Voor het echte slappe persoonlijke geouwehoer is er nu ook een IRC-kanaal, genaamd #pol. Hoe je daar komt kun je lezen in [irc] #fok FAQ
De voorgaande delen vanaf deel 100:
[POLslowchat] En dat is -100- !!
[POLslowchat] Bier, Boobs, Balkenende -101-
[POLslowchat] Liberté, égalité, fraternité! -102-
[POLslowchat #103] Zonder pberends was dit deel 11
[POLslowchat #104] Duitsland terugpakken op het EK
[POLslowchat #105] Pragmatische Bagger?
[POLslowchat #106] Kozzmic onze POL-koning
[POLslowchat #107] 10 zetels minder voor de VVD
[POLslowchat #108] Dwars tegen ouders ingaan
[POLslowchat #109] De grenzen van Europa
[POLslowchat #110] De Russen naar de stembus
[POLslowchat #111] - Een dochter!!! -
[POLslowchat #112] 06-11 voor verjaard misdrijf
[POLslowchat #113] Gefascineerd door de SP?
[POLslowchat #114] The Wealth of Topics (in POL)
[POLslowchat #115] Nog 1 nachtje slapen...
[POLslowchat #116] 100 liter alcohol in 1 uur
[POLslowchat #117] Het politieke reces
[POLslowchat #118] Klaas de Vries fantopic
[POLslowchat #119] Politieke flauwekul! LOL!
[POLslowchat #120] Balkenende is een ezel !!
[POLslowchat #121] Veelplegers permanent uitzetten
[POLslowchat #122] Rotterdams huiltopic
[POLslowchat #123] Florerend salonsocialisme!
[POLslowchat #124] Charisma, daadkracht, Maxime.
[POLslowchat #125] Peter R. als nieuwe Ali Alibi
[POLslowchat #126] De Kerstman is rechts.
[POLslowchat #127] Het politieke interbellum...
[POLslowchat #128] Het was een mooi jaar.
[POLslowchat #129] Illegaal vuurwerk legaliseren
[POLslowchat #130] NL = Axis of Evil
[POLslowchat #131] Hier mag gerookt worden!!
[POLslowchat #132] Het gedogen stopt nu!
[POLslowchat #133] Allemaal gelijk, geen gezeik??
[POLslowchat #134] Hang 'em high
[POLslowchat #135] Van bloedrood tot groenlinks
[POLslowchat #136] Van bruinhemd tot LPF-stropdas
[POLslowchat #137] Het pacifistisch kwartier.
[POLslowchat #138] Einde Groetzone.
[POLslowchat #139] Heb ik al een AIVD-dossier?
[POLslowchat #140] De linkse media, duh.
[POLslowchat #141] Echte liefde is niet te koop
[POLslowchat #142] Bush dumpen tijdens primaries?
[POL langzaamaanbabbel #143] De Pruis in het land
[POLslowchat #144] Bos moet Melkert nadoen
[POLslowchat #145] Bye Bye Blair?
[POLslowchat #146] Wie mist Jeep de Hoep Shaver?
[POLslowchat #147] Het haar van politici
Peil on!
[Dit bericht is gewijzigd door Kozzmic op 02-02-2004 11:59]
quote:Als er een goede economie is, dan draait de verkiezingen om \"waar gaan wij geld aan uitgeven\". De VVD zal wel weer komen met belastingverlagingen, en linkse partijen met extra uitgaven.
Op maandag 2 februari 2004 11:43 schreef DrWolffenstein het volgende:[..]
Als de economie weer goed draait, is iedereen dit over 3 jaar weer vergeten.
Als de VVD dat doet dan zijn ze imho makkelijk te bestrijden. Want lastenverlichting in goede tijden leidt 1. onnodige verhitting van de economie, 2. dezelfde problemen als aan het einde van Paars.
Ik denk dat de PvdA bij een goed lopende economie alles moet zetten op het aflossen van de staatsschuld. SP en GL roepen dat nu wel, van \"we gaan in betere tijden de staatschuld aflossen\", maar ik denk dat het verhaaltje dat de burgers de vruchten moeten meeplukken van de goede economie via extra uitgaven het belangrijkste gaat worden. ook zullen ze vast gaan roepen dat er een compensatie nodig zal zijn voor de geleden schade onder Balkie 2.
Zoiets dan. Misschien.
quote:Hoe naief kun je nou toch zijn. Het is duidelijk dat het kabinet voor lange termijn oplossingen kiest en de oppositie voor de korte termijn. Daarnaast mag het toch duidelijk zijn dat overheidsbestedingen in Nederland niet helpen omdat we een open economie hebben.
Op maandag 2 februari 2004 11:46 schreef du_ke het volgende:[..]
Dat is waar maar volgens mij doet het huidige kabinet er alles aan om te zorgen dat we over 3 jaar nog steeds in een economische depressie zitten
.
quote:Yep ze gaan voor de lange termijn en dat is meer dan 5 tot 10 jaar. Om de economie op korte en middellange termijn te stimuleren wordt niets gedaan. En die open economie van je er blijft altijd een hoop aan de Nederlandse strijkstok hangen. Denk alleen al aan de lonen en de BTW. Verder kunnen we het beter hier uitgeven dan dat de Nederlandse pensioensfondsen het Amerikaanse tekort financieren.
Op maandag 2 februari 2004 11:57 schreef UnderWorld_ het volgende:[..]
Hoe naief kun je nou toch zijn. Het is duidelijk dat het kabinet voor lange termijn oplossingen kiest en de oppositie voor de korte termijn. Daarnaast mag het toch duidelijk zijn dat overheidsbestedingen in Nederland niet helpen omdat we een open economie hebben.
quote:Denk je niet dat Zalm van zijn fouten heeft geleerd? De VVD zal zich waarschijnlijk richten op het aflossen van de staatsschuld.
Op maandag 2 februari 2004 11:55 schreef Sidekick het volgende:[..]
Als er een goede economie is, dan draait de verkiezingen om \"waar gaan wij geld aan uitgeven\". De VVD zal wel weer komen met belastingverlagingen, en linkse partijen met extra uitgaven.
Als de VVD dat doet dan zijn ze imho makkelijk te bestrijden. Want lastenverlichting in goede tijden leidt 1. onnodige verhitting van de economie, 2. dezelfde problemen als aan het einde van Paars.
quote:Ik denk dat de PvdA zal gaan voor het sponsoren van special intrest clubjes. Dus flink gooien met de subsidie en de tandarts weer in het ziekenfonds.
Ik denk dat de PvdA bij een goed lopende economie alles moet zetten op het aflossen van de staatsschuld. SP en GL roepen dat nu wel, van \"we gaan in betere tijden de staatschuld aflossen\", maar ik denk dat het verhaaltje dat de burgers de vruchten moeten meeplukken van de goede economie via extra uitgaven het belangrijkste gaat worden. ook zullen ze vast gaan roepen dat er een compensatie nodig zal zijn voor de geleden schade onder Balkie 2.Zoiets dan. Misschien.
GL/SP zullen blijven hangen in hun dogmatisch socialistische wereld en streven naar herverdeling van geld. blablabla
quote:
103 Teletekst ma 02 feb
***************************************
De Hond:VVD nu groter dan het CDA***************************************
AMSTERDAM De VVD is het CDA gepasseerd
in zeteltal,zo blijkt uit de jongste
peiling van Maurice de Hond.Als er
vorige week Kamerverkiezingen gehouden
waren,zouden de liberalen 31 zetels
gekregen hebben,één meer dan het CDA.
Nu hebben de christen-democraten nog 44
zetels in de Tweede Kamer,de VVD bezet
28 blauwe stoeltjes.De PvdA,nu goed
voor 42 Kamerzetels,komt in de peiling
van De Hond uit op 48.
De trend dat het CDA zetels verliest,
bleek eerder uit de politieke barometer
van Nova.In de laatste peiling was de
VVD het CDA al dicht genaderd:30 voor
de liberalen tegen 32 voor het CDA.
quote:Demonisatie-campagne. Doodsverwensing.
Op maandag 2 februari 2004 12:03 schreef Aaahikwordgek het volgende:Wie stopt die idioot eens een keer??
quote:
Op maandag 2 februari 2004 12:03 schreef du_ke het volgende:[..]
Yep ze gaan voor de lange termijn en dat is meer dan 5 tot 10 jaar. Om de economie op korte en middellange termijn te stimuleren wordt niets gedaan. En die open economie van je er blijft altijd een hoop aan de Nederlandse strijkstok hangen. Denk alleen al aan de lonen en de BTW. Verder kunnen we het beter hier uitgeven dan dat de Nederlandse pensioensfondsen het Amerikaanse tekort financieren.
Daarnaast is er niks mis met de Nederlandse pensioenfondsen die het Amerikaanse tekort financieren. Als daar de kansen op rendement hoger zijn zorgt dat voor een hoger pensioen dan als ze het hier zouden beleggen.
quote:Als hij slim is doet hij dat, maar ik wacht af.
Op maandag 2 februari 2004 12:03 schreef UnderWorld_ het volgende:[..]
Denk je niet dat Zalm van zijn fouten heeft geleerd? De VVD zal zich waarschijnlijk richten op het aflossen van de staatsschuld.
quote:Dat maak jij er van, waar het hart van vol is...
Op maandag 2 februari 2004 12:06 schreef Sidekick het volgende:[..]
Demonisatie-campagne. Doodsverwensing.
quote:Peiling is uitgevoerd volgens de methode-Kozzmic!
Op maandag 2 februari 2004 11:56 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Wat een klote-titel.
code:Ik voorzie een coalitie Leefbaar Fok!/PvdA.peiling nu Leefbaar Fok! 50 --
PvdA 35 42
VVD 21 28
CDA 20 44
SP 7 9
CU 6 3
GroenLinks 5 8
D66 4 6
SGP 2 2
LPF 1 8
Dramatisch trouwens, hoe dat CDA zo naar beneden is gekelderd!
quote:Als het Amerikaanse tekort wordt gefinacieerd stroomt het geld hier weg (en nog veel sneller dan bij het investeren in onze zogenaamde open economie) als die tegoeden van de pensioenfondsen gewoon in Nederland worden geïnvesteerd worden is dat veel beter voor onze economie. Het rendement in Amerika zal niet veel hoger zijn omdat de rente er momenteel zeer laag is.
Op maandag 2 februari 2004 12:06 schreef UnderWorld_ het volgende:Daarnaast is er niks mis met de Nederlandse pensioenfondsen die het Amerikaanse tekort financieren. Als daar de kansen op rendement hoger zijn zorgt dat voor een hoger pensioen dan als ze het hier zouden beleggen.
quote:Bron? Zijn toch weer andere cijfers dan van De Hond.
Op maandag 2 februari 2004 12:10 schreef Kozzmic het volgende:[..]
Peiling is uitgevoerd volgens de methode-Kozzmic!
code:Ik voorzie een coalitie Leefbaar Fok!/PvdA.peiling nu Leefbaar Fok! 50 --
PvdA 35 42
VVD 21 28
CDA 20 44
SP 7 9
CU 6 3
GroenLinks 5 8
D66 4 6
SGP 2 2
LPF 1 8Dramatisch trouwens, hoe dat CDA zo naar beneden is gekelderd!
quote:Een verdubbeling van de CU
Op maandag 2 februari 2004 12:10 schreef Kozzmic het volgende:[..]
Peiling is uitgevoerd volgens de methode-Kozzmic!
code:Ik voorzie een coalitie Leefbaar Fok!/PvdA.peiling nu Leefbaar Fok! 50 --
PvdA 35 42
VVD 21 28
CDA 20 44
SP 7 9
CU 6 3
GroenLinks 5 8
D66 4 6
SGP 2 2
LPF 1 8Dramatisch trouwens, hoe dat CDA zo naar beneden is gekelderd!
quote:
Op maandag 2 februari 2004 12:12 schreef du_ke het volgende:[..]
Als het Amerikaanse tekort wordt gefinacieerd stroomt het geld hier weg (en nog veel sneller dan bij het investeren in onze zogenaamde open economie) als die tegoeden van de pensioenfondsen gewoon in Nederland worden geïnvesteerd worden is dat veel beter voor onze economie. Het rendement in Amerika zal niet veel hoger zijn omdat de rente er momenteel zeer laag is.
Daarnaast profiteren de mensen die met pensioen zijn van dat hogere rendement, dus ik zie het probleem niet zo. Als Nederland meer investeringen wil aantrekken kan het zich op een aantal punten nog wat verbeteren. Een hoop punten zijn al heel erg goed, daarom trekken wij ook nu al veel investeringen aan.
quote:En ik wil onderstrepen dat dat een hele betrouwbare methode is wanneer je vinger de goede vochtigheid heeft.
Op maandag 2 februari 2004 12:10 schreef Kozzmic het volgende:[..]
Peiling is uitgevoerd volgens de methode-Kozzmic!
quote:En de LPF dan.code:Ik voorzie een coalitie Leefbaar Fok!/PvdA.peiling nu Leefbaar Fok! 50 --
PvdA 35 42
VVD 21 28
CDA 20 44
SP 7 9
CU 6 3
GroenLinks 5 8
D66 4 6
SGP 2 2
LPF 1 8Dramatisch trouwens, hoe dat CDA zo naar beneden is gekelderd!
"we" pakken overigens geen zetels van SGP en CU. Wanneer gaan we religies verbieden in Nederland?
quote:lol, dat deden we altijd met schoolreisje, en ik maar denken dat de ouders dachten dat we echt waren verdwenen
Op maandag 2 februari 2004 12:22 schreef Sidekick het volgende:
sizzler komt eraan. Allemaal onder de banken voor een verrassingswelkom.
quote:* just me popt up
Op maandag 2 februari 2004 12:22 schreef Sidekick het volgende:
sizzler komt eraan. Allemaal onder de banken voor een verrassingswelkom.
quote:2003 was een goed jaar.
Op maandag 2 februari 2004 12:24 schreef UnderWorld_ het volgende:[..]
lol, dat deden we altijd met schoolreisje, en ik maar denken dat de ouders dachten dat we echt waren verdwenen
![]()
quote:Welkom.
Op maandag 2 februari 2004 12:25 schreef just me het volgende:[..]
* just me popt up
* Sidekick roept iedereen weer terug om in de verberg-houding te gaan.
quote:Aan al het goede komt een eind.
Op maandag 2 februari 2004 12:25 schreef Monidique het volgende:[..]
2003 was een goed jaar.
*einde post*
quote:En een bruine arm, he Sidekick?
Op maandag 2 februari 2004 12:19 schreef Sidekick het volgende:
En ik wil onderstrepen dat dat een hele betrouwbare methode is wanneer je vinger de goede vochtigheid heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |