PaRoDiUzZ, Tony_Montana67, Mr. Tear, Cosmick, Keeper, Mar10, Steve-O, Droxz, dunniecash, RjD2, Timo20, H4ze, AboruAli, MIC1_ en Ez3 waren het gewoon beu dat ieder topic op elkaar begon te lijken en toen zijn we deze reeks begonnen. En of je nou old skool van Melle Mel draait of helemaal uit je dak gaat op de nieuwe Fabolous single interesseert me eigenlijk niet. Gewoon een beetje ouwehoeren over hiphop en zo af en toe wat nieuwe dingetjes uitwisselen, daar gaat het om en ook al sta je niet op de lijst met genoemde namen, je bent hier van harte welkom om gezellig mee te lullen
Van Schooly D tot Coolio, van Brand Nubian tot Dr. Dre, van Marley Marl tot The Neptunes, het maakt niet uit, als het maar wat met hiphop te maken heeft
Op donderdag avond is er op Kink FM het programma hiphop 120, waar de iets onbekendere hiphop gedraait wordt. Het loopt van 22.00 - 00.00
Ook heeft Kees de Koning weer een radioprogramma op 3fm. Elke donderdagavond valt er te luisteren naar hiphop van 22:00 tot 24:00. De show wordt ge-co-host door DJ Wix en Drew (bekend van lagerhuis en als host/mc op chocolate e.d.). Het programma gaat 3voor12XL heten.
Handige Links
Ohhla, Lyrics Site
Reviews, handig als je nieuwe shit wilt checken
Dutch Hip-Hop Lyrics
HipHop startpagina, alles in 1 dus
Hiphop Concerten in Nederland
All Music, veel info over alle artiesten
Spammen Voor Cosmick
hier nog een hiphop site
Franse hip-hop site
Belgische hip-hop site
Hier zijn een heel hoop Rap music video's te vinden
Oude Deeltjes
Hiphop Central I The Jump Off
Hiphop Central II Ill Communication
HipHop Central III: Planet Rock
HipHop Central IV: Things Come Together
HipHop Central V: Midnight Marauders
HipHop Central VI: Bridging The Gap
HipHop Central VII :At the speed of life
HipHop Central VIII : Step In The Arena
HipHop Central IX: 8th Wonder
Hip Hop Central X : Goin' Off
HipHop Central XI : Memory Lane
Hiphop Central XII: Critical Beatdown
Hiphop Central XIII : Ready to Die
Hiphop Central XV : Things Fall Apart
Hiphop Central XV Part II: Paid In Full
Hiphop Central XVI: Raising Hell
Hiphop Central XVII: Death Certificate
Hiphop Central XVIII: The Foundation
Hiphop Central XIX : Funcrusher +
Hiphop Central XX: Return Of The Boom Bap
Hiphop Central XXI - Cherchez La Ghost
Hiphop Central XXII: Bacdafucup
Hiphop Central XXIII: Quality Control
Hiphop Central XXIV: Enter The Wu-Tang
Hiphop Central XXV: Fear Of A Black Planet
Hiphop Central XXVI: Labcabincalifornia
Hiphop Central XXVII: Home Field Advantage
[Dit bericht is gewijzigd door Summoner op 28-01-2004 02:06]
quote:Ah joh, wat nieuw hiphop talent mag toch wel?
Op woensdag 28 januari 2004 01:48 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Wat een bout titel
quote:Ik weet het niet, maar dit is imho wel heel erg matig. 50 is een kansloze, talentloze loser die weinig met hiphop te maken heeft. Tot over een post of 250, ik heb m'n principes
Op woensdag 28 januari 2004 01:49 schreef Schepseltje het volgende:
moet dit niet in F&F?
quote:Iedereen? Wie is iedereen? Omdat Tony het niet leuk vind, is dit onterecht? Ik quote uit de vorige topicstarts:
Op woensdag 28 januari 2004 01:57 schreef Summoner het volgende:
Misschien vind MaartenHG een andere topictitel ook wel goed, zodat het voor iedereen leuk blijft?
"En of je nou old skool van Melle Mel draait of helemaal uit je dak gaat op de nieuwe Fabolous single interesseert me eigenlijk niet. Gewoon een beetje ouwehoeren over hiphop en zo af en toe wat nieuwe dingetjes uitwisselen, daar gaat het om "
quote:Nee hoor, het is misschien bedoelt als een bewuste provocatie, maar deze keer ga ik er niet op in. Laat de titel maar zo, in het volgende deel ben ik wel weer terug
Op woensdag 28 januari 2004 02:01 schreef Summoner het volgende:
Oke, zelf weten, je bent natuurlijk volledig in je recht. Ik dacht misschien als teken van goodwill towards Tony. Kan geen kwaad, y'know.
quote:Okay, je hebt gelijk. Het was ook een sarcastische topicstart. Ik wil niet de (heilige) lijst van topictitels verneuken. Sluit deze maar, delete hem desnoods. Ik maak wel een andere aan. Desnoods Da Dirty 30 van CRU. Als IEDEREEN daarmee akkoord gaat, natuurlijk...
Op woensdag 28 januari 2004 02:01 schreef Summoner het volgende:
Oke, zelf weten, je bent natuurlijk volledig in je recht. Ik dacht misschien als teken van goodwill towards Tony. Kan geen kwaad, y'know.
quote:Bewust sarcasme eerder hoor...
Op woensdag 28 januari 2004 02:02 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Nee hoor, het is misschien bedoelt als een bewuste provocatie...
quote:Jazzmataz was leuk, maar niet bijzonder.
Op woensdag 28 januari 2004 02:07 schreef Summoner het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van het solo werk van Guru?
ps: sinds wanneer interesseer jij je in Guru?
quote:Ik ben geen hiphop fan, maar ik kan wel een aantal artiesten waarderen. Dälek, Antipop Consortium, Cypress Hill, wat Terror Squad... en ook zeker een hoeveelheid hiphop-gerelateerde artists/bands. Maar ik heb me nog nooit écht in hiphop verdiept, misschien dat ik dan nog meer toffe dingen ontdek.
Op woensdag 28 januari 2004 02:09 schreef MaartenHG het volgende:
ps: sinds wanneer interesseer jij je in Guru?
quote:Oh ok, cool, vond het wel toeval dat Tony ook groot fan is van Guru en Premier en opeens die vraag van jou verscheen. Maar dat zal wel toeval zijn.
Op woensdag 28 januari 2004 02:13 schreef Summoner het volgende:
Ik ben geen hiphop fan, maar ik kan wel een aantal artiesten waarderen. Dälek, Antipop Consortium, Cypress Hill, wat Terror Squad... en ook zeker een hoeveelheid hiphop-gerelateerde artists/bands.
en ja opnieuw bespeurt u een lichtelijke vorm van sarcasme, neem het niet te serieus
quote:Nah, ik wist niet dat Tony zo'n fan is van Guru. Ik vind Guru wel aardig, al ken ik alleen die Jazzmataz cd's.
Op woensdag 28 januari 2004 02:15 schreef MaartenHG het volgende:
Oh ok, cool, vond het wel toeval dat Tony ook groot fan is van Guru en Premier en opeens die vraag van jou verscheen. Maar dat zal wel toeval zijn.
quote:Ok, kon toch zijn dat je dat vroeg om het topic weer enigszins op gang te brengen. Ik vond het alleen toeval.
Op woensdag 28 januari 2004 02:17 schreef Summoner het volgende:
Nah, ik wist niet dat Tony zo'n fan is van Guru. Ik vind Guru wel aardig, al ken ik alleen die Jazzmataz cd's.
Ik zat al meer dan een uur te wachten op een nieuw centraal hiphop topic en dacht: ik maak er 1 aan! Dat 50 cent in het verkeerde keelgat schoot had ik wel enigzins kunnen bedenken. Misschien dat over 10 jaar ooit een tribute aan hem kan worden gegeven op Fok!, wanneer hij wel onder de gerespecteerde artiesten valt en Big Bow Wow z'n 7e CD uitbrengt...
quote:Die doet nu metal, misschien iets meer voor jou?
Op woensdag 28 januari 2004 02:33 schreef Summoner het volgende:
En als Vanilla Ice een goed album uitgebracht heeft.
Ik luister nu meer dan 10 jaar naar hiphop en heb me er even zoveel jaren tegen moeten verdedigen. Leraren en werkgevers zien liever dat je met de stroom meegaat dan dat je een minder bekende stroming volgt. Met een wat wijdere broek ben je een potentieel gevaar en die texten maken je op voorhand een agressief persoon.
Inmiddels is de stroming geaccepteerd en dan komen trieste figuren als Nelly, Chingy, 50Cent, Master P en die hele downsouth click de boel overnemen. Dat ze kutmuziek maken en dat het weinig met mijn beleving van hiphop te maken heeft is tot daar aan toe, maar dat ik mijn favoriete artiesten niet meer in de schappen zie liggen omdat de grote maatschappijen zonodig G-Unit en R&B namaakseltjes willen verkopen omdat dat beter aanslaat bij de breezer jeugd vind ik minder geslaagd. Het is dat er hier in de buurt een zeer goede winkel is die alles voor me wil bestellen, anders moest ik iedere maand naar Antwerpen of Rotterdam om wat nieuwe muziek te halen.
Door dit soort beleid is een goed label als Rawkus tenonder gegaan en moeten labels als Ninja Tune of Big Dada het puur en alleen hebben van internet verkopen en mond op mond reclame.
Een tijdje geleden plaatste ik een stukje over dat het geheel zich herhaalt en dat klopt deels wel. Een ding is echter nieuw en dat is de massa. Die horen Fabolous op de radio en noemen het hiphop. Bij Universal, Columbia, MCA en BMG wrijven ze in hun handen. Standaard beat en clip erbij en het is 6x platina. Over een paar jaar is de hype voorbij en zijn er een hoop liefhebbers afgehaakt en dan staat die rotzooi nog steeds in de schappen. Helaas koopt niemand het meer, dus de betreffende onderneming zal gek zijn nog zoiets in z'n assortiment op te nemen, "plaats er desnoods maar een aantal bij de dance".
Dus noem het gerust overdreven en kinderachtig dat ik zo reageer, maakt mij niet uit, ik hou alleen net iets te veel van deze stroming om het zo te laten uitverkopen.
quote:Zo kinderachtig dat je zelfs een topic met slechts een verkeerde topictitel boycott? Vind het echt een beetje obsessief gedrag Tony. Maar goed, zand erover. Topictitel was na een paar minuten al aangepast, no stress!
Op woensdag 28 januari 2004 03:25 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Dus noem het gerust overdreven en kinderachtig dat ik zo reageer, maakt mij niet uit, ik hou alleen net iets te veel van deze stroming om het zo te laten uitverkopen.
quote:Nee, omdat ik met een groepje anderen het gezeik meer dan beu was. Deze reeks is bedoelt om eens verder dan die walgelijke top40 hippop te kijken en dan kom je met zo'n smerige grap en daar kan ik niet goed tegen. En dan mag jij het obsesief gedrag noemen, ik noem het een statement maken. Van mij had de topictitel niet veranderd hoeven worden, jij was degene die uiteindelijk terugkrabbelde.
Op woensdag 28 januari 2004 11:10 schreef MaartenHG het volgende:
Zo kinderachtig dat je zelfs een topic met slechts een verkeerde topictitel boycott? Vind het echt een beetje obsessief gedrag Tony. Maar goed, zand erover. Topictitel was na een paar minuten al aangepast, no stress!
Dit is overigens ook mijn laatste post in dit topic, ik kijk wel of ik in het volgende deel nog wil reageren. Het was bedoelt als plaats waar hiphop liefhebbers zich prettig zouden voelen en dat heb ik op dit moment niet. Dan hou ik voorlopig liever de eer aan mezelf.
quote:Wat stond er dan in de vorige topicstarts. "Of je nou praat over Melle Mel of Fabolous, het maakt ons niet uit". Had het dan anders geformuleerd met. "We hebben liever niet dat het hier gaat over artiesten zoals 50 cents, Chingy, Fabulous."
Op woensdag 28 januari 2004 11:19 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Nee, omdat ik met een groepje anderen het gezeik meer dan beu was. Deze reeks is bedoelt om eens verder dan die walgelijke top40 hippop te kijken en dan kom je met zo'n smerige grap en daar kan ik niet goed tegen.
quote:Ik krabbelde niet terug, ik veranderde "uit goodwill y'know"..
En dan mag jij het obsesief gedrag noemen, ik noem het een statement maken. Van mij had de topictitel niet veranderd hoeven worden, jij was degene die uiteindelijk terugkrabbelde.
quote:Je laat je wel erg snel kennen hoor. Maar goed, tot het volgende topic dan (misschien).
Dit is overigens ook mijn laatste post in dit topic, ik kijk wel of ik in het volgende deel nog wil reageren. Het was bedoelt als plaats waar hiphop liefhebbers zich prettig zouden voelen en dat heb ik op dit moment niet. Dan hou ik voorlopig liever de eer aan mezelf.
28januari2004 - Rapper 50 Cent stort zich in de wereld van de porno. 50 Cent roept zijn fans op om een orgie in zijn tourbus te houden en het geheel te filmen terwijl ze met z'n allen seks hebben. De rapper doet zelf niet actief mee aan het seksfeestje, maar verschijnt wel in de film 'Groupie Luv', die later dit jaar uitkomt.
in 1 woord.... ZIELIG
quote:Groupie Luv
Op woensdag 28 januari 2004 15:04 schreef S-Two het volgende:
misschien niet het goede moment op het te posten maar goed... dit las ik net op tmf.nl28januari2004 - Rapper 50 Cent stort zich in de wereld van de porno. 50 Cent roept zijn fans op om een orgie in zijn tourbus te houden en het geheel te filmen terwijl ze met z'n allen seks hebben. De rapper doet zelf niet actief mee aan het seksfeestje, maar verschijnt wel in de film 'Groupie Luv', die later dit jaar uitkomt.
in 1 woord.... ZIELIG
ohja de topic titel was trouwens Get Rich Or Die Trying
P'z
"It's My Thing" van EPMD
"Ain't No Nigga" van Jay-Z & Foxy Brown
"Only When I'm Drunk" van Alkaholiks
"Death Trap" van Gravediggaz & Masta Ace
maken allemaal gebruik van hetzelfde bassloopje weet iemand nog 'n track daarmee, die vrijwel identiek is aan die van Jay-Z alleen dan geproduceerd is door DJ Premier?
Ik heb namelijk de Unreleased Instrumentals Vol 8 van DJ Premier en daar staat die op, maar ik weet niet van welke track het de instrumental is!
Ik had inmiddels het vermoeden opgevat dat aangezien Premier die instrumentals niet zelf op plaat heeft gezet, iemand in een loesoe bui de Ain't No Nigga van Jay-Z voor een productie van Primo aangezien heeft, maar nu luister ik het weer en hoor ik toch duidelijk verschil dus ik hoop dat één van jullie het weet
quote:En "Only When I'm Drunker" van Tash
Op woensdag 28 januari 2004 15:50 schreef MIC1_ het volgende:
"Only When I'm Drunk" van Alkaholiks
Op je vraag kan ik helaas geen antwoord geven .
Up die Instrumentals dan ff op m'n server .
quote:O ik ben ook een ouwe lul hoor. Ga nog dagelijks uit mijn dak van de plaatjes van weleer
Op woensdag 28 januari 2004 15:53 schreef landmark_tower het volgende:
BDP, Schoolly-d, Mantronix (Simple Simon_This should move ya_King of the Beats), Doug E Fresh, Tuff Crew..... Dat waren nog es tijden..
hiphop nog in zn pure vorm...
Tegenwoordig vind ik et maar matigjes..
Maar wie ben ik, een ouwe lul denk
Maar toch komt er nog leuk spul uit hoor. Draai maar 's een DJ Format .. oooeh!
quote:Je bent er een week? Pardon man, loop nu best een tijdje mee om te weten hoe het er hier aan toe gaat. Of mag ik niet bij het vaste kliekje horen? Niet dat ik dat wil ofzo, maar er is toch altijd nog een vrijheid van meningsuiting hier. Dus als ik een topic wil openen doe ik dat. Je moet niet alles te serieus opvatten op zo'n forum. Ik maakte een flauw grapje gisteravond en meteen gaat Tony zielig lopen doen. Stress gewoon niet zo. Of kunnen we niet tegen een grapje? Titel was na een paar minuten alweer aangepast.
Op woensdag 28 januari 2004 15:37 schreef RjD2 het volgende:
laat nou maar paro of tony die shit openen, ook geen gezeik meer.
maarten HG, je bent er een week en gaat topics openen, laat tony datgewoon doen manP'z
"En of je nou old skool van Melle Mel draait of helemaal uit je dak gaat op de nieuwe Fabolous single interesseert me eigenlijk niet."
Dit zinnetje dekt namelijk wel de lading imo: Als je maar van hiphop houdt, dan ben je hier op je plek! En helaas valt 50 Cents en aanverwanten hier niet onder.
--
BTW: ik ga a.s. vrijdagavond nog een potje scratchen in Loosdrecht
quote:Fabolous wel dan? En ja, het was een sarcastische topicstart van mij. Nogmaals; geintje moet toch kunnen? Het was na middernacht, dus de BrEeZaHsletjes en de P.I.M.P.S. lagen al lang te slapen voordat ze notie konden krijgen van dit topic.
Op woensdag 28 januari 2004 16:36 schreef cosmick het volgende:
"En of je nou old skool van Melle Mel draait of helemaal uit je dak gaat op de nieuwe Fabolous single interesseert me eigenlijk niet."Dit zinnetje dekt namelijk wel de lading imo: Als je maar van hiphop houdt, dan ben je hier op je plek! En helaas valt 50 Cents en aanverwanten hier niet onder.
En nu zand erover. Punt.
quote:Iedereen mag een topic openen, maar dit was met een bepaalde opzet gedaan. En ik heb geen moeite met commerciëlere titels, maar 50Cent kan gewoon niet. Als het een Fabolous titel was geweest had ik er minder moeite mee gehad. En de naam stond al vast, L'École Du Micro D'Argent, maar dat boeit niet. Dit was gewoon een zeikgrap en daar kan ik niet om lachen.
Op woensdag 28 januari 2004 15:37 schreef RjD2 het volgende:
laat nou maar paro of tony die shit openen, ook geen gezeik meer.
maarten HG, je bent er een week en gaat topics openen, laat tony datgewoon doen manP'z
Dat stuk met Rakim is wel cool. Vooral dit soort stukjes lees ik graag
quote:
Me and Dre man we decided to cut it short man. We had creative differences. Basically I wanted to do what I felt the world wanted me to do. My man Doc (Dr. Dre) wanted me to bring the guns back out, simple as that and I respect that 'cause that's the way he gets down but I don't think the world wanted that from Ra at this time. So I decided to come back to the East Coast and get it poppin' back off man.Well yeah, after a while I felt that way I wanted to do things, he definitely wanted to do some things different and my thing was, I don't like to quit on nothing. Once you're in the ballpark, lets straight ball. So you know we was trying to make it work and my problem was trying to please both sides of the fence and you can't do that. So at the end of the day, Dre respected me for it but you know I had to stick to my guns and you know keep that integrity up as far as what I do and stay focused to what I do cause I think that's what people respect me for till this day. You know just stickin' to my guns and never changin' and always going my own direction
Word Up
quote:Cheers mate
Op woensdag 28 januari 2004 16:39 schreef MaartenHG het volgende:En nu zand erover. Punt.
quote:DJ Format is idd erg vet..
Op woensdag 28 januari 2004 16:19 schreef cosmick het volgende:[..]
O ik ben ook een ouwe lul hoor. Ga nog dagelijks uit mijn dak van de plaatjes van weleer
Tuff Crew is idd tijdloos...
Maar toch komt er nog leuk spul uit hoor. Draai maar 's een DJ Format .. oooeh!
Effe serieus: Iemand Bazooka Tooth van Aesop Rock al gehoord?
Me is curious.
Ik las trouwens dat er ook een nieuwe van El-P aankomt deze maand
quote:En toch blijft het jammer dat het zo slecht heeft uitgepakt. Imo laat Dre zich teveel leiden door Jimmy Lovine van Interscope. Laat de sublabels van Aftermath zoals Shady Records maar Eminem en 50cent enzo uitbrengen en laat Dre gewoon zijn ding doen met artiesten als Rakim, Ice Cube en zichzelf als solo-artiest. Dan kan je rekenen op klassieke albums. Als ieder album van Lovine een aantal "hits" moet bevatten en Dre dus moet zorgen voor de pakkende refreintjes dan komt er daar geen groots album meer vandaan.
Op woensdag 28 januari 2004 16:41 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Dat stuk met Rakim is wel cool. Vooral dit soort stukjes lees ik graag
quote:\
Op woensdag 28 januari 2004 16:52 schreef Posdnous het volgende:
Mag ik voor het volgende topic de titel 'Cold as Ice' opperen?Effe serieus: Iemand Bazooka Tooth van Aesop Rock al gehoord?
Me is curious.
Ik las trouwens dat er ook een nieuwe van El-P aankomt deze maand
quote:Je kon je niet inhouden
Op woensdag 28 januari 2004 16:41 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Iedereen mag een topic openen, maar dit was met een bepaalde opzet gedaan. En ik heb geen moeite met commerciëlere titels, maar 50Cent kan gewoon niet. Als het een Fabolous titel was geweest had ik er minder moeite mee gehad. En de naam stond al vast, L'École Du Micro D'Argent, maar dat boeit niet. Dit was gewoon een zeikgrap en daar kan ik niet om lachen.
Dat stuk met Rakim is wel cool. Vooral dit soort stukjes lees ik graag
[..]Word Up
maargoed dat stuk van Rakim vind ik helemaal dope, deel 2 zijn ze aan het uploaden geloof ik
quote:
Op woensdag 28 januari 2004 17:01 schreef Hellrazor het volgende:[..]
\
Dat mag wel
Mij een beetje de les lezen he?
quote:Van wie is dat een album dan?
Op woensdag 28 januari 2004 17:01 schreef Hellrazor het volgende:[..]
\
Dat mag wel
quote:haha
Op woensdag 28 januari 2004 16:05 schreef dunniecash het volgende:[..]
En "Only When I'm Drunker" van Tash
.
Op je vraag kan ik helaas geen antwoord geven
.
Up die Instrumentals dan ff op m'n server.
quote:
Op woensdag 28 januari 2004 17:22 schreef Posdnous het volgende:
![]()
Mij een beetje de les lezen he?
![]()
Related albums:
Big Daddy Kane: Taste of Chocolate
Cypress Hill: Cypress Hill
Brand Nubian: One for All
DJ Kool: Music Ain't Loud Enuff
Hail Yeah
quote:similar/related albums
Op woensdag 28 januari 2004 17:35 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Related albums:
Big Daddy Kane: Taste of Chocolate
Cypress Hill: Cypress Hill
Brand Nubian: One for All
DJ Kool: Music Ain't Loud EnuffHail Yeah
quote:De eerste Jazzmatazz is echt geweldig en de laatste weken voortdurend te horen geweest in mn kamertje
Op woensdag 28 januari 2004 02:07 schreef Summoner het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van het solo werk van Guru?
quote:Hier zit ik dus de rest van de dag mee in mn hoofd.... Bedankt!
Op woensdag 28 januari 2004 15:50 schreef MIC1_ het volgende:
Hou nou op over die topictitel en heb het over hip hop"It's My Thing" van EPMD
"Only When I'm Drunk" van Alkaholiks
"Death Trap" van Gravediggaz & Masta Ace
* Mar10Segovia is weer up to date...
quote:ehehe
Op woensdag 28 januari 2004 19:22 schreef Mar10Segovia het volgende:[..]
De eerste Jazzmatazz is echt geweldig en de laatste weken voortdurend te horen geweest in mn kamertje
Echt heerlijke, lekker rustige, chill muziek...
[..]Hier zit ik dus de rest van de dag mee in mn hoofd.... Bedankt!
Geen idee trouwens, t antwoord op je vraag...
ik vind de tweede jazzmatazz even dope als de eerste (maar toch luister ik de eerste het vaakst ), de derde vind ik meer op zichzelf staan maar op een andere manier even vet als de andere twee:)
quote:is geen Albim maar wel een lekker nummer van M.O.P.
Op woensdag 28 januari 2004 17:28 schreef Ez3 het volgende:[..]
Van wie is dat een album dan?
quote:topictitels zijn titels van albums
Op woensdag 28 januari 2004 21:09 schreef Hellrazor het volgende:[..]
is geen Albim maar wel een lekker nummer van M.O.P.
quote:Cherchez La Ghost was ook een album track
Op woensdag 28 januari 2004 21:52 schreef Ez3 het volgende:topictitels zijn titels van albums
quote:Ah, in ieder geval een ouwe lul met smaak!
Op woensdag 28 januari 2004 15:53 schreef landmark_tower het volgende:
BDP, Schoolly-d, Mantronix (Simple Simon_This should move ya_King of the Beats), Doug E Fresh, Tuff Crew..... Dat waren nog es tijden..
hiphop nog in zn pure vorm...
Tegenwoordig vind ik et maar matigjes..
Maar wie ben ik, een ouwe lul denk
Maar ehhh, ik heb eindelijk weer eens internet-access!!! Yihaaaaa!!!!
It's good to be back!
En ehhh, over de topic-titel: Tony je hebt groot gelijk man!
Maar ehhh, ook netjes van de topic-starter om de titel aan te passen toch?
En zoals iemand anders in dit topic al zei: Zand erover, let's talk about hiphop!
Laters!
AA
quote:God man, leef je ook nog!
Op woensdag 28 januari 2004 22:11 schreef AboruAsli het volgende:
It's good to be back!
Je weet toch, het belangrijkste in je leven is een internetverbinding..
Grtz!
We missed ya'
quote:Je weet toch? Djeez, jij ook al besmet met het Peter Kops-virus? Hahaha!
Op woensdag 28 januari 2004 22:14 schreef cosmick het volgende:[..]
God man, leef je ook nog!
Je weet toch, het belangrijkste in je leven is een internetverbinding..
Grtz!
Maar ehhh, still alive ja! Drukke tijd gehad (verhuisd en zo, nieuwe opdracht etc.).
Je hebt nog steeds een mailtje van me tegoed he? En een bedrag dat ik over moet maken.
Wordt allemaal geregeld, moet ff Internet Bankieren installeren en shit...
Owkay, genoeg off-topic geluld. Sorry peeps, maar moest even! Kan oude bekenden als Tony en Cosmick niet negeren he?
Laters!
AA
P.S.: Tony, what the f happened to my avatar? Kun je 'm nog een keertje uploaden voor me? Please? Ik beloof je dat ik wat vaker zal posten. Hehehe!
En Fabolous en 50 Cent vallen voor mij onder dezelfde noemer hoor.. ik dig veel shit, ook 50. Op the Boombap stond laatst een dope remix van ene FonZ.. hele funky beat onder Wanksta gezet, zoek het op daar zou ik zeggen.
quote:Picserver crash, ben wel meer dingen kwijt. Ik zal 'm er wel weer ff opgooien
Op woensdag 28 januari 2004 22:17 schreef AboruAsli het volgende:
P.S.: Tony, what the f happened to my avatar? Kun je 'm nog een keertje uploaden voor me? Please? Ik beloof je dat ik wat vaker zal posten. Hehehe!
http://www.soundclick.com/bands/4/fabfudgemusic.htm
ze zijn nu al een paar jaar serieus bezig en hebben ook al een sessie op Studio Brussel (.be) gehad...
laat ff weten wat je ervan vindt...
thx!
quote:Bazooka Tooth is heel vet, loop 'm al te pluggen sinds ik hier geregistreerd ben (niet zo lang geleden)
Op woensdag 28 januari 2004 16:52 schreef Posdnous het volgende:
Mag ik voor het volgende topic de titel 'Cool as Ice' opperen?Effe serieus: Iemand Bazooka Tooth van Aesop Rock al gehoord?
Me is curious.
Ik las trouwens dat er ook een nieuwe van El-P aankomt deze maand
quote:1e track klinkt goed. Intro is leuk gedaan, beats zijn vet, alleen hoor je dat het geen native speakers zijn, maar goed gedaan hoor, ik doe het hem niet na
Op woensdag 28 januari 2004 22:36 schreef realist_ik het volgende:
hey peepz.
m'n broertje zou graag wat feedback hebben op wat werk van 'm:http://www.soundclick.com/bands/4/fabfudgemusic.htm
ze zijn nu al een paar jaar serieus bezig en hebben ook al een sessie op Studio Brussel (.be) gehad...
laat ff weten wat je ervan vindt...thx!
2e track vind ik iets minder qua beats, maar de flows zijn wel in orde
3e track geeft me een Dutchmasters gevoel. Goede headnodder
quote:Blijf gewoon hangen bij die ouwe shit, kan er ook niets aan doen, man
Op woensdag 28 januari 2004 22:11 schreef AboruAsli het volgende:[..]
Ah, in ieder geval een ouwe lul met smaak!
2pac - There´s 2 Sides Of A Story
Afu-Ra - The Body Of The Lifeforce
Brand Nubian - One For All
Eric B & Rakim - Paid In Full
Guru - Jazzmatazz Volume 1
heb ze nog niet (allemaal) geluisterd, maar zijn ut beetje goede albums?
quote:het zijn allemaal goede albums, behalve op die van 2pac na maar ik ben dan ook geen fan van 2pac.
Op donderdag 29 januari 2004 12:15 schreef S-Two het volgende:
k heb gister maar weer us ff wat albums gedowned (hoorde er goeie dingen over)2pac - There´s 2 Sides Of A Story
Afu-Ra - The Body Of The Lifeforce
Brand Nubian - One For All
Eric B & Rakim - Paid In Full
Guru - Jazzmatazz Volume 1heb ze nog niet (allemaal) geluisterd, maar zijn ut beetje goede albums?
quote:Die 1e vond ik matig, de overige 4 zijn erg fijn, vooral Eric B. & Rakim
Op donderdag 29 januari 2004 12:15 schreef S-Two het volgende:
k heb gister maar weer us ff wat albums gedowned (hoorde er goeie dingen over)2pac - There´s 2 Sides Of A Story
Afu-Ra - The Body Of The Lifeforce
Brand Nubian - One For All
Eric B & Rakim - Paid In Full
Guru - Jazzmatazz Volume 1heb ze nog niet (allemaal) geluisterd, maar zijn ut beetje goede albums?
quote:Jah! Tijdloos....
Op donderdag 29 januari 2004 12:53 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
vooral Eric B. & Rakim
Wist je trouwens dat het niet Eric B is die scratch op 'my melody' maar Marley Marl?
quote:Ik wist dat Marley Marl mee heeft gewerkt aan die productie en dat hoor je goed terug, maar die scratch? Dat wist ik niet nee
Op donderdag 29 januari 2004 13:07 schreef cosmick het volgende:Jah! Tijdloos....
Wist je trouwens dat het niet Eric B is die scratch op 'my melody' maar Marley Marl?
quote:Ik denk dat Eric B bekend staat als de meest slechte dj ever.. (samen met EZ Rock van Rob Base
Op donderdag 29 januari 2004 13:11 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Ik wist dat Marley Marl mee heeft gewerkt aan die productie en dat hoor je goed terug, maar die scratch? Dat wist ik niet nee
Maar deslniettemin behoren Eric B & Rakim tot één van mijn absolute favorieten. Of course.
quote:Las in een interview met Rakim (bron vergeten helaas, is wel in een van de HHC's te vinden denk ik) dat Eric B's aandeel in hun muziek zeer gering was. Rakim bedacht de teksten, beats etc. Weet niet of het echt zo is natuurlijk, maar kijkende naar Rakim, die nog steeds bezig is, en kijkende naar Eric B, van wie ik al jaren niks meer vernomen heb, ben ik geneigd om the R te geloven.
Op donderdag 29 januari 2004 13:13 schreef cosmick het volgende:[..]
Ik denk dat Eric B bekend staat als de meest slechte dj ever.. (samen met EZ Rock van Rob Base
) .. ik heb nog live-opnames uit '89.... oef!
Maar deslniettemin behoren Eric B & Rakim tot één van mijn absolute favorieten. Of course.
En Marley Marl die scratched op My Melody? DAMN! Weer wat hip hop trivia bijgeleerd!
Laters!
AA
quote:... ook op 'Eric B is president' zijn de cuts van MM trouwens
Op donderdag 29 januari 2004 13:30 schreef AboruAsli het volgende:[..]
En Marley Marl die scratched op My Melody? DAMN! Weer wat hip hop trivia bijgeleerd!
quote:Mijn idolen, wat doe je?!
Op donderdag 29 januari 2004 13:13 schreef cosmick het volgende:[..]
Ik denk dat Eric B bekend staat als de meest slechte dj ever..
quote:Ja, sorry..
Op donderdag 29 januari 2004 14:34 schreef Posdnous het volgende:[..]
Mijn idolen, wat doe je?!
![]()
"My Melody" en "Eric B is president" vond ik juist nog cooler toen ik wist dat het Marley Marl was.
Heeft er trouwens iemand "Fresh" gezien op BNN van de week. Dope film, zat een goed ghettoverhaal in. En aangezien we het laatst over samples uit films hadden, deze sample komt uit bovengenoemde film:
Bam, Spiderman goes down.
Bam, Daredevil goes down.
All them niggaz is going down.
Punisher are be tak'in there ass out.
X- men take out the Punisher.
X-men babystuff homes.
All them causes and powers ain't shit.
Punisher the real dope homie.
Word, I seen a seven foot tall white Terminator nigga
with twenty guns on my roof, just the other day.
(Met name deze zin vind ik erg grappig)
Punisher be tak'in all y'all stupid heroes
He be say'in bambambambam
Take out that nigga bambambambambambambam
Intro-> Capital Punishment-> Big Punisher
Word
quote:gezien ja, heel coole film!
Op donderdag 29 januari 2004 15:56 schreef Mr.Tear het volgende:
Zozo, na een slechte start zit gelukkig de goede vibe er weer in.Heeft er trouwens iemand "Fresh" gezien op BNN van de week. Dope film, zat een goed ghettoverhaal in.
quote:Echt dope hoe ie er voor zorgt dat die twee grote drugsbendes tegen elkaar uitspeelt.
Op donderdag 29 januari 2004 16:24 schreef le_knightclub_soda het volgende:[..]
gezien ja, heel coole film!
quote:ThaFormula
Op donderdag 29 januari 2004 13:30 schreef AboruAsli het volgende:[..]
Las in een interview met Rakim (bron vergeten helaas, is wel in een van de HHC's te vinden denk ik) dat Eric B's aandeel in hun muziek zeer gering was. Rakim bedacht de teksten, beats etc.
en op 6 februari komen Lange Frans en Baas B en nog een paar met hun straatremixes in de Melkweg
quote:Hmm Apeldoorn, veel te ver fietsen
Op donderdag 29 januari 2004 18:24 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Zo, net ff kaartjes gescoord voor Opgezwolle, dat gaat leuk worden zaterdag
quote:hij is van eind vorig jaar. Hij komt binnenkort met een nieuwe (of die is ook al uit) genaamd "I'm Sorry Curtis Jackson".
Op donderdag 29 januari 2004 21:13 schreef Hellrazor het volgende:
Heeft iemand die Diss tegen 50cent gehoort van Sticky Fingaz hiji heet ''Jaking for beats'' en hij isIk weet niet of hij oud of nieuw is
quote:die van 2Pac ken ik eik. niet (terwijl ik normaal wel n liefhebber van 2Pac ben), maar die andere 4 zijn zeker dope
Op donderdag 29 januari 2004 12:15 schreef S-Two het volgende:
k heb gister maar weer us ff wat albums gedowned (hoorde er goeie dingen over)2pac - There´s 2 Sides Of A Story
Afu-Ra - The Body Of The Lifeforce
Brand Nubian - One For All
Eric B & Rakim - Paid In Full
Guru - Jazzmatazz Volume 1heb ze nog niet (allemaal) geluisterd, maar zijn ut beetje goede albums?
quote:ben ook weer present
Op donderdag 29 januari 2004 21:59 schreef jimjim1983 het volgende:[..]
hij is van eind vorig jaar. Hij komt binnenkort met een nieuwe (of die is ook al uit) genaamd "I'm Sorry Curtis Jackson".
Ik heb beide nummers nog niet gehoord btw, ik ga ze ff downloaden
het nummer heet trouwens eigenlijk "jakin 4 beatz"
moet ik dalijk ff zoeken
zag vandaag bij de MediaMarkt n lekkere cd liggen die ik dan ook maar meteen heb gescoord: 100 % rap classics vol.2 met de volgende tracklist:
1: Grandmaster Flash - "The Message"
2: Rebel MC & Double Trouble - "Street Tuff"
3: A Tribe Called Quest - "Can I Kick It?"
4: Jungle Brothers - "Because I Got It Like That"
5: Sugarhill Gang - "Rapper`s Delight"
6: Run DMC - "Peter Piper"
7: Del That Funkee Homosapien - "Mistadobalina"
8: Arrested Development - "People Everyday"
9: Dream Warriors - "My Definition Of A Boombastic Jazz Style"
10: Sir Mix-A-Lot - "Baby Got Back"
11: De La Soul - "Eye Know"
12: Disposable Heroes Of Hiphoprisy - "Satanic Reverses"
13: House Of Pain - "Shamrocks And Shenanigans"
14: Salt `N` Pepa - "Shoop"
15: The Goats - "Typical American"
16: Onyx - "Slam"
Misschien niet allemaal regelrechte classics, maar vond t wel n lekker cd`tje
er lag nog n andere met oude tracks ( Run DMC, Dilated Peoples etc.) die ik waarschijnlijk morgen ff ga halen
quote:en heb je I'm Sorry Curtis Jackson gevonden?
Op donderdag 29 januari 2004 21:59 schreef jimjim1983 het volgende:[..]
hij is van eind vorig jaar. Hij komt binnenkort met een nieuwe (of die is ook al uit) genaamd "I'm Sorry Curtis Jackson".
Ik heb beide nummers nog niet gehoord btw, ik ga ze ff downloaden
het nummer heet trouwens eigenlijk "jakin 4 beatz"
quote:Die gast Delic maakt, vind ik, echt dope beats..
Op donderdag 29 januari 2004 18:24 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Zo, net ff kaartjes gescoord voor Opgezwolle, dat gaat leuk worden zaterdag
quote:Lekker nummer, ook nuchter zeer goed te beluisteren
Op vrijdag 30 januari 2004 09:42 schreef landmark_tower het volgende:
Ik hoorde gisteren nog een redelijk oud nummer:
Bottom Posse - Angola Bound..
Iemand die dit nummer kent?
Zat gisterenavond weer es in hemelse sferen en dat nummer kwam echt knetterhard aan..
Jammer genoeg hadden we maar 1 nummer van Bottom Posse..
quote:nee, volgens mij istie nog niet uitgebracht.
Op donderdag 29 januari 2004 23:27 schreef Hellrazor het volgende:[..]
en heb je I'm Sorry Curtis Jackson gevonden?
quote:Aiight, thanks bro!
Op donderdag 29 januari 2004 17:46 schreef MIC1_ het volgende:[..]
ThaFormula
Daar staan nu twee nieuwe met Rakim maar ergens daar beneden staat die waar jij het over hebt
Wist dat ik het ergens gelezen had...
Laters!
AA
beide in Paradiso.
9 feb Chingy
Melkweg, Amsterdam
Nou... je zou toch een dief van je portemonee zijn als je hier geen kaartje voor zou kopen
quote:Heey I'm |Back
Op vrijdag 30 januari 2004 12:03 schreef jimjim1983 het volgende:
morgen begint de voorverkoop voor:
PETE PHILLY
Datum: vrijdag 27 februari 2004
en
MF DOOM
Datum: vrijdag 12 maart 2004beide in Paradiso.
Pet Philley ken ik... hij is cool man en creatief!
MF DOOOM, Hem moet ik echt zien! ff serieus! Komt Kool Keith ook?
quote:Ik haaaaat die gast... wat een homo rapper
Op vrijdag 30 januari 2004 12:53 schreef Ez3 het volgende:
Kijk eens wat een heugelijke avond ons te wachten staat:9 feb Chingy
Melkweg, AmsterdamNou... je zou toch een dief van je portemonee zijn als je hier geen kaartje voor zou kopen
quote:Boutfilm met een behoorlijke soundtrack
Op vrijdag 30 januari 2004 13:32 schreef S-Two het volgende:
k heb gister de film Judgement Day gezien op rtl 5 met Ice-T en een hele kleine rol voor Coolio, iemand ook gezien?? als ik eerlijk moet zijn, vond ik ut wel een beetje een 'scheitfilm', maar goed....
quote:Samen met die 2 gasten van BRAAF, pit en de 50% Neger het beste wat Nederland op dit moment te bieden heeft
Op vrijdag 30 januari 2004 09:45 schreef landmark_tower het volgende:
Die gast Delic maakt, vind ik, echt dope beats..
quote:Ken em wel, erg "B"
Op vrijdag 30 januari 2004 13:32 schreef S-Two het volgende:
k heb gister de film Judgement Day gezien op rtl 5 met Ice-T en een hele kleine rol voor Coolio, iemand ook gezien?? als ik eerlijk moet zijn, vond ik ut wel een beetje een 'scheitfilm', maar goed....
Die l4zy blaat echt lucht .
quote:haha dit zijn de opvolgers van N.A.G.
Op vrijdag 30 januari 2004 13:50 schreef Steve-O het volgende:
Hiphopscene is weer gangsters rijkerDie l4zy blaat echt lucht
.
Wickediewickediewack om met Def P te spreken
quote:
Op vrijdag 30 januari 2004 14:18 schreef Tony_Montana67 het volgende:Wickediewickediewack om met Def P te spreken
quote:Luister naar die texten zou ik zeggen
Op vrijdag 30 januari 2004 14:18 schreef Here_Jezus het volgende:
quote:ff checke
Op vrijdag 30 januari 2004 14:26 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Luister naar die texten zou ik zeggen
opgenomen op my first sony .
Ik heb al gerelt daar
eigenwijze huftertjes daar
quote:
Op vrijdag 30 januari 2004 14:37 schreef Steve-O het volgende:
Die jazzmatazz cd's zijn trouwens erg dope
lekker chillen enzo met die cd's
btw, ForumFool welcome back, we missed ya!
quote:
Op zaterdag 31 januari 2004 00:57 schreef ForumFool het volgende:
[url=http://a1568.g.akamai.net/7/1568/1600/20000204212628/launch.yahoo.com/common/resources/images/transparent.gifafbeelding][/url]
dit bedoel je ?
Hoe doe ik dat?
quote:zeker een lekkere plaat
Op vrijdag 30 januari 2004 23:13 schreef Hellrazor het volgende:
ahghghhhhhhhhhh.... Na lang zoeken en stressen[afbeelding]
ILLmatic![]()
![]()
N.a.v. Jaylib ben ik eens gaan rondneuzen naar eerder werk van Jay Dee, nou wist ik al wel dat ie veel producties op zn naam had staan van o.a. Common en ATCQ.... maar dat ie een groep vormde met 2 anderen genaamd Slum Village wist ik niet man...
Erg relaxe beats maakt die gozer...
Ennuh, Illmatic Veel luisterplezier
Gister een kaartje gekocht voor Pete Rock & C.L. Smooth
-DM & Gemini - Ghetto pop life ( 2003)
-atoms family - Angels and Insects Compilation
-Jay-Z - Reasonable Doubt (1996)
-Aesop Rock - Bazooka Tooth
-Tony Touch - Piecemaker
-Jazzmatazz, Vol. 2 The New Reality
moet ze alleen nog checken
quote:Als je van Breezers houdt niet
Op zaterdag 31 januari 2004 13:16 schreef Steve-O het volgende:
is dat een compliment?
quote:The Score is een heel goed album, Blunted On Reality heeft een aantal zeer goede nummers. Van de solo albums van Wycleff moet je houden, maar The Carnival is erg sterk imho
Op zaterdag 31 januari 2004 13:21 schreef S-Two het volgende:
ik luister nu ff naar fugees - killin me softly en wordt er echt helemaal relaxed van, wil so ff album van ze boomen , wat is hun beste album??
quote:
Op vrijdag 30 januari 2004 23:13 schreef Hellrazor het volgende:
ahghghhhhhhhhhh.... Na lang zoeken en stressen[afbeelding]
ILLmatic![]()
![]()
wtf is het verschil tussen guru en gangstarr? is tog 1 iemand? waarom dan 2 namen?
alvast bedankt....
quote:Gangstarr is DJ premier + Guru
Op zaterdag 31 januari 2004 14:29 schreef S-Two het volgende:
eysz ik heb ff een vraagje, voor velen van jullie zal het waarschijnlijk een domme vraag zijn, maar beantwoord um please wel ff...wtf is het verschil tussen guru en gangstarr? is tog 1 iemand? waarom dan 2 namen?
alvast bedankt....
quote:Guru vormt samen met DJ Premier: Gangstarr.
Op zaterdag 31 januari 2004 14:29 schreef S-Two het volgende:
eysz ik heb ff een vraagje, voor velen van jullie zal het waarschijnlijk een domme vraag zijn, maar beantwoord um please wel ff...wtf is het verschil tussen guru en gangstarr? is tog 1 iemand? waarom dan 2 namen?
alvast bedankt....
quote:Gang Starr bestaat uit 2 personen.
Op zaterdag 31 januari 2004 14:29 schreef S-Two het volgende:
eysz ik heb ff een vraagje, voor velen van jullie zal het waarschijnlijk een domme vraag zijn, maar beantwoord um please wel ff...wtf is het verschil tussen guru en gangstarr? is tog 1 iemand? waarom dan 2 namen?
alvast bedankt....
Guru heeft overigens ook het solo project Jazzmatazz op zn naam staan. 3 delen als ik me niet vergis.
quote:yo bedankt, ook maarten en stev-o had zoiets al verwacht...
Op zaterdag 31 januari 2004 14:38 schreef Mar10Segovia het volgende:[..]
Gang Starr bestaat uit 2 personen.
Guru is degene met de lyrics,
DJ Premier is degene met de (meesterlijke) productiesGuru heeft overigens ook het solo project Jazzmatazz op zn naam staan. 3 delen als ik me niet vergis.
quote:Np
Op zaterdag 31 januari 2004 15:18 schreef S-Two het volgende:[..]
yo bedankt, ook maarten en stev-o had zoiets al verwacht...
ja jazzmatazz is van Guru en zijn 3 delen..
luisterde net weer Gangstarr - The Ownerz , damn is echt lekker album
quote:das idd nate dogg, vind zn raps niet altyd even goed, maar zn 'singin voices' , damnsz... die refreintjes maken bijna elk nummer lekker
Np
is dat nate dogg in je icoon?
quote:Heb je die cd Music & Me wel is geluisterd
Op zaterdag 31 januari 2004 15:29 schreef S-Two het volgende:[..]
das idd nate dogg, vind zn raps niet altyd even goed, maar zn 'singin voices' , damnsz... die refreintjes maken bijna elk nummer lekker
quote:heb um volgens mij wel eens gehoord, maar weet niet zeker. Heb wel andere cd van Nate, nate dogg & friends, allemaal met andere artiesten: warren q, kurupt e.d.
Heb je die cd Music & Me wel is geluisterd
ook wel OK als je van nate dogg houdt
quote:Niet echt omdat het geen echte MC is
Op zaterdag 31 januari 2004 15:35 schreef S-Two het volgende:[..]
heb um volgens mij wel eens gehoord, maar weet niet zeker. Heb wel andere cd van Nate, nate dogg & friends, allemaal met andere artiesten: warren q, kurupt e.d.
is wel redelijke cd
jij geen nate fan?
Warren G - Regulator
quote:ja, ben ik wel met je eens, zn raps zijn niet echt super, maar die refreintjes...
Niet echt omdat het geen echte MC is
Maar heb wel een lekker stem voor een chorus enzoWarren G - Regulator
regulator
till i collapse (Eminem)
oh no (mos def, pharoah monch)
etcetera...
quote:Eind vorig jaar?! Dikke bullshit aue, die track komt uit 1999.
Op donderdag 29 januari 2004 21:59 schreef jimjim1983 het volgende:
hij is van eind vorig jaar. Hij komt binnenkort met een nieuwe (of die is ook al uit) genaamd "I'm Sorry Curtis Jackson".
Ik heb beide nummers nog niet gehoord btw, ik ga ze ff downloaden
het nummer heet trouwens eigenlijk "jakin 4 beatz"
quote:Ik meen ergens gelezen te hebben dat er een Part II aan komt. Maar die disses over en weer zijn vrij matig. De laatste die wat aardig materiaal opleverde was die tussen Dilated Peoples/Everlast/Likwit Crew/Beatjunkies en Eminem.
Op zaterdag 31 januari 2004 17:47 schreef dunniecash het volgende:
Eind vorig jaar?! Dikke bullshit aue, die track komt uit 1999.
Volgens mij was het een reactie op "How To Rob" van 50 met de Madd Rapper. Of andersom, dat weet ik niet meer. Maar die track is zeker al 5 jaar oud hoor.
quote:Is van een Opgezwolle track ("Dat Ding Dat Ik Doe") toch?
Op vrijdag 30 januari 2004 14:28 schreef jimjim1983 het volgende:
een van die gasten zegt ook 'we rappen in het nederlands maar toch klinken we goed' of iets dergelijks............dit komt me wel heel erg bekend voor.
Je kan me haten voor dat ding dat ik doe
Nederlandstalig maar toch klinken we goed
quote:en DJ Premier word tog ook Primo genoemt
Op zaterdag 31 januari 2004 14:38 schreef Mar10Segovia het volgende:[..]
Gang Starr bestaat uit 2 personen.
Guru is degene met de lyrics,
DJ Premier is degene met de (meesterlijke) productiesGuru heeft overigens ook het solo project Jazzmatazz op zn naam staan. 3 delen als ik me niet vergis.
De La Soul ft. Chaka Kahn - All Good
Method Man & Redman ft. Toni Braxton - How High pt.2
Dr Dre ft. Nate Dogg & Snoop Dogg - The Next Episode
?-?
Gang Starr - Full Clip
Ernie Hines - Our Generation
Pete Rock & CL - Straighten It Out
?-?
Psychokinetics - Let It Off ?
?-?
Aretha Franklin - One Step Ahead
Mos Def - Ms Fat Booty
Pharcyde - Passing Me By
?-?
?-?
Dwele - Too Fly
?-?
De La Soul - ? (instrumental)
?-?
Craig Mack ft. Notorious B.I.G. - Flava In Ya Ear
Notorious B.I.G. - Unbelievable
Notorious B.I.G. - Kick In The Door
Notorious B.I.G. - Who Shot Ya
stuk of 10 instrumentals
Das Efx - Real Hip-Hop
Gang Starr - Discsipline
?-?
?-?
Notorious B.I.G. - Hypnotize
Pharoahe Monch - Simon Says
?-?
Dr Dre - Deep Cover
Dr Dre & Snoop Dogg - Ain't Nothing But A G Thing
Dr Dre ft. Nate Dogg & Snoop Dogg - The Next Episode
wat een vette nummers draait die gast
[Dit bericht is gewijzigd door le_knightclub_soda op 01-02-2004 15:50]
quote:Gewoon een afkorting, vergelijk het met LL ipv LL Cool J
Op zondag 1 februari 2004 02:58 schreef Hellrazor het volgende:
en DJ Premier word tog ook Primo genoemt
quote:aha, dan was die site waar ik het had gelezen fout. of hij was al 5 jaar niet geupdate.
Op zaterdag 31 januari 2004 17:47 schreef dunniecash het volgende:[..]
Eind vorig jaar?! Dikke bullshit aue, die track komt uit 1999.
Volgens mij was het een reactie op "How To Rob" van 50 met de Madd Rapper. Of andersom, dat weet ik niet meer. Maar die track is zeker al 5 jaar oud hoor.
quote:ja dat is 'm volgens mij, thnx
Op zaterdag 31 januari 2004 17:51 schreef dunniecash het volgende:[..]
Is van een Opgezwolle track ("Dat Ding Dat Ik Doe") toch?
Je kan me haten voor dat ding dat ik doe
Nederlandstalig maar toch klinken we goed
quote:Wat moet ik me hierbij voorstellen? Die tracklist die je geeft is natuurlijk wel vet, maar ook al heel lang in mijn bezit. Wat voegt die liveset toe dan? Andere versies? Live-mix? etc. etc.?
Op zondag 1 februari 2004 03:32 schreef le_knightclub_soda het volgende:
ff een aanrader tussendoor voor de liefhebber van soulvolle hiphop, check jazzy jeff's dj set live @ cargo in london
quote:het is gewoon een dj set, jazzy mixt wel cool, maar dit zijn idd de bekendere nummers, er zit ook wel wat minder bekend spul tussen
Op zondag 1 februari 2004 14:30 schreef Posdnous het volgende:[..]
Wat moet ik me hierbij voorstellen? Die tracklist die je geeft is natuurlijk wel vet, maar ook al heel lang in mijn bezit. Wat voegt die liveset toe dan? Andere versies? Live-mix? etc. etc.?
hier kun je ook een set van 'm downloaden:
http://massiveselector.com/mp3s/00_JazzyJeff_Summit/JazzyJeffSummitPart1.mp3
http://massiveselector.com/mp3s/01_JazzyJeff_Summit/JazzyJeffSummitPart2.mp3
edit: ik hoor die summit set nu, die is wat slordiger gemixed, ik raad die andere dus meer aan
[Dit bericht is gewijzigd door le_knightclub_soda op 01-02-2004 17:15]
quote:bron mtv
In an incident likely to be addressed in a future Eminem lyric, the rapper's mother, Debbie Nelson, was carjacked Thursday night on 8 Mile in Detroit, the road her son immortalized in his 2002 film of the same name. She was sitting in her black Honda Prelude at a gas station at 11:30 p.m. when a 16-year-old holding a gun yanked her out of the car and drove off. A policeman saw the stolen car on 7 Mile and gave chase. When the teen found himself snarled in traffic, he got out of the car and ran, but was caught. It is not believed that the boy knew his victim was Eminem's mom. ...
Roflmao
quote:Ik eigenlijk ook wel;
Op maandag 2 februari 2004 00:14 schreef MaartenHG het volgende:
Nog wat over het Extince vs. Brainpower:Ik ben het er mee eens.
"Ik vond dat nummer van Brainpower niet slecht, maar veel te lang: dat duurt een halve dag! En het is ook te emotioneel geladen: alsof hij het heel erg meent. Het goede van Doorgaan van Extince is de speelsheid. Ik weet ook dat hij het als een spelletje ziet.
BP flipt idd echt op gegeven moment, je hoort 'm bij wijze van spreke schuimbekken
"Maar mijn sympathie ligt bij Extince. Ik heb niks met die stijl en motoriek van Brainpower. Sterker nog: ik ben blij dat hij van MTV is afgegooid."
"Alleen de hiphop scene vindt zon ruzie leuk. En popjournalisten blijkbaar, maar het grote publiek interesseert het niet. Dus voor de verkoop doen ze zoiets echt niet. Het is een erekwestie. Topnotch, het label van Extince, zal de track niet op single uitbrengen. We willen dit niet uitbuiten. Extince doet ook geen interviews over dit onderwerp. Maar vanavond zal ik allebei de nummers draaien in mijn uitzending. Verder wil ik geen olie op het vuur gooien.
Van Kees De Koning snap ik het. Hij is labelmanager van Extince en gaat hem natuurlijk niet afvallen
quote:Arcade en hiphop?
Op maandag 2 februari 2004 00:23 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Duh, VPRO is extince, vraag het bij Kink of een Arcade onderneming en Brainpower komt als winnaar uit de bus.
Ik heb overigens altijd meer aan de VPRO qua hiphop gehad
quote:Ach, radio en tv.. come on Tony, wat doen die nou aan hiphop.
Extince is vooral na de battle gigantisch afgegaan op TV en op de radio
Maar goed, ik vind beide tracks erg goed; alleen lijkt het of Extince er meer de lol van het battelen inziet, meer speelt als het ware als BP.. die lijkt zich wel persoonlijk aangesproken te voelen.
quote:Ja wilde net zeggen, Benny Neyman released z'n shit ook op Arcade.
Op maandag 2 februari 2004 00:32 schreef cosmick het volgende:
Arcade en hiphop?
quote:Dat zeker, maar ik doelde dus op de connectie Ex --> VPRO en Brain --> Kink, MTV
Op maandag 2 februari 2004 00:32 schreef cosmick het volgende:Arcade en hiphop?
Ik heb overigens altijd meer aan de VPRO qua hiphop gehad
quote:Extince zette een sterotype beeld neer van hiphoppers. Domme personen die de hele dag stoned zijn en geen 3 woorden achter elkaar kunnen zeggen
Ach, radio en tv.. come on Tony, wat doen die nou aan hiphop.
quote:Ik zou me eigenlijk ook wel aangesproken als iemand mij vanuit het niets zwart ging maken. Ex dacht er mee weg te komen en werd daarna afgeserveerd
Maar goed, ik vind beide tracks erg goed; alleen lijkt het of Extince er meer de lol van het battelen inziet, meer speelt als het ware als BP.. die lijkt zich wel persoonlijk aangesproken te voelen.
quote:"Je-weet-toch?" Da's dus al 3.
Op maandag 2 februari 2004 00:37 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Extince zette een sterotype beeld neer van hiphoppers. Domme personen die de hele dag stoned zijn en geen 3 woorden achter elkaar kunnen zeggen
En wat zet Brainpower voor een beeld neer? Blanke 16-jarige jongeren, die met hun been slepen, maatje XXL dragen en in elke zin minstens 2 woorden slang gebruiken? Kortom het begrip wigger?
quote:Hij komt tenminste niet als een retard over. Ik vind beide personen niet geweldig qua muziek, maar als ik tussen Ex en Brain moet kiezen, 100% de laatsgenoemde
Op maandag 2 februari 2004 00:40 schreef MaartenHG het volgende:
"Je-weet-toch?" Da's dus al 3.En wat zet Brainpower voor een beeld neer? Blanke 16-jarige jongeren, die met hun been slepen, maatje XXL dragen en in elke zin minstens 2 woorden slang gebruiken?
quote:Hmmm... moeilijk, ik vind 'dansplaat' zo ontiegelijk kut, dat ik moeite heb 'm nog dope te vinden. Extine heeft ook wat misstapjes gemaakt hoor, maar als ik weer naar 'holland rocks the house' luister enzo zit ie toch dieper in mijn hart dan BP. ... .in de tijd dat BP nog niet 'beroemd' was, en hij die leuke openingsrapjes deed bij Kees de Koning bij de Dutch Masters, datcht ik .. wie is die gast, die is grappig!
Op maandag 2 februari 2004 00:42 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Hij komt tenminste niet als een retard over. Ik vind beide personen niet geweldig qua muziek, maar als ik tussen Ex en Brain moet kiezen, 100% de laatsgenoemde
Ik vind BP wat teveel commerciele uitstapjes gemaakt te hebben denk ik..
quote:Nee, over willen komen als een Nederlandse Amerikaan is lekker intelligent door in elke zin het woord "dope" of "aight" te gebruiken. Extince is misschien wat contactgestoord, kan hij verder weinig aan doen.
Op maandag 2 februari 2004 00:42 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Hij komt tenminste niet als een retard over. Ik vind beide personen niet geweldig qua muziek, maar als ik tussen Ex en Brain moet kiezen, 100% de laatsgenoemde
quote:Mooi excuus om zelden op te treden en je freestyles keer op keer te verkloten. Extince is een studiorapper en daar hou ik nioet zo van
Op maandag 2 februari 2004 00:50 schreef MaartenHG het volgende:
Nee, over willen komen als een Nederlandse Amerikaan is lekker intelligent. Extince is misschien wat contactgestoord, kan hij verder weinig aan doen.
quote:Tja, studiorapper of niet. Ik vind z'n shit gewoon goed. Kan mij schelen of die gast vaak optreed of niet. En freestyles verkloten valt wel mee, dacht ik zo. Heb wat oudere freestyles gehoord van Ex en die zijn zeker niet kinderachtig!!!
Op maandag 2 februari 2004 00:52 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Mooi excuus om zelden op te treden en je freestyles keer op keer te verkloten. Extince is een studiorapper en daar hou ik nioet zo van
En dat geld ook voor oudere dingen van Brainpower. Zoals Cosmick al zei, vanaf de Dansplaat periode is het gewoon bergafwaarts gegaan.
Part 1
Roots Manuva - Witness (One Hope)
D'Angelo - Left And Right
Pharrell ft. Jay-z - Frontin'
Stevie Wonder - Too High
aantal disco/soul platen
Blondie - Rapture
LTD - Love To The World
Steely Dan - Peg
Parliament - Funky Worm ?
Blahzay Blahzay - Danger
Nas - It Ain't Hard To Tell
Notorious B.I.G. - Unbelievable
Notorious B.I.G. - Kick In The Door
Notorious B.I.G. - One More Chance (Remix)
Notorious B.I.G. - Who Shot Ya
Junior Maffia - Player's Anthem
Lil' Kim - Gettin Money (Get Money remix)
Jeru The Demaja - Ya Playin Yaself
De La Soul ft. Redman - Oooh
Da Beatminerz ft Flipmode Squad & Vinia Mojica - Take That
The Roots ft. Common - Act Too (The Love Of My Life)
?-?
Slum Village ft. Dwele - Tainted
Das EFX - Real Hip Hop
Xzibit - What U See Is What U Get
Mobb Deep - Survival Of The Fittest
Notorious B.I.G. - I Got A Story To Tell
Herb Alpert & The Tijuana Brass - Rise
Notorious BIG - Hypnotize
Pharaohe Monch - Simon Says
Dr. Dre - Deep Cover
Snoop Dogg - Nuthin' But A G Thang
Snoop Dogg - Gin & Juice
Dr. Dre - Next Episode
?-?
Boogie Down Productions - I'm Still 1
KRS One - Da Sound Of The Police
KRS One - Step Into A World
Pharcyde - Runnin'
Gang Starr - Full Clip
Gang Starr - Mass Appeal
Gang Starr - Code Of The Street (Instrumental)
Gang Starr - Manifest
2Pac - I Get Around
Jazzy Jeff & The Fresh Prince - Summertime (remix?)
NWA - Express Yourself
Susanne Vega - Tom's Diner
Onyx - Slam
Naughty By Nature - OPP
Naughty By Nature - Hiphop Hurray (remix?)
A Tribe Called Quest - Electric Relaxation
A Tribe Called Quest - Check The Rhime
A Tribe Called Quest - Award Tour
Jay Dee - Fuck The Police
Black Moon - Who Got Da Props?
P. Diddy & Busta Rhymes - Pass The Courvousier
Busta Rhymes - Put Your Hands Where My Eyes Could See
Q-Tip - Breathe & Stop
Beatnuts - Watch Out Now
Del The Funky Homosapien - Mistadobalina
Black Sheep - The Choice Is Yours
Part 2
Pete Rock - They Reminisce About You
A Tribe Called Quest - Scenario
Souls Of Mischief - 93 Til Infinity
Redman - Time 4 Sum Aksion
Cypress Hill - How I Could Just Kill A Man
Beastie Boys - Shake Your Rump
Marley Marl - The Symphony
Special Ed - I Got It Made
Steve Miller - Fly Like An Eagle
Biz Markie - Nobody Beats The Biz
Biz Markie - Make The Music With Your Mouth Biz
Eric B & Rakim - Eric B Is President
LL Cool J - Rock The Bells
Run DMC - Peter Piper
Rakim - I Ain't No Joke
Run DMC - Sucker MC's
EPMD - So Wat Cha Sayin
Slick Rick - Children's Story
MC Lyte - Paper Thin
?-?
Public Enemy - Bring The Noise
?-?
Ice Cube - AmeriKKKa's Most Wanted
Bobby Byrd - I Know You Got Soul
Big Daddy Kane - Raw 91
Justin Timberlake ft. Clipse - Like I Love You
Eric B & Rakim - Follow The Leader
The Roots - Thought At Work
The Incredible Bongo Band - Apache
?-?
Jimmy Castor Bunch - It's Just Begun
James Brown - Give It Up Or Turn It Loose
Herman Kelly & Life - Dance To The Drummer's Beat
?-?
Michael Jackson - Billie Jean
Dope tracklist, non?
[Dit bericht is gewijzigd door MaartenHG op 02-02-2004 03:44]
quote:Erhm... Jazzy Jeff set? Ik heb wat gemist (ik kan natuurlijk alle topics weer doorkijken, maar kun je 't mij ff snel mededelen perhaps?)
Op maandag 2 februari 2004 01:50 schreef MaartenHG het volgende:
LeKnightClubSoda en ik hebben de lijst bijna compleet van die DJ Jazzy Jeff set, als iemand het kan aanvullen met hun rijke hiphop kennis, graag!
quote:Yeah! Geniale afsluiter ook
Dope tracklist, non?
quote:Thanks man, ga gelijk ff luisteren. Hoop dat ik nog met wat titels kom
Op maandag 2 februari 2004 02:04 schreef MaartenHG het volgende:
Hier is ie:http://massiveselector.com/mp3s/00_JazzyJeff_Summit/JazzyJeffSummitPart1.mp3
http://massiveselector.com/mp3s/00_JazzyJeff_Summit/JazzyJeffSummitPart1.mp3
Enjoy!
quote:Dat zou cool zijn, kijk maar hoe ver je komt. Alles is welkom!
Op maandag 2 februari 2004 02:06 schreef cosmick het volgende:
Thanks man, ga gelijk ff luisteren. Hoop dat ik nog met wat titels kom
quote:Download gaat niet erg snel, zit nu bij beide bestanden op 26%... maar goed; ben ook aan het uploaden enzo. Ik blijf wel ff wakker .. hoop ik, morgen toch vrij
Op maandag 2 februari 2004 02:12 schreef MaartenHG het volgende:[..]
Dat zou cool zijn, kijk maar hoe ver je komt. Alles is welkom!
Trouwens heb vandaag 2 albums van The Fat Boys op de kop weten te tikken voor 1 euro per stuk. Mint condition. Cool huh? *prrr stick em hahahah stick em*
quote:hey bedankt voor de hulp man!
Op maandag 2 februari 2004 02:15 schreef cosmick het volgende:[..]
Download gaat niet erg snel, zit nu bij beide bestanden op 26%... maar goed; ben ook aan het uploaden enzo. Ik blijf wel ff wakker .. hoop ik, morgen toch vrij
quote:Ja, daar baal ik ook van... kon je supersnel ff je sampletjes vinden.. !
Op maandag 2 februari 2004 02:20 schreef MaartenHG het volgende:
the-breaks.com is ook down... arghhhh frustrerend...
quote:Ha, lachen.. .. waar dan? Platenbeurs ofzo?
Trouwens heb vandaag 2 albums van The Fat Boys op de kop weten te tikken voor 1 euro per stuk. Mint condition. Cool huh? *prrr stick em hahahah stick em*
quote:Ja zo'n rommelmarkt, echt leuk wat je daar soms tegenkomt voor die prijsjes. Vooral dat Krush On You album is geweldig.
Op maandag 2 februari 2004 02:23 schreef cosmick het volgende:
Ha, lachen.. .. waar dan? Platenbeurs ofzo?
quote:De track tussen Gang Starr's 'code of the street' en 2 Pac's 'i get around' is uiteraard 'manifest' van .... Gang Starr (van 'no more mr. nice guy' uit '91)
Op maandag 2 februari 2004 02:21 schreef le_knightclub_soda het volgende:[..]
hey bedankt voor de hulp man!
quote:Thanks, geupdated!
Op maandag 2 februari 2004 02:46 schreef cosmick het volgende:[..]
De track tussen Gang Starr's 'code of the street' en 2 Pac's 'i get around' is uiteraard 'manifest' van .... Gang Starr (van 'no more mr. nice guy' uit '91)
quote:Zit ik inderdaad ook gewoon 2 x part 1 te downloaden
Op maandag 2 februari 2004 02:04 schreef MaartenHG het volgende:
Hier is ie:http://massiveselector.com/mp3s/00_JazzyJeff_Summit/JazzyJeffSummitPart1.mp3
http://massiveselector.com/mp3s/00_JazzyJeff_Summit/JazzyJeffSummitPart1.mp3
Enjoy!
quote:Sorry man, ff niet opgelet!
Op maandag 2 februari 2004 02:50 schreef cosmick het volgende:[..]
Zit ik inderdaad ook gewoon 2 x part 1 te downloaden
quote:
Op maandag 2 februari 2004 02:51 schreef MaartenHG het volgende:[..]
Sorry man, ff niet opgelet!
download gaat wel erg langzaam btw.. maar goed; ik blijf wel ff awake.... met DJ Format bijvoorbeeld
quote:Koel, ik blijf ook nog wel ff wakker. Met een beetje geluk kan ik de nacht overbruggen.
Op maandag 2 februari 2004 02:59 schreef cosmick het volgende:Hmm.. Part 2 ziet er goed uit.. ben benieuwd of ik nog wat gaten kan dichten...
download gaat wel erg langzaam btw.. maar goed; ik blijf wel ff awake.... met DJ Format bijvoorbeeld
ps: DJ Format ken ik alleen van die videoclip met die breakdancende poppen. Dope track.
[Dit bericht is gewijzigd door MaartenHG op 02-02-2004 03:02]
quote:... en dan gewoon morgen weer werken?
Op maandag 2 februari 2004 03:01 schreef MaartenHG het volgende:[..]
Koel, ik blijf ook nog wel ff wakker. Met een beetje geluk kan ik de nacht overbruggen.
quote:Naja, werken is een groot woord. Moet er vroeg uit iig.
Op maandag 2 februari 2004 03:02 schreef cosmick het volgende:
... en dan gewoon morgen weer werken?
http://massiveselector.com/mp3s/00_JazzyJeff_Summit/JazzyJeffSummitPart2.mp3 gedowload, blijkt ie identiek te zijn aan Part1... (really...).
Heb je nog ff een goede link?
Die link doet het opeens niet meer. Moet wel de goede zijn.
edit: nu weer wel: http://massiveselector.com/mp3s/01_JazzyJeff_Summit/JazzyJeffSummitPart2.mp3
quote:Hmm.. op de een of andere manier krijg je dan dezelfde mix als part 1...
Op maandag 2 februari 2004 03:13 schreef MaartenHG het volgende:
Huh?!Die link doet het opeens niet meer. Moet wel de goede zijn.
edit: nu weer wel: http://massiveselector.com/mp3s/01_JazzyJeff_Summit/JazzyJeffSummitPart2.mp3
quote:Part 1 is 66 MB, en part 2 is 44 zie ik nu.... mwah, gaat nu wel snel, dat downloaden... dus erm.. nog ff een plaatje en dan heb ik 'm wel binnen
Op maandag 2 februari 2004 03:17 schreef MaartenHG het volgende:
Heb wel MSN, alleen mijn upload is niet te snel, zegt u maar.
quote:Ok dan, vaag. Lekkere slowchat dit. Voor je het weet zit dit deel weer vol en dan kan ik een nieuwe aanmaken.
Op maandag 2 februari 2004 03:18 schreef cosmick het volgende:
Part 1 is 66 MB, en part 2 is 44 zie ik nu.... mwah, gaat nu wel snel, dat downloaden... dus erm.. nog ff een plaatje en dan heb ik 'm wel binnen
Suggesties? Nellyville lijkt me wel een goeie.
quote:Jazzy Jeff - The Magnificent natuurlijk
Op maandag 2 februari 2004 03:20 schreef MaartenHG het volgende:[..]
Ok dan, vaag. Lekkere slowchat dit. Voor je het weet zit dit deel weer vol en dan kan ik een nieuwe aanmaken.
![]()
Suggesties? Nellyville lijkt me wel een goeie.
quote:Gewoon 1 of ander oldschool album doen.. altijd goed ('rapp will never die', 'court is in session', 'independet leader', 'stop the world, 'funky technician', 'crazy noise' of 'radio'... mwah! om maar 's wat te noemen.. al mijn favoriete albums zeg maar ).
Op maandag 2 februari 2004 03:20 schreef MaartenHG het volgende:[..]
Suggesties? Nellyville lijkt me wel een goeie.
quote:das waar
Op maandag 2 februari 2004 03:24 schreef MaartenHG het volgende:
Nah, dat IAM album moest het worden. Volgens mij zit Timo20 daar al 3 topics op te wachten.
quote:Yeah, 1 of my favo's... maar helaas is dat niet de titel van een album.
Op maandag 2 februari 2004 03:23 schreef le_knightclub_soda het volgende:[..]
Jazzy Jeff - The Magnificent natuurlijk
Zit nu ff deel 2 van die JJ-mix te luisteren.
quote:Is wel een album toch
Op maandag 2 februari 2004 03:30 schreef cosmick het volgende:[..]
Yeah, 1 of my favo's... maar helaas is dat niet de titel van een album.
Zit nu ff deel 2 van die JJ-mix te luisteren.
1987 Rock the House Jive
1988 He's the DJ, I'm the Rapper Jive
1989 And in This Corner... Jive
1991 Homebase Jive
1993 Code Red
Track tussen 'nobody beats the biz' en 'eric b is president' is idd van Biz Markie en heet 'make the music with your mouth biz' (Goin' Off 1988)
quote:dit is z'n geweldige solo album 1,5 jaar geleden
Op maandag 2 februari 2004 03:35 schreef cosmick het volgende:
Albums van Jazzy Jeff & Fresh Prince:1987 Rock the House Jive
1988 He's the DJ, I'm the Rapper Jive
1989 And in This Corner... Jive
1991 Homebase Jive
1993 Code Red
Track tussen 'nobody beats the biz' en 'eric b is president' is idd van Biz Markie en heet 'make the music with your mouth biz' (Goin' Off 1988)
http://www.sanity.com.au/product.asp?intProductID=443753&intArtistID=158685
ennuh bedankt voor de toevoeging:)
Het volgende vraagteken is het bij iedereen bekende 'fight the power' van Public Enemy.
Daarna hoor je idd 'fight the power', gevolgd door Ice Cube's 'amerikkka's most wanted'.
Na 'apache' weet ik niet... is wel een dj-track trouwens...
De track voor 'billy jean'' ken ik wel, maar moet ik ff opzoeken... is aardig bekend iig
quote:Goddamned, je hebt gelijk. Ik heb 'm notabene zelf in huis. Vind' niet zo bijzonder.. .. vergeleken met de dingen die ie *vroeger* deed...
Op maandag 2 februari 2004 03:37 schreef le_knightclub_soda het volgende:[..]
dit is z'n geweldige solo album 1,5 jaar geleden
quote:Children's Story?
Op maandag 2 februari 2004 03:41 schreef cosmick het volgende:
Track tussen EPMD en MC Lyte is, of course, 'bedtime story's van Slick Rick.
quote:Leg uit.
Het volgende vraagteken is het bij iedereen bekende 'fight the power' van Public Enemy.Daarna hoor je idd 'fight the power', gevolgd door Ice Cube's 'amerikkka's most wanted'.
quote:Zeg, als je het zelf weet, waarom vraag je het dan?
Op maandag 2 februari 2004 03:45 schreef MaartenHG het volgende:[..]
Children's Story?
[..]
maar je hebt gelijk
quote:Naar dat ik dacht.
Het volgende vraagteken is het bij iedereen bekende 'fight the power' van Public Enemy. Daarna hoor je Ice Cube's 'amerikkka's most wanted'.
quote:Ik was de titel kwijt, en ik kon niks vinden op "Bedtime Story". Relaxxx...
Op maandag 2 februari 2004 03:51 schreef cosmick het volgende:
Zeg, als je het zelf weet, waarom vraag je het dan?maar je hebt gelijk
quote:ik vond het juist wel een leuke comeback
Op maandag 2 februari 2004 03:43 schreef cosmick het volgende:[..]
Goddamned, je hebt gelijk. Ik heb 'm notabene zelf in huis. Vind' niet zo bijzonder.. .. vergeleken met de dingen die ie *vroeger* deed...
hij gaat trouwens dit jaar weer nieuwe tracks met the fresh prince uitbrengen
quote:Ik miste zijn scherpe cuts op 'the magnificent'... beetje lauwe beats enzo.
Op maandag 2 februari 2004 03:52 schreef le_knightclub_soda het volgende:[..]
hij gaat trouwens dit jaar weer nieuwe tracks met the fresh prince uitbrengen
Jeff is toch wel toonaangevend geweest hoor, met zijn 'a touch of jazz' en 'the magnificent'... en 'he's the dj í'm the rapper'? Tijdloos grandioos.
quote:zeker weten, baal wel dat ik 'm gemist heb vorig jaar november gemist heb in amsterdam, maar gelukkig staan de opnames nog op de 3voor12 site
Op maandag 2 februari 2004 03:56 schreef cosmick het volgende:[..]
Ik miste zijn scherpe cuts op 'the magnificent'... beetje lauwe beats enzo.
Jeff is toch wel toonaangevend geweest hoor, met zijn 'a touch of jazz' en 'the magnificent'... en 'he's the dj í'm the rapper'? Tijdloos grandioos.
quote:Yo later.
Op maandag 2 februari 2004 04:03 schreef MaartenHG het volgende:
Gasten, ik ga naar bed.Cosmick bedankt voor de aanvullingen.
Tot later.
Maar.. 'bedtime story' is wel degelijk een SR-track Ik moet 'm wel ff zoeken.
quote:Hehe, zou best kunnen. Op google vind ik idd een paar hits. Ik kwam alleen vaker uit op Children's Story (en dat is ook de enige die ik ken). No stress. Nu ga ik echt.
Op maandag 2 februari 2004 04:05 schreef cosmick het volgende:
Maar.. 'bedtime story' is wel degelijk een SR-trackIk moet 'm wel ff zoeken.
quote:
Op maandag 2 februari 2004 03:24 schreef MaartenHG het volgende:
Nah, dat IAM album moest het worden. Volgens mij zit Timo20 daar al 3 topics op te wachten.
crap luister hele dag Dead presidents van Jay-Z
quote:welke titel ?
Op maandag 2 februari 2004 12:52 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Nieuw deel staat klaar en de titel past gewoon, OP ge-update
quote:L'École Du Micro D'Argent
Op maandag 2 februari 2004 12:58 schreef Steve-O het volgende:welke titel ?
quote:ai
Op maandag 2 februari 2004 13:00 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
L'École Du Micro D'Argent
quote:ow
Op maandag 2 februari 2004 13:00 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
L'École Du Micro D'Argent
quote:Zet mijn naam er dan in
Op maandag 2 februari 2004 12:52 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Nieuw deel staat klaar en de titel past gewoon, OP ge-update
Wat een triest gedoe zeg. Die gasten zitten elkaar voor de gein te dissen en dan wordt het ook nog serieus genomen (niet hier, maar in de media bedoel ik).
Maar goed, wie ben ik.... Ik vind ze allebei niet bijster interessant.
quote:Alle namen zijn verwijderd, de lijst werd nogal lang en je krijgt zo'n inteelt image.
Op maandag 2 februari 2004 13:06 schreef Hellrazor het volgende:
Zet mijn naam er dan in![]()
quote:Enigma vind ik zelf z'n beste album. "the most beautifullest thing thing in this world" is wat rauwer en qua flow en productie iets minder, maar zeker geen slecht album. "It's a beautiful thing" is te gelikt, niet slecht, maar het duistere en speelse wat Enigma zo goed maakte is geforceerd nagedaan en dat hoor je helaas terug. Z'n nieuwste album was erg matig helaas
Op maandag 2 februari 2004 13:13 schreef jimjim1983 het volgende:
Ik zat net Enigma van Keith Murray te luisteren, lekker album is dat zeg.
Is "the most beautifullest thing thing in this world" (die titel) van dezelfde kwaliteit of zelfs beter?
quote:nooit van gehoord
Op maandag 2 februari 2004 13:05 schreef jimjim1983 het volgende:[..]
niet leuk?
quote:Shame on you, een van de beste albums ooit
Op maandag 2 februari 2004 13:23 schreef Steve-O het volgende:nooit van gehoord
quote:
Op maandag 2 februari 2004 13:26 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Shame on you, een van de beste albums ooit
quote:Versta jij Frans?
Op maandag 2 februari 2004 13:26 schreef Tony_Montana67 het volgende:[..]
Shame on you, een van de beste albums ooit
quote:bedoel jij niet revoir un printemps? of staan er op l'ecole du micro d'argent ook nummers met engelse teksten die ik nu vergeten ben?
Op maandag 2 februari 2004 14:05 schreef Hellrazor het volgende:[..]
Versta jij Frans?
zelf vind ik het wel een lekker album maar dat is mede door de beats en tracks met ''engels talige artiesten''
quote:Een beetje, de meeste tracktitels kan ik wel vertalen en ik als ik de teksten voor me heb kan ik globaal zien waar de tekst over gaat.Maar zonder geschreven tekst is het erg lastig, dat is zelfs zo bij Nederlandse teksten. Het dialect dat IAM gebruikt is anders dan het Frans dat je op school aangeleerd krijgt en ze gebruiken de nodige slang. Maar ook als je het niet verstaat is het idd een lekker album, vooral door de vibe
Op maandag 2 februari 2004 14:05 schreef Hellrazor het volgende:
Versta jij Frans?
zelf vind ik het wel een lekker album maar dat is mede door de beats en tracks met ''engels talige artiesten''
quote:La Saga, met Sunz Of Men
Op maandag 2 februari 2004 14:10 schreef jimjim1983 het volgende:
bedoel jij niet revoir un printemps? of staan er op l'ecole du micro d'argent ook nummers met engelse teksten die ik nu vergeten ben?
quote:soulseek
Op maandag 2 februari 2004 14:19 schreef Steve-O het volgende:
Iemand een idee waar ik dat album vandaan ken trekken
die site is trouwens wel heel erg mooi
edit: via le groupe naar albums gaan en dan op ecoute klikken. Natuurlijk kan je daar alleen luisteren
Alle clips zijn daar ook te bekijken btw
[Dit bericht is gewijzigd door Tony_Montana67 op 02-02-2004 14:30]
quote:Laat ik dat nou net niet hebben
Op maandag 2 februari 2004 14:26 schreef jimjim1983 het volgende:[..]
soulseek
ken iemand hem naar mij sturen oid ?
quote:www.slsknet.org
Op maandag 2 februari 2004 14:29 schreef Steve-O het volgende:[..]
Laat ik dat nou net niet hebben
ken iemand hem naar mij sturen oid
?
De La Soul feat. Chaka Kahn - All Good
Method Man & Redman feat. Toni Braxton - How High Pt.2
Dr Dre feat. Nate Dogg & Snoop Dogg - The Next Episode
?-?
Gang Starr - Full Clip
Ernie Hines - Our Generation
Pete Rock & CL Smooth - Straighten It Out
?-?
Psychokinetics - Let It Off ?
Pete Rock & CL Smooth - T.R.O.Y. (They Reminisce Over You)
Aretha Franklin - One Step Ahead
Mos Def - Ms Fat Booty
Pharcyde - Passing Me By
?-?
?-?
Dwele - Too Fly
?-?
De La Soul - ? (instrumental)
?-?
Craig Mack feat. Notorious B.I.G. - Flava In Ya Ear
Notorious B.I.G. - Unbelievable
Notorious B.I.G. - Kick In The Door
Notorious B.I.G. - Who Shot Ya (Instrumental)
stuk of 10 instrumentals
Das EFX - Real Hip-Hop
Gang Starr - Discipline
?-?
?-?
Notorious B.I.G. - Hypnotize
Pharoahe Monch - Simon Says
The Pharcyde - Runnin'
Dr Dre - Deep Cover
Dr Dre & Snoop Dogg - Ain't Nothing But A G Thing
Dr Dre feat. Nate Dogg & Snoop Dogg - The Next Episode
steve-o, als je iets niet snapt van soulseek moet je het maar in het soulseek leipo's topic vragen hiero: Soulseek leipo's #3.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |