Samenvatting (uit deel 1 door: Cruoninga)
TIFO, onstaan in Italie en overgewaaid naar andere landen.... in kleine mate dus ook naar Nederland. Het toch wat gematigde Nederland. Waar in Italie en veel andere landen het een grote ere kwestie is wie er met de beste en mooiste TIFO-actie's op de proppen komt hechten er hier slechts enkelen waarde aan. En dat is toch jammer aangezien het hele fenomeen prachtige beelden op kan leveren.
Twente doet het. Maar waarvoor precies? Om hun ploeg te ondersteunen uiteraard maar is een andere reden van het uitvoeren van zulke actie's niet het aftroeven van de supporters van de tegenstander?? Er valt dus weinig af te troeven aangezien hun tegenstanders zich meestal niet eens afgetroefd voelen.
Ajax en Feyenoord hadden het afgelopen seizoen wel een klein TIFO-oorlogje nadat er op de site van Vak 410 een stukje stond waarbij met iets andere woorden werd beweerd dat er buiten Ajax en Twente geen Tifosi in Nederland te vinden zijn. Iets wat ze in Rotterdam natuurlijk niet op zich lieten zitten.
Bovendien waren de thema's van hun actie's ook wel een leuke bijkomstigheid elke keer. Feyenoord begon met 'De Kuip Echt Gras' waarop Ajax antwoorde met 'Ajax Echt Voetbal' en Feyenoord op zijn beurt weer kwam met 'Feyenoord Echte Supporters'. Goede concurrentie tilt jezelf ook weer op naar een hoger niveau. Erg leuk, alleen jammer dat het alleen tussen de grote 2 gebeurd.
Er zou een algemene website moeten komen over de complete Nederlandse TIFO-scene. Zo zou het hele gebeuren meer bekendheid en populariteit krijgen en zullen de clubs ook eerder dingen als vlaggenstokken enzo toelaten. Bovendien zou er ook een gezamelijk spreekorgaan zijn waardoor je sterker staat bij bijvoorbeeld dingen als het pleiten voor het toelaten van fakkels in het stadion.
Er bestaat tegenwoordig een site www.dutchtifo.nl tot op heden is de site nog niet echt representatief om de Nederlandse TIFO-scene echt te vertegenwoordigen
Ik hoop dat het hier in Nederland nog écht eens goed van de grond komt en dat er meer clubs van zich gaan laten spreken de komende jaren. Ik ben natuurlijk ook weer benieuwd wie er volgend seizoen deze strijd op de tribune's zal gaan winnen. Ajax, Feyenoord of misschien wel Twente?
Ik weet dat er met Mooiste Sfeerfoto's al een topic was over ongeveer dit onderwerp maar dat was eigenlijk meer een gallerij van foto's waar verder niet zoveel erover gezegd werd. Bovendien is die al een tijdje uit het zicht verdwenen.
TIFO-Links:
Nederlandse TIFO : http://www.dutchtifo.nl
Tifosi vak410: http://www.tifosivak410.nl
Groningen: http://www.trotsvanhetnoorden.nl
Twente: http://www.vakp.nl
West Side Ultras: http://www.rodajcfans.nl/
Tifonet: http://www.tifonet.nl
Heerenveen: http://www.heerenveenfanatics.nl
Graafschap: http://www.superboeren.nl/online/index.php
MVV: http://www.ultras62.tk/
Heracles: http://www.almelo-extreme.nl
Fortuna Sittard : http://www.fortunafans.nl
Buitenlandse TIFO-links
Tifo-net ultras netwerk (it) http://www.tifonet.it
Calcio Viola (it) http://www.calcioviola.it
[Dit bericht is gewijzigd door sugarnieuws op 22-01-2004 16:48]
quote:En waarom zouden de Jaquard Banners verboden zijn bij Schalke?
Op donderdag 22 januari 2004 14:33 schreef super-mario het volgende:
Wanneer de groepen groter en gestructureerder inelkaar zitten zal die kloptjacht denk ik wel minder worden. Na een wedstrijd loopt iedereen weer naar huis en is geen groep meer, wanneer dit veranderd en men meer voor elkaar opkomt (voor de fakkelaars oa) zal de klopjacht minder worden.Bandieri's zijn overigens verdomd handige doeken
Big Broter is watching you!
Juist groots aangepakt met vuurwerk en Jaquard Banners, nu zijn ze verboden...
quote:Als je een klein beetje kennis had van Roda, weet je dat de sfeeractie's bij ons altijd alleen in het midden zijn...
Op donderdag 22 januari 2004 12:04 schreef sugarnieuws het volgende:
Acties Roda gisteravond:[afbeelding]
niet groot schalig maar wel leuk!
quote:Wel eens gehoord van een sfeeractie samen met de vrienden van KV Mechelen?
[afbeelding]
Zelfgemaakt? of gekregen!
Dat was eigenlijk enige wat ik heb gezien. Hoorde jullie pas vanaf de 85ste minuut ofzo...
Niet dat wij de beste sfeer hadden gister, maar jullie vielen me nog erger tegen dan afgelopen jaren!
quote:Maak effe de naam 'West Side Ultras'
Rodafans http://www.rodajcfans.nl/
quote:Nope zo'n 3kwart vol...
Op donderdag 22 januari 2004 15:03 schreef Staanplaats het volgende:
Uitvak niet uitverkocht?
quote:en tijdens de wedstrijd?
Op donderdag 22 januari 2004 15:04 schreef DarkShine het volgende:[..]
Nope zo'n 3kwart vol...
quote:3kwart vol
Op donderdag 22 januari 2004 15:06 schreef mat_herben het volgende:[..]
en tijdens de wedstrijd?
quote:URL even veranderen in www.ultras62.tk
Op donderdag 22 januari 2004 15:00 schreef sugarnieuws het volgende:MVV: http://come.to/sfmmaastricht
Bovenstaande site is van de harde kern en hebben weinig met de TIFO-scene te maken..
quote:Was voorheen niet op de hoogte van de acties van Roda, wel af en toe plaatjes gezien maar meer dan dat niet.
Op donderdag 22 januari 2004 15:03 schreef DarkShine het volgende:Als je een klein beetje kennis had van Roda, weet je dat de sfeeractie's bij ons altijd alleen in het midden zijn...
Wel eens gehoord van een sfeeractie samen met de vrienden van KV Mechelen?
Dat was eigenlijk enige wat ik heb gezien. Hoorde jullie pas vanaf de 85ste minuut ofzo...
Niet dat wij de beste sfeer hadden gister, maar jullie vielen me nog erger tegen dan afgelopen jaren!
Ik was er trouwens ook niet bij gisteravond! Daarom weet ik ook niet hoe de sfeer was aan de Ajax kant. Moest noodgedwongen via NOS langsdelijn luisteren (klote praatschaak).
Ik zal vanavond ff aan een maat van me vragen hoe de sfeer in het uitvak was en de sfeer van jullie. Het enige wat ik hoorde waren fluitconcerten.
quote:Done!
Maak effe de naam 'West Side Ultras'
quote:De site doet het jammer genoeg niet!
Op donderdag 22 januari 2004 15:10 schreef Afunados het volgende:[..]
URL even veranderen in www.ultras62.tk
Bovenstaande site is van de harde kern en hebben weinig met de TIFO-scene te maken..
quote:Ik zie hier nog duidelijk bandieri's (http://www.ultras-ge.de/page/08_fotos/fotos/131.jpg 07-12-03). Wanneer ze die gaan verbieden zal er weer een nieuwe oplossing voor gevonden worden. Blijft een kat-en-muis spelletje met de KNVB.
Op donderdag 22 januari 2004 15:03 schreef DarkShine het volgende:En waarom zouden de Jaquard Banners verboden zijn bij Schalke?
Juist groots aangepakt met vuurwerk en Jaquard Banners, nu zijn ze verboden...
Dat was eigenlijk enige wat ik heb gezien. Hoorde jullie pas vanaf de 85ste minuut ofzo...Niet dat wij de beste sfeer hadden gister, maar jullie vielen me nog erger tegen dan afgelopen jaren!
Ik was niet in kerkrade gister dus zal niet weten waarom, het zal wellicht met het weer/spel/winterstop (veel verhalen over en weer) te maken hebben gehad.
quote:Dat fluitconcert waar jij het over hebt is omdat Pedrag Filipovic vol jullie dug-out in gestampt werd en ook nog 's geel kreeg van die Dikke Jol
Op donderdag 22 januari 2004 15:11 schreef sugarnieuws het volgende:[..]
Was voorheen niet op de hoogte van de acties van Roda, wel af en toe plaatjes gezien maar meer dan dat niet.
Ik was er trouwens ook niet bij gisteravond! Daarom weet ik ook niet hoe de sfeer was aan de Ajax kant. Moest noodgedwongen via NOS langsdelijn luisteren (klote praatschaak).
Ik zal vanavond ff aan een maat van me vragen hoe de sfeer in het uitvak was en de sfeer van jullie. Het enige wat ik hoorde waren fluitconcerten.
[..]Done!
quote:Dan mogen ze ondertussen schijnbaar wel weer, ze zijn toen na het vuurwerk iig verboden geworden.
Op donderdag 22 januari 2004 15:13 schreef super-mario het volgende:[..]
Ik zie hier nog duidelijk bandieri's (http://www.ultras-ge.de/page/08_fotos/fotos/131.jpg 07-12-03). Wanneer ze die gaan verbieden zal er weer een nieuwe oplossing voor gevonden worden. Blijft een kat-en-muis spelletje met de KNVB.
Ik was niet in kerkrade gister dus zal niet weten waarom, het zal wellicht met het weer/spel/winterstop (veel verhalen over en weer) te maken hebben gehad.
Verder gaat Schalke de staantribune ook zo aanpassen dat je niet meer op de trappen kunt staan (kleine stavakken met plastic wandjes...)
quote:Gisteren was die volgens mij al voorbij
Op donderdag 22 januari 2004 15:13 schreef super-mario het volgende:[..]
Ik was niet in kerkrade gister dus zal niet weten waarom, het zal wellicht met het weer/spel/winterstop (veel verhalen over en weer) te maken hebben gehad.
[Dit bericht is gewijzigd door DarkShine op 22-01-2004 15:18]
quote:Er zal iets aan de hand zijn met .tk, want via de alternatieve URL members.home.nl/supersjeng werkt 'ie wel
Op donderdag 22 januari 2004 15:13 schreef sugarnieuws het volgende:[..]
De site doet het jammer genoeg niet!
quote:www.koempel.nl
Op donderdag 22 januari 2004 15:21 schreef sugarnieuws het volgende:
DarkShine? heb je nog meer foto's van gister?
quote:
Op donderdag 22 januari 2004 15:00 schreef sugarnieuws het volgende:
De Nederlandse TIFO-scene [Deel 3]
.TIFO-Links:
Nederlandse TIFO : http://www.dutchtifo.nl
Tifosi vak410: http://www.tifosivak410.nl
Groningen: http://www.trotsvanhetnoorden.nl
Twente: http://www.vakp.nl
West Side Ultras: http://www.rodajcfans.nl/
Feijenoord: http://www.tifonet.nl
Heerenveen: http://www.heerenveenfanatics.nl
Graafschap: http://www.superboeren.nl/online/index.php
MVV: http://www.ultras62.tk/
Heracles: http://www.almelo-extreme.nl
Fortuna Sittard : http://www.fortunafans.nl
quote:Dat woord kon mijn toetsenbord niet aan!
Op donderdag 22 januari 2004 15:35 schreef Luni het volgende:[..]
quote:Inderdaad geef mij de Engelse sfeer maar, die TIFO ziet er leuk uit voor even, maar ik hoor liever een orkaan van geluid.
Op donderdag 22 januari 2004 14:50 schreef Elmotje het volgende:[..]
Hij bedoeld de Engelse sfeer lijkt me he.
Ik denk dat bijna alle Feyenoorders de Engelse boven de Italiaanse verkiezen.
quote:Aan de ene kant ben ik het met je eens! Maar die beide dingen zijn natuurlijk ook te combineren of zie ik dat fout?
Op donderdag 22 januari 2004 15:43 schreef Luni het volgende:[..]
Inderdaad geef mij de Engelse sfeer maar, die TIFO ziet er leuk uit voor even, maar ik hoor liever een orkaan van geluid.
Hoe meer sfeer in een stadion om je club aan te moedigen hoe beter of dit nu door TIFO actie of gezang (wat eigenlijk ook onder TIFO valt) of door beide.
Veel zang is echt super, maar mooie TIFO acties....ik krijg er meer kippevel van dan alleen maar zang.
quote:Vertel mij eens hoe dat zit bij jullie kwa vlaggen. Jullie nemen jullie eigen vlaggen enz. mee zeggen jullie steeds. Maar zijn hier nog regelementen aan verbonden?
Op donderdag 22 januari 2004 15:50 schreef sugarnieuws het volgende:[..]
Aan de ene kant ben ik het met je eens! Maar die beide dingen zijn natuurlijk ook te combineren of zie ik dat fout?
Hoe meer sfeer in een stadion om je club aan te moedigen hoe beter of dit nu door TIFO actie of gezang (wat eigenlijk ook onder TIFO valt) of door beide.
Veel zang is echt super, maar mooie TIFO acties....ik krijg er meer kippevel van dan alleen maar zang.
Bij ons is het namelijk zo dat een vlaggenstok niet langer mag zijn als 1 meter :S Dus dat schiet ook niet echt op.
Op dit moment lijkt het wel of alle archieven van Sparta-fansites lastig te bereiken zijn.
quote:De organisatie van 410. Heeft een aantal grote vlaggen, ze maken gebruik van als ik het goed heb telescoop hengels. Ze moeten daar per wedstrijd toestemming voor vragen (dacht ik). Hoe ze naar binnen gaan is voor mij een vraag
Op donderdag 22 januari 2004 16:12 schreef -F- het volgende:[..]
Vertel mij eens hoe dat zit bij jullie kwa vlaggen. Jullie nemen jullie eigen vlaggen enz. mee zeggen jullie steeds. Maar zijn hier nog regelementen aan verbonden?
Bij ons is het namelijk zo dat een vlaggenstok niet langer mag zijn als 1 meter :S Dus dat schiet ook niet echt op.
Door de normale ingang mogen alleen door de KNVB goed gekeurde vlaggenstokken die aan de eisen voldoen:
- niet langer dan 1.50
- diameter niet meer dan 6 mm
- niet hol van binnen
- en ze moeten flexibel zijn
Grotere stokken kunnen via de organisatie van 410 naar binnen komen. Weet niet hoe dat in ze werking gaat, maar het kan wel.
misschien dan super-mario daar meer informatie over kan geven
[Dit bericht is gewijzigd door sugarnieuws op 22-01-2004 16:29]
Zoals
quote:
Op donderdag 22 januari 2004 16:47 schreef SYCO410 het volgende:
Wrong sugarnieuws
Hoeven geen toestemming te vragen teminste thuis niet als het een uitwedstrijd is bellen we altijd iemand op om wat te regelen.
Paar vaste mensen hebben een medewerkerspas, die via de zijingang naar boven (het hok) toegaan, de spullen pakken en naar boven brengen.
quote:Is meestal voor de bekendere lui binnen een fanclub / ultra groepering...
Op donderdag 22 januari 2004 16:51 schreef sugarnieuws het volgende:[..]
hmmmmm hoe kom ik daar dan bij? Maar ja ben ik ook weer een stukje wijzer.
quote:Waarschijnlijk dingen door elkaar heen gehaald
Op donderdag 22 januari 2004 16:51 schreef sugarnieuws het volgende:[..]
hmmmmm hoe kom ik daar dan bij? Maar ja ben ik ook weer een stukje wijzer.
Het hele woord tifo leidt nogal tot verwarrende discussie's heb ik het idee. "De Nederlandse Fanatic/Ultras-Scene" zou mijn inziens en betere titel voor dit topic zijn.
Vol verwachting klopt mijn hart, cruoninga
hier wat foto's van Roda - Ajax vanuit het uitvak.
Enkelt wat bandieri, maar het ziet er wat leuker uit dan op die ene foto van het uitvak.
http://home.planet.nl/%7Etette192/RodaJC-Ajax/RodaJC-Ajax.html
quote:En hier nog een foto
Op vrijdag 23 januari 2004 12:24 schreef sugarnieuws het volgende:
DarkShinehier wat foto's van Roda - Ajax vanuit het uitvak.
Enkelt wat bandieri, maar het ziet er wat leuker uit dan op die ene foto van het uitvak.http://home.planet.nl/%7Etette192/RodaJC-Ajax/RodaJC-Ajax.html
quote:Leuke bandieri's, jammers dat het vak zo leeg is.
Op vrijdag 23 januari 2004 12:33 schreef DarkShine het volgende:[..]
En hier nog een foto
meer info erover op www.rodajcfans.nl
quote:Wat een trieste actie, van mij mag de persoon in kwestie inderdaad met zijn foto op de site.
Op vrijdag 23 januari 2004 12:43 schreef DarkShine het volgende:
Onze sfeermaterialen voor zaterdag zijn gejat!!!meer info erover op www.rodajcfans.nl
Dit is echt te triest voor woorden, het laat wel goed zien hoe de wereld nu in elkaar zit. Respect is totaal verdwenen, hart voor ze club zal degene wel niet hebben gehad!
quote:rodajcfans.nl: "Er schijnen bij Roda JC op de tribune toch van die ongelofelijk grote asociale randdebielen rond te lopen"
Op vrijdag 23 januari 2004 12:43 schreef DarkShine het volgende:
Onze sfeermaterialen voor zaterdag zijn gejat!!!meer info erover op www.rodajcfans.nl
Oud nieuws
quote:
Op vrijdag 23 januari 2004 16:15 schreef Afunados het volgende:[..]
rodajcfans.nl: "Er schijnen bij Roda JC op de tribune toch van die ongelofelijk grote asociale randdebielen rond te lopen"
Oud nieuws
quote:Alsof er bij jullie uberhaubt iets op de tribune loopt
Op vrijdag 23 januari 2004 16:15 schreef Afunados het volgende:[..]
rodajcfans.nl: "Er schijnen bij Roda JC op de tribune toch van die ongelofelijk grote asociale randdebielen rond te lopen"
Oud nieuws
quote:Geen supporters v/d tegenstander iig
Op vrijdag 23 januari 2004 16:39 schreef TheGHunter het volgende:[..]
Alsof er bij jullie uberhaubt iets op de tribune loopt
quote:Eigen supporters wel dan?
Op vrijdag 23 januari 2004 16:40 schreef Afunados het volgende:[..]
Geen supporters v/d tegenstander iig
quote:Ramptoeristen
Op vrijdag 23 januari 2004 16:41 schreef TheGHunter het volgende:[..]
Eigen supporters wel dan?
Bij FC Den Bosch worden overigens ook steeds meer plannen gemaakt voor (zij het zeer kleinschalige) TIFO-acties. In een van de laatste thuiswedstrijden voor de winterstop werden voor de eerste keer wc-rollen op het veld gegooid (soms niet eens uitgerold ), en zover ik weet worden er steeds meer spandoeken gemaakt!
We zullen zien wat het wordt... (inkoppertje voor DutchGooner: niks )
quote:Ik heb het niet helemaal alleen gedaan hoor
Op zondag 25 januari 2004 18:31 schreef Bobu het volgende:
Mooi doek idd, toen ik um zag dacht ik al dat dat jouw nieuwe doek was. Verder overigens treurige sfeer in het Oosterparkstadion vandaag...op ZO was het net als verleden jaar overigens weer goed toeven
quote:Half 8 's ochtends vertrek voor de bussen...op zich niet gek dat er dan wat mensen afhaken m.i.
Op zondag 25 januari 2004 18:42 schreef Cruoninga het volgende:[..]
Ik heb het niet helemaal alleen gedaan hoor
De sfeer was idd niet best. Dat wisselwerking verhaal treedt dan weer op, hoewel ik daar eigenlijk niets van moet hebben.
Opvallend dat jullie maar met 5 bussen kwamen trouwens.
Zeer geslaagde actie, verder was er tijdens de wedstrijd zeer weinig sfeer
quote:Dat is toch niet zo opvallend..................
Op zondag 25 januari 2004 18:42 schreef Cruoninga het volgende:[..]
Opvallend dat jullie maar met 5 bussen kwamen trouwens.
quote:[voorspelbaar mode on]
Op zaterdag 24 januari 2004 14:07 schreef Yeahinho het volgende:
We zullen zien wat het wordt... (inkoppertje voor DutchGooner: niks
)
PS: Wat was met die lucius aan de hand?, kon het ff niet volgen op SS.
Trouwens, als ik zo eens kijk zie ik niet veel banners die over Amsterdam lijken te gaan. Dat was toch het onderwerp van jullie 2e battle?
[Dit bericht is gewijzigd door Cruoninga op 26-01-2004 00:05]
Klopt, er waren veel oude bandieri's op het vak die niet Amsterdams gerelateerd zijn. Alleen nieuwe Amsterdams gerelateerde bandieri's deden mee voor de battle.
quote:Misschien heb ik het fout maar houd een battle niet in dat er vanuit meerdere vakken bandieri's worden getoond?
Op maandag 26 januari 2004 00:07 schreef super-mario het volgende:
Klopt, er waren veel oude bandieri's op het vak die niet Amsterdams gerelateerd zijn. Alleen nieuwe Amsterdams gerelateerde bandieri's deden mee voor de battle.
Ik vind het trouwens geen gezicht al die verschillende doeken bij elkaar.
Bandieri's in een vak die zich niet echt bezig houden met tifo is al helemaal geen gezicht. Die battle is opgezet om mensen zelf die dingen te laten maken ipv alles door 1 gruppa te laten doen.
Die 2 reclameborden erboven zijn ook erg geslaagd
Wanneer je niet uitkijkt kan daaro ook nog eens meters naar beneden donderen en zit je in de middle of nowhere.
Al met al KUT borden.
Tijdens CL wedstrijden zijn ze niet te zien en worden ze ingeklapt.
quote:Vooral blijven klimmen dus.
Op maandag 26 januari 2004 14:04 schreef super-mario het volgende:
Wanneer je niet uitkijkt kan daaro ook nog eens meters naar beneden donderen en zit je in de middle of nowhere.
quote:Het is er al heeeeeeeeeeeeeel erg druk:7
Op maandag 26 januari 2004 11:27 schreef DarkShine het volgende:
Nieuwe forum poging, http://dutchtifo.board.dk3.com/2/index.php het forum van www.dutchtifo.nl
quote:Forum is ook pas net online, hoop niet dat het hetzelfde word als Ultras Online forum...
Op maandag 26 januari 2004 22:51 schreef super-mario het volgende:[..]
Het is er al heeeeeeeeeeeeeel erg druk:7
[Dit bericht is gewijzigd door DarkShine op 27-01-2004 21:38]
quote:Dat van gemeente en politie is bekend. Maar kwa supps op de tweede ring moet dat haalbaar zijn. Ik blijf erbij dat 410 verkeerd zit, en ik weet helaas ook dat op 410 na bijna niemand zit te springen om te verhuizen naar bijv noord 1e ring... En dat is echt heel erg jammer...
Op maandag 26 januari 2004 13:45 schreef super-mario het volgende:
Heel Noord 2e ring is een utopie voorlopig. We krijgen weinig medewerking van de politie en gemeente. Daarbij is Noord 2e ring nog te groot. Misschien over 10 jaar is het zover.
Wat me trouwens opvalt Super-Mario: Die banners van van jullie zijn over het algemeen mooi en van een goede kwaliteit. Maar sommige zijn gewoon echt totaal onzichtbaar vanaf de overkant van het veld. Ik zie er echt heel veel waar dunne stift-lijntjes niet dikker zijn gemaakt met verf of spuitbus. Het lijkt er in sommige gevallen wel op alsof ze nog niet af zijn. Voorbeelden:
Vooral die letters bij die 2e en 4e kan je toch zo ff inkleuren. Die kerk, vlag en Amsterdammertje zijn ook wel een stuk dikker te maken lijkt me zo.
Overigens staat op veel Feyenoord-sites een oproep de sfeer terug te brengen in de Kuip. Feyenoord laat dus ook weer van zich horen.
quote:Op 415 zijn er ook wat gasten bezig, met grote wedstrijden staan dr soms een man of 150/200 schat ik. Dit zijn veelal mensen zonder scc. Wanneer er fanatieken supp verspreid zitten in een vak is het heel moeilijk om elkaar op te zoeken.
Op dinsdag 27 januari 2004 23:47 schreef Da_Sandman het volgende:[..]
Dat van gemeente en politie is bekend. Maar kwa supps op de tweede ring moet dat haalbaar zijn. Ik blijf erbij dat 410 verkeerd zit, en ik weet helaas ook dat op 410 na bijna niemand zit te springen om te verhuizen naar bijv noord 1e ring... En dat is echt heel erg jammer...
Er zijn veel bandieri's die van de overkant slecht/niet te zijn, het is jammer maar helaas. Veelal zijn ze op foto's wel te zien, alleen heb je zonet echt de onzichtbaarste eruit gehaald. Het merendeel is ook door mensen zonder ervaring gemaakt, hopelijk letten ze er in het gevolg beter op:)
quote:Het is met name een oproep om de vocale sfeer terug te brengen, al heb ik wel gehoord dat er plannen zijn om geld in te zamelen voor sfeeracties buiten ons TIFO Team om.
Op dinsdag 27 januari 2004 23:52 schreef Cruoninga het volgende:
Overigens staat op veel Feyenoord-sites een oproep de sfeer terug te brengen in de Kuip. Feyenoord laat dus ook weer van zich horen.
Die van WSU zijn 80x100
quote:Die van mij hierboven is
Op woensdag 28 januari 2004 11:29 schreef DarkShine het volgende:
Welke afmeting gebruikt iedereen hier voor zijn jaquard banners?Die van WSU zijn 80x100
100 X 150
quote:Dat begrijp ik. Tifo omvat ook vocale ondersteuning. Het is immers afgeleid van het Italiaanse woord voor steunen: tifare.
Op woensdag 28 januari 2004 09:22 schreef Luni het volgende:[..]
Het is met name een oproep om de vocale sfeer terug te brengen, al heb ik wel gehoord dat er plannen zijn om geld in te zamelen voor sfeeracties buiten ons TIFO Team om.
80 bij 100 vind ik overigens wat klein. De meeste van ons zijn zo'n 180 bij 100 ofzo.
Mijn bandieri's zijn meestal 150 bij 150. Of wat breder. Zondag word, als het goed is , er bij ons begonnen aan een rits nieuwe songs
quote:Was opzich best wel gezellig, en veel eerder als de bussen thuis. (Lang leve de verplichte bus-combi)
Op donderdag 29 januari 2004 11:00 schreef super-mario het volgende:
Fijne terugreis gehad[...]
quote:Dat gaat een boete worden,de KNVB stelt zijn eigen regels zelfs boven die van een gemeente in het geval als die vergunning afgegeven zouden hebben
Op donderdag 29 januari 2004 13:03 schreef TheGHunter het volgende:
Ik zag dat Utrecht een heleboel fakkels afstak voor aanvang van de wedstrijd. Weet iemand of dit door de knvb gedoogd wordt of staan er nog sancties tegenover? Ik weet dat de KNVB al moeilijk doet over 1 fakkeltje (roda heeft er in de thuiswedstrijd tegen Ajax nog een boete voor gekregen), dus dan zal het met een half stadion vol fakkels wel kassa zijn voor de knvb.
quote:Triest gewoon.
Op donderdag 29 januari 2004 13:05 schreef DutchGooner het volgende:[..]
Dat gaat een boete worden,de KNVB stelt zijn eigen regels zelfs boven die van een gemeente in het geval als die vergunning afgegeven zouden hebben
Niks mooiers dan fakkels.
quote:'t ziet er mooi uit hoor, maar wel een beetje lullig dat er 'Pride off Mokum' staat.Het lijkt mij dat dit toch echt 'Pride of Mokum' moet zijn, met 1 'f'...
Op dinsdag 27 januari 2004 21:10 schreef Bobu het volgende:
[afbeelding]
Schitterend
[Dit bericht is gewijzigd door FrisianReds op 29-01-2004 13:18]
quote:Daarom zal Bobu wel zo reageren
Op donderdag 29 januari 2004 13:15 schreef FrisianReds het volgende:[..]
't ziet er mooi uit hoor, maar wel een beetje lullig dat er 'Pride off Mokum' staat. Het lijkt mij dat dit toch echt 'Pride of Mokum' moet zijn, met 1 'f'...
quote:Zag er ook super mooi uit, waren ruim 250 fakkels bijelkaar
Op donderdag 29 januari 2004 13:06 schreef zjroentje het volgende:[..]
Triest gewoon.
Niks mooiers dan fakkels.
quote:Foto's?
Op donderdag 29 januari 2004 13:03 schreef TheGHunter het volgende:
Ik zag dat Utrecht een heleboel fakkels afstak voor aanvang van de wedstrijd.
quote:
Op donderdag 29 januari 2004 16:45 schreef DIGGER het volgende:[..]
Foto's?
nog meer staan op www.forza-utreg.nl
[Dit bericht is gewijzigd door forza22 op 29-01-2004 16:56]
quote:Nu staat er vrij vertaald 'trots rot op van mokum'
Op donderdag 29 januari 2004 13:15 schreef FrisianReds het volgende:[..]
't ziet er mooi uit hoor, maar wel een beetje lullig dat er 'Pride off Mokum' staat.Het lijkt mij dat dit toch echt 'Pride of Mokum' moet zijn, met 1 'f'...
quote:[offtopic]
Op donderdag 29 januari 2004 16:55 schreef Sloggi het volgende:[..]
Nu staat er vrij vertaald 'trots rot op van mokum'
off = eruit. Dus 'trots uit mokum' ipv 'tros van mokum' wat ze bedoelden. In de context uit, kan je enerzijds lezen 'vandaan', anderszijds dat het eruit moet. Dus als je anti-Ajax bent, zoals ik, kies je de 2e interpretatie
quote:Beter dan een fout spel zoals dat van jullie!
Op donderdag 29 januari 2004 17:40 schreef Staanplaats het volgende:
Spelfouten-TIFO schijnen ze dat te noemen hehe
quote:
Op donderdag 29 januari 2004 17:57 schreef sugarnieuws het volgende:[..]
Beter dan een fout spel zoals dat van jullie!
quote:Bij kleine clubs gelukkig niet
Op donderdag 29 januari 2004 13:05 schreef DutchGooner het volgende:[..]
Dat gaat een boete worden,de KNVB stelt zijn eigen regels zelfs boven die van een gemeente in het geval als die vergunning afgegeven zouden hebben
quote:Tegenwoordig kan de plaatstelijke politie de club al 'naaien' sinds het vuurwerkbeleid veranderd is.
Op donderdag 29 januari 2004 23:35 schreef Afunados het volgende:[..]
Bij kleine clubs gelukkig niet
quote:Ach gelukkig maken ze in rotterdam ook genoeg fouten. Spandoekje: Since 1908 op neuzenjacht (met bijgetekende neus).
Op donderdag 29 januari 2004 17:40 schreef Staanplaats het volgende:
Spelfouten-TIFO schijnen ze dat te noemen hehe
Wat is het nou Engels of Nederlands?
quote:O jawel,een tijdje terug is er bij ons welgeteld 1tje afgestoken en FCDB kreeg er netjes een boete voor
Op donderdag 29 januari 2004 23:35 schreef Afunados het volgende:[..]
Bij kleine clubs gelukkig niet
quote:Die zal ik onthouden voor de 5e
Op vrijdag 30 januari 2004 12:43 schreef DutchGooner het volgende:[..]
O jawel,een tijdje terug is er bij ons welgeteld 1tje afgestoken en FCDB kreeg er netjes een boete voor
quote:
Op vrijdag 30 januari 2004 13:05 schreef DIGGER het volgende:[..]
Die zal ik onthouden voor de 5e
quote:Bij ons is er veel vuurwerk afgestoken afgelopen jaar, maar nooit iets van gehoord.
Op vrijdag 30 januari 2004 12:43 schreef DutchGooner het volgende:[..]
O jawel,een tijdje terug is er bij ons welgeteld 1tje afgestoken en FCDB kreeg er netjes een boete voor
quote:Tnx man!
Op maandag 2 februari 2004 12:16 schreef Cart_man het volgende:
Wat een geweldig onderschrift.
quote:De Ultra's van MVV hebben er ook eens ingestaan met een paar foto's meen ik mij te herinneren, al ging het meer om de financiele situatie..
Op dinsdag 3 februari 2004 20:47 schreef MaxPower het volgende:
In de Johan van Februari staat een mooie fotoreportage over de Ultra's van Vak P. Eindelijk eens media-aandacht voor de positieve kanten van de fanatieke supporters.
quote:www.tifo.it
Op woensdag 4 februari 2004 15:59 schreef Smurfin het volgende:
Wie weet waar die werplinten te koop of te bestellen zijn?
quote:Ga naar de AH en koop toiletrollen
Op woensdag 4 februari 2004 17:06 schreef Smurfin het volgende:
Thanks, maar het lukt niet helemaal op die tifosite.
Nog meer ideeën?
quote:Pak dan die van de Aldi, zullen wel goedkoper zijn. Kun je meteen meer inslaan
Op woensdag 4 februari 2004 19:39 schreef Cart_man het volgende:[..]
Ga naar de AH en koop toiletrollen
quote:Drukke tijden....
vrijdag 19-03-2004 FC Groningen - SC Heerenveen 19.30 uur
zondag 28-03-2004 FC Groningen - FC Twente 14.30 uur
zondag 04-04-2004 Ajax - FC Groningen 14.30 uur
Zondag topwedstrijd
Woensdag CL
Zondag weer wedstrijd
Wel lache altijd:)
quote:Kijk trouwens ook eens op
Op woensdag 4 februari 2004 17:06 schreef Smurfin het volgende:
Thanks, maar het lukt niet helemaal op die tifosite.
Nog meer ideeën?
quote:Mja, die CL er tussendoor lijkt me idd wel lastig soms. Gaan jullie dat grote Ajax-doek nou nog gebruiken tijdens eens Europa Cup wedstrijd zoals ik ergens hoorde? Zal wel voor volgend seizoen zijn dan
Op woensdag 4 februari 2004 22:11 schreef super-mario het volgende:
Ach... 410 heeft het wel eens erger gehad.Zondag topwedstrijd
Woensdag CL
Zondag weer wedstrijd
Wel lache altijd:)
Overigens kan die laatste wedstrijd bijna zeker door gestreept worden. Ik ga er vanuit dat we niks mee naar binnen mogen nemen in de Arena.
Darkshine> Werk jij ook mee aan die site? Waar blijven de fotoboeken?:P
quote:Seeeeesamstraat tralala....pfff, gelukkig doet mijn cluppie niet aan dit carnavaleske gedoe mee zeg!
Op maandag 2 februari 2004 01:09 schreef super-mario het volgende:
Ajax- ado[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Ik betwijfel het nogal of jij er hetzelfde over had gezegd als je dit bij bijvoorbeeld jullie vrienden van Juventus had gezien. Daar zijn jullie toch meestal (terecht) lyrisch over. Overigens hebben jullie elke wedstrijd een megavlag en een confettikanon.
Op woensdag 4 februari 2004 23:46 schreef Hagenees het volgende:[..]
Seeeeesamstraat tralala....pfff, gelukkig doet mijn cluppie niet aan dit carnavaleske gedoe mee zeg!
Welke homofiel bij jullie had die roze rook gekocht trouwen?? Whahaha.
quote:Nee, ik ben [Ultras_Kerkrade] daar.
Op woensdag 4 februari 2004 23:44 schreef Cruoninga het volgende:[..]
Mja, die CL er tussendoor lijkt me idd wel lastig soms. Gaan jullie dat grote Ajax-doek nou nog gebruiken tijdens eens Europa Cup wedstrijd zoals ik ergens hoorde? Zal wel voor volgend seizoen zijn dan
Overigens kan die laatste wedstrijd bijna zeker door gestreept worden. Ik ga er vanuit dat we niks mee naar binnen mogen nemen in de Arena.
Darkshine> Werk jij ook mee aan die site? Waar blijven de fotoboeken?:P
Die hoofdwebmaster is trouwens maar een kleine poot. Had het in het stadion met een ander webaap over de site, tis wat die Tim Voncken (das die spammer van de Roda spamclub voerendaal) wilt wat de rest zegt intreseert hem niet...
quote:Hehe, zo'n vermoeden had ik al
Op woensdag 4 februari 2004 23:50 schreef DarkShine het volgende:[..]
Nee, ik ben [Ultras_Kerkrade] daar.
Die hoofdwebmaster is trouwens maar een kleine poot. Had het in het stadion met een ander webaap over de site, tis wat die Tim Voncken (das die spammer van de Roda spamclub voerendaal) wilt wat de rest zegt intreseert hem niet...
quote:Er was beetje veel kritiek van me daar, maja is terecht vond ik.
Op woensdag 4 februari 2004 23:58 schreef Cruoninga het volgende:[..]
Hehe, zo'n vermoeden had ik al
Ik zie trouwens net dat ze de site tijdelijk offline hebben gegooit vanwege de vele kritiek. En terecht...
Die webmaster is trouwens nooit bij uitwedstrijden Vraag me af hoe je zo een goed beeld op NL TIFO moet krijgen:o
quote:Ziet er relaxed uit
Op donderdag 5 februari 2004 10:07 schreef Stpan het volgende:
Nog even een plaatje van Het Kasteel afgelopen dinsdagavond dan maar.......
quote:Zijn dat die 'US Navy' fakkels? In die gehele omhulsel?
Op donderdag 5 februari 2004 10:14 schreef Stpan het volgende:
Ja, behalve dan dat die maloten de fakkels hadden genomen die volgens mij het meeste teringzooi maken! Het leek daarna wel alsof we bij een super-G afdaling in de sneeuw stonden te kijken. Of dat iedereen spontaan roos had gekregen.....
quote:Het is gewoon goed plannen en dingen tegelijk maken(op 1/2 avonden). PSV wil trouwens ook heel wat meenemen as zondag, ben benieuwd wat er door de keuring komt
Op woensdag 4 februari 2004 23:44 schreef Cruoninga het volgende:[..]
Mja, die CL er tussendoor lijkt me idd wel lastig soms. Gaan jullie dat grote Ajax-doek nou nog gebruiken tijdens eens Europa Cup wedstrijd zoals ik ergens hoorde? Zal wel voor volgend seizoen zijn dan
Overigens kan die laatste wedstrijd bijna zeker door gestreept worden. Ik ga er vanuit dat we niks mee naar binnen mogen nemen in de Arena.
Darkshine> Werk jij ook mee aan die site? Waar blijven de fotoboeken?:P
Die tim voncken(aka vunkie, vunki met bijpassen cu2 adress ) schijnt een jaartje of 14 te zijn... en houd een beetje van macht... Hij is de enige die de website kan uploaden
Tijd om dat eens af te leren lijkt mij.
Hagenees: Het was paars en niet roze(zoals toen bij feyenoord). De belgen hadden een verkeerd stickertje op de rookbom geplakt.(Op het stickertje stond rood... het werd paars) Had een jodenstreek kunnen zijn
quote:Ik heb eerlijk gezegd geen idee. Maar een geel omhulsel was het wel volgens mij. Ik heb alleen maar zo'n ding doorgegeven, verder niets eigenlijk.
Op donderdag 5 februari 2004 10:16 schreef DarkShine het volgende:Zijn dat die 'US Navy' fakkels? In die gehele omhulsel?
quote:Er staan nog wel andere webapen in maar die staan er ook maar voor spek & bonen. Had 't erover in stadion en het is wat die Vunki wilt en de rest helaas. Goeie basis om een site te maken met een paar man
Op donderdag 5 februari 2004 11:04 schreef super-mario het volgende:[..]
Het is gewoon goed plannen en dingen tegelijk maken(op 1/2 avonden). PSV wil trouwens ook heel wat meenemen as zondag, ben benieuwd wat er door de keuring komt
Die tim voncken(aka vunkie, vunki met bijpassen cu2 adress
) schijnt een jaartje of 14 te zijn... en houd een beetje van macht... Hij is de enige die de website kan uploaden
Tijd om dat eens af te leren lijkt mij.
Hagenees: Het was paars en niet roze(zoals toen bij feyenoord). De belgen hadden een verkeerd stickertje op de rookbom geplakt.(Op het stickertje stond rood... het werd paars) Had een jodenstreek kunnen zijn
Dan rest mij de vraag, hoe krijg je een fatsoenlijk beeld van tifo als je nooit mee naar uitwedstrijden gaat...
quote:Heb ze hier ook nog liggen, dingen branden goed man! En 't is inderdaad net of 't sneeuwt (maar dat maakt niet uit
Op donderdag 5 februari 2004 11:22 schreef Stpan het volgende:[..]
Ik heb eerlijk gezegd geen idee. Maar een geel omhulsel was het wel volgens mij. Ik heb alleen maar zo'n ding doorgegeven, verder niets eigenlijk.
quote:Goed, goed, goed? Als de hel branden ze!
Op donderdag 5 februari 2004 11:39 schreef DarkShine het volgende:
Heb ze hier ook nog liggen, dingen branden goed man! En 't is inderdaad net of 't sneeuwt (maar dat maakt niet uit). Pin eruit trekken en ze werken.
quote:Dacht ik laatst ook al aan. Maar ik kan niet programmeren. Misschien moeten we 's msn adressen uitwisselen?
Op donderdag 5 februari 2004 11:48 schreef Yeahinho het volgende:
Is het geen idee om met het vaste groepje in dit forum een dergelijke site maken?
quote:Ik heb die info van de andere webmaster, hij heeft het domein op zijn naam als het goed is. De vunki heeft heel wat uit te leggen.... Ook lekker slim dat zijn volledige naam op internet heb staan en woonplaats.. verder hoef hier niet eens op in te gaan, lijkt mij
Op donderdag 5 februari 2004 11:39 schreef DarkShine het volgende:[..]
Er staan nog wel andere webapen in maar die staan er ook maar voor spek & bonen. Had 't erover in stadion en het is wat die Vunki wilt en de rest helaas. Goeie basis om een site te maken met een paar man
Dan rest mij de vraag, hoe krijg je een fatsoenlijk beeld van tifo als je nooit mee naar uitwedstrijden gaat...
Heb je de vraag: Hoe krijg je een fatsoenlijk beeld van tifo als je nooit mee naar uitwedstrijden gaat...
Tegen mij of iemand anders
PS: Van website's en dat soort shit heb ik helemaal geen verstand, mijn enige inbreng kan mijn kennis zijn maar die heeft menigeen hier ook
[Dit bericht is gewijzigd door super-mario op 05-02-2004 13:21]
quote:Die vraag sloeg op Junki
Op donderdag 5 februari 2004 13:20 schreef super-mario het volgende:[..]
Ik heb die info van de andere webmaster, hij heeft het domein op zijn naam als het goed is. De vunki heeft heel wat uit te leggen.... Ook lekker slim dat zijn volledige naam op internet heb staan en woonplaats.. verder hoef hier niet eens op in te gaan, lijkt mij
Heb je de vraag: Hoe krijg je een fatsoenlijk beeld van tifo als je nooit mee naar uitwedstrijden gaat...
Tegen mij of iemand anders
PS: Van website's en dat soort shit heb ik helemaal geen verstand, mijn enige inbreng kan mijn kennis zijn maar die heeft menigeen hier ook
quote:Hoe streng zijn ze bij jullie? Volgens mij mag het bij jullie 1,50 bij 1 meter zijn. Is elke centimer te lang al reden genoeg voor weigering?
Op donderdag 5 februari 2004 11:04 schreef super-mario het volgende:[..]
Het is gewoon goed plannen en dingen tegelijk maken(op 1/2 avonden). PSV wil trouwens ook heel wat meenemen as zondag, ben benieuwd wat er door de keuring komt
quote:Dat mag van KNVB, maar pak bv. NAC daar krijg je helemaal niks mee naar binnen...
Op donderdag 5 februari 2004 15:20 schreef Bobu het volgende:[..]
Hoe streng zijn ze bij jullie? Volgens mij mag het bij jullie 1,50 bij 1 meter zijn. Is elke centimer te lang al reden genoeg voor weigering?
quote:Ons was de belofte gedaan dat we bij NAC wel banners mee naar binnen mochten nemen en nadat er bij aankomst wat gezeik mee was is dat uiteindelijk toch nog gelukt
Op donderdag 5 februari 2004 15:35 schreef DarkShine het volgende:[..]
Dat mag van KNVB, maar pak bv. NAC daar krijg je helemaal niks mee naar binnen...
quote:Feyenoord mocht 2 hele grote vlaggen met stok meenemen naar Amsterdam.
Op donderdag 5 februari 2004 15:20 schreef Bobu het volgende:[..]
Hoe streng zijn ze bij jullie? Volgens mij mag het bij jullie 1,50 bij 1 meter zijn. Is elke centimer te lang al reden genoeg voor weigering?
quote:Mocht zeker alleen niemand op het veld staan vlaggen?
Op donderdag 5 februari 2004 16:44 schreef Luni het volgende:[..]
Feyenoord mocht 2 hele grote vlaggen met stok meenemen naar Amsterdam.
quote:Ik wil me wel aanbieden als grafisch ontwerper / programmeur
Op donderdag 5 februari 2004 12:10 schreef DarkShine het volgende:[..]
Dacht ik laatst ook al aan. Maar ik kan niet programmeren. Misschien moeten we 's msn adressen uitwisselen?
quote:Mooi ding die van Kezman
Op donderdag 5 februari 2004 15:46 schreef Bobu het volgende:[..]
Ons was de belofte gedaan dat we bij NAC wel banners mee naar binnen mochten nemen en nadat er bij aankomst wat gezeik mee was is dat uiteindelijk toch nog gelukt
Over de eventueel door ons gemaakte TIFO-site moeten we trouwens maar even rondmailen (of een apart topic openen?).
quote:Mailen is het beste als eerste instantie. Topic kunnen we later openen voor suggesties!
Op donderdag 5 februari 2004 23:00 schreef Yeahinho het volgende:[..]
Mooi ding die van Kezman
. De rest van de banners mogen er trouwens ook wezen
.
Over de eventueel door ons gemaakte TIFO-site moeten we trouwens maar even rondmailen (of een apart topic openen?).
quote:Kijk eerst eens naar je eigen signature
Op maandag 2 februari 2004 12:16 schreef Cart_man het volgende:
Wat een geweldig onderschrift.
Tot nu toe, Yeahinho, super-mario, sugernews & darkshine.
quote:Kijk, dat bedoel ik nou... No offence, want ik doe er zelf ook aan mee, maar dit is nu dus al de zoveelste enigszins offtopic post over de te maken site in dit TIFO-topic. Gewoon een speciaal topic hierover openen lijkt me het slimst, dan kunnen we naar hartelust overleggen over hoe en wat!
Op donderdag 5 februari 2004 23:10 schreef DarkShine het volgende:
Wie wilt er eigenlijk allemaal aan meewerken? Is wel makkelijk om te weten namelijkTot nu toe, Yeahinho, super-mario, sugernews & darkshine.
Nu nog hopen dat de modjes het er ook mee eens zijn!
quote:Of zelf ergens een forumpje online gooien (desnoods op lycos
Op donderdag 5 februari 2004 23:18 schreef Yeahinho het volgende:[..]
Kijk, dat bedoel ik nou... No offence, want ik doe er zelf ook aan mee, maar dit is nu dus al de zoveelste enigszins offtopic post over de te maken site in dit TIFO-topic. Gewoon een speciaal topic hierover openen lijkt me het slimst, dan kunnen we naar hartelust overleggen over hoe en wat!
Nu nog hopen dat de modjes het er ook mee eens zijn!
quote:Bij de arena verkopen ze vlaggenstokjes zoals die ook zitten op die kinderfietsjes (je weet wel, die oranje vlaggetjes
Op donderdag 5 februari 2004 15:20 schreef Bobu het volgende:[..]
Hoe streng zijn ze bij jullie? Volgens mij mag het bij jullie 1,50 bij 1 meter zijn. Is elke centimer te lang al reden genoeg voor weigering?
Vak 410 heeft uitzondering gekregen en mogen een aantal stokken gebruiken (pvc, telescoop hengels etc..), die zijn opgeslagen in een apart hok in de arena.
Wil je deze stokken via de normale ingang meenemen dan ken je het echt vergeten, en mag ze na de wedstrijd weer meenemen.
feyenoord had een paar jaar geleden 2 grote vlaggen mee genomen, dit is waarschijnlijk vante voren afgesproken met Ajax. Wil je dit zonder toestemming meenemen dan kan je denk ik ook wel vergeten. Om nu nog afspraken daarover te gaan maken (neem aan voor zondag) lijkt me te kort dag.
Tot zondag...:W
quote:Dat rook en fakkels is zeker wel kicke, al die andere shit vind ik niks. Mag dat zomaar naar binnen bij jullie, die rook?
Op donderdag 5 februari 2004 11:04 schreef super-mario het volgende:
Hagenees: Het was paars en niet roze(zoals toen bij feyenoord). De belgen hadden een verkeerd stickertje op de rookbom geplakt.(Op het stickertje stond rood... het werd paars) Had een jodenstreek kunnen zijn
quote:Ik wil me ook wel aanmelden, weet nog niet precies wat mijn bijdrage zou kunnen zijn, maar daar kom ik dan wel snel genoeg achter
Op donderdag 5 februari 2004 23:10 schreef DarkShine het volgende:
Wie wilt er eigenlijk allemaal aan meewerken? Is wel makkelijk om te weten namelijkTot nu toe, Yeahinho, super-mario, sugernews & darkshine.
Wij mochten trouwens alles mee naar binnen bij NAC. Even overleggen en het was prima. Ze zeiden nog wel dat de stokken eigenlijk te lang waren.
Plannen m.b.t. de website vanaf nu hier: Algemene Nederlandse TIFO-website
quote:Rook en fakkels vallen onder de vuurwerk wet, en zoals je weet is dat verboden, al helemaal in stadions (mits onder proff. begeleiding). Dus nee, het mag niet.
Op vrijdag 6 februari 2004 01:06 schreef Hagenees het volgende:[..]
Dat rook en fakkels is zeker wel kicke, al die andere shit vind ik niks. Mag dat zomaar naar binnen bij jullie, die rook?
quote:Prof. begeleiding mag ook niet meer. Nieuw vuurwerk wet
Op vrijdag 6 februari 2004 23:16 schreef super-mario het volgende:[..]
Rook en fakkels vallen onder de vuurwerk wet, en zoals je weet is dat verboden, al helemaal in stadions (mits onder proff. begeleiding). Dus nee, het mag niet.
quote:Dat ligt volgens mij dan aan de gemeente die het verbieden. Wat zijn hun onderbouwingen dan?
Op zaterdag 7 februari 2004 00:05 schreef DarkShine het volgende:[..]
Prof. begeleiding mag ook niet meer. Nieuw vuurwerk wet
Vind het gevaar voor de supp niet opgaan, bij grote concerten is er ook vaak zat vuurwerk... hhmmzz.. heel raaaar
Ik denk dat dit gewoon valt onder het kopje(inmiddels KOP met hoofdletters!): "Supportertje pesten!".
quote:Nee dit is nationaal zo geregeld. De straal waarbuiten de toeschouwers moeten staan kan niet meer gehaald worden in een stadion.
Op zondag 8 februari 2004 00:14 schreef super-mario het volgende:[..]
Dat ligt volgens mij dan aan de gemeente die het verbieden. Wat zijn hun onderbouwingen dan?
Vind het gevaar voor de supp niet opgaan, bij grote concerten is er ook vaak zat vuurwerk... hhmmzz.. heel raaaar
Ik denk dat dit gewoon valt onder het kopje(inmiddels KOP met hoofdletters!): "Supportertje pesten!".
quote:Je weet hoe corrupt dit land is
Op zondag 8 februari 2004 01:13 schreef super-mario het volgende:
En bij concerten dan? Is in mijn ogen precies hetzelfde en ook daar word gewoon vuurwerk afgestoken...
Helaas mag het dit jaar niet meer; vorig seizoen was het qua vuurwerk goed te doen bij ons:
En nog wat gewone fototjes:
Helaas zijn de foto's van afgelopen seizoen op de site van de Ultras 62 tijdelijk offline. Wordt dus vervolgd
quote:Mogen jullie zelf geen foto's maken vanaf het veld?
Op zondag 8 februari 2004 21:31 schreef Cruoninga het volgende:
Geen goede foto's van FCG dit weekend. NEC heeft geen levende foto-sites meer....
quote:Dat weet ik niet, het is in ieder geval niet gebeurd helaas.
Op zondag 8 februari 2004 22:13 schreef DarkShine het volgende:[..]
Mogen jullie zelf geen foto's maken vanaf het veld?
quote:Moet je eens iemand van jullie groep contact laten opnemen met de club (of de vc.) Bij ons mag het iig.
Op zondag 8 februari 2004 22:24 schreef Cruoninga het volgende:[..]
Dat weet ik niet, het is in ieder geval niet gebeurd helaas.
Lag het nou aan mij of had de NOS deze week redelijk aandacht voor de TIFO? (Ajax & Twente, sorry heb FCG niet gezien).
quote:Dan doen ze die samenvatting bij Studio Voetbal in een leuk vormpje gieten, maar je ziet er niets van terug...
Op maandag 9 februari 2004 00:11 schreef DarkShine het volgende:[..]
Moet je eens iemand van jullie groep contact laten opnemen met de club (of de vc.) Bij ons mag het iig.
Lag het nou aan mij of had de NOS deze week redelijk aandacht voor de TIFO? (Ajax & Twente, sorry heb FCG niet gezien).
Het zag er een beetje vaag uit eigenlijk
quote:Wat zou jouw leven nog betekenen zonder Feyenoord
Op maandag 9 februari 2004 11:51 schreef Doopy-X- het volgende:
TIFO in de Amsterdam Arena, feyenoord is niet langer de club met de beste TIFONEC
[afbeelding]
HOPJES
[afbeelding]
[afbeelding]
p$v
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Ik kan niet meer verder leven na deze constatering...
Op maandag 9 februari 2004 11:51 schreef Doopy-X- het volgende:
TIFO in de Amsterdam Arena, feyenoord is niet langer de club met de beste TIFO
Vaarwel
quote:kakkerlakken hebben altijd grote muilen gehad dat ZIJ de beste TIFO akties hebben.
Op maandag 9 februari 2004 12:19 schreef Cart_man het volgende:[..]
Ik kan niet meer verder leven na deze constatering...
Vaarwel
Jammer dat ze nu ook alweer ingehaald zijn door de godenzonen uit Amsterdam (welke de TIFO ook nog allemaal uit eigen zak betalen ipv de clubkas aan te boren), maja, nu boeit TIFO opeens niet meer
quote:Heeft me nooit geboeid dus
Op maandag 9 februari 2004 12:44 schreef Doopy-X- het volgende:[..]
kakkerlakken hebben altijd grote muilen gehad dat ZIJ de beste TIFO akties hebben.
Jammer dat ze nu ook alweer ingehaald zijn door de godenzonen uit Amsterdam (welke de TIFO ook nog allemaal uit eigen zak betalen ipv de clubkas aan te boren), maja, nu boeit TIFO opeens niet meer
quote:Ik vertegenwoordig niet elke mening in de Kuip.
Op maandag 9 februari 2004 12:44 schreef Doopy-X- het volgende:[..]
kakkerlakken hebben altijd grote muilen gehad dat ZIJ de beste TIFO akties hebben.
Jammer dat ze nu ook alweer ingehaald zijn door de godenzonen uit Amsterdam (welke de TIFO ook nog allemaal uit eigen zak betalen ipv de clubkas aan te boren), maja, nu boeit TIFO opeens niet meer
TIFO doet me niks...maar wees blij dat jullie de "machtigste" zijn...
quote:Ja lekker belangrijk allemaal. Ik denk nog steeds dat "wij" (Ajacieden) de grootste bek hebben op internet. Tja... wat wil je met allemaal kansloze pubertjes die nog nooit in het stadion zijn geweest en van hoe of wat weten.
Op maandag 9 februari 2004 12:44 schreef Doopy-X- het volgende:[..]
kakkerlakken hebben altijd grote muilen gehad dat ZIJ de beste TIFO akties hebben.
Jammer dat ze nu ook alweer ingehaald zijn door de godenzonen uit Amsterdam (welke de TIFO ook nog allemaal uit eigen zak betalen ipv de clubkas aan te boren), maja, nu boeit TIFO opeens niet meer
quote:De NOS vond de lucht boven het stadion gedurende enkele seconden interessanter
Op maandag 9 februari 2004 00:11 schreef DarkShine het volgende:[..]
Lag het nou aan mij of had de NOS deze week redelijk aandacht voor de TIFO? (Ajax & Twente, sorry heb FCG niet gezien).
quote:Ik heb FCG niet gezien, bij Ajax en FCT kreeg ik iets mee van de acties, 't was in ieder geval meer dan normaal.
Op maandag 9 februari 2004 16:41 schreef Cruoninga het volgende:[..]
De NOS vond de lucht boven het stadion gedurende enkele seconden interessanter
Misschien moeten die gasten eens naar Duitsland of Italie kijken hoe men daar aandacht geeft op tv
quote:Geloof mij nou maar, Doopy hoort niet tot die genre!!
Op maandag 9 februari 2004 16:01 schreef super-mario het volgende:[..]
Ja lekker belangrijk allemaal. Ik denk nog steeds dat "wij" (Ajacieden) de grootste bek hebben op internet. Tja... wat wil je met allemaal kansloze pubertjes die nog nooit in het stadion zijn geweest en van hoe of wat weten.
[Dit bericht is gewijzigd door bossie op 09-02-2004 18:34]
quote:Als je op de site's kijkt van 410 zie je de reden waarom er nu nog niet uitgebreid mag worden. Een Tifo-actie in een sfeerloos vak is ook niet alles en staat naar mijn mening een beetje krom. Ook doordat alles betaald word uit de portemonnee van 410'ers.
Op maandag 9 februari 2004 16:05 schreef Afunados het volgende:
Ajax is aardig bezig, maar wanneer gaan jullie de sfeeracties(vlaggen etc.) eens uitbreiden naar andere vakken dan 410? Ziet er nu namelijk niet echt sfeervol uit zo'n vakje rechtsboven in het stadion..
Je hebt bij Ajax ook nog het "sfeerteam", dat krijgt wat geld van Ajax en koopt daarvan vlaggetjes en snippes/werprollen. Om het even duidelijk te houden
Bossie: Ik vond het posts die niet nodig waren geweest en wilde daarop mijn ding zeggen. Ter verduidelijking ik zeg niet dat Doopy zo is, alleen vond die posts niet nodig
quote:
Op maandag 9 februari 2004 18:32 schreef bossie het volgende:[..]
Geloof mij nou maar, Doopy hoort niet tot die genre!!
quote:En weer zo'n kut spandoek zonder ingekleurde letters, maak dan niks als je het niet goed kan.
Op maandag 9 februari 2004 11:51 schreef Doopy-X- het volgende:
p$v
[afbeelding]
quote:In Italie gaat met regelmaat de camera close up naar bandieri, afgelopen zondag bij Napoli ging de camera keurig de Curvu A en Curva B door zodat de (enorm grote en dus lange) protest spandoeken woord voor woord te lezen waren, sterker nog, ze hadden ruimschoots aandacht voor de FED AYN, een grote supportersclub uit de Curva A die z'n 25 jarig bestaan vierde.
Op maandag 9 februari 2004 17:53 schreef DarkShine het volgende:Misschien moeten die gasten eens naar Duitsland of Italie kijken hoe men daar aandacht geeft op tv
Maar helemaal vergelijken kun je het natuurlijk niet, want supporters(verenigingen) hebben in Italie ook veel meermacht & invloed.
quote:Zeg ook niet dat men moet vergelijken, zei dat het dit weekend leek alsof ze er meer aandacht dan normaal voor hadden
Op dinsdag 10 februari 2004 13:05 schreef DIGGER het volgende:
Maar helemaal vergelijken kun je het natuurlijk niet, want supporters(verenigingen) hebben in Italie ook veel meermacht & invloed.
quote:Volgens mij hou je je er al een tijdje niet meer mee bezig...
Op dinsdag 10 februari 2004 13:20 schreef Speed1971 het volgende:
De Tifo scene gaat de goeie kant op in Nederland maar in mijn ogen blijft Feyenoord de club die er met kop en schouders bovenuit steekt.
quote:Vind de FCG anders ook zeer goed hoor.
Ajax heeft de meeste progressie gemaakt dat wel.
quote:Okay....
Op dinsdag 10 februari 2004 13:25 schreef DarkShine het volgende:
Volgens mij hou je je er al een tijdje niet meer mee bezig...
quote:En daarom zeg ik dus ook dat het de goede kant opgaat in Nederland.
Vind de FCG anders ook zeer goed hoor.
quote:Je moet naar het heden kijken niet naar het verleden. Heb je de lijn te pakken en trek je die door?
Op dinsdag 10 februari 2004 13:32 schreef Speed1971 het volgende:[..]
Okay....
Ik ben de acties die Feyenoord heeft gehouden niet vergeten. Dat Ajax het dit seizoen erg goed aan het aanpakken is veranderd daar niet zo veel aan.
PSV heeft de laatste tijd al meer acties als Feyenoord. RBC trouwens ook...
quote:Inderdaad!
En daarom zeg ik dus ook dat het de goede kant opgaat in Nederland.
quote:Dan degradeert Feyenoord dit seizoen voor de tifo-actie idd
Op dinsdag 10 februari 2004 14:27 schreef DarkShine het volgende:
Je moet naar het heden kijken niet naar het verleden. Heb je de lijn te pakken en trek je die door?
quote:Feyenoord zit vast te broeden of iets......feyenoord - Ajax....who knows
PSV heeft de laatste tijd al meer acties als Feyenoord. RBC trouwens ook...
quote:Er zijn inderdaad jongens bezig geld aan het inzamelen om tegen ajax groots uit te pakken buiten ons TIFO Team om en het schijnt goed te lopen!
Op dinsdag 10 februari 2004 14:35 schreef Speed1971 het volgende:
Feyenoord zit vast te broeden of iets......feyenoord - Ajax....who knows
quote:You see
Op dinsdag 10 februari 2004 14:56 schreef Luni het volgende:[..]
Er zijn inderdaad jongens bezig geld aan het inzamelen om tegen ajax groots uit te pakken buiten ons TIFO Team om en het schijnt goed te lopen!
quote:Ik zie het pas als de wedstrijd geweest is
Op dinsdag 10 februari 2004 16:29 schreef Speed1971 het volgende:[..]
You see
quote:Touche
Op dinsdag 10 februari 2004 16:30 schreef DarkShine het volgende:[..]
Ik zie het pas als de wedstrijd geweest is
quote:Boehoe daar gaat mijn bandbreedte
Op donderdag 12 februari 2004 11:56 schreef super-mario het volgende:
feyenoord - az (11-02-04)
[afbeelding]
quote:Er is iig weer een initiatief, verder zal ik niks zeggen
Op donderdag 12 februari 2004 15:40 schreef InnocentFR het volgende:
Ziet er idd aardig mislukt uit,
dan kan je nog beter die sliertje van de 2de ring naar de eerste spannen wat ze in 2001 x gedaan hadden, dit lijkt nergens op.
quote:Dat is niet nieuws dat er initiatief is, maar had wel grotere akties verwacht, niet dat het me veel uitmaakt of ze tifo doen.
Op donderdag 12 februari 2004 16:14 schreef DarkShine het volgende:[..]
Er is iig weer een initiatief, verder zal ik niks zeggen
Tegen de joden thuis zullen ze waarschijnlijk wel wat uit de kast hale.
zal de fotos wel posten hier
quote:10 WC-rollen?
Op donderdag 12 februari 2004 21:15 schreef hellmondunited het volgende:
Helmond laat morgen zien dat het ook in de GGD mogelijk is voor tifo actiesstaat echt iets leuks op het programma!
zal de fotos wel posten hier
OK, zal me wat positiever opstellen en me eens laten verrassen
quote:dat laatste doe maar is ja
Op donderdag 12 februari 2004 21:54 schreef Afunados het volgende:[..]
10 WC-rollen?
OK, zal me wat positiever opstellen en me eens laten verrassen
quote:Nou, ik ben zwaar onder de indruk
Op donderdag 12 februari 2004 21:58 schreef hellmondunited het volgende:[..]
dat laatste doe maar is ja
quote:Ik weet niet wat sbs heeft laten zien maar het meeste vloog al tijdens de DVD opname van 'vur welke club bende gaai'
Op zaterdag 14 februari 2004 14:37 schreef Afunados het volgende:[..]
Nou, ik ben zwaar onder de indruk
![]()
quote:Ik heb wat foto's gezien, met een paar rode slingers en balonnen...
Op zaterdag 14 februari 2004 14:49 schreef DarkShine het volgende:[..]
Ik weet niet wat sbs heeft laten zien maar het meeste vloog al tijdens de DVD opname van 'vur welke club bende gaai'
quote:Deze foto is de enige die ik tot nu toe heb kunnen vinden:
Op zaterdag 14 februari 2004 15:09 schreef Afunados het volgende:[..]
Ik heb wat foto's gezien, met een paar rode slingers en balonnen...
Foto komt van www.hellmond-fantastic.tk, en ziet er niet echt sfeervol uit...
Hopelijk kan hellmondunited ons meer foto's geven!
quote:dit hadden wij gisterenavond ook....
Op zaterdag 14 februari 2004 18:16 schreef Yeahinho het volgende:[..]
Deze foto is de enige die ik tot nu toe heb kunnen vinden:
Foto komt van www.hellmond-fantastic.tk, en ziet er niet echt sfeervol uit...
Hopelijk kan hellmondunited ons meer foto's geven!
quote:
Op zaterdag 14 februari 2004 18:38 schreef DutchGooner het volgende:[..]
dit hadden wij gisterenavond ook....
Hier nog een foto, van www.hellmondfanatics.com (de site van hellmondunited).
quote:er komen nog andere fotos:) die zijn wel duidelijk
Op zaterdag 14 februari 2004 19:08 schreef Yeahinho het volgende:[..]
Hier nog een foto, van www.hellmondfanatics.com (de site van hellmondunited).
en die fotos van hellmond fantastic moet je niet serieus nemen
dat wou ik maar even melden
quote:dat weten we al héél lang, maar verklaar u nader, stadioverbod?
Op maandag 16 februari 2004 16:14 schreef Cruoninga het volgende:
Ik schijt op die kut knvb. Vuile Joden. Nergens zijn ze goed voor! Nergens? Nergens!dat wou ik maar even melden
quote:Dan had ik het wel niet in dit topic geplaatst
Op maandag 16 februari 2004 16:16 schreef Luni het volgende:[..]
dat weten we al héél lang, maar verklaar u nader, stadioverbod?
quote:
Op maandag 16 februari 2004 13:05 schreef DIGGER het volgende:
Zie ik in ene een IJdorp vlag op deze foto bij Roma - Brescia van 2002-2003
Het was weer een heerlijk avondje Kaalheide! Roda kwam in de 2de helft op 1-0, FCE maakte vlak voor tijd 1-1 maar in blessuretijd maakte een FCE speler onder zware druk van Roda een eigen goal, 2-1!
http://www.rodaworld.limboo.com/comp0304/jongroda/jrjc-jeind/index.php
Bron: www.rodaworld.nl
Aangezien het linken van de plaatjes niet werkt, maar ff een link naar het hele fotoverslag
[Dit bericht is gewijzigd door DarkShine op 17-02-2004 00:54]
quote:Dat valt mij ook regelmatig op ja. Dacht eerst misschien om de kleuren ofzo, maar ze duiken wel opvallend vaak op. En nu dus ook bij een andere club.
Op maandag 16 februari 2004 18:26 schreef super-mario het volgende:
Er zijn wel vaker amsterdamse vlaggen bij ac milan te vinden... ik heb zelf nog niet de achterliggende reden gevonden van waarom ze het doen....
Andreas kruizen heten die dingen op die vlag toch? Wie was deze Andreas? Misschien dat daarin de verklaring te vinden is?
Die actie's van Roda bij hun 2e zijn trouwens tof. Mooi ook dat jullie nog in je oude stadion spelen. Hoe is de sfeer gedurende de hele wedstrijd?
quote:Bron: www.amsterdam.nl
De drie kruisen vormen de kern van het Amsterdamse stadswapen. Het zijn Andreaskruisen, genoemd naar de apostel Andreas, die aan een dergelijk kruis de marteldood zou zijn gestorven. Maar de precieze betekenins van ons wapen is niet bekend.
quote:Sfeer gaat wel, word soms wat gezongen. Nog een hele tijd Edrissa Sonko zijn naam gescandeert, hij was na een blessure terug in het 2de. Hij maakte de 1-0 trouwens ook.
Op dinsdag 17 februari 2004 03:50 schreef Cruoninga het volgende:[..]
Dat valt mij ook regelmatig op ja. Dacht eerst misschien om de kleuren ofzo, maar ze duiken wel opvallend vaak op. En nu dus ook bij een andere club.
Andreas kruizen heten die dingen op die vlag toch? Wie was deze Andreas? Misschien dat daarin de verklaring te vinden is?
Die actie's van Roda bij hun 2e zijn trouwens tof. Mooi ook dat jullie nog in je oude stadion spelen. Hoe is de sfeer gedurende de hele wedstrijd?
quote:Daarom deden we die actie juist, we waren beetje daarover aan het ouwhoeren
Op dinsdag 17 februari 2004 11:44 schreef Cart_man het volgende:
Na Zwolle nu ook al bij Roda zo een malloot die met een vlag loopt te rennen
quote:
Op dinsdag 17 februari 2004 00:41 schreef DarkShine het volgende:
Jong Roda JC 2-1 Jong FC EindhovenHet was weer een heerlijk avondje Kaalheide! Roda kwam in de 2de helft op 1-0, FCE maakte vlak voor tijd 1-1 maar in blessuretijd maakte een FCE speler onder zware druk van Roda een eigen goal, 2-1!
http://www.rodaworld.limboo.com/comp0304/jongroda/jrjc-jeind/index.php
Bron: www.rodaworld.nl
Aangezien het linken van de plaatjes niet werkt, maar ff een link naar het hele fotoverslag
Echt jammer dat dit alleen nog bij (met alle respect) B-wedstrijden als deze mag gebeuren . Althans... mag dit eigenlijk wel van de KNVB??
Hoeveel fakkels zijn er wel niet doorheen gegaan eigenlijk? Ik zie ze zowat de hele wedstrijd fikken, hoeveel euro's hebben jullie wel niet in moeten zamelen?
quote:Nope het mag niet
Op dinsdag 17 februari 2004 16:02 schreef Yeahinho het volgende:[..]
Geweldige sfeeractie bij Roda 2!!
Echt jammer dat dit alleen nog bij (met alle respect) B-wedstrijden als deze mag gebeuren
. Althans... mag dit eigenlijk wel van de KNVB??
quote:Veel erg veel! Vraag me niet hoeveel. Tis een gast die een grootdeel heeft betaald, gedeelte's van WSU en FP98 heeft teruggekregen en de fakkels verkocht a 5 euro per stuk.
Hoeveel fakkels zijn er wel niet doorheen gegaan eigenlijk? Ik zie ze zowat de hele wedstrijd fikken, hoeveel euro's hebben jullie wel niet in moeten zamelen?
Er ging voor meer dan 400 euro de lucht in gisteren.
quote:
Vuurwerkshow voor reserves Roda JC
Zo'n 150 fans van Roda JC hebben gisteravond voor het duel van de beloftes tegen Eindhoven (2-1) voor een ongebruikelijke entourage gezorgd met een vuurwerkshow van bijna tien minuten. Voor vuurwerk op het veld moesten de toeschouwers wachten tot de spectaculaire slotfase. Edrissa Sonko schoot Roda zeven minuten voor tijd naar 1-0, maar in de 88ste minuut maakte Eindhoven gelijk. Een scrimmage met Sigi Baslanti in de hoofdrol resulteerde in blessuretijd in Kerkraadse winst.Jong Roda JC heeft na de zege op nummer drie de tweede plek in de reserve eerste divisie B vaster in handen, maar kwam niet dichterbij koploper ADO Den Haag.
Bron: www.ld.nl
quote:
Jong Roda heeft vanavond de wedstrijd tegen Jong Eindhoven gewonnen met 2-1. Jong Roda scoorde pas in blessuretijd van de 2e helft de 2-1. Door deze overwinning staat Jong Roda nu vier punten voor op de nummer 3, Jong Eindhoven. Jong Ado Den Haag blijft koploper in de eerste divisie B.Spelers en staf Jong Roda bedanken supporters van de Noordtribune voor het schitterende ontvangst bij aanvang wedstrijd, top.
Bron: rodajc.nl
quote:Dit vind ik ook al zoiets raars... In de media wordt altijd vol lof gesproken over fakkels en dergelijke, en nu bedankt de club haar fans zelfs voor dit spektakel. Perfect natuurlijk, maar dan vraag ik me op mijn beurt af: waarom dan gvd in hemelsnaam al die stadionverboden en boetes als jullie het zo mooi vinden?!?
Spelers en staf Jong Roda bedanken supporters van de Noordtribune voor het schitterende ontvangst bij aanvang wedstrijd, top.Bron: rodajc.nl
quote:Ja, maar zijn pc werkt ff niet
Op dinsdag 17 februari 2004 18:13 schreef hellmondunited het volgende:
Darkshine heb je toevallig bjorn nog gesproken? want wil die fotos is hebben
quote:Het is ook mede omdat het op het oude stadion is. Denk maar niet dat men zoveel lof erover had als we dat bij het 2de in het Parkstad Limburg Stadion deden!
Op dinsdag 17 februari 2004 18:21 schreef Yeahinho het volgende:
400 euro!Tis veel geld, maar je hebt er ook wel een heel fraai beeld voor terug
. Waarom mag het eigenlijk ook bij 2e elftallen niet?
Ik doe het af en toe ook bij mijn hoofdklasse-club, dus dan ben ik officieel dus eigenlijk ook illegaal bezig?
[..]Dit vind ik ook al zoiets raars... In de media wordt altijd vol lof gesproken over fakkels en dergelijke, en nu bedankt de club haar fans zelfs voor dit spektakel. Perfect natuurlijk, maar dan vraag ik me op mijn beurt af: waarom dan gvd in hemelsnaam al die stadionverboden en boetes als jullie het zo mooi vinden?!?
Waarom het niet mag? Het zijn officiëlle KNVB wedstrijden.
quote:weet je wanneer die gefikst is? want die zou gister al gemaakt worden
Op dinsdag 17 februari 2004 18:43 schreef DarkShine het volgende:[..]
Ja, maar zijn pc werkt ff niet
ik = ongeduldig
quote:Op vrijdag 27 februari 2004 00:00 schreef super-mario het volgende:
Heerenveen uit was welgeteld 1 bandieri![]()
Ah, de Duitsers waren ook aanwezig!quote:Op zaterdag 28 februari 2004 17:26 schreef Cruoninga het volgende:
Beetje laat, maar vond deze foto's nog op www.stadionwelt.de
[foto's]
Dat waren de hools. De harde kern van Vitesse zat ook op die hoogte. Zodoende kon er regelmatig contact gezocht worden.quote:Op zaterdag 28 februari 2004 19:22 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Wat doet dat groepje linksboven daar eigenlijk zo achteraf?
Altijd handig vanuit het uitvakquote:Op zaterdag 28 februari 2004 20:33 schreef Cruoninga het volgende:
[..]
Dat waren de hools. De harde kern van Vitesse zat ook op die hoogte. Zodoende kon er regelmatig contact gezocht worden.
Almelo-Extreme gaat inderdaad aardig mee in de vaart der volkeren. En dat is roemswaardig, zeker voor een Eerste Divisie club. Wat doet dat lelijke vangnet eigenlijk achter die goal? Wel geinig al die pleerollen erin, maar verder toch alleen maar irritant zo'n net voor je neus.quote:Op vrijdag 5 maart 2004 00:03 schreef Yeahinho het volgende:
Toch even het melden waard: Heracles Almelo Tifosie
Aardige acties bij Heracles.
Onzin.... al moet ik toegeven dat ik dit bij FCDB niet eens zo slecht zou vinden!quote:Op vrijdag 5 maart 2004 13:08 schreef DIGGER het volgende:
De 'top' van de Nederlandse Tifo zit nu ongeveer op dit niveau: [afbeelding]
Dubbel -s graag, Haags Hopjequote:Op vrijdag 5 maart 2004 13:27 schreef DIGGER het volgende:
Niet zo happen, Bosche Bol
eikelquote:Op vrijdag 5 maart 2004 13:30 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
(en wij kunnen een keer rustig voetbal kijken op M)
Wapperenquote:Op vrijdag 5 maart 2004 16:56 schreef Cruoninga het volgende:
Wat doet die Engelse vlag eigenlijk tussen de voornamelijk Ierse symbooltjes, Digger?
* Weer kippenvel krijgtquote:Op woensdag 17 maart 2004 12:08 schreef 2nuts het volgende:
[img}http://angel.regioportals.nl/tctubantia/gallery/Gebeurtenissen_2004/FCTwente-NAC/20.jpg[/img]
Eitjequote:Op maandag 15 maart 2004 00:38 schreef MaxPower het volgende:
vrijdag de TIFO-clash van het Noorden...
Vorig jaar kregen jullie een minstens net zo sterke terug op jullie ludieke doekje. (Niets onder Grunn-Banksaldo: Red is the Color) Eerlijk=eerlijk: die actie van dit jaar is lastig te overtreffen. Maar we zullen zien.quote:Op woensdag 17 maart 2004 20:27 schreef Neede-Radicals het volgende:
En verwacht over 2 weken natuurlijk een ludieke actie terug!
Die van vorig jaar was zeker geslaagd in ieder geval.
Groningen uit voor ons binnen 25 minuten uitverkocht maar had ook niet anders verwacht eigenlijk.
11 pagina's, kwestie van geduld eer een mod 'm dus sluit.quote:Op donderdag 18 maart 2004 09:49 schreef Vom het volgende:
Deze is nog lang niet vol
Sinds de downtijd gaat het tot 301 posts in een topicquote:Op donderdag 18 maart 2004 09:52 schreef DarkShine het volgende:
[..]
11 pagina's, kwestie van geduld eer een mod 'm dus sluit.
voor een Roda-fan heb je wel veel sympathie voor Twente...leuk om te zienquote:Op woensdag 17 maart 2004 16:54 schreef DarkShine het volgende:
Heb 't gister pas vanaf de 70ste minuut gezien, maar was super wat ik meekreeg!!
Ik zie Twente dan ook niet als concurrentquote:Op donderdag 18 maart 2004 14:47 schreef Moody het volgende:
[..]
voor een Roda-fan heb je wel veel sympathie voor Twente...leuk om te zien
Roda en Heerenveen zijn trouwens ook de enige 2 concurrenten waar ik ook sympathie voor heb....
PSV (En natuurlijk dat clubje uit dat gehucht bij Maassluis in de buurt)quote:Op donderdag 18 maart 2004 14:51 schreef Moody het volgende:
[..]
oh, ik dacht toch echt dat ik het tegen een ander had
jouw concurrent is
ok, je bent voor Ajax dus...ik snap dat je dat niet direct wil zeggenquote:Op donderdag 18 maart 2004 14:57 schreef BZ het volgende:
[..]
PSV (En natuurlijk dat clubje uit dat gehucht bij Maassluis in de buurt)
Bij ons breekt een volksfeest uit wanneer we de CL weer eens winnen...quote:Op donderdag 18 maart 2004 15:09 schreef Moody het volgende:
Daarentegen denk ik wel dat fan zijn van een kleine club (suptopper) "leuker" is, dan fan zijn van een club die wordt aangekeken als ze een jaar niet kampioen zijn geworden. Bij ons is er een volksfeest als we de beker winnen, bij Ajax zullen ze 3x "hoera" roepen
daar maak je een goed puntquote:Op donderdag 18 maart 2004 15:29 schreef BZ het volgende:
90 minuten lang op een trommel slaan achter je ploeg staan is inderdaad zoooooooooo slaap eh sfeeropwekend, daar kunnen wij bij Ajax inderdaad nog wat van leren.....
He je moet me geen woorden in de mond gaan leggenquote:Op donderdag 18 maart 2004 15:30 schreef Moody het volgende:
[..]
daar maak je een goed punt![]()
Dat blijktquote:Op donderdag 18 maart 2004 16:06 schreef Moody het volgende:
[..]
daar zijn wij Duitsers goed in![]()
Iedere keer weer als ik bij FC Twente kom is er weer een supersfeer. Vooral vorig seizoen FC Twente 3-3 Roda, hadden we nog 5 minuten doorgespeeld was het 4-3 gewordenquote:Op donderdag 18 maart 2004 14:47 schreef Moody het volgende:
[..]
voor een Roda-fan heb je wel veel sympathie voor Twente...leuk om te zien
Roda en Heerenveen zijn trouwens ook de enige 2 concurrenten waar ik ook sympathie voor heb....
Inderdaad, wat was het stil afgelopen zondag!quote:Op donderdag 18 maart 2004 15:29 schreef BZ het volgende:
[..]
Bij ons breekt een volksfeest uit wanneer we de CL weer eens winnen...
90 minuten lang op een trommel slaan is inderdaad zoooooooooo slaap eh sfeeropwekend, daar kunnen wij bij Ajax inderdaad nog wat van leren.....![]()
en zo te horen had je dat nog niet eens erg gevonden...wat een nep-fanquote:Op donderdag 18 maart 2004 17:19 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Iedere keer weer als ik bij FC Twente kom is er weer een supersfeer. Vooral vorig seizoen FC Twente 3-3 Roda, hadden we nog 5 minuten doorgespeeld was het 4-3 geworden
Wat denk je zelf? Baalde verschrikkelijk dat we tot 2x toe een doelpuntenmarge van 2 uit handen gaven bij julliequote:Op donderdag 18 maart 2004 17:46 schreef Moody het volgende:
[..]
en zo te horen had je dat nog niet eens erg gevonden...wat een nep-fan![]()
quote:Op zondag 21 maart 2004 04:02 schreef Fronsertje het volgende:
ehm wat is een TIFO?
Mooi spandoek zeg.quote:Op maandag 22 maart 2004 14:12 schreef Cruoninga het volgende:
[afbeelding]
Maar ze moesten eerst even de uitzending beginnen met de rellen in Romequote:Op maandag 22 maart 2004 16:51 schreef Da_Sandman het volgende:
De tifo bij Groningen - Heerenveen kreeg zowaar nog aandacht bij Studio Voetbal gisteren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |