zijn uitgenodigd om tijdens een Vitessewedstrijd op de middenstip te zingen.
bron: http://mnartists.org/article.do?rid=33087quote:- 1978, MCDC at the Native American Center on Franklin Avenue: John Cage sings! If you’ve ever heard Cage’s gentle speaking voice, you would have been stunned to hear the booming bass/baritone intoning sustained pedal points in the gymnasium-like resonance of the NAC.
Ik hoor niks.quote:Op maandag 1 maart 2004 17:24 schreef amornl87 het volgende:
raymzter
![]()
[afbeelding]
ze willen ons haten want ze hebben niks te maken... spreek ik het zo goed uit?
![]()
hé pas op heh!! maynard rules!!! ....maargoed, idd misschien niet helemaal wat ze zoeken bij idols, maar dat zie ik eerder als een complimentquote:Op maandag 1 maart 2004 18:30 schreef Tedkees het volgende:
Maynard James Keenan misschien? Als je em ziet staan heeftie nou niet echt 't image dat ze zoeken bij idols denk ik zo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |