Geen idee, ik zal even kijken. (maar dan moet jij ook gaan googlen he!)quote:Op vrijdag 23 april 2004 17:58 schreef Gitarist het volgende:
Eigenlijk is de gemiddelde Fok!ker erg hypocriet (ja ik ook): pas als je als user niks post is iedereen tevreden.
Maar goed, Nirvana: wat voor versterkers gebruikte Kurt Cobain eigenlijk on-stage en in de studio? Marshalls?
half volle zaal? jij was erbij, of kan je dat uit de opnamen opmaken?quote:Op dinsdag 5 oktober 2004 18:14 schreef Doc het volgende:
Ik heb ook nog ergens een bandje van een concert van Nirvana in De Melkweg. Met klein recordertje opgenomen, bij een vrij warrig concert met een hoog piepknars gehalte voor een halfvolle zaal.
Het is een schande!quote:Op dinsdag 5 oktober 2004 19:37 schreef super-muffin het volgende:
De tering, dat ik dit topic nog niet eerder gezien heb.
Halfvolle zaal, vind ik ook een beetje raar klinken bij Nirvana. Maar ik heb die periode niet echt mee gemaakt dat Nirvana bezig was, ik weet niet hoe populair ze toen waren. (maar dan nog eigelijk hè)quote:Op dinsdag 5 oktober 2004 19:21 schreef Echoes het volgende:
[..]
half volle zaal? jij was erbij, of kan je dat uit de opnamen opmaken?
Een vriendin/ex-collega van me had die opnamen gemaakt. Was een tour na Bleach. Zij kende die band al via vrienden in Seatle (en heeft bijvoorbeeld een gesigneerde wit-vinyl uitgave van de LP Bleach en al die orginele subpop single-club singletjes). De dag dat de single Smell Like Teen Spirit uitkwam was ze extatisch wat voor goed nummer Nirvana had gemaakt en moest iedereen langkomen om dat geweldige nummer eens te horenquote:Op dinsdag 5 oktober 2004 19:21 schreef Echoes het volgende:
[..]
half volle zaal? jij was erbij, of kan je dat uit de opnamen opmaken?
quote:Op woensdag 6 oktober 2004 11:37 schreef david87 het volgende:
Er zijn toch best wel wat topics over Nirvana? mssn niet bij fok.nl
Note: VARIOUS JAPANESE MODELS - USUALLY RESERVED FOR DESTRUCTION AT THE END OF NIRVANA'S SET.quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:00 schreef Big_Boss_Man het volgende:
http://www.hamptonplace.com/tonedepot/muskc.htm
Hier zeggen ze mesa-boogie pre-amp en 4x10''marshall stacks. Even verder kijken. Intressante site trouwens.
http://guitargeek.com/rigview/84/
[afbeelding]
quote:Op woensdag 6 oktober 2004 13:07 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Dus?
Vandaag trouwens de hele dag Nirvana op MTV van 13:00 tot 17:00 uur. Ik neem op tot 16 uur, daarna komt MTV Unplugged en die heb ik al eens opgenomen. (en dan is de video vol)
mn moeder ook, ik ben mn unplugged CD al een paar jaar 'kwijt'quote:Op donderdag 7 oktober 2004 10:51 schreef super-muffin het volgende:
ik heb alleen de Top11@11 gezien. Samen met mn moeder. Die vind Nirvana ook wel oké
Zijn naam werd wel vaker anders gespeld, volgens mij. Maar een spelfout is inderdaad ook goed mogelijk.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 12:41 schreef Tokus het volgende:
spelfout, gok ik. Komt vaker voor dan je denkt.
Wou ik ook zien, maar ik moest natuurlijk weer zo nodig om kwart voor 11 in slaap vallenquote:Op donderdag 7 oktober 2004 10:51 schreef super-muffin het volgende:
ik heb alleen de Top11@11 gezien. Samen met mn moeder. Die vind Nirvana ook wel oké
Was een grap. Expres voor de verwarring gedaan.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 11:47 schreef super-muffin het volgende:
Waarom staat er op de achterkant van Bleach Kurdt Cobain?
Ik heb het geweten maar weet het niet meer precies
Dat had ik wel.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 13:45 schreef Haushofer het volgende:
Niet dat in compleet gestoord fan was
Aneurysm, heeft bijna dezelfde rif als She Walks On Me van Hole. Gejat? Samengeschreven? Geen idee, kan me ook niet schelenquote:Op vrijdag 22 oktober 2004 13:45 schreef Haushofer het volgende:
Mjah, heb zelf ook een nirvana periode gehad. Niet dat in compleet gestoord fan was, maar ik mag hun muziek erg graag. Vooral het meer rauwere werk , en dan kom je gauw bij Bleach uit. Mn pa stuurd altijd van die Engelse muziek blaadjes, met thema's als Led Zeppelin, The Who, en laatst dus ook Nirvana. Geloof dat het de Musical express was ofzo. Stonden erg leuke dingen in.
Memorabele nummers vind ik Tourette, Lithium en Aneurism. Maar waarschijnlijk nog wel veel meer nummers
Het riff van Smells like a teen spririt is ook van een andere band. iig het lijkt er veel op.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 11:20 schreef Mryc het volgende:
[..]
Aneurysm, heeft bijna dezelfde rif als She Walks On Me van Hole. Gejat? Samengeschreven? Geen idee, kan me ook niet schelenZe zijn allebei goed
Waar vind ik die lijst?quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:43 schreef Aneurism het volgende:
Er komt een nieuwe CD box uit, en vandaag is Nirvana nr 1 gekozen als greatest 22 bands.
door wie? mtv zeker. daar is vrij weinig waarde aan te hechten, aangezien er in die lijst bands staan die in Europa gewoon totaal niks voorstellen.quote:Op zondag 24 oktober 2004 17:43 schreef Aneurism het volgende:
en vandaag is Nirvana nr 1 gekozen als greatest 22 bands.
mwa,quote:Op zondag 24 oktober 2004 18:05 schreef Tokus het volgende:
[..]
door wie? mtv zeker. daar is vrij weinig waarde aan te hechten, aangezien er in die lijst bands staan die in Europa gewoon totaal niks voorstellen.
quote:Op zondag 24 oktober 2004 19:49 schreef Aneurism het volgende:
Oasis, metallica, korn, limb bizkit, linkin park, nine inch nails, smashing pumpkins, the cure, guns 'n roses, aerosmith, pearl jam, red hot chill pepers, radiohead en nog een zooi bekende namen.
Sonic Youth, waar Nirvana duidelijk door geinspireerd was, en die (hoe wrang) juist door het succes van Nirvana ook een groter publiek konden bereiken vind ik persoonlijk vele malen interessantere muziek maken. Dat komt ook omdat alle Nirvana-nummers een soort punksfeertje hebben waardoor ze m.i. teveel op elkaar gaan lijken. Nevermind is bijvoorbeeld echt een rits nummers met steeds dezelfde 3 akkoorden (in verschillende settingen) die als een geluidsbrij over je heen worden uitgestort als je de cd opzet terwijl bij een band als Sonic Youth elk nummer een geheel eigen karakter heeft. Dat is wat ik nu een beetje mis bij Nirvana. Vroeger miste ik dat geenszins natuurlijk, toen vond ik alles wat ze maakten vet.quote:Op dinsdag 26 oktober 2004 09:54 schreef Echoes het volgende:
muzikaal niet hoogstaand? ik vind juist van wel. Technisch misschien geen ingewikkelde dingen, maar er zit erg veel melodie in vrijwel alle liedjes. De liedjes blijven hangen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |