Geen idee. Maar ik verwacht het wel.quote:Op zondag 23 april 2006 12:28 schreef ralfseltje het volgende:
Zit DNA er nou ook weer bij eigenlijk?
Die heb ik toch eens kwaad gezienquote:
kwaad is eigenlijk te zachtjes uitgedrukt. Hij was echt bloedlinkquote:Op maandag 24 april 2006 09:51 schreef DaisyDuke het volgende:
Niets voor Rudeboy, kwaad worden.....
quote:URBAN DANCE SQUAD - HERMAN BRUSSELMANS
Rude Boy, de zanger van UDS, de groep die eind jaren '80 Nederland opnieuw op de muziekwereldkaart zette, en rapper bij Junkie XL ("Saturday Teenage Kick"), ligt in onmin met ons land. Want alhoewel de herenigde Squad (dus opnieuw met DNA) pas een nieuwe plaat uitheeft (Artantica), weigert Rude Boy alle contact met Belgische journalisten.
De reden : in het vorige nummer van Oor werd er een interview gepubliceerd met het Vlaamse enfant terrible Herman Brusselmans met daarin o.m. volgende uitspraak : "... dat hele fake Amerikaanse druppelt in Nederland sneller door dan in Vlaanderen. Zo'n Junkie XL kun je wel als een exponent daarvan zien. Die springen op een treintje en gaan ineens zo'n toaster, mixer of DJ op het podium zetten en dan ondertussen ook nog 's naar de fitness gaan om hormonen te spuiten om een hele woeste neger te worden. Terwijl hij helemaal geen woeste neger is. Hier in Gent lopen er woestere negers rond dan Rudeboy. Alleen die naam al ... Rudeboy ... Jezus! Nee, ik vind dat dertienderangs muziek."
Ik voel mee met de Nederlandse rapper, maar zou hem toch willen zeggen dat als iedereen die ooit beledigd is geweest door HB uit de Belgische pers zou willen blijven ... Humo, P-Magazine en Dag Allemaal allang zonder onderwerpen zouden zijn gevallen.
CBC moet niet zo moeilijk zijn. Te Bos en John Cameron lopen er toch al rond elk jaar. Achter de schermen weliswaar, maar een klein duwtje en ze staan op het podiumquote:Op vrijdag 21 april 2006 10:37 schreef Buurvrouw_Rietman het volgende:
[..]
Maar ook Claw Boys Claw, ook leuk![]()
Nu maar hopen dat we Peter te Bos en de zijnen en Rude Boy en z'n clubje eens op het podium zullen zien op Lowlands!!!
Jaaa!quote:Op maandag 24 april 2006 19:59 schreef Jan237 het volgende:
Even terug naar ons gedroomde festival. TC Matic wil ik daar ook zien.
Jaaaahhhhhquote:
Nah. Iets te veel herrie om de herrie. Doe mij maar nog wat anders. Nasmak bijvoorbeeld..quote:Op maandag 24 april 2006 23:40 schreef Jan237 het volgende:
Gore!
Een cocktail, toch?quote:Op dinsdag 25 april 2006 00:19 schreef tong80 het volgende:
Spo Dee o De was de naam van een drankje.Vandaar de bandnaam
Dat skelet?quote:Op dinsdag 25 april 2006 00:46 schreef tong80 het volgende:
Yep
En Ross Curry neukte met Lotje Ijzerman.
Die was echt vel over been hoorquote:Op dinsdag 25 april 2006 00:55 schreef Danzig het volgende:
[..]
Dat viel toch wel mee? In mijn herinnering was ze toch best te doen![]()
Dellen heeft een tijd voor het VPRO tv-programma R.A.M. gewerkt en schijnt nu bij de NPS iets te doen. Ook iets met kunst.quote:Op dinsdag 25 april 2006 01:05 schreef tong80 het volgende:
ZIk vroeg me laatst af wat ze tegenwoordig doet. Ze presenteerd de Avonden op Radio-5 zag ik. Fons Dellen is verdwenen van de aardbodem.
je meent hetquote:Op dinsdag 25 april 2006 10:36 schreef Six_Shooter het volgende:
[..]
Volgens mij is het dan eerder andersom
Precies maar het heette eerst de Wilde wereld.Ik mis zo'n programma tegenwoordig.quote:Op woensdag 26 april 2006 19:26 schreef Jan237 het volgende:
Nozems a Gogo was 20 jaar gelden vaste prik op woensdagmiddag, en daarna Jacques Plafond met onder meer en onder anderen Jantje Vos en Wilhelmina Kuttje jr.
Ja en wat denk je op de werkvloer 'sochtends de EO 's middags Black Cunt en de Dead Kennedy'squote:Op woensdag 26 april 2006 21:29 schreef Jan237 het volgende:
It's a wild world. Ja, zo worden ze niet meer gemaakt. 99% van de Hilversum 3-luisteraars switchte om 14.00 uur en masse naar Hilversum 1 of 2. Barbaren.
een cocktail vernoemd in `On the Road´ van Jack Kerouac.quote:
Fijne plaat inderdaad. Ben benieuwd, een Lowlands optreden zou wel welkom zijn!quote:Op donderdag 27 april 2006 17:14 schreef BDisOKE het volgende:
Net Antartica maar weer is gedraaid, lekker.
Artantica...quote:Op donderdag 27 april 2006 17:14 schreef BDisOKE het volgende:
Net Antartica maar weer is gedraaid, lekker.
www.lowlands.nl/programma.aspquote:Op zondag 9 juli 2006 10:13 schreef Foo_niks het volgende:
Is er al nieuws?
Zie ze niet in festival programma's terug
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |